Profil użytkownika caltinks_2

Avatar caltinks_2
Login:
caltinks_2
Imię:
Kacper
Strona www:
Data urodzenia:
2001-04-17
Kilka słów o sobie:
Nie można być większym wygrywem, niż urodzić się Żydem w pie**olonym świecie Fable. Serio. Ojciec mój - Abraham, zawsze powtarzał: Zarabiaj dolany synu, a pewnego dnia będziesz wielki. No i może by coś z tego było, w końcu ojciec prowadził prosperującą firmę, a ja – jako jego pierworodny syn, Juda, miałem ją odziedziczyć. Niestety naszą wioskę napadli bandyci, wycięli ją w pień (o ironio, wyciąć w pień Dębową Dolinę, co za ku*wa wyrafinowanie). Płakałem motzno. Uciekałem, próbowałem wydostać się z płonącego piździdołka, pewnie również bym poległ, gdyby nie znalazł mnie jakiś czarodziej na kiju.
-Jestem Maze mała spie**olinko. – Rzekł.
-Jestem…
-Nie interesuje mnie twoje imię. To nieistotne.
No i mnie uratował. Tak zaczęło się dla mnie zupełnie nowe życie.
Zostałem zabrany do Gildii. Niestety nie kupieckiej, co od początku sprawiało mi problemy.
-Uderz tę kukłę. – Warknął Mistrz.
-Ale tak za darmo… ?
-Po prostu uderz kukłę!
-A co z tego będę miał?
-Musisz się nauczyć walczyć! Bij kukłę!
-A może mała wymiana? Ja uderzę kukłę, a ty dasz mi swój miecz.
-Cooo.avi?
-Tak, za darmo to nawet w ryj nie dają.
Okazało się, że święte przysłowie mojego taty nie zawsze się sprawdzało. Wtedy pierwszy raz dostałem za darmo w ryj.
Koniec końców nim moje szkolenie dobiegło końca udało mi się wynegocjować całkiem sensowne stawki. Dolan za poprawne cięcie, dwa za perfekcyjny strzał z łuku i pięć za skuteczne zaklęcie. Zawsze zastanawiało mnie czy mój trening był tak krótki dlatego, że byłem taki dobry, czy dlatego, że skarbiec Gildii pustoszał.
Jakoś w międzyczasie poznałem Szept. Nie miała tak doskonałej motywacji do treningów, ciągle pie**oliła coś o pomaganiu biedakom cebulakom xD. Miało to swój urok, od samego początku czułem, że będę mógł na niej zarobić.
Pierwsza misja i zabicie Królowej Os. Podjąłem się wszelkich możliwych wyzwań, w końcu każdy dolan się liczy. Prosta kalkulacja ekonomiczna pozwoliłaby mi jednak stwierdzić, że ubranie majtek mogło oszczędzić mi długiej, bolesnej, a co gorsza cholernie drogiej operacji wyciągania żądła z penisa. Niemniej misja zakończyła się finansowym sukcesem.
Kolejne misje, kolejne dolany. Podczas gdy inni bohaterowie przechadzali się w złotych zbrojach i mieszkali w pałacach, ja spałem w holu Gildii i nosiłem szaty uczniaka. Dopiero wpie**ol od Szept w pojedynku na zabijanie Hobbesów skłonił mnie do pewnych inwestycji.
-Juda, twoja siostra Estera żyje. – Pewnego razu z zafrasowaną miną powiedział mi Mistrz Gildii. – Bandyci którzy złupili waszą wioskę trzymają ją w niewoli.
Nie przejąłem się tym za bardzo. Bardziej preferencyjne warunki mogłem znaleźć w misji na ubicie trolla, po siostrę wysłałem Szept xD w końcu i tak chciała pomagać biednym i pokrzywdzonym.
No ale nie byłem potworem bez emocji. Spotkałem się z moją krewną w posiadłości 50 twarzy Greyów.
-Juda mogłeś osobiście się pofatygować mnie uratować. – Westchnęła na przywitanie.
-Nie lada chata. – Powiedziałem i zagwizdałem. – Jeżeli nie ma aktu własności, to przejmijmy ją przez zasiedzenie. Ostatecznie możemy ją sprzedać i zarobić sporo grosza.
-Jestem wróżbitką Juda, wiem co wkrótce cię spotka!
-Co prawda nadaje się do generalnego remontu, lokacja niezbyt korzystna, jednak małe przemeblowanie i rewitalizacja okolicy, pozwolą osiągnąć korzystny przelicznik!
-Jack Rzeźnik cię zabije, a nasza matka żyje! – Krzyczała zdesperowana Estera.
Równie dobrze mogłaby pokazać cycki, nie zwróciłbym na to uwagi. Pospiesznie zacząłem renowację i sprzątanie opuszczonej posiadłości.
Zabijałem trolle, kupców i inne bestie, w zależności od tego jaki był mnożnik za łeb. Koniec końców wszedłem w posiadanie domu w każdej wiosce, włączając posiadłość Greyów, będącą moją wisienką na torcie. Intratne umowy wynajmu przynosiły mi konkretne sumy każdego miesiąca. Moja sława dotarła aż do uszu „wielkich tego świata”. Ucieszyłem się, bo na pewno byli wielcy również pod względem majątku. Nie myliłem się, sama pani burmistrz spojrzała na mnie łaskawym okiem – a na styku polityki i biznesu, robi się najlepsze pieniądze. Wiedziałem jednak, że żeby zdobyć jej fortunę muszę dokonać czegoś wielkiego. Jak to mawiał dziadek: „Przez serce do majątku”.
Nadarzyła się w końcu okazja do solidnego zarobku. Podczas gdy moje aktywa wciąż pracowały na moją rzecz, otrzymałem zaproszenie do walki na Wielkiej Arenie. Mmmm $$$.
