Profil użytkownika Wosk_Pszczeli

Avatar Wosk_Pszczeli
Login:
Wosk_Pszczeli
Imię:
Mateusz
Nazwisko:
Wezyr
Kilka słów o sobie:
Witam serdecznie na moim profilu, podróżniku.
————————————
✩ Tablica ogłoszeń ✩
- gdzie jest ten ziomek od laserów
————————————
★ Ja ★

Mateusz, lat 18 z groszami. Mieszkam w Łodzi. Humanista, w pierwotnym tego słowa znaczeniu. Według testów psychologicznych ekstrawertyk,. Socjopata i dupek, ale jednocześnie bardzo miły – połączenie tych sztuk nie jest proste, ale staram się. Generalnie, uczę się życia z ludźmi, bo okazuje się że to naprawdę fascynujący gatunek. Mam niezwykły charakter. Wiem, że prawie każdy człowiek powiedziałby o sobie to samo, ale podszedłem do tego chłodno i stwierdzam, że z całego tysiąca osób które znam tylko jedna jest do mnie podobna charakterem, i to i tak nie do końca. Osoba ta zresztą również nigdy nie spotkała nikogo podobnego do siebie, nie licząc mnie. Faktycznie, prawie nikt mnie nie rozumie i ja też nierzadko nie rozumiem innych – chciałbym kiedyś, kiedy będzie mnie stać, wybrać się na sesję do psychologa i zagiąć go po całości. Wyżej wspomniany ziomek również miał taki plan, z tym że on stawia poprzeczkę wyżej – chce przekonać psychologa do samobójstwa. Lubię pisać i robić filmy (swoją drogą mam kanał na YT). Szczery, wyjątkowo inteligentny i jeszcze bardziej skromny. Jak z poprzedniego zdania wynika, nigdy nie piszę sarkastycznie. Kiedyś bawiłem się w grammar nazi, ale to trochę głupie, więc staram się po prostu być poprawny i nie truć dupy za bardzo. Fan Wikipedii. Pirat, kapitan TorrentKinga, statku mego, którego tu Bożydar zbanował. Pecetowiec. Chrześcijanin, muzułmanin, hinduista, buddysta (może panteista?)…. Lubię rozmawiać na temat religii, szczególnie demonologii i angelologii – moim marzeniem jest przestudiować wszystkie święte księgi świata i poznać uniwersalną odpowiedź na pytanie o wierze. Lubię cyfry rzymskie. Jestem chaotyczny, co chyba widać po nieuporządkowanym sposobie pisania. Wielki fan Cthulhu. I’a ry’gzengrho! Korzystam z telefonu z Androidem i komputera z Oknami 8.1. Z założenia szanuję ludzi – nie szanuję natomiast:
- tych, którzy nie szanują innych za inne poglądy;
- tych, którzy na siłę chcą nawracać kogoś na swoje poglądy;
- tych, którzy wykorzystują sztukę manipulacji na czyjąś niekorzyść.
Uwielbiam dyskusje, te głupie i te inteligentne. Zapraszam do pisania o czymkolwiek, jeśli szukasz porady, zabicia czasu, mądrości albo głupoty. Nie lubię Windowsa 10. Jestem kosmopolitą i nieświadomie traktuję jak przygłupich ludzi, którzy stawiają między sobą granice. Jestem cholernym ignorantem, ale nie zmienię tego, bo dobrze mi się z tym żyje. No i, wiadomo, inaczej zachowuje się człowiek w Internecie, inaczej naprawdę. Na przykład wśród moich znajomych mam opinię tego od robienia największej patologii. Tutaj tego nie widać (aż tak). Zimne prysznice są spoko. W swoim życiu miałem jak na razie 8 miłości – memy, kolarstwo i aż sześć bytów humanoidalnych, o czym na trzeźwo pisał nie będę. A skoro o tym mowa, mam w sumie słabą głowę, co jest błogosławieństwem – można być pijany w trzy dupy po pięciu szotach i nie masakrować specjalnie mocno wątroby i układu nerwowego. Aczkolwiek na imprezach zazwyczaj jestem względnie trzeźwy i ogarniam bydło - moja ulubiona funkcja poza zabawianiem gawiedzi moją niesamowitością. Znam dobrze polski, angielski, dość pobieżnie francuski, choć to drugie chciałbym bardziej rozwinąć – fascynuje mnie Francja i chciałbym tam pomieszkać chociaż przez kilka lat.
————————————


