Profil użytkownika MemicznyJanusz

Avatar MemicznyJanusz
Login:
MemicznyJanusz
Imię:
Janusz
Nazwisko:
Memiczny
Strona www:
Miejsce zamieszkania:
Okrąg, tylko inny
Kilka słów o sobie:
16 Sierpnia 2019 przeszedłem wielką transformację z Putina w Cejrowskiego

Pozdro dla wszystkich ludzi z fobią społeczną.
Mały spis treści do dużego opisu:
1.Informacje ogólne i... No, informacje ogólne
2. Recenzje
3. CZYWIESZŻE?

Ogólnie jestem pie**olnięty.

Oto ja, domorosły historyk, autor wielu memów, rpg-ów i przeróbek past (w tym jedna zyskała całkiem sporą popularność w poczekalni). Kocham memy historyczne, powieści i militaria. Posiadam w domu oryginalny mundur MO, mundur WP wz. 2010 oraz skórzany płaszcz a'la Gestapo. Trochę AesGej, ale nie do końca.

Recenzje mojej osoby wykonane przez losowych ludzi:
"ON JEST JAKIŚ NIENORMALNY, JA GO W OGÓLE NIE ROZUMIEM. ZROBIŁ ZADANIE I ZAMIAST "JUŻ" CZY "ZROBIŁEM" TO ON TAK *tupie nogą* NORMALNIE NAWET NA PSA TAK SIĘ NIE ROBI." ~Pani od matematyki

"Je**ny romantyk"

"Janusz, ty to masz charyzmę na minusie"

"Jesteś większym patusem... I to nieletnim"

"KOCHAM TYPA, KOCHAM TYPA, KOCHAM TYPA"

"O, nasz Bóg jak zwykle miłosierny"

"Ty nie jesteś człowiekiem"

"Jesteś słodki"

"Jesteś człowiekiem, nie żadną zmywarką"

"Jesteś klawy koleś Janusz" ~Papkin555

"Janusz to Gargamel"

"Janusz jest smutny, jego nie przegadacie"

"Sprawdzasz se nowe wiadomości a tu taki Janusz"

"Jesteś upośledzony czy coś?"

"jesteś ch*jowym rodzicem sorry"

"Kocham młodego Januszka, bo ogarnia <3"

"Janusz to taki Dino tylko zamiast Maiki jest szczęście w życiu"

"Janusz jest Januszem, to nadczłowiek"

"A mnie denerwuje Janusz i ten jego pseudocynizm" ~dziwny typo z discorda który mnie nie lubił

"Jego zachowanie jest okropne i atencyjne! Ile on ma lat?" ~ten sam Typo z discorda

"Janusz, ty jesteś super"

CZY WIESZ, ŻE:
-słynnym cytatem Wałęsy po wizycie w Londynie były słowa: "Łóżko było taaakie wielkie, że nie mogłem Danusi znaleźć"
-Przed wojną w Iraku, interesy USA reprezentował polski MSZ, w Bagdadzie, na miejscu byłej ambasady amerykańskiej powstała polska 'ambasada' - biuro interesów amerykańskich. Co jeszcze ciekawsze, szefem biura był analityk wywiadu wojskowego PRL, który w tamtym okresie często bywał w Pentagonie.
-Podczas wizyty Kwaśniewskiego na Ukrainie zabrano go do gorzelni. Na dziedzińcu gorzelni ustawiono wagę, na której jednym końcu było krzesło. Poproszono prezydenta by ten usiadł sobie wygodnie i zaczęto go ważyć używając butelek araku - 20 letniego! Był to okres gdy prezydent wyglądał nadzwyczaj dobrze i wyszło tego kilka skrzynek, które później trafiły do reszty polskiej delegacji

-Gdy minister Beck przebywał w Hiszpanii, w miejscu ich zakwaterowania przebywała pani Beckowa i bardzo ucieszyła się, że dzwoni Alfonso, pani Beck była przekonana, że dzwoni jej fryzjer. Po odebraniu, bez zastanowienia zaczęła umawiać się na następną wizytę. Mężczyzna po drugiej stronie linii chciał tłumaczyć, że zaszła jakaś pomyłka, lecz pani Ministrowa szła w zaparte i dopiero po kilku minutach zorientowała się, że nie rozmawia ze swoim fryzjerem, ale... królem Hiszpanii Alfonsem XIII.

-Nieumiarkowanie w korzystaniu z doczesnych przyjemności od zawsze było domeną panujących. Niektórzy lubowali się w rozkoszach łoża, inni preferowali rozkosze stołu. Panujący na przełomie XIV i XV wieku król Aragonii Marcin I Ludzki należał do tych ostatnich. Pewnego wieczora na uczcie zjadł on całą pieczoną gęś!
Tłusty przysmak okazał się jednak jego ostatnim posiłkiem. Wszystko przez błazna, który po tym, jak władca udał się na odpoczynek do swych komnat, postanowił go rozbawić. Poszło mu tak dobrze, że Marcin dosłownie pękł ze śmiechu.

