Profil użytkownika MlodszyCzapnik1

Avatar MlodszyCzapnik1
Login:
MlodszyCzapnik1
Nazwisko:
Młodszy
Strona www:
Miejsce zamieszkania:
Ciemnogrodzkie Muzeum Czapnictwa
Data urodzenia:
1927-12-14
Kilka słów o sobie:
Dyyyyn dyyyyn dyyyyyyn
Stacja Czapnikowo

Witajcie! Jestem MlodszyCzapnik1, ale mówcie mi per "Czapnik". Pozwólcie, że będę waszym przewodnikiem na moim profilu!

Na lewo widzą państwo moje martwe ambicje,

Na prawo widać moje marzenia i nadzieje
(Jest to największy cmentarz w Europie)

Pierwszym punktem wycieczki jest zwiedzanie ratusza. Spokojnie, bedą przerwy na toalety. W tym budynku znajduje się księga gości w której możne złożyć podpis

L I S T A G O Ś C I:
MrocznyK 28 Lipca 2017
Ipsik 16 listopada 2017

*Przerwa na toalety
*Koniec przerwy

Wybieramy się teraz do Muzeum Czapnictwa

Są tu ciekawe eksponaty np.
-słoik od Mrocznego [_] (niestety pokrywka nie przetrwała do naszych czasów),
-banhammer z inteligentnego spamu, []----
-jeden z egzemplarzy emotikonek od Mrocznego, ;-;
-magiczna różdżka spamu ---------------------------[;-;]
-nóż od Ipsika o==[;;;;;;;;;;>
-a tutaj widać rekonstrukcję ściany z "xD" symbolizującą żałobny marsz kilku jejowiczów którzy tęsknią za inteligentnym spamem
(Można postawić znicz albo symboliczną emotikonkę w formie ";-;")
___
[;-;]

Już zdrowy

Nie chcem świrzoków

[*] ;-; Znicz od Mrocznego

[_]\ a tutaj słoikoznicz od KoxiuGamingPL

A tutaj widzicie państwo ekspozycję emotikonek:
._.
;-;
uwu
xD
owo
;^;
( ͡° ͜ʖ ͡°)
L[]
___
[M]
QwQ
T^T

I to by było na tyle w muzeum czapnictwa

Przechodzimy do galerii sztuki (Patrz zdjęcia).
Znajdują się tam różne wewnętrzne żarciki, oraz pokaz zdolności w paint'cie,

*Budka z watą cukrową*

Generalnie nie ma co zwiedzać, bo nic więcej już nie ma

I zapraszam was na ciekawą grupę www.grupy.jeja.pl/6018,niechciani.html
(Stała się ofiarą sabotażu, więc nie ma tam wiele treści, ale jest w niej potencjał)

[nie idzie mi w BBcode ;-;]

A teraz trochę opowiem o sobie

Jestem:
-spokojny,
-ekstrawagancki,
-nerwowy,
-dowcipny,
-nieśmiały,
-uczciwy,
-dokładny,
-energiczny,
-sympatyczny,

jestem w grupie rekonstrukcyjnej AK

Jestem wierzący, ale szanuję wybór ateistów.

Zamierzam zostać abstynentem.

Uwielbiam Poloneza Chopina (Opus 53) i Etudę rewolucyjną ^^,

Uwielbiam czarną herbatę,
zwłaszcza z czterema łyżeczkami cukru...
taki ze mnie recydywista

Umiem rysować, ale tylko szkice...
...ewentualnie szablony czapnicze.