★ Różne lubiane rzeczy ★

W życiu widzi się tyle filmów, książek i wiele więcej, że nie idzie tego zapisać. Pochwalę się najwyżej moim arsenałem gier, gdyż mam ich mało i łatwo to sprawdzić. Resztę wypiszę pobieżnie i wybiórczo - jeśli chcesz się dowiedzieć, co sądzę o jakimś dziele, zapytaj o nie.

● Zatem gry. Lubię i mam: Minecraft, Call of Cthulhu, Overwatch, Heroes III, Warcraft III, Amnesia, Plague Inc, Broforce, Terraria, DuckGame, BattleBlock Theater, Kangurek Kao, Quake, SUPERHOT, Machinarium, PayDay 2, Outlast, StarCraft II, TF2, Scribblenauts Unlimited, Starbound, Highhell .

● Ulubione książki: FNiN, Jakub Wędrowycz, opowieści Lovecrafta, Wiedźma.com.pl, Eragon, Xanth, Erynus, Sherlock, HP, saga Star Wars... I wiele innych, pytaj.

● Ulubione filmy: Star Wars, Piraci z Karaibów, About a girl, Incepcja, Powrót do przyszłości, Strażnicy Galaktyki, Er ist wieder da... I wiele innych, pytaj.

● Muzyka: głównie rock, ale przyjmuję praktycznie wszystko. Stałymi zespołami są u mnie Green Day i Rise against, ale słucham co mi w ucho wpadnie. Lubię również hity mojego dzieciństwa – lata 2000, 2010, końcówka lat dziewięćdziesiątych.

● Seriale: Sherlock, Doktor House, Lucyfer, Stranger Things, Świat według Kiepskich, Rodzinka.pl

● YouTube: emce◻, TomSka, HISHE, F I S Z (taka fajna koleżanka), Piemations, cyriak, G.F. Darwin, Felix Colgrave, Karl the Deranged, Ziemniak, JoergSprave (slingshot channel), TonyST (inny fajny ziomek streamer), Grandayy, Dem (♥), Klocuch (inb4 Klocuch to Dem), ArtSpear, Alan Becker, Eroll Justine Azureus i Cichy Wuj.
————————————

Rozwiń opis

Zwiń opis

Doświadczenie:
5

poziom
doświadczenia

74

punktów

Odznaki:
Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczPoziom odznaki

Strzałkowicz

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka Przykładny JejowiczPoziom odznaki

Przykładny Jejowicz

Odznaka za przykładną obecność na Jeja.pl

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
1298
razy
Memów i obrazków:
3
w aktywnych
Farmerama
7

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Marequel

21 października 2018, 20:29

Od dawna jesteś najskromniejszą osobą na tej stronie?

Avatar Wosk_Pszczeli

21 października 2018, 20:30

@Marequel: od zawsze

Avatar KompotDrinker

22 sierpnia 2018, 23:23

Wosk pszczeli nie jest aż TAK dobry

Avatar Wosk_Pszczeli

22 sierpnia 2018, 23:24

@KompotDrinker: nie ma nic lepszego niż wosk

Avatar KompotDrinker

22 sierpnia 2018, 23:28

@Wosk_Pszczeli: nie ma nic lepszego niż kubek prawdziwego kakaa*

Avatar
Grzesieku

19 sierpnia 2018, 16:44

Mam taki w uchu

Avatar Wosk_Pszczeli

19 sierpnia 2018, 18:42

nie pszczeli a uszny

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szukaj osoby