-w 20-leciu międzywojennym Polacy mieli aspiracje do zostania państwem posiadającym kolonie (chcieli kupić Madagaskar ale to nie o tym). M.in. Próbowali zdobyć zaufanie i przyjaźń Liberii, aby ta została ich protektoratem. Niestety, pomysł ten nie wypalił. Dlaczego? Gdyż okazało się, że Liberyjczycy nie chcą Polskich nocników.

W związku z tym, że liczba gwardzistów szwajcarskich przekracza 10% mieszkańców państwa, Jan Paweł II miał niegdyś nazwać Watykan najbardziej zmilitaryzowanym krajem świata.

Podczas IIwś w RAF służył as myśliwski... Który nie miał nóg! Podczas jednego z lotów nad Francją w 1940 został on zestrzelony. Przeżył upadek i trafił do niemieckiego szpitala ale podczas lądowania stracił swoje protezy. Podczas pobytu w więzieniu poprosił strażników, aby wysłali do Anglii... List z prośbą o dostarczenie nowych protez! O dziwo, anglicy zgodzili się zrzucić protezy na spadochronie, a na operację zgodę wyraził nawet Hermann Göring!

W wyborach prezydenckich w RFN w 1954 Karl Dönitz (przebywający wtedy jeszcze w więzieniu) otrzymał jeden głos, co wywołało powszechne niezadowolenie w parlamencie.

Gdy przedstawiciel Francji gen. Jean de Lattre de Tassigny (wcześniejszy dowódca w armii Vichy) przyjmował akt kapitulacji III Rzeszy doszło do kilku incydentów:
Po pierwsze, generał ten zagroził samobójstwem, gdyby odmówiono mu prawa do wywieszenia francuskiej flagi i podpisania aktu kapitulacji. Potem, podczas podpisywania dokumentu, feldmarszałek Wilhelm Keitel zwrócił mu uwagę, iż powinien on podpisywać kapitulację z dwóch stron: jako kapitulujący i jako kapitulację przyjmujący.

Podczas I wś. oddziały złożone ze Ślązaków walczących w armii niemieckiej gromiły Francuzów podczas ataku okrzykiem: "HOPLA, PIERONIE" (to autentyczne, były takie relacje z frontu zachodniego)

W 2010 roku prezydent Bronisław Komorowski i Barack Obama wygodnie siedzieli w fotelach, gdy Prezydent RP wypalił: „Kiedy wybieramy się na dalekie polowanie, ważne jest, żeby nasze domy, nasze żony i dzieci były bezpieczne. Wtedy poluje się lepiej”. Miał oczywiście na myśli misje wojskowe w Afganistanie i Iraku. Wpadka była podwójna. Nie dość, że sprowadził zbrojną interwencję do poziomu sportowej „rozrywki” i przeciwników do roli „zwierzyny”, to jeszcze zapomniał, że mówi do… zadeklarowanego przeciwnika polowania.

Podczas jednej z licznych i suto zakrapianych imprez, w jednym z warszawskich hoteli, Wieniawa, w wyniku zakładu, wylądował w olbrzymim hotelowym akwarium. Ponieważ, mimo próśb, nie chciał opuścić rzeczonego lokum, zdesperowany personel hotelu wezwał policję. Wieniawa na widok oficera policji, zasalutował i oświadczył, że niestety nie może usłuchać jego poleceń, ponieważ przebywając w akwarium podlega jurysdykcji policji wodnej.

Pewnego razu suczka państwa Długoszowskich odczuła potrzebę bliższego spotkania z odpowiadającym jej urodzeniu pieskiem. Generał znalazł odpowiedniego psa, włożył galowy mundur, zarzucił pelerynę, wziął suczkę pod pachę i pojechał pod ustalony adres.

Drzwi otworzyła dystyngowana pani. Stwierdziła, że taka usługa kosztuje dwieście złotych*. "Dwieście złotych?" - zapytał zdziwiony Wieniawa. "Tak, mój piesek jest w doskonałej formie, ponadto jest olimpijczykiem, ma dużo odznaczeń, medali i orderów" - wyjaśniła kobieta. Wieniawa uniósł prawą brew, wyprężył się, odsłonił pelerynę, z lewej strony pokazując swoje ordery. Przejechał po nich otwartą dłonią, demonstrując je od Virtuti po Legię Honorową, i stwierdził: "Proszę Pani, grosza bym od Pani nie wziął!".

Rozwiń opis

Zwiń opis

Doświadczenie:
22

poziom
doświadczenia

1122

punktów

Odznaki:
Odznaka ŁowcaPoziom odznaki

Łowca

Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?