Wadą walki na Wielkiej Arenie był fakt, że musiałem współpracować z Szept. Było to jednak również jej ogromną zaletą. Służyła mi jako tarcza, mięso armatnie, osłona, bariera, kierowałem na nią całą nienawiść i furię przeciwników. Tym łatwiej było zdobyć bonusową nagrodę w postaci dodatkowych dolanów za jej głowę. Od zawsze miałem rację, czując w niej piniądz. Niestety, nie wszystko miało dalej iść tak gładko.
Trauma, więzienie, niemoc doglądania inwestycji, pieniądze uciekające przez palce, intratne kontrakty które konkurencja właśnie sprzątała mi sprzed nosa… Te i inne, jeszcze gorsze myśli dręczyły mnie w lochach Jacka Rzeźnika. Z jednej strony bardzo gościa polubiłem, w końcu dzięki niemu sporo zarobiłem na Arenie, jednak precyzyjne wyliczenia w pewnym momencie zaalarmowały, że przez pobyt w jego celi utraciłem więcej, niż wcześniej zarobiłem z jego pomocą. Poczułem gniew. Stał się moim wrogiem i w tym momencie wiedziałem co muszę zrobić – doprowadzić go do bankructwa.
Ten chory zwyrol wynajął innego chorego zwyrola, co gorsza poetę, żeby ganiał nas na golasa po twierdzy. Żeby jeszcze można było za to jakiś hajs wygrać, ale nie. Jednak powoli i skrupulatnie wcielałem w życie mój plan.
-Ile Jack wam płaci? – Zagajałem strażników. – A brutto czy netto?
Podburzałem jego autorytet, negowałem wartość oferowanych przez niego umów, obiecywałem złote góry. Zaowocowało to strajkiem głodowym, o którym wiadomość jednak dziwnym trafem nie dotarła do szefa. Droga wolna.
Okazało się, że w więzieniu była również moja matka. Zabrałem ją, zaoferowałem kilka lokali do wyboru, w bardzo rozsądnej cenie. Ostatecznie lepszy jest najemca, co do którego masz pewność, że nie na wpuszcza Hobbesów do piwnicy.
Wróciłem w glorii chwały, na szczęście większość inwestycji wciąż prosperowała. Kolejne misje, kolejne dolany, aż trafiłem ponownie przed oblicze Pani Burmistrz. Tym razem, niosąc czarną różę w dłoniach (prosto z przeceny), nie miałem zamiaru się płaszczyć. Po zdobyciu jej serca, do zdobycia majątku pozostały tylko nieliczne, nudne formalności, takie jak ślub.
Niestety, Jack znów psuł mi interes. Już miałem zamiar mu wybaczyć pobyt w więzieniu i wyścigi w gatkach, a ten zaczął dewastować Albion. Szybki rachunek zysków i strat przekonał mnie, jak daleko idące niekorzystne ekonomiczne konsekwencje to przyniesie. Biegałem z różnymi fajfusami od kamienia do kamienia, bez skutku.
Jack Rzeźnik postanowił zniszczyć Gildię. Patrząc na marmurowe ściany, na posadzkę w holu na której latami spałem, na wszystkie piękne wspomnienia, tysiące zarobionych dolanów, moja furia narastała. Na podłodze tuż za progiem leżał Mistrz Gildii, rozsmarowany na pół korytarza.
-Dlaczego nie próbujesz ratować majątku Gildii?! – Krzyczałem w szale, patrząc na hebanowy stół trawiony przez ogień.
-Praca jest darem, kiedy pomaga zrozumieć, co robimy, ale może być przekleństwem, kiedy staje się ucieczką przed pytaniem o sens życia.… - Zaczął prawić morały Mistrz Coelho.
Olałem puste frazesy, ruszyłem szukać Rzeźnika.
-Mam twoją siostrę, niepokonany miecz i unlimited power! – Wykrzyknął Jack. Coś za bardzo się podniecał tym starciem, jakby od początku o to mu chodziło. Jeżeli tak, to wszelkie rachunki potwierdzały, że była to skrajnie nieefektywna metodologia.
-Tylko nie próbuj opowiedzieć mi historii Darth Plaegueisa… - Westchnąłem. Tak jakoś z unlimited power mi się skojarzyło.
Nieźle go to rozeźliło, bo widocznie taki był jego plan. Zaczął ciskać we mnie zaklęciami bez opamiętania, jakby mana za darmo na ulicy się walała. Po długiej walce ostatecznie poległ pod ostrzem, jak onegdaj nie poległ Izaak.
W życiu zdarzają się bardzo trudne wybory. Kiedy dowiedziałem się, że zabijając siostrę, mogę otrzymać najpotężniejszy miecz w dziejach świata, naprawdę długo byłem rozdarty wewnętrznie.
-Wystawić go na licytację od razu, czy przechować, licząc że jego wartość wraz z czasem jeszcze wzrośnie? – Mruknąłem pod nosem, ocierając go z krwi.
Ostatecznie stał się i do dziś jest rekordowym przychodem w gotówce jaki osiągnąłem. Gildię odremontowałem i przekształciłem w dom aukcyjny, nazwany na cześć tragicznie zmarłej siostry xD. Licytacje broni, zbroi i innych cudów wianków po bohaterach na kiju, gromadziły każdorazowo tłumy, a i inne inwestycje nie zawodziły. A miecz? Kupił go jakiś gość w kapturze, po czym prędko udał się na północ. Ostatecznie nie ma to znaczenia…
Jak dobrze być Żydem w Fable...

