Wyniki konkursu z grą 2048 z dnia 1 czerwca 2016 roku

Niezmiernie miło jest nam ogłosić wyniki konkursu z grą 2048 organizowanym na Jeja.pl

Konkurs polegał na zagraniu w grę 2048, a następnie udokumentowaniu wyniku screenem. Pełne zasady konkursu dostępne są tutaj.

W konkursie nagrodziliśmy 30 osób, które zbliżyły się najbardziej ze swoim wynikiem do założonego przez nas wyniku 12048. Wynik ten znany był przez nas już przed konkursem i zapisaliśmy go w pliku zip z hasłem. Hasło do pliku, które pozwoli zweryfikować Wam założony przez nas wynik to NYqryDrOFXbSg9e53bJOwnvp1xxFx8VIGtvSiPyCQKga5rOmbPywp1ISoCVAOU0Y

Przechodzimy do najważniejszego, a mianowicie do listy zwycięzców. Kubki otrzymują następujące osoby:Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Wkrótce wyślemy do Was wiadomość z pytaniem o adres. Kubki są już spakowane i będą wysyłane od razu, nawet dziś.

Dokument arkusza kalkulacyjnego, który posłużył nam do wyłonienia zwycięzców znajduje się tutaj: format OpenOfiice i format Microsoft Excel. W dokumencie tym znajduje się pełna lista screenów z informacją jak blisko było do zwycięstwa. Odrzucone screeny zostały opatrzone informacją dlaczego tak się stało.