Strona Główna | Teksty | Zagadki | Kubuś Puchatek | Gry Online | Filmiki | Dowcipy

      Jeja.pl życzy Wam Śmiesznych Świąt, znaczy się Wesołych i Wybuchowego Sylwestra, znaczy się Wystrzałowego. Niech dobry nastrój nie opuszcza Was przez cały najbliższy rok, niech zawsze dobrze się układa i niech ziemia lekką Wam będzie..., oj sorki to nie do Was.

Porcja dowcipów

Dlaczego Święty Mikołaj jest taki radosny??
Bo wie gdzie mieszkają wszystkie niegrzeczne dziewczynki!


Do Somalii przyjechał Św. Mikołaj. Chodzi po ulicach i pyta:
- Dlaczego te dzieci są takie chude?
- Bo nie jedzą.
- Nie jedzą? To nie dostana prezentów!


Pewnego Bożego Narodzenia, bardzo dawno temu, Święty Mikołaj przygotowywał się do swojej corocznej podroży. Jednak wszędzie piętrzyły się problemy... Czterech z jego elfów zachorowało, a zastępcy nie produkowali zabawek tak szybko jak elfy, wiec Mikołaj zaczął podejrzewać, ze może nie zdążyć... Następnie pani Mikołajowa oświadczyła mu, ze jej Mama ma zamiar wkrótce ich odwiedzić. Na domiar złego, kiedy poszedł zaprzęgać renifery, okazało się, ze trzy z nich są w zaawansowanej ciąży, a dwa inne przeskoczyły przez plot i zwiały - Bóg jeden wie dokąd. Mikołaj zdenerwował się jeszcze bardziej ... Kiedy zaczął pakować sanie, jedna z płóz złamała się. Worek runął na ziemie, a zabawki rozsypały się dookolna. Wkurzony Mikołaj postanowił wrócić do domu na kawę i szklaneczkę whisky. Kiedy jednak otworzył barek, okazało się, ze elfy ukryły cały alkohol i nic nie było do wypicia... Roztrzęsiony Mikołaj upuścił dzbanek do kawy, który roztrzaskał się na kawałeczki na podłodze w kuchni. Poszedł wiec po szczotkę, ale okazało się, ze myszy zjadły włosie, z którego była zrobiona... I właśnie wtedy zadzwonił dzwonek do drzwi... Mikołaj poszedł otworzyć. Za drzwiami stal mały aniołek z piękną, wielka choinka. Aniołek radośnie zawołał:
- Wesołych Świat, Mikołaju! Czyż nie piękny mamy dziś dzień? Przyniosłem dla Ciebie choinkę. Prawda, ze jest wspaniała? Gdzie chciałbyś, żebym ją wsadził?...
I już wiesz skąd się wzięła tradycja aniołka na czubku choinki....


I jeszcze coś specjalnego dla tych, którzy doczytali aż dotąd:
- Ile razy Miller sklamał,
- Ile Kwach obietnic złamał,
- Ile Beger owsa zjadła,
- Ile Kalisz nosi sadła,
- Ile Łapiński wziął na boku
- TYLE SZCZĘŚCIA W NOWYM ROKU!!!