Odznaka KoneserPoziom odznaki

Koneser

Za każdy materiał, który osiągnął popularność w ciągu miesiąca otrzymujesz punkt.

Odznaka BywalecPoziom odznaki

Bywalec

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka OceniaczPoziom odznaki

Oceniacz

Za ocenienie jednego dnia gry (lub ubieranki), obrazka i dowcipu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczPoziom odznaki

Strzałkowicz

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Miłośnik zwierzątPoziom odznaki

Miłośnik zwierząt

Odznaka za ocenianie nowych materiałów ze zwierzętami, które trafiły na główną.

Odznaka Miłośnik dowcipówPoziom odznaki

Miłośnik dowcipów

Odznaka dla osób, które otrzymują dowcipy na e-mail.

Odznaka Przykładny JejowiczPoziom odznaki

Przykładny Jejowicz

Odznaka za przykładną obecność na Jeja.pl

Odznaka DociekliwyPoziom odznaki

Dociekliwy

Odznaka dla dociekliwych osób przyznawana za... Dociekliwi na pewno do tego dojdą!

Odznaka Czujne OkoPoziom odznaki

Czujne Oko

Odznaka przyznawana osobom, które zgłosiły istotny problem na Jeja.pl

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
9043
razy
Memów i obrazków:
416
w aktywnych
91
w poczekalni
Dowcipów:
5
w aktywnych
Farmerama
99

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar polak922

19 września, 12:49

Ej m0rdo czy nie chodzisz przyp4dki3m d0 lic3um nr 14?mm

Avatar MemicznyJanusz

19 września, 13:34

@polak922: Nie, chodzę do jedynego prawilnego liceum nr. 1

Avatar polak922

19 września, 14:21

@MemicznyJanusz: a to widzę że to po prostu licealny zwyczaj że z niczego nikt nie jest dumny

Avatar adamon113

2 września, 16:18

jestes ch*jowym rodzicem sory

Avatar adamon113

2 września, 16:18

@adamon113: pa.

Avatar Swierszczuu

22 sierpnia, 01:16

"Z głupkami się nie dyskutuje [dokończ cytat]"

Avatar MemicznyJanusz

22 sierpnia, 10:26

@Swierszczuu: chodzi o "Z głupkami nie ma sensu dyskutować, przed głupkami trzeba się bronić"?

Avatar Swierszczuu

22 sierpnia, 10:41

@MemicznyJanusz: a no, źle napisałem

Avatar MemicznyJanusz

22 sierpnia, 10:44

@Swierszczuu: No to nic się nie stało

Avatar jaraczzielska19

26 lipca, 16:07

Grasz w Clash royale?

Avatar MemicznyJanusz

26 lipca, 16:39

@jaraczzielska19: kiedyś próbowałem zagrać i mi się nie spodobało, toteż nie gram

Avatar Litops

30 maja, 09:41

Jesteś na grupie na FB Ludzie NIE?

Avatar MemicznyJanusz

30 maja, 11:54

@Litops: Jeszcze jak!

Avatar jaraczzielska19

28 maja, 16:31

Historia rozbudowana

Avatar LostInSpace

8 grudnia 2018, 23:01

I mnie nie odwiedziłeś :c

Avatar MemicznyJanusz

9 grudnia 2018, 11:06

Avatar Chromizel

13 października 2018, 20:17

witam

Avatar MemicznyJanusz

13 października 2018, 20:33

@Chromizel: witam

Avatar adamon113

18 września 2018, 12:35

Avatar MemicznyJanusz

18 września 2018, 14:43

Avatar Tacyt1025

15 sierpnia 2018, 13:52

Jesteś z pow. Kolskiego?

Avatar MemicznyJanusz

15 sierpnia 2018, 17:24

@Tacyt1025: z miasta Koła

Avatar Tacyt1025

15 sierpnia 2018, 17:50

@MemicznyJanusz: Pierwszy raz spotykam w internecie kogoś z Kolskiego

Avatar MemicznyJanusz

15 sierpnia 2018, 17:53

@Tacyt1025: a byś się zdziwił, bo sporo tu takich było

Avatar
Grzesieku

28 lipca 2018, 17:25

weź daj więcej ciekawostków

Avatar MemicznyJanusz

28 lipca 2018, 17:29

jakich ciekawostków?

