Profil użytkownika ANDCLASSIC

Avatar ANDCLASSIC
Login:
ANDCLASSIC
Imię:
Juliette
Nazwisko:
Kotanges
Numer GG:
69
Strona www:
Miejsce zamieszkania:
Wyspy Kokosowe
Kilka słów o sobie:
Proxima Centauri (łac. proxima – najbliższa) – gwiazda typu czerwony karzeł znajdująca się około 4,22 lat świetlnych (40 bilionów km) od Ziemi, w gwiazdozbiorze Centaura. Jest najbliższą Słońca gwiazdą, jednak jej blask jest zbyt słaby, aby można ją było dostrzec gołym okiem. Może stanowić układ potrójny wraz z pobliskimi gwiazdami układu podwójnego alfa Centauri. Jest gwiazdą rozbłyskową, ma masę około 1/8 masy Słońca, jej średnia gęstość jest około 40 razy większa niż gęstość Słońca. Dotychczas nie wykryto planet krążących wokół niej. Ponieważ Proxima Centauri jest czerwonym karłem i gwiazdą rozbłyskową, kwestia możliwości istnienia życia na planecie krążącej wokół niej jest dyskusyjna. Z powodu bliskiego położenia w stosunku do Układu Słonecznego była proponowana jako cel lotu międzygwiezdnego
Doświadczenie:
4

poziom
doświadczenia

50

punktów

Odznaki:
Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
85
razy
Shakes & Fidget

Właściciel profilu nie pozwala dodawać komentarzy

Komentarze

Odśwież
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia ANDCLASSIC

Szukaj osoby