Ostatnio nie chce mi się oglądać memów, nie wiem dlaczego. ;-;

Broń hukowa jest głośna,
Armaty jeszcze bardziej

Interesuję się czapnictwem, ale to nie są jakieś profesjonalnie wykonane czapki no ale zawsze coś :^)

Przez pewien czas zmuszałem się do polityki, ale zrozumiałem, że jeszcze nie rozumiem wielu rzeczy i jestem za młody (albo za głupi) na własne poglądy polityczne,

Udało mi się reanimować memy z Justgirlythings, oraz wprowadzić do obiegu komentarz obrazkowy o socjologii

Chciałbym założyć jakąś grupę, ale nie mam na żadną pomysłu ;-;

Jeśli napiszesz komentarz na moim profilu spodziewaj się, że odpowie ci MrocznyK
(nie jest moim multikontem, tylko lubi się wypowiedzieć)

A teraz zaprezentuję wam pastę o ojcu czapniku

Mój stary to fanatyk czapnictwa. Pół mieszkania zaje**ne czapkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącą na ziemi igłę czy nożyczki i trzeba wyciągać w szpitalu . W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu igła w nodze.

Druga połowa mieszkania zaje**na Czapnikiem Polskim, Światem Czapnika, Super Czapką xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie czapnicze tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla czapników i kręci gównoburze z innymi czapnikami o najlepsze podszewki itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypie**olić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wku*wił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu podpinki robio z plastyku. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę KONFEDERAT, za naje**nie 10k postów."

"Jak jest ciepło to co weekend zapi***ala na działkę szyć czapki. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę noszę maciejówki a ojciec pie**oli o zaletach noszenia tego wełnianego gówna. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że noszę dużo czapek bo grzeją głowę i mózg mi lepiej pracuje.

Co sobotę budzi ze swoim znajomym mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują pakując nici, robiąc kanapki itd.

Przy jedzeniu zawsze pie**oli o czapkach i za każdym razem temat schodzi w końcu na profesjonalnych czapników, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr nie dajo innym szyć tylko kradno hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Wielką Encyklopedię Czapek Polowych żeby się uspokoić.

W tym roku sam sobie kupił na święta maszynę. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go rozpakował i rozłożył w dużym pokoju. Ubrał się w ten swój cały mundur i siedział cały dzień przy tym na środku mieszkania. Obiad też przy nim zjadł [cool][cześć]

Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich czapek w polsce to bym wziął i zapie**olił.

Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na szycie czapek w drodze wyjątku. Super prezent ku*wo.

Pojechaliśmy gdzieś wpi**u za miasto, dochodzimy do działki a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Rozłożył cały sprzęt i siedzimy nad materiałami i patrzymy na igły. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem discmana to mnie ojciec pie**olnął daszkiem po głowie, że sukno słyszy muzykę z moich słuchawek i się gniecie. Jak się chciałem podrapać po dupie to zaraz 'krzyczał szeptem', żebym się nie wiercił bo szeleszczę i gabardyna czuje ruch i mechaci się. 6 godzin musiałem siedzieć w bezruchu i patrzeć na czapki jak w jakimś je**nym Guantanamo. Urodziny mam w listopadzie więc jeszcze do tego było zimno jak sam sku*wysyn. W pewnym momencie ojciec odszedł kilkanaście metrów do innego pokoju i się spierdział. Wytłumaczył mi, że trzeba w innym pokoju pierdzieć bo inaczej materiały słyszą i czują.

Wspomniałem, że ojciec ma kolegę mirka, z którym jeździ na ryby. Kiedyś towarzyszem czapniczym był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w mundurze. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny zbysio przyszedł na hehe kielicha. Naje**li się i oczywiście cały czas gadali o czapnictwie i czapkach. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepsze są maciejówki czy rogatywki.

WEŹ MNIE NIE WKU*WIAJ ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAKIE ROGATYWKA MA BRYTY? TO JEST SZYK I ELEGANCJA!

KU*WA TADEK MACIEJÓWKI W POLSCE TO PO PIŁSUDSKIM, TWOJA ROGATYWKA TO IM MOŻE NASKOCZYĆ

CO TY MI O MACIEJÓWKACH PIE**OLISZ JAK LEDWO USZANKI POTRAFISZ ZE SKÓRY SZYĆ. ROGATYWKA TO JEST KRÓL CZAPEK JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI
No i aż się zaczeli naku*wiać zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio spadł z rowerka i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec

I bardzo ku*wa dobrze!

Tak go za tą maciejówkę znienawidził.

Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli profesjonalnych czapnikach?. Stał się on kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś było trzęsienie ziemi to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych sku*wysynach powiedzieć. Gazety nieczapnicze też przestał czytać bo miał ból dupy, że o czapnikach ani aferach u profesjonalistów nic się nie pisze.

Szefem zakładu czapniczego w mojej okolicy jest niejaki pan Adam. Jest on dla starego uosobieniem całego zła wyrządzonego polskim czapkom przez zakłady i ojciec przez wiele lat toczył z nim wojnę. Raz poszedł na jakieś zebranie czapnicze gdzie występował Adam i stary wrócił do domu z podartą koszulą bo siłą go usuwali z sali takie tam inby odpi***alał.

Po klęsce w starciu fizycznym ze zbrojnym ramieniem czapników ojciec rozpoczął partyzantkę internetową polegającą na szkalowaniu zakładu i Adama na forach lokalnych gazet. Napi**dalał na niego jakieś głupoty typu, że Adam był tajnym współpracownikiem UB albo, że niewoli małe dzieci w fabryce itd. Nie nauczyłem ojca into TOR więc skończyło się bagietami za szkalowanie i stary musiał zapłacić Adamowi 2000zł.

Jak płacił to przez tydzień w domu się nie dało żyć, ojciec ku*wił na przekupne sądy, profesjonalistów, Adama i w ogóle cały świat. Z jego pie**olenia wynikało, że profesjonaliści jak jacyś masoni rządzi całym krajem, pociąga za szurki i ma wszędzie układy. Przeliczał też te 2000 na podpinki, daszki czy maszyny i dostawał strasznego bólu dupy, ile on by mógł np. sukna za te 2k kupić (kilkaset metrów).

Stary jakoś w zeszłym roku stwierdził, że koniecznie musi mieć maszynę do szycia bo niby wypożyczanie za drogo wychodzi i wszyscy go chcą oszukać

synek na własn to się prawdziwe okazy szyje! tam jest żywioł!

ale nie było go stać ani nie miał jej gdzie trzymać a hehe frajerem to on nie jest żeby komuś płacić za przechowywanie więc zgadał się z jakimiś czapnikami okolicy, że kupią maszynę na spółkę, ona będzie stała u jakiegoś janusza, który ma dom a nie mieszkanie w bloku jak my, na podjeździe na przyczepie, którą ten janusz ma i się będą tą maszyną dzielili albo będą jeździć szyć razem.

Na początku ta kooperatywa szła nawet nieźle ale w któryś weekend ojciec się rozchorował i nie mógł z nimi szyć i miał o to olbrzymi ból dupy. Jeszcze ci jego koledzy dzwonili, że czapki idą jak poje**ne więc mój ojciec tylko leżał czerwony ze złości na kanapie i sapał z wku*wienia. Sytuację jeszcze pogarszało to, że nie miał na kogo zwalić winy co zawsze robi. W końcu doszedł do wniosku, że to niesprawiedliwe, że oni szyją bez niego bo przecież po równo się zrzucali na maszynę i w niedzielę wieczorem, jak te janusze już wróciły z szycia, wyszedł nagle z domu.

Po godzinie wraca i mówi do mnie, że muszę mu pomóc z czymś przed domem. Wychodzę na zewnątrz a tam nasz samochód z przyczepą i maszyną xD Pytam skąd on ją wziął a on mówi, że januszowi zaje**ł z podjazdu przed domem bo oni go oszukali i żeby łapał z nim maszynę i wnosimy do mieszkania XD Na nic się zdało tłumaczenie, że zajmie cały duży pokój. Na szczęście maszyna nie zmieściła się w drzwiach do klatki więc stary stwierdził, że on ją przed domem zostawi.

Za pomocą jakichś łańcuchów co były na maszynie i mojej kłódki od roweru przypiął ją do latarni i zadowolony chce iść wracać do mieszkania a tu nagle przyjeżdżają 2 samochody z januszami współwłaścicielami, którzy domyślili się gdzie ich własność może się znajdować xD Zaczęła się nieziemska inba bo janusze drą mordy dlaczego maszynę ukradł i że ma oddawać a ojciec się drze, że oni go oszukali i on 500zł się składał a nie szył w ten weekend. Ja starałem się załagodzić sytuację żeby ojciec od nich nie dostał wpie**olu bo było blisko.

