Profil użytkownika IgiPolski

Avatar IgiPolski
Login:
IgiPolski
Imię:
Ignacy
Kilka słów o sobie:
O Silmarilionie Pseudo-Poetyckie Gadanie

Silmarilion o jedna z najbardziej epickich opowieści jakie dane mi było poznać! Gdy otworzyłem stronę pierwszą księgi Tolkiena, która dla niego niczym silmarilion dla Feanora, tom był pełen wątpliwości, bowiem na początku był tylko Iluvatar i jego harfiarze, gdy to świat jednak był tworzony, to wyobraźnia na błękitne wody zdołała wypłynąć: Arda stworzeniem najpiękniejszym jest zaiste, lecz niedługo będzie sama gdy to się zrodzą na niej Valarów Bracia: elfów trzy szczepy wielkie i szlachetne nie wiedzą czym czas jest, nadzieja miłość czy siła, lecz piękno widzieli zaraz spoczątku, jak gwiazdy ich swą bielą omamiły, wtem się Quendi na dźwięk rogu Oromego przeraziły, lecz ten dobrym był dla owych Bratem, i do Amanu wszystkich poprowadził razem. Lecz i tacy byli co słuchać nie chcieli, gwiazdy przykuły ich do Beleriandu: a byli oni mroczni i biedni zarazem, bo piękna dwóch drzew im zobaczyć nie było dane. Lecz nie tylko Elfy na Ardzie mieszkają, i Valarowie którzy w Amanie mieszkają, przeciw Melkorowi prowadząc krucjaty, a są też w Śródziemiu dzieci Aulego: choć stary i mądry, to głupio uczynił chcąc stworzyć życie swymi rękoma, lecz Iluvatar jest ojcem dobrym i troskliwym, a krasnoludy za jego sprawą ożyły. A było siedmiorgo ich, ojców siedmiu klanów, wymieniać by tu długo, a czasu nam mało, a jeszcze drudzy są Ilu synowie, szlachetni, śmiertelni, silni i śmiali, a, jak my, się ludźmi zwali. Wspomnę tu jeno o bohaterach ludzkich: mężni Beöra byli potomkowie, lecz nieraz błędy popełniali głupie, by potem na wieki pokutować za nie. A byli też inni, godni wymienienia, lecz zaprawdę tych wielkich imion nie pamiętam. Również wojen było wiele, w tym ta najsłynniejsza: Wojna Gniewu, gdy Aman na Ciemność Morgotha naleciał, bitwa milionów co czterdzieści dwa lata trwała: walczyli tam ludzie, krasnoludy, orkowie i elfy, tam też Smoki na Orły ogniem buchały, a Balrogi naprzeciw Majarom stawali. Lecz w końcu Wielka Bitwa nastąpiła, gdzie ziemia i niebo jak noc była czarna, a nad tym wszystkim górowała Angbandzka forteca, czarna jak jej władca, Morgoth przebiegły. Tam Eärendil na swym statku z klejnotem niczym księżyc, zabił Ankalagona czarnego zwanym, co jak góra był bądź większy. Bitwę tą w końcu Dobro wygrało, a Morgotha wywlekli wnet z twierdzy: zakuto go w kajdan najtwardszy i w kosmos daleko wystrzelono. Lecz Beleriand, kolebka Ludzko-Elfia, zatonęła w tym starciu, co za ostateczne niemal zła wygnanie ceną straszliwą było.
Doświadczenie:
18

poziom
doświadczenia

670

punktów

Odznaki:
Odznaka ŁowcaPoziom odznaki

Łowca

Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?

Odznaka BywalecPoziom odznaki

Bywalec

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczPoziom odznaki

Strzałkowicz

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Miłośnik zwierzątPoziom odznaki

Miłośnik zwierząt

Odznaka za ocenianie nowych materiałów ze zwierzętami, które trafiły na główną.

Odznaka Miłośnik dowcipówPoziom odznