Profil użytkownika CapitainObvious

Avatar CapitainObvious
Login:
CapitainObvious
Kilka słów o sobie:
Zarzucam oczywiste oczywistości, jak na Kapitana Oczywistego przystało.


Lubię czytać różne cytaty, zwłaszcza mądre i z przekazem, niektórymi się inspiruję. Jednym z moich ulubionych autorów cytatów to Albert Einstein. Napiszę tu moje ulubione ;).

1.,,Wyob­raźnia jest ważniej­sza od wie­dzy, po­nieważ wie­dza jest ograniczona''.

2.,,Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej''. - Ciekawy cytat według mnie :D.

3.,,Nie wiem ja­ka broń będzie użyta w trze­ciej woj­nie świato­wej, ale czwar­ta będzie na ki­je i kamienie''. - Dużo w tym prawdy...

4.,,Lo­gika zap­ro­wadzi cię z pun­ku A do pun­ktu B. Wyob­raźnia zap­ro­wadzi cię wszędzie''.

5.,,Wiado­mo, że ta­ki a ta­ki po­mysł jest nie do zreali­zowa­nia. Ale żyje so­bie ja­kiś nieuk, który o tym nie wie. I on właśnie do­konu­je te­go wynalazku''.

Na wstęp - Witam, jestem, kapitan oczywisty, ale niech nie zmyli was ten nick, No to trochę teraz na poważnie,
mimo że taki profil i taki avatar to potrafię być poważny i od czasu do czasu wypowiedzieć się mądrze, lubię śmieszkować i żartować, dla humoru itd. ale jak spotkam jakiś obrazek, albo komentarz z większym sensem czy też jeszcze dyskusją to staram się wypowiedzieć w niej z sensem.

O koncie - Może was zmylić też to od kiedy jestem (na tym koncie) na jeja, bo to konto mam od chyba: Lutego 2016 roku, ale tak naprawdę to jeja znam od bodajże 4 lat, może więcej, tak więc niech mi nikt nie wmawia że wszedł sobie jakiś nie ogarnięty ,,kapitan oczywisty". Bo od wielu osób na tym portalu mogę znajdować się znacznie dłużej, ale tak naprawdę to nie ma znaczenia, liczy się to co ma się w głowie.

Coś o sobie - Co do mojego wieku, nie powinno to innych interesować ale jakby ktoś chciał wiedzieć to niech pyta, lecz ogólnie powiem że młody jestem ale interesuje mnie takie własne ,,filozofowanie" i rozmyślanie nad wieloma sprawami. Tak a propos, nie myślcie że na tym świecie są sami idioci, jak to często na obrazkach jest pokazywane. Nie wrzucajcie wszystkich ludzi do jednego worka (sam nie mówię, że jestem jakiś bardzo mądry, mam swoje wady ale staram się jako tako takim być).

Pomysł - W sumie to jak nad czymś rozmyślałem to trzymałem to dla siebie ale Darcus (mój ulubiony z jejowiczów) zainspirował mnie do dzielenia się spostrzeżeniami i mądrymi myślami z innymi.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Doświadczenie:
7

poziom
doświadczenia

130

punktów

Odznaki:
Odznaka ŁowcaPoziom odznaki

Łowca

Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?

Odznaka BywalecPoziom odznaki

Bywalec

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka OceniaczPoziom odznaki

Oceniacz

Za ocenienie jednego dnia gry (lub ubieranki), obrazka i dowcipu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka StrzałkowiczPoziom odznaki

Strzałkowicz

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
294
razy
Goodgame Big Farm
7

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar
Captain_0bvious

7 sierpnia 2016, 01:57

Mam pomysł. Zróbmy grupę kapitanów oczywistych :D

Avatar
Captain_0bvious

26 maja 2016, 08:32

Tyyy

Avatar CapitainObvious

26 maja 2016, 22:08

Co tam mój duplikacie :D ?

Avatar
Captain_0bvious

Edytowano - 26 maja 2016, 23:57

@CapitainObvious: Ja duplikatem? Śmiesz mówić to, nie mając nawet 500 strzałek?
Ile tu siedzisz? Tydzień?

Bezczelność

Edit: może i konto ma ze 3 miesiące, ale to nadal nic przy moim półtorarocznym już stażu.

Avatar CapitainObvious

27 maja 2016, 14:02

Miałem namyśli nazwę, nie samo konto, a bezczelnością jest to że uważasz siebie za lepszego bo twoje konto ma więcej strzałek, co mnie to obchodzi ? Tak w ogóle to ja mam dłuższy staż, jakbyś nie wiedział ja jeja znam od 4-5 lat... jakbyś chociaż kulturalnie odpowiedział że nie powinienem cię nazywać duplikatem bo to ty masz dłużej konto z tą nazwą to przyznał bym ci racje. PS: Zanim założyłem to konto to cię nie znałem.

Avatar
Captain_0bvious

27 maja 2016, 15:03

@CapitainObvious: Strzałkami podkreślam tylko, że moje konto ma znacznie dłuższy staż, a czy mnie znasz czy nie, nie robi żadnej różnicy.

Avatar CapitainObvious

27 maja 2016, 15:40

Powiem tak, nie obchodzi mnie to ile kto i jaki ma staż, ile ma strzałek ani to jaką ma nazwę (podobną czy też nie), dla mnie liczy się treść komentarzy które dana osoba piszę, po tobie widać że dla ciebie liczy się parę liter (nick) i cyfr (strzałki), byłoby naprawdę świetnie gdybyś nie zwracał uwagi na takie rzeczy bo co to za różnica czy piszę to Captain czy Capitain ? komentarz jest ten sam.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szukaj osoby