Profil użytkowniczki GeminiPay28

Avatar GeminiPay28
Login:
GeminiPay28
Imię:
Natalia
Miejsce zamieszkania:
I tak nie wiesz gdzie jest to zadupie :P
Kilka słów o sobie:
Siemka!Może zacznijmy od tego że jest to moje trzecie konto na jeja. Może jednak uniknijmy podania nazwy poprzednich bo były żałosne xD dobra przechodząc do moich zainteresowań to zwykle marnuję czas na poniższych rzeczach:
Komiksy- czytam czasem web komiksy kiedy mam trochę czasu. Mam totalnego fioła na punkcie Homestuck'a ale przepadam też za np Stand Still Stay Silent.
Manga,Anime-były czasy kiedy oglądałam i czytałam tego sporo. Najbardziej w pamięć zapadło mi FMA chociaż znam też np Attack on titan,Death note,One piece,Black butler,Dragon Ball,Naruto itp.itd.starałam się wymienić te najbardziej znane :P
Fandomy-mam ich naprawdę dużo,chyba nie ma takiego którego nie znam,aż od wspomnianego wcześnie Homestuck'a,przez masę kreskówek starych i nowych w tym uwielbianego Steven Universe,aż po filmy jako że niezła ze mnie kinomanka,a także książki których czytam bardzo dużo choćby wszystkie książki Sapkowskiego,Tolkiena czy Greena np.
Gry-lubię pogrywać w gry. Zarówno najstarsze pikselówki jak i te najnowsze. Nie mówiąc już o Pokémonach których karty i kapsle zbierałam pół dzieciństwa oglądając równocześnie to anime. Grałam o ile pamiętam w wersię Sapphire i Emerald a teraz świadomie marnuję życie łapiąc Rattaty w wersji GO ze znajomymi jako że mieszkam na zadupiu.
Muzyka-melomanka ze mnie. Uwielbiam każdą muzykę od klasycznej przez jazz i blues aż po metal i rock. Słuchałam AC/DC,Metallica, Black Sabbath, Nirvana,Guns n Roses,Brayana Adamsa,Bon Jovi,OMAM,Dżem,Perfect,Imagine Dragons,Avicii,Mozarta, Paganiniego i chyba już dalej nie będę wymieniać bo sporo się zrobiło.
Dodam jeszcze że nie jestem jakoś wielce towarzyska cenię kilku prawdziwych przyjaciół bardziej niż zyliard fałszywek.
No i tyle ;P
Doświadczenie:
5

poziom
doświadczenia

62

punktów

Odznaki:
Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Miłośniczka dowcipówPoziom odznaki

Miłośniczka dowcipów

Odznaka dla osób, które otrzymują dowcipy na e-mail.

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
0
razy
Memów i obrazków:
3
w aktywnych
Farmerama

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szukaj osoby