Profil użytkownika Zmplf

Avatar Zmplf
Login:
Zmplf
Komentarze
użytkownika poparto:
2921
razy
Memów i obrazków:
45
w aktywnych
Goodgame Empire
9

Właściciel profilu nie pozwala dodawać komentarzy

Komentarze

Odśwież
Avatar Shadow_years

3 maja 2019, 21:34

Dobra rano midnight

Avatar DEUSVULTAVE

9 kwietnia 2019, 20:16

Napiszę ci historyjkę tutaj, bo czemu nie, prawda?

A więc będzie to historia o... chłopcu który, urodził się w biednej rodzinie a że cholera średniowiecze to bieda nie wróży nic dobrego, chłopak dorastał w ciężkim miejscu i w ciężkim czasie, ale nasz bohater był wbrew warunkom życia szczęśliwy, chodził od czasu do czasu na miasto z kolegami z wsi będącej nie daleko. Chłopak zawsze dzielił się z innymi, nie był zwykłym egoistą. Zawsze we swoich interesach brał pod uwagę innych, dopiero później siebie. Miał również marzenie, a mianowicie zostać hetmanem, ale że chłopak nie miał warunków życia, to równie dobrze mógł pożegnać się z marzeniami, ale nadzieja dla niego nie wygasła nigdy.
Pewnego dnia do wsi zawitał biedak, pytał się w każdym domu czy mógłby dostać jedzienie. Naszemu bohaterowi udało się wybłagać rodziców by wpuścili biedaka do domu, biedak zjadł to co mu podano, a z niego okazał się być równy gość. Następnego dnia przez wioske miał przejechać rydwan króla. Każdy zapraszał króla do domu, ale on zatrzymał się dopiero przed domem... naszego bohatera, wyobraźcie sobie jakie musiało być zdziwienie chłopca, gdy król chciał wejść do jego domu! Gdy tylko chłopak się przyjrzał okazało się że... Biedakiem z wczoraj był sam król!!!.
Król obiecał rodzinie, że ją ustatkuję, a samego chłopca wyszkoli najpierw na świetnego żołnierza, a później, jeżeli spełni warunki, to zostanie hetmanem

Koniec (Wczoraj napisałem detektywistyczną historie... no ale wziełem niechcący skasowałem połowe a cholera jasna było takie fajne, plus jeszcze na gotowca, bez szczęśliwego zakończenia, ale obiecuję, to kiedyś też wyśle ;) )

Avatar Zmplf

9 kwietnia 2019, 21:32

@DEUSVULTAVE: jeśli masz profil na wattpadzie to chętnie tam zajrzę

Avatar DEUSVULTAVE

9 kwietnia 2019, 21:51

@Zmplf: Nope, nie mam, ale kto wie, może założe ;)

Avatar Zmplf

Edytowano - 9 kwietnia 2019, 22:40

@DEUSVULTAVE: w każdym razie zapraszam do mnie. Czasami uzewnętrzniam się i pisze bardzo różne rzeczy. Nazywam się tam Dmnkmj

Avatar DEUSVULTAVE

9 kwietnia 2019, 22:44

@Zmplf: Okej, jutro już zobaczę, i cieszę się opowiadanko się spodobało, myśle chyba że spróbuje napisać coś dłuższego na wattpadzie :)

Avatar Zmplf

9 kwietnia 2019, 22:45

@DEUSVULTAVE: trzymam kciuki

Avatar MemePaladin399

29 marca 2019, 20:14

Rozdziewiczam ten profil

Avatar Zmplf

29 marca 2019, 20:19

@MemePaladin399: nie wiem co mam powiedzieć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia Zmplf

Szukaj osoby