Strona Główna | Testy | Zagadki | Kubuś Puchatek | Dowcipy o A.Lepperze

      Dzisiejszy pierwszy numer kolorowego newslettera jest w całości poświęcony panu Andrzejowi Lepperowi. Nie to, żebym pana Andrzeja nie lubił. Wręcz przeciwnie! Ja go uwielbiam. Może nie za jego politykę, bo ta mnie nie interesuje. Ja go lubię za to, że potrafi on świetnie poprawić humor. Przytoczę tu kilka przykładów jego zachowań:

- Znalazł sposób, żeby pomoć biednym!!! Tak jego recepta była bardzo prosta. Przecież w bankach są pieniądze, no nie? No właśnie. Pan Andrzej chciał je rozdać biednym. No, ale w banku przecież musi być jakaś kaska. O tym też nie zapomniał! Brakujące by się dodrukowało i wszystko było by dobrze :)

- Poradził sobie świetnie także w sprawie uchylenia swojego immunitetu. Chciał, aby odbyło się to podczas transmisji obrad sejmu. Niestety mikrofon sejmowy pana Andrzeja został wyłączony. Ale to nic! Wyjął on własny sprzęt nagłasniający i kończył swoje przemównienie. Na pytania dziennikarzy po co to robi odpowiedział:
- Idę po władzę!

- Pan Andrzej ostatnią znany jest pod pseudoniem "kretyn" :) Jeśli powiecie o kimś kretyn to już nie to samo co kiedyś...

Kilka dowcipów z Endrju w roli głownej:                                                     Tu więcej


Nauczycielka mówi do ucznia:
- Jasiu, nie wolno ci palić papierosów - przecież jesteś dopiero w 3-ciej klasie.
- Tak, prosze Pani, ale Lepper jak był w 3-ciej klasie to juz palił.
- Owszem, Jasiu, ale Lepper miał już wtedy skończone 18 lat.


Pytają ucznia gdzie pracują rodzice ? A on jednym tchem : w burdelu mama jest dziwką a tata alfonsem . - Siadaj - mówi nauczyciel, a kolega z ławki pyta : - Dlaczego tak skłamałeś ? - A co miałem powiedzieć że są oboje posłami do sejmu z Samoobrony?


Polska, rok 2015. Spłonęła biblioteka narodowa a w niej cały księgozbiór prezydenta Leppera. Jedna z tych dwóch książek była wyjątkowo cenna, bo już pokolorowana.


Sprawy techniczne

       Proszę jeśli macie znajomych, którzy chcieliby zobaczyć tego emaila wyślijcie im go. Polećcie im także zapisanie się do otrzymywania dowcipów i humoru na emaila.