Reklama

Szczęśliwy Jejak

Pewnego dnia był sobie świetny produkt, który wiele czasu spędził na doskonaleniu siebie. Dbał o siebie tak bardzo, że stał się prawie idealny. Ludzie go jednak nie znali, a potrzebował pokazać im swoją doskonałość.

Przypadkiem poznał jeja.pl, która ma zdolność do łatwego nawiązywania kontaktów. Rozmawiali ze sobą tak dużo, że ich przyjaźń rozgorzała jak węgielek. Jeja.pl i produkt zaczęli pokazywać się razem. Świat oniemiał, reporterzy ich nie opuszczali. Od tej chwili produkt nie mógł już żyć tak jak kiedyś. Wszyscy go rozpoznawali, gdziekolwiek by się nie udał. Czy życie produktu stało się lepsze? Historia wciąż się toczy...

A wszystko zaczęło się od kontaktu.

Reklamę video, np. pre-rolle przed grami na jeja.pl obsługuje agencja MediaFarm. Zachęcamy do emisji tego bardzo skutecznego formatu reklamowego. Przypomina on bardzo mocno reklamę telewizyjną, jest tańszy, ale o wiele skuteczniejszy, bo użytkownik nie ogląda długich bloków reklamowych, a tylko jedną reklamę. Reklama trwa kilkanaście albo kilkadziesiąt sekund, a więc nikomu nie opłaca się w tym czasie odchodzić od komputera. Agencja MediaFarm może też zrealizować kampanie display na Jeja.pl.

Reklamować na Jeja.pl można się też o własnych siłach z użyciem Google Adsense. Mamy tam kilka kanałów, na które można kierować reklamy. W ten sposób do potencjalnych odbiorców można dotrzeć w kilka minut.