Avatar
Grzesieku

28 lipca 2018, 17:31

@MemicznyJanusz: tych z dołu opisu
fajne są wincyj wincyj

Avatar MemicznyJanusz

28 lipca 2018, 17:32

postaram się znaleźć i dodam

Avatar Brodacz

5 maja 2018, 10:31

Wszyscy piszą tu o pasach, to ja napiszę, że Putin podobno boi się kotów, taki lęk podobno mieli też Bonaparte i Hitler

Avatar Pandzianikki

2 maja 2018, 01:45

Doge the best waifu

Avatar kroganin

26 marca 2018, 20:40

Trąbełusz, czy Stoperan?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar MemicznyJanusz

26 marca 2018, 22:16

@adamon113: pomógłbyś, a nie patrzysz tylko :<

Avatar kroganin

26 marca 2018, 22:18

@adamon113: Nie mieszaj się, to sprawa między Pachołkami, a trąbkami.

Avatar kubek2007

Edytowano - 20 marca 2018, 21:03

masz może ets2?

Avatar MemicznyJanusz

20 marca 2018, 21:17

@kubek2007: Euro Truck Simulator? Niestety nie

Avatar kubek2007

20 marca 2018, 21:17

@MemicznyJanusz: mógłbym w hoja pograć

Avatar MemicznyJanusz

20 marca 2018, 21:20

@kubek2007: to zaproś na steamie MemicznyJanusz i może jutro pogramy

Avatar kubek2007

20 marca 2018, 21:24

Avatar Burger2004_09

6 marca 2018, 17:41

Proszę mi wybaczyć, że łamię zasadę kulturalności, ale czy mogę użyć twojego remake'u "Obrony Jasnej Góry" z podpisem "Wypi***alaj"?

Avatar MemicznyJanusz

6 marca 2018, 17:44

@Burger2004_09: a co mi zaoferujesz w zamian?

Avatar Burger2004_09

6 marca 2018, 17:45

@MemicznyJanusz: a co byś chciał?

Avatar MemicznyJanusz

Edytowano - 6 marca 2018, 17:54

@Burger2004_09: w sumie nie wiem, jak chcesz to używaj

Avatar Burger2004_09

6 marca 2018, 17:56

@MemicznyJanusz: dziękuję

Avatar Kanada_Ball

2 marca 2018, 18:47

Zakurzyło się tutaj

Avatar MemicznyJanusz

2 marca 2018, 18:55

@Kanada_Ball: ekhem, powiedziałbym ci coś, ale chcę mieć tu kulturalne komentarze

Avatar Kanada_Ball

2 marca 2018, 19:20

Avatar KapitanKokosel

27 stycznia 2018, 11:44

Skoro lubisz Roblox i Unturned, czy znasz KoGaMa?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar MemicznyJanusz

31 stycznia 2018, 19:40

@KapitanKokosel: musiałem założyć nowe konto

Avatar KapitanKokosel

31 stycznia 2018, 19:41

Avatar VladPutin

12 grudnia 2017, 18:35

Fajny Awatar

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar MemicznyJanusz

22 grudnia 2017, 12:03

@snajpercat: heh, niet

Avatar snajpercat

22 grudnia 2017, 14:55

@MemicznyJanusz: łżesz jak hitler!

Avatar TenLucznik

8 grudnia 2017, 23:30

Po 1: Ostatnio widziałem wiele twoich komentarzy na profilach innych użytkowników, więc postanowiłem, że zobaczę w koncu tego putina-Mikołaja (zauważyłem przy okazji, że zapamiętuje profilowe, nie loginy, bo przecież kiedyś już komentowałem ma twoim profilu)
Po 2: Bardzo fajne profilowe.
Po 3: Wow, wiedziałem że już trochę czasu jestem,że dużo piszę komentarzy i to, że niektórzy mnie rozpoznają, ale żeby mnie ktoś do listy szanowanych dodał - nie przeszła mi nawet taka myśl. Tak czy siak dziękuję za to wyróżnienie.

Avatar MemicznyJanusz

9 grudnia 2017, 22:09

@TenLucznik: Dzięki. Profilowe robił kolega

Avatar adamon113

9 grudnia 2017, 22:11

@MemicznyJanusz: To jaaa

Avatar MemicznyJanusz

9 grudnia 2017, 22:19

@adamon113: ktoś pozwolił ci wyjść z piwnicy?

Avatar adamon113

9 grudnia 2017, 23:10

@MemicznyJanusz: Przepraszam :< *wraca do piwnicy*

Avatar TenLucznik

8 listopada 2017, 17:40

Dostałeś bana na profilowe ? Wczoraj widziałem że jakieś tam miałeś. (jeśli dostałeś bana na profilowe to mógłbym wiedzieć co konkretnie znalazło się tam nie legalnego?)

Avatar MemicznyJanusz

Edytowano - 8 listopada 2017, 18:45

@TenLucznik: Tak dostałem bana na profilowe. Był na nim Stalin z podpisem "Deal with it"

Avatar adamon113

27 października 2017, 15:27

Bagiety już jado io! io! io!

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia MemicznyJanusz

Szukaj osoby