Rozwiń opis

Zwiń opis

Doświadczenie:
16

poziom
doświadczenia

488

punktów

Odznaki:
Odznaka ŁowcaPoziom odznaki

Łowca

Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?

Odznaka KoneserPoziom odznaki

Koneser

Za każdy materiał, który osiągnął popularność w ciągu miesiąca otrzymujesz punkt.

Odznaka BywalecPoziom odznaki

Bywalec

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczPoziom odznaki

Strzałkowicz

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Miłośnik dowcipówPoziom odznaki

Miłośnik dowcipów

Odznaka dla osób, które otrzymują dowcipy na e-mail.

Odznaka DociekliwyPoziom odznaki

Dociekliwy

Odznaka dla dociekliwych osób przyznawana za... Dociekliwi na pewno do tego dojdą!

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
5467
razy
Memów i obrazków:
20
w aktywnych
Dowcipów:
1
w poczekalni
Farmerama

Komentarze (106)

Zgłoś problem

Dodaj komentarz

Komentarze

Odśwież
Avatar gobo333

23 grudnia 2016, 20:02

Tak

Avatar Archeologwinternetach

Edytowano - dzisiaj, 11:59

@gobo333: OK

Avatar marcel22205

27 czerwca, 22:06

By sławnym być portek nie musisz mieć.

