Profil użytkownika Arval

Avatar Arval
Login:
Arval
Kilka słów o sobie:
Zapewne wchodząc pierwszy raz na mój profil uważasz, że masz do czynienia z randomem czy jakimś nowym. Otóż się mylisz. Byłem na tej stronie dobre kilka lat temu. Prawdą jest, że zarejestrowałem się na tą stronę tylko po to, aby trollować i robiłem to z jakieś pół roku. Podczas moich eskapad dostałem 3 razy bana. Do trzech razy sztuka, jak to mówią. Potem się ogarnąłem i zacząłem grasować na grupach, ale tym razem jako normalny użytkownik. Po około 6 miesiącach po mojej przemianie usunąłem konto i dałem sobie spokój na rok. 20 Września 2016 roku postanowiłem wrócić.

Pod koniec swojej "kariery" na tejże stronie zacząłem się interesować grupami. Głównie tymi dyskusyjnymi. Najlepszą był "Klub Szalonych Golfistów" wcześniej noszący nazwę "Fani lodówek liżących szyny swojej umywalki". Może i robili źle wyzywając tych furfagów, ale muszę powiedzieć, że beka była przednia. Przejdźmy jednak do rzeczy.

Bóg stworzył człowieka, który był cherlawy, nie był silny ani też nie wzbudzał zachwytu swym wyglądem. Nie został też obdarowany zdolnościami matematycznymi, ale miał jedną dużą przewagę - był mądrzejszy od osób, które te dużą siłę posiadały. Jestem wierzącym flegmatykiem.

Ogólnie większość osób, które znam poza Internetem ma mnie za typowego nerda, który lubi grać w gry. A jeżeli chodzi o gry - jakie typy gier lubię? Przeważnie uwielbiam typ RPG, FPS i RTS, ale nie pogardzę także innymi typami gier. Typów muzyki słucham różnych. Nie znoszę jednak Black Metalu. Najbardziej jednak lubię słuchać rapu (Eminema przykładowo).

Czego nie za bardzo lubię? Otóż nie przepadam za furry. Za Anime również nie, ale dopóki osoba będąca Otaku nie zacznie wyzywać mnie od pedałów, bo Anime nie oglądam, to będę tę osobę szanował.

Także elo.
Doświadczenie:
3

poziom
doświadczenia

34

punktów

Odznaki:
Odznaka BywalecPoziom odznaki

Bywalec

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Miłośnik dowcipówPoziom odznaki

Miłośnik dowcipów

Odznaka dla osób, które otrzymują dowcipy na e-mail.

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
27
razy
Memów i obrazków:
1
w aktywnych
Farmerama

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szukaj osoby