Po kilkunastu minutach sytuacja wyglądała tak:

-Mój ojciec leży na ziemi, kurczowo trzyma się przyczepy i krzyczy, że nie odda

-Janusze krzyczą, że ma oddawać

-Jeden janusz ma rozje**ny nos bo próbował leżącego ojca odciągnąć od łódki za nogę i dostał drugą nogą z kopa

-Dwóch policjantów ciągnie ojca za nogi i mówi, że jedzie z nimi na komisariat bo pobił człowieka

-We wszystkich oknach doo

Rozwiń opis

Zwiń opis

Doświadczenie:
11

poziom
doświadczenia

261

punktów

Odznaki:
Odznaka ŁowcaPoziom odznaki

Łowca

Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?

Odznaka BywalecPoziom odznaki

Bywalec

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka OceniaczPoziom odznaki

Oceniacz

Za ocenienie jednego dnia gry (lub ubieranki), obrazka i dowcipu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczPoziom odznaki

Strzałkowicz

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Miłośnik zwierzątPoziom odznaki

Miłośnik zwierząt

Odznaka za ocenianie nowych materiałów ze zwierzętami, które trafiły na główną.

Odznaka Miłośnik dowcipówPoziom odznaki

Miłośnik dowcipów

Odznaka dla osób, które otrzymują dowcipy na e-mail.

Odznaka Przykładny JejowiczPoziom odznaki

Przykładny Jejowicz

Odznaka za przykładną obecność na Jeja.pl

Odznaka DociekliwyPoziom odznaki

Dociekliwy

Odznaka dla dociekliwych osób przyznawana za... Dociekliwi na pewno do tego dojdą!

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
1993
razy
Obrazków:
31
w aktywnych
Dowcipów:
1
w aktywnych
League of Angels 2

Komentarze (348)

Zgłoś problem

Dodaj komentarz

Komentarze

Odśwież
Avatar lpsik
(Julia)

16 listopada, 18:13

Dzień dobry / dobry wieczór / witaj nocny Marku (zależy w jakiej porze dnia czytasz)! Przyszłam z kilkoma pytaniami:
|pierwsze pytanie| Czy mogłabym prosić o wpisanie mnie do księgi gości? Z góry dziękuję.
|drugie pytanie| Mogłabym pozostawić ten oto nóż *wyciąga z kieszeni zardzewiały nożyk ( ○.○)---o==[;;;;;;;;;;>* w Muzeum Czapnictwa?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar lpsik
(Julia)

dzisiaj, 13:02

@MrocznyK: Proszę... *ußmiecha się lekko i idzie po lepszy słoik*

Avatar MrocznyK

dzisiaj, 13:43

@lpsik: .
___
[;-;]

Avatar MrocznyK

wczoraj, 12:33

Widzę, że somsiat awatar zmieniał.
Ja tam wolę mieć kontrole nad swojom rozpoznawalnościom.

Avatar MrocznyK

5 listopada, 15:17

SEND CZAPKES

Avatar MrocznyK

3 listopada, 20:28

Jak Czapniku, jak? ;-;
Ni smutaj ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar MrocznyK

4 listopada, 20:33

@MlodszyCzapnik1: dej mu ktoś nobla z dziedziny literatury

Avatar MlodszyCzapnik1

4 listopada, 20:45

@MrocznyK: Ale to akurat z jakiegoś mema, nie wymyśliłem tego

Avatar shanon
(Sora)

2 listopada, 16:04

Mam Emotikonkę do Ekspozycji.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar MlodszyCzapnik1

2 listopada, 16:19

@shanon: Dziękuję

Avatar MrocznyK

2 listopada, 22:28

@MlodszyCzapnik1: ja tam wolę klasyczne ;-;

Avatar Maikielo
(Michał)

2 listopada, 16:22

kiedy nowy awek?