Avatar caltinks_2
(Kacper)

28 czerwca, 14:01

@marcel22205: To żadna już tajemnica.

Avatar Bonehead16

7 czerwca, 18:44

hszan

Avatar Bonehead16

7 czerwca, 18:45

@Bonehead16:
Sratlinks

Avatar caltinks_2
(Kacper)

27 czerwca, 08:36

@Bonehead16: Dupa

Avatar Bonehead16

27 czerwca, 20:41
Avatar caltinks_2
(Kacper)

27 czerwca, 21:01

@Bonehead16: J 🅰️ J 🅾️ G N I 🅾️ T

Avatar gobo333

26 maja, 12:36

Ku*wen, to ty jeszcze żyjesz?

Avatar Boberek00
(Alex)

23 maja, 14:48

hello

Avatar Quro1

9 maja, 16:35

Co takiego udało mi się dokonać, że aż postanowiłeś o mnie wspomnieć w opisie?

Avatar RadovanKaradzic2137

13 kwietnia, 21:33

IĆ STONT

Avatar Palauball

8 kwietnia, 18:10

Kiedy nabrałeś talich poglądów

Avatar Smakowy

2 lutego, 19:55

nuggetsy z kurczaka i sos

Avatar caltinks_2
(Kacper)

14 lutego, 12:52

@Smakowy: mniam

Avatar Plu111

11 czerwca 2017, 08:57

LEWAK ALERT

Avatar caltinks_2
(Kacper)

13 czerwca 2017, 08:29

@Plu111: Spjerdalaj xd

Avatar Plu111

13 czerwca 2017, 14:40

@caltinks_2: W swej życiowej misji
Na koniec wyspy zabierz mnie
Z zapasem amunicji
Ja z tobą do nich strzelać chcę

I tępimy znów złodziei
Gdy, gdy socjalizm rozrósł się
Nie tracimy nadziei
Mamy co chcemy
Lewaków mamy więc
Na wyspie nie mają dokąd zbiec
I w całej tej krucjacie dobrze wiem
nie powstrzyma nas już nic (już nic, już nic)

Wypie**oleni prosto w stronę Słońca
Socjaliści spalają się bez końca
Dziś rakietą z Kazachstanu
Bez grawitacji pędzą w nieznane
Odjedź a pofruną szyby z okien
Na Utoyi otwierasz do nich ogień
Każda chwila jest wiecznością
Kiedy lewactwo wystrzelone w kosmos

To takie proste
Politycy zbędni nam
Żyjemy mocniej
Gdy nie okradają nas
Na wyspie nie mają dokąd zbiec
I w całej tej krucjacie dobrze wiem
nie powstrzyma nas już nic (niiiiic)

Wypie**oleni prosto w stronę Słońca
Socjaliści spalają się bez końca
Dziś rakietą z Kazachstanu
Bez grawitacji pędzą w nieznane
Odjedź a pofruną szyby z okien
Na Utoyi otwierasz do nich ogień
Każda chwila jest wiecznością
Kiedy lewactwo wystrzelone w kosmos (kosmos, kosmos, kosmos, kosmos, kosmos)

Zobacz lewactwo wyje**ne w kosmos... (kosmos, kosmos, kosmos )

Wypie**oleni prosto w stronę Słońca
Socjaliści spalają się bez końca
Dziś rakietą z Kazachstanu
Bez grawitacji pędzą w nieznane
Odjedź a pofruną szyby z okien
Na Utoyi otwierasz do nich ogień
Każda chwila jest wiecznością
Kiedy lewactwo wystrzelone w kosmos

Wypie**oleni tak w stronę Słońca
(Znów wystrzeleni w kosmos)
Wypie**oleni tak w stronę Słońca
(Znów wystrzeleni w kosmos)

Odjedź a pofruną szyby z okien
Na Utoyi otwierasz do nich ogień
Każda chwila jest wiecznością
Kiedy lewactwo wystrzelone w kosmos (kosmos, kosmos)

Avatar Plu111

11 czerwca 2017, 08:16

Kaltki mam chyba twojego fejsa

Avatar caltinks_2
(Kacper)

13 czerwca 2017, 08:25

@Plu111: nasfa?

