Zasady konkursu z grą 2048 z okazji Dnia Dziecka


1. Kto może wziąć udział w konkursie?
W konkursie może wciąż udział każdy, zarejestrowany użytkownik serwisu. Bez względu na płeć i wiek. Jedna osoba może brać udział w konkursie korzystając wyłącznie z jednego konta. Nieprzestrzeganie tej zasady powoduje wykluczenie z konkursu.

2. Kto wygrywa w konkursie?
W konkursie nagradzamy 30 osób, które zbliżą się najbardziej do założonego przez nas wyniku. Dla ułatwienia podajemy, że nasz wynik przekracza 10000 punktów, więc co najmniej taką wartość należy uzyskać, aby mieć szansę na wygraną. Nie trzeba ułożyć liczby 2048, aby zwyciężyć w konkursie. Wynik 10000 punktów można osiągnąć jeszcze zanim "wygramy" grę, ale ważne jest aby zakończyć (wygrać lub przegrać) grę, dojść do planszy z napisem game over albo planszy kończącej grę. Po prostu screen musi być zrobiony w momencie, gdy już przegraliśmy grę albo ją wygraliśmy, nie zaś w trakcie gry. Na screenie oprócz wyniku musi być widoczna plansza z liczbami.

3. Nasz wynik
Założony przez nas wynik prezentujemy w pliku zip z hasłem. Hasło podamy po konkursie, żebyście mogli zweryfikować, że wynik był znany już przed konkursem. Plik pobierzcie już teraz. Wasz wynik potwierdzacie screenem i jeśli wynik z Twojego screena (score) będzie zbliżony do wyniku z pliku zip to wygrywasz nagrodę! Z Twojego screena odczytujemy wyłącznie wartość "score". Nie bierzemy pod uwagę wartości "best score".

4. Prezentacja Twojego wyniku
Pod uwagę bierzemy liczbę punków (score) uzyskaną podczas aktualnego zagrania z poprawnie wykonanego screena. Oznacza to, że Twój screen musi być wyraźny, niezmodyfikowany i prezentować liczbę punktów oraz planszę z liczbami. Wybierzemy ten z 3 screenów, który da Ci lepszą pozycję. Prezentujemy przykładowy screen, który został zrobiony w programie Paint. Dla przypomnienia link do instrukcji tworzenia screenów.

5. Ile screenów można wrzucić
Jedna osoba może wrzucić do 3 screenów. Liczy się wynik z jednego, najlepszego screena, dzięki któremu uczestnik konkursu ma największą szansę na zwycięstwo. Screen musi być zrobiony już po zakończonej grze, nie w trakcie rozgrywki i musi być widoczna liczba punktów oraz plansza z liczbami.

6. Jakie są nagrody?
W konkursie nagradzamy 30 osób i każda z tych osób otrzymuje jeden kubek z logo jeja.pl

7. Ile trwa konkurs i kiedy będą znane wyniki?
Konkurs trwa od 01.06.2016 do 14.06.2016 do godziny 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone na podstronie z grą 2048 najszybciej jak to będzie możliwe, w zależności od liczby screenów do sprawdzenia i porównania. Postaramy się ogłosić wyniki już następnego dnia po konkursie.

8. Inne ważne informacje
Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową, na adres e-mail podany w serwisie. W związku z tym żadne dodatkowe dane o użytkowniku nie są zbierane. Proszę więc zadbać o aktualność adresu e-maila w swoim profilu, bo na niego trafi informacja o nagrodzie i pytanie o adres, na który będziemy mogli wysłać kubek.
Zwycięzca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

9. Czas start
Aby wziąć udział w konkursie graj tutaj