Profil użytkowniczki Abbba

Avatar Abbba
Login:
Abbba
Imię:
Eresztabet
Data urodzenia:
2000-05-05
Kilka słów o sobie:
Zakręcona fanka anime. Main Irelii. Chodząca do katola dziewczyna, która, ma problem z powiedzeniem z pamięci "Pod Twoją obronę". Zarzarta przeciwniczka Maureen w jej niepoprawnych chrześcijańsko twierdzeniach. Według mnie to wszystko co wie internet o Bogu i naszej religii pochodzi od księdza Rydzika, który jest beznadziejnym duchpasterzem. Prawdopodobnie większość tego co napiszę, jest całkowicie nie zgodna z prawdą, ale piszę to co odczuwam w głębi mnie, jak odczuwam swoją wiarę i poglądy, daleko sięgające od reżimu równouprawnienia. Jestem feministką(nie feminazisktą)- chodzi mi o zrównanie praw kobiet i mężczyzn, ale nie w Polsce. Tutaj kobiety są dobrze traktowane, chodzi mi raczej o kraje typowo islamskie takie jak na przykład Arabia Saudyjska. Barwy bioło-czerwone nie są mi nieznane, ale nienawidzę nibypatriotów(nacjonalistów) i pseudokibiców, który zabijają nasze państwo i zdrowy sport od środka. O tym, że JKM to wielki dziwak to nawet nie wspomnę(do psychiatryka z nim, a nie do polityki!!!). Oczywiście też jestem harcerskim biszkopcikiem z ZHP. Hejterów nie lubię, ale chętnie wymienię kilka zdań z osobami, które się ze mną nie zgadzają, ale MAJĄ ARGUMENTY.
Mogę sie pochwalić także, niepowtarzalnym fanficiem o Bakuganach, który na pewno można zaliczyć do "tych niepokojących".
Wszędzie mam ksywkę Eresztabet, więc jak znajdziecie gdzieś taki nick, to (prawie)na pewno ja :)
Doświadczenie:
16

poziom
doświadczenia

520

punktów

Odznaki:
31 Łowczyni
Koneserka
80 Bywalczyni
50 Selekcjonerka
Oceniaczka
Brązowa odznaka
Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?
Za każdy materiał, który osiągnął popularność w ciągu miesiąca otrzymujesz punkt.
Srebrna odznaka
Czy uda Ci się logować każdego dnia?
Brązowa odznaka
Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.
Za ocenienie jednego dnia gry (lub ubieranki), obrazka i dowcipu.
Komentarze
użytkownika poparto:
337
razy
Obrazków:
1
w aktywnych
Farmerama

Komentarze (1)

Zgłoś problem

Dodaj komentarz

Komentarze

Odśwież
Avatar mozaj
(Łukasz)

24 września 2014, 21:02

Co widzę jesteś jedyną osobą na tej stronie która zdrowo, rajonalnie i logicznie myśli zamiast zastompywać sobie mózg słownikim ;) Jestę pod wrażeniem i winszuje !

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena