Dołącz do Nocnej Straży

Nocna Straż

Nadchodzi noc i zaczyna się moja warta. Zakończy ją tylko śmierć. Nie wezmę sobie żony, nie będę miał ziemi, nie spłodzę dzieci. Nie założę korony i zapomnę o zaszczytach. Będę żył i umrę na posterunku. Jestem mieczem w ciemności. Jestem strażnikiem na murach. Jestem ogniem, który odpędza zimno, światłem, które przynosi świt, rogiem, który budzi śpiących, tarczą, która osłania krainę człowieka. Moje życie i mój honor należą teraz do Nocnej Straży na tę noc i na wszystkie pozostałe.

Nocna Straż również na Jeja.pl

Powyższy cytat pochodzi z Gry o Tron, gdzie Nocna Straż to istotny element historii. Tak się składa, że i na Jeja potrzebujemy Nocnej Straży, czyli osób, które w nocy będą walczyć z dodawanymi do poczekalni memami (Nadchodzi noc i zaczyna się moja warta). Obecnie, od 22:00, nowo dodane memy są ukrywane i odkryć może je jedynie moderator. Z pomocą Nocnej Straży takie memy będą się pokazywać na bieżąco, a jednocześnie żadne niepożądane treści nie ukażą się w krainie człowieka, znaczy się w poczekalni. 

Wymagania

  • Strażnik powinien mieć ukończone 16 lat
  • Strażnik powinien znać zasady selekcji materiałów w poczekalni oraz regulamin serwisu
  • Strażnik powinien lubić noc i akceptować memy oczekujące do poczekalni od godziny 22:00 do czasu spaćpójścia
  • Strażnik powinien być dyskretny i skromny, bo funkcja nie wiąże się z żadnymi przywilejami, a dodatkowo nie będzie można się chwalić przynależnością do Nocnej Straży (zapomnę o zaszczytach)

Aplikacja

Osoby zainteresowane byciem tarczą, która osłania krainę człowieka zapraszamy do kontaktu. Koniecznie napisz kilka zdań dlaczego uważasz, że będziesz dobrą osobą do tej roli. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.