Avatar MlodszyCzapnik1

2 listopada, 16:24

@Maikielo: Data wprowadzenia nowego avatara nie jest mi bliżej znana

Avatar triad23
(Filip)

29 października, 21:44

Witam

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (42)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (42)
Avatar MlodszyCzapnik1

1 listopada, 18:32

@triad23: ten uczuć kiedy kojarzysz gościa tylko z memów

Avatar triad23
(Filip)

1 listopada, 19:17

@MlodszyCzapnik1: Obejrzyj se

Avatar MrocznyK

28 października, 15:56

czemu masz matalowom czapke na awatarze?
rójnujesz mój śfiatopoglond ;-;

Avatar MlodszyCzapnik1

28 października, 16:17

@MrocznyK: pisałem już coś o moim kryzysie

Avatar MrocznyK

28 października, 16:23

@MlodszyCzapnik1: współczuję ;-;

Avatar Ashley12c

20 października, 15:33

**Zwierdza**

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Shiho

26 października, 20:06

@KoxiuGamingPL: **również dołącza do zwiedzania**

Avatar MrocznyK

26 października, 20:06

@Shiho: *częstuje Shiho i Koxia watą cukrową, za pieniądze, które dał mu Czapnik*

Avatar MrocznyK

25 października, 19:44

Masz horego Mrocyka ;-;

Avatar PoProstuMi

23 października, 17:34

Kiedy przeczytałam o wacie cukrowej pominęłam resztę opisu, by dowiedzieć się, czy jest może okazja do jej nabycia? *u*

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar MrocznyK

24 października, 17:40

@MlodszyCzapnik1: *podchodzi do stoiska, żeby kupić watę cukrowom*

Avatar PoProstuMi

25 października, 13:51

@MlodszyCzapnik1: Dziękuję~

Avatar Shiho

15 października, 00:49

Nawet jeśli miałbyś tratwę, to i tak zjadłyby ją krokodyle.

Avatar MlodszyCzapnik1

15 października, 00:51

@Shiho: emm...
A czy jest jeszcze jakaś jednostka pływająca rymująca się z "martwe"?

Avatar MrocznyK

24 października, 23:06

@MlodszyCzapnik1: zawsze możesz nazwać statek/łódkę czymś co rymuje się z "Martwe"

Avatar KoxiuGamingPL
(Piotr)

19 października, 20:10

Ja tylko tu zostawiam słoik czy jak kto woli znicz. Nie bijcie jak źle postawiłem

także
no
[_]\

Avatar MlodszyCzapnik1

19 października, 22:10

@KoxiuGamingPL: Już jest w ekspozycji. W imieniu Muzeum Czapnictwa dziękuję

Avatar KoxiuGamingPL
(Piotr)

20 października, 16:13

@MlodszyCzapnik1: Nie wierzę, że dodałeś to do opisu... MAMO JESTEM SŁAWNY XD

Avatar MrocznyK

22 października, 21:54

@KoxiuGamingPL: JA też ^^

Avatar KoxiuGamingPL
(Piotr)

18 października, 21:31

na gurze rurze na dole fioułki mam horom curke daj mi świerzaki

Avatar MlodszyCzapnik1

Edytowano - 18 października, 21:41

@KoxiuGamingPL: na górze róże,
Na dole fio...

Dobra, masz
=>(XD)

Avatar KoxiuGamingPL
(Piotr)

18 października, 21:42

@MlodszyCzapnik1: dzienki (błendy specjalnje)

Avatar MlodszyCzapnik1

18 października, 21:50

@KoxiuGamingPL: Spoko. Pszeciesz masz horom curke i jej sie nalerzy

Avatar krzysiulka10

15 października, 22:28

Czapnik! Dawaj mi ku*wa swój prawdziwy wiek!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar MrocznyK

16 października, 22:02

@MlodszyCzapnik1: Pozwolę sobie dołączyć do tej konwersacji, jako iż Krzysztof nie odpowiada.
Nadzwyczaj dobrze, jak na moją egzystencję, jak natomiast Pan się miewa?
*bierze łyk herbaty*

Avatar krzysiulka10

17 października, 10:52

@MrocznyK: Przepraszam państwa ze nie odpowiadałem lecz musiałem coś zrobić.