Avatar Plu111

13 czerwca 2017, 14:39

@caltinks_2: Na priff dam

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2017, 16:07

Hej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Plu111

8 kwietnia 2017, 21:22

@mateox: OKU*WA MATEOKS UŻYŁ LENYFEJSA!!! O MATKO!!!! JAPIE**OLE!!!! TO UNIKAT!!!!!!!!

Avatar gobo333

12 maja 2017, 18:52

@Plu111: OSKU*WYSYN

Avatar ptasznik5
(JustMonika)

28 kwietnia 2017, 11:55

Remove Kebab

Avatar caltinks_2
(Kacper)

29 kwietnia 2017, 18:58

@ptasznik5: Remove Aszchabad

Avatar Lukasgda123
(Łukasz)

16 kwietnia 2017, 21:59

Historia obecności w Trójmieście i świnia nie miałem zamiaru iść spać spokojnie to wsue to jeszcze bardzi to z tak P O T Ę Ż N E M A N E M A T Ę to wsue i świnia to jeszcze bardzi i to jeszcze to lubią być stosowany jako środek do czyszczenia dla Lechii Gdańsk do dnia usunięcia gdzieś tam ku*wa świnia

Avatar gobo333

16 kwietnia 2017, 21:19

Ku*wa, dywanie. Jak możesz być tak zajebisty?

Avatar Plu111

8 kwietnia 2017, 21:11

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty w ogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można w ogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy w ogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac w ogóle papieża naszego ?pomyślałes w ogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale w ogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .

Avatar caltinks_2
(Kacper)

8 kwietnia 2017, 21:21

@Plu111: Jeszcze jak

Avatar Plu111

8 kwietnia 2017, 21:21

@caltinks_2: Ależ można, jak najbardziej.

Avatar caltinks_2
(Kacper)

8 kwietnia 2017, 21:22

@Plu111: A czy tańcem można wielbić Boga?

Avatar Plu111

8 kwietnia 2017, 21:24
Avatar vince_
(Zuźka)

26 lutego 2017, 23:47

witam.

Avatar caltinks_2
(Kacper)

13 marca 2017, 19:37

@vince_: elo

Avatar vince_
(Zuźka)

14 marca 2017, 21:56

@caltinks_2: więc, jak się masz?

Avatar caltinks_2
(Kacper)

20 marca 2017, 17:02

@vince_: dobrze

Avatar kubek2007
(Jakub)

1 marca 2017, 18:01

@KontoUsunięte: tyle smudku on umrzył

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2017, 15:44

@kubek2007: Rip nasz pszyjaciul </3

Avatar caltinks_2
(Kacper)

9 marca 2017, 14:13

narz pszyjaćel fcionsz rzyje, tylko ńe ma kąta na ieia

Avatar caltinks_2
(Kacper)

1 marca 2017, 17:39

600 stszałeg w duł!!! dźenkóiem <3333

Avatar mateox
(Mateusz)

17 lutego 2017, 14:12

Widziałem cię na Youtube.

Avatar caltinks_2
(Kacper)

17 lutego 2017, 15:25

@mateox: widziaóeź mui dizz?

Avatar Jejofficzkalol

Edytowano - 29 października 2016, 21:29

Ile w dół?

Avatar caltinks_2
(Kacper)

Edytowano - 29 października 2016, 21:35

@Jejofficzkalol: ponad 92 już wkrótce 100!

Avatar Jejofficzkalol

Edytowano - 29 października 2016, 21:47
Avatar gobo333

23 grudnia 2016, 17:10

@Jejofficzkalol: Sporo? Ja mam ponad 650

Avatar pikaciu10

25 stycznia 2017, 20:14

@gobo333: he a ja 80

Avatar FuryGaming
(Michał)

7 stycznia 2017, 21:40

Witam. Ciekawego masz 7TP jednowieżowego. Widzę również, że nie lubisz FB, tak jak ja oraz Xboxa.

