Profil użytkowniczki applejack0987

Avatar applejack0987
Login:
applejack0987
Imię:
ilejabymdałażeby
Nazwisko:
zmienićtąstarąnazwę
Miejsce zamieszkania:
Andrychów
Kilka słów o sobie:
Hej wszystkim!

Widzicie, wróciłam tu po tych 3/4 latach i nawet ciężko mi opisać jaki wielki wstyd i zażenowanie odczułam, jeju. Liczę, że przeczytacie choć trochę.
(*´・v・)
No, więc tamte uczucia, eh.. Zobaczyłam jak arogancka, nieuczciwa, egoistyczna i kłopotliwa byłam w stosunku do niestety niejednej osoby. Z całego serca przepraszam. W tamtych latach byłam całkiem zakompleksionym i pragnącym uwagi dzieckiem, a na nieszczęście właśnie takie głupie zachowania u mnie występowały. Niby czytanie moich komentarzy było całkiem śmieszne, ale jeju.. Przykro mi i żałuję, że mogłam kogoś zranić, czy zdenerwować. Jeszcze raz bardzo, ale to bardzo przepraszam. Liczę, że osoby, które pamiętają to wszystko, wejdą tu kiedyś i po prostu przeczytają.

Nie sądzę, abym wchodziła tu następnym razem.. Powiem tylko, że dużo dużo się zmieniło i może nawet całkiem chętnie popisałabym z tymi starymi "kucykowymi koleżankami" stąd, heh.. Fajnie się tu było, te kilka lat temu pamiętam, że dużo czasu tu spędzałam. No, wyrosłam na jakąś niezbyt przepadającą za życiem dziewczynę wiecznie gnijącą w pokoju, niby doszły tam jakieś zainteresowania, czy tam inne różne rzeczy, ale kogo by to obchodziło? Tego, mam nadzieję, że wszystko u Was w porządku! Mogę chociaż tyle życzyć, duuuuuuużo szczęścia.
World od Tanks
1

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar applejack0987

30 grudnia 2018, 20:19

30.12.2018

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szukaj osoby