Avatar KoxiuGamingPL
(Piotr)

9 października, 19:24

Hejoo o/ ._.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar krzysiulka10

16 października, 20:28

@KoxiuGamingPL: Mój kumpel ma, ma naprawdę dobrą arenę i kilka legend

Avatar MlodszyCzapnik1

16 października, 21:10

@KoxiuGamingPL: Nie ._.
Nie grywam w gry

Avatar MrocznyK

15 października, 13:26

MrocznyCzapnik;-;

Avatar MlodszyCzapnik1

15 października, 13:29

@MrocznyK: Co za zło, nie robi się tak!

Avatar MrocznyK

15 października, 13:30

@MlodszyCzapnik1: wolisz MłodszegoMaikielo?...

(pacz Patriq pod moim profilem)

Avatar MlodszyCzapnik1

15 października, 13:33

@MrocznyK: D I S G U S T A N G !

Ludzie, ogarnijcie się z tymi shipami ;-;

Avatar MrocznyK

15 października, 13:34

@MlodszyCzapnik1: MłodszyMaikielo
hehe
Shippuję motzno :>

Avatar Shiho

8 września, 17:06

Lecimy z Mrocznym wózkiem sklepowym na Słońce.
Kiedy zapytałam go, co on robi w moim wózku, skoro siedzi w słoiku w twoim muzeum, powiedział, że dałeś mu dzień na mały spacer.
Chcę zweryfikować, czy rzeczywiście tak było

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (33)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (33)
Avatar MlodszyCzapnik1

15 października, 01:11

@MrocznyK: C . Z . Y . J . U . Ż . L . E . P . I . E . J ?

Avatar MrocznyK

15 października, 10:14

@MlodszyCzapnik1: tag. Masz zdrowego Mroczyka

Avatar MlodszyCzapnik1

15 października, 00:49

Ogólnie to fajny koleś z Ciebie i dziwię się dlaczego tak mało osób cię zna

Avatar MlodszyCzapnik1

15 października, 00:50

@MlodszyCzapnik1: Ku*wa, zapomniałem się przelogować

Avatar Kazute

11 października, 19:22

Guten Abend товарищ.

Avatar MlodszyCzapnik1

Edytowano - 11 października, 20:18

@Kazute: Privyet! What did you come here for?*

Mam, nadzieję, że nie chodzi o rozprawę o komunizmie pod profilem Mrocznego?

Avatar Kazute

11 października, 20:26

@MlodszyCzapnik1: Jag vill säga "hej" bara.

Nie. Po prostu zaczęłam się interesować tematami wojen światowych (na razie jestem w trakcie ogarniania pierwszej). :^)

Avatar MlodszyCzapnik1

11 października, 20:51

@Kazute: You went to the right place,
Jeśli czegoś nie rozumiesz, służę pomocą

Avatar Kazute

11 października, 21:04

@MlodszyCzapnik1: Danke schön.

Z góry dziękuję. ;^;

Avatar Shiho

9 października, 11:00

"Jeśli napiszesz komentarz na moim profilu spodziewaj się, że odpowie ci MrocznyK"
Sprawdźmy to. :vv

Avatar MrocznyK

9 października, 14:48

@Shiho: no hej :>

Avatar Shiho

9 października, 14:50

@MrocznyK: Czyli legendy głoszą prawdę

Avatar MrocznyK

9 października, 14:52

@Shiho: a i owszem :>

Avatar MlodszyCzapnik1

Edytowano - 9 października, 14:53

@MrocznyK: ლΘΘლ

Avatar FanNinjaKiwi222
(Mariusz)

6 października, 20:23

:/ odszedłeś z grupki historie które obchodzą. nawet wiem dlaczego :/.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar FanNinjaKiwi222
(Mariusz)