Avatar caltinks_2
(Kacper)

8 stycznia 2017, 09:16
Avatar pikaciu10

5 stycznia 2017, 19:10

a czemu nie lubisz Blow i REzi

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2017, 10:26

@pikaciu10: Po pierwsze to się odmienia, czy Blow'a i REzi'ego, a po drugie...No właśnie..Nie REzi tylko ReZi.

Avatar caltinks_2
(Kacper)

6 stycznia 2017, 11:53

@pikaciu10: Blow i Rezi są sztuczni i 78% ich widzów do dzieciarnia

Avatar pikaciu10

6 stycznia 2017, 17:49
Avatar kubek2007
(Jakub)

27 grudnia 2016, 12:38

jesteśmy tacy sami 9. Sztucznych youtuberów (np. REzi,Blow)
10. Xboxa

Avatar caltinks_2
(Kacper)

27 grudnia 2016, 17:32

@kubek2007: Jak być dobrym yutuberę TÒTORJÀĽ
1. nagrywaj minkrawda
2. Kradnij od innych yutuberuw
3. MASZ 1000000 SÓBUW

Avatar kubek2007
(Jakub)

27 grudnia 2016, 19:11

@caltinks_2: racja

Avatar gobo333

23 grudnia 2016, 20:46

Tak, jestem

Avatar caltinks_2
(Kacper)

24 grudnia 2016, 09:29

@gobo333: ;-;

Avatar Deszcz

14 grudnia 2016, 19:10

Jesteś z siebie dumny?

Avatar caltinks_2
(Kacper)

19 grudnia 2016, 17:07

@Deszcz: tjak

Avatar Lisanndra
(Natalia)

8 grudnia 2016, 20:23

Pozdro z podłogi

Avatar caltinks_2
(Kacper)

9 grudnia 2016, 14:14

@Lisanndra: penkpenk zium zium

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 listopada 2016, 13:17

Ngngjgnggjnggngjgjgjngngjgngjgg

Avatar caltinks_2
(Kacper)

25 listopada 2016, 13:56

CÓHCIA

Avatar PolandballPatriota

1 listopada 2016, 14:49

Daj na sobie zagrać.

Avatar caltinks_2
(Kacper)

Edytowano - 1 listopada 2016, 16:22

@PolandballPatriota: Ok tylko w co?

Avatar PolandballPatriota

1 listopada 2016, 19:31

@caltinks_2: Co tam masz?

Avatar caltinks_2
(Kacper)

2 listopada 2016, 08:07

@PolandballPatriota: gta, fife i parę innych

Avatar PolandballPatriota

2 listopada 2016, 20:37

@caltinks_2: No to gram w fifę.

Avatar Jejofficzkalol

29 października 2016, 20:46

Elo

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar caltinks_2
(Kacper)

29 października 2016, 21:49

@Jejofficzkalol: *też wskakuje*

Avatar Jejofficzkalol

29 października 2016, 21:53

@caltinks_2: Nudam w tym schronie,idziemy na priv?

Avatar Plu111

31 sierpnia 2016, 20:58

Witam AkQoulnuBalla!

Avatar caltinks_2
(Kacper)

3 września 2016, 10:31

@Plu111: witam

Avatar Plu111

3 września 2016, 14:09

@caltinks_2: może zagram w eu4 Ak Qoulnu

Avatar caltinks_2
(Kacper)

Edytowano - 16 października 2016, 19:03

@Plu111: aha

Avatar ac4444

19 września 2016, 15:07

dobry

Avatar Rornoa

16 września 2016, 22:16

dlaczego nie lubisz klocucha

Avatar caltinks_2
(Kacper)

18 września 2016, 15:50

@Rornoa: społeczność

Avatar Rornoa

18 września 2016, 16:13

@caltinks_2: Jaka społeczność? społeczość klocka? przecież to ludzie wybrani, czysty RIGCz

Avatar ptasznik5
(JustMonika)

5 sierpnia 2016, 00:25

Lubisz Masło?

Avatar caltinks_2
(Kacper)

5 sierpnia 2016, 12:03

@ptasznik5: tak

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia caltinks_2

Szukaj osoby