6

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Nanook

24 maja 2018, 21:27

Grunt to profesjonalne zaznaczenie

A tak swoją drogą to jestem ciekaw na jaką partię przy tych poglądach byś głosował gdybys musiał?

Avatar To_masz___Problem

24 maja 2018, 21:33

@Nanook: Chyba Korwina, mimo wszystko

Avatar Nanook

24 maja 2018, 21:40

@To_masz___Problem: :'(

Gdzieś właśnie umarł mały jednorożec...

Nawet pomimo tego co wypisuje na swoim profilu na FB? Bo masz go pewnie polubionego i możesz zobaczyć jak cytuje takie rzeczy: "Homofobia nie istnieje. Jest to oczywisty wymysł i instrument totalitarnej kontroli nad myślami innych. Homoaktywistom brakuje naukowych dowodów, więc wymyślili ideologię, która chce rządzić za pomocą wykreowanej przez siebie rzeczywistości. Według marksistowskiego wzorca, to nie rzeczywistość kształtuje myślenie, lecz myślenie rzeczywistość" i inne takie perełki?

Avatar To_masz___Problem

24 maja 2018, 21:59

@Nanook: Echhh, polska polityka

Ogarniam matematykę, myślę że w miarę dobrze znam historię, coś tak sobie grzebie w informatyce powoli, uwielbiam różne dyskusje na temat moralności a jeszcze bardziej polityki teoretycznej, ale jest coś takiego jak P O L S K A P O L I T Y K A i w tym w ogóle nie siedzę w ogóle się tym nie interesuje mam minimalną wiedzę i najchętniej w ogóle bym się na ten temat nie wypowiadał ale jak już zapytałeś to postanowiłem odpowiedzieć na to pytanie patrząc n politykę teoretycznie czyli bez patrzenia na takie wpisy, czy jakieś perełki, czy na to czy ktoś kradnie czy nie kradnie, czy inne takie rzeczy tylko wskazałem partię która moim zdaniem jest najbliżej moich poglądów

I nie, nie mam go polubionego na fb

Avatar Nanook

24 maja 2018, 22:02

@To_masz___Problem: A to jeżeli masz poglądy zbliżone do partii Korwina, a jednocześnie nie chcesz mieć do czynienia z tym dziwnym człowiekiem to polecam Kongres Nowej Prawicy.
Chociaż dziwi mnie to, bo patrząc na kompasy i wyniki twoich quizów nawet nie są blisko Korwina. Są raczej tam gdzie byłaby .Nowoczesna chociaż ona jest trochę bardziej liberalna.

Avatar To_masz___Problem

Edytowano - 24 maja 2018, 22:05

@Nanook: Hmmm, przemyślę to

A masz jakąś mapkę obrazującą gdzie są rożne polskie partie na kompasie politycznym?

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar To_masz___Problem
Dodane przez: To_masz___Problem
Dodaj nowe zdjęcie

Najnowsze zdjęcia To_masz___Problem