Edytowano - 7 października, 10:00

@MlodszyCzapnik1: cofam to. ta grupa o historiach nieobchodzących tylko rośnie w siłe. jest na 4 miejscu. a jak ja pamietam jak pierwszy raz wbiłem do tej grupy to była 9 albo 8

Avatar MrocznyK

7 października, 10:07

@FanNinjaKiwi222: ja jak pierwszy raz wbijałem do tej grupy, to była ostatnia :v

Avatar Hadesares

4 października, 14:44

Gdzie pieniądze za las

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar MlodszyCzapnik1

6 października, 22:46

@MrocznyK: Nie ma to jak Mroczyk! Jesteś zajęty a ten rozrusza role play za ciebie!

Avatar MrocznyK

6 października, 22:47

@MlodszyCzapnik1: proszę bardzo ^^

Avatar Cwaniaczekcwany

4 października, 17:46

Jak się dostać do grupy rekonstrukcyjnej

Avatar MlodszyCzapnik1

4 października, 18:11

@Cwaniaczekcwany: Ja się dowiedziałem o mojej od koleżanki z klasy a jak ona się dostała, nie mam pojęcia. Ale mamy 2017 i wyszukiwarki internetowe! Wpisz GRH (Nazwa twojej okolicy).
Jeśli wstąpisz do grupy- ostrzegam- mundury są drogie, a amunicję dostaje się od 18 roku życia.

Avatar MrocznyK

3 października, 20:29

Jeśli napiszesz komentarz na moim profilu spodziewaj się, że odpowie ci MrocznyK
(nie jest moim multikontem, tylko lubi się wypowiedzieć).

Najlepsze jest to, że w rzeczywistości jestem trochę bardzo nieśmiały i boję się wypowiadać .-.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar MlodszyCzapnik1

3 października, 21:00

@MrocznyK: po prostu tez lubię się wpieprzać w twoje rozmowy

Avatar MrocznyK

3 października, 21:07

@MlodszyCzapnik1: no widzisz?...

Avatar Polandball966
(Pliniusz)

3 października, 18:37

Szacun, że chciało ci się tak rozpisać te "kilka słów o sobie".

Avatar MlodszyCzapnik1

3 października, 18:43

@Polandball966: dzięki, po prostu chciałem mieć orginalny opis i powstało to co jest dzisiaj

Btw. Przy moich cechach charakteru ukryłem wiadomość

Avatar Polandball966
(Pliniusz)

3 października, 18:46

@MlodszyCzapnik1: Na pierwszy rzut oka nie zauważyłem. Szczerze, to pierwsze co przyszło mi do głowy xd

Avatar MrocznyK

3 października, 20:28

@Polandball966: jeszcze gdyby chciało mu się tak rozpisywać przy odpisach do rp :v
(nie hejcę)

Avatar Kazute

19 sierpnia, 17:54

___
[;-;] Dodaj go do muzeum. A, i proszę nie pukać w ścianki słoika!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (44)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (44)
Avatar MrocznyK

3 października, 15:24

@MrocznyK: *przestaje smutać*

Avatar MlodszyCzapnik1

3 października, 15:30

@MrocznyK: *коnfеtti

Avatar MlodszyCzapnik1

Edytowano - 30 września, 12:09

Kiedy jesteś takim przegrywem, że zaczynasz komentować własny profil

Avatar MlodszyCzapnik1

30 września, 12:10

@MlodszyCzapnik1: I jeszcze odpowiadasz sobie samemu na komentarze

Avatar Shiho

30 września, 18:26

@MlodszyCzapnik1: Też tak robię

Avatar MrocznyK

2 października, 22:04

@Shiho: zdarza się .-.

Avatar MrocznyK

25 września, 16:35

Daj mi curke.
Mam horego świerzaka.

Avatar MlodszyCzapnik1

25 września, 20:21

@MrocznyK: Daj mi horaka
Mam świerzom curke

Avatar MrocznyK

20 września, 21:16

*daje świrzoka i cholineksy dla horej thawicy*

Avatar MlodszyCzapnik1

20 września, 21:22

@MrocznyK: *Bierze cholineksy i daje świeżaka Mroczykowi

Avatar MrocznyK

20 września, 21:24

@MlodszyCzapnik1: *dziękuje Czapnikełowi za świrzoka*

Avatar GorillazNoodle13

17 września, 13:44

Co tam u cb Czajniku? XD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar MlodszyCzapnik1

18 września, 18:30

@MrocznyK: L[]
Żelazko na gaz
Proszę bardzo

Avatar MrocznyK

18 września, 18:35

@MlodszyCzapnik1: dziękuję

Avatar MrocznyK

26 sierpnia, 14:37

Gadatliwyś

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar MlodszyCzapnik1

8 września, 22:40

@MrocznyK: Nareszcie udało mi się

Avatar MrocznyK

9 września, 10:06

@MlodszyCzapnik1: *konfetti*

Avatar Kazute

31 sierpnia, 18:13

Twoja galeria to miejsce, gdzie zawsze znajdę coś ciekawego.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar MlodszyCzapnik1

4 września, 18:49

@MrocznyK: Mam kryzys twórczy

Avatar MrocznyK

4 września, 18:52
Avatar Maikielo
(Michał)

27 sierpnia, 20:23

MlodszyCzapnik1 to moje ulubione danie

Avatar przemek1ni
(Milena)

Edytowano - 28 sierpnia, 09:48

@Maikielo: Mówisz, że to ja jestem dziwny, a ja tymczasem nigdy w życiu bym nie wziął do ust drugiego człowieka

Avatar Maikielo
(Michał)

28 sierpnia, 11:54

@przemek1ni: Najlepiej się je czapki z fasolką

Avatar Kazute

16 sierpnia, 14:45

Jak to jest być w grupie rekonstrukcyjnej?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Kazute

16 sierpnia, 17:42

@MlodszyCzapnik1: Czapniczka?

Avatar MlodszyCzapnik1

16 sierpnia, 17:47

@Kazute: okazuje się, że tak

Avatar MrocznyK

12 sierpnia, 13:14

ale nie możesz być młodszym Czapnikiem, bo jesteś ode mnie starszy ;-;
znalazłem paradoks ;-;

Avatar MlodszyCzapnik1

Edytowano - 12 sierpnia, 20:08

@MrocznyK: teraz mam kryzys egzystencjalny ;-;

Avatar MrocznyK

12 sierpnia, 20:09

@MlodszyCzapnik1: przepraszam ;-;

Avatar MrocznyK

28 lipca, 17:08

*stawia znicz* [*] ;-;

Avatar MrocznyK

28 lipca, 17:13

@MrocznyK: *przy okazji wpisuje się do księgi gości*

Avatar MrocznyK

22 lipca, 20:51

[*] dla Rypok'a
(kimże On był?)

Avatar MlodszyCzapnik1

Edytowano - 22 lipca, 21:14

@MrocznyK: Jako pierwszy dodał komentarz do mojego profilu no i tyle mogę o nim powiedzieć bo więcej nie wiem ;-;

Avatar MrocznyK

23 lipca, 11:13

@MlodszyCzapnik1: aha, składam kondolencje

Avatar PoProstuMi

8 lipca, 23:07

Czy interesuje Cię może kejowa czapka rogatywka? Mam takich z pięć na stanie

Avatar MlodszyCzapnik1

8 lipca, 23:12

@PoProstuMi: wybacz, ale interesują mnie wojskowe

Avatar MlodszyCzapnik1

8 lipca, 23:14

@PoProstuMi: Ale miło, że o mnie pomyślałaś

Avatar PoProstuMi

8 lipca, 23:14

@MlodszyCzapnik1: Okej. Jakbyś zmienił zdanie, albo znalazł fanatyka czapek kolejowych - oferta dalej aktualna.

Avatar przemek1ni
(Milena)

5 lipca, 00:04

BBCode działa świetnie, ale na profilach może odsyłać wyłącznie do macierzy :/

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia MlodszyCzapnik1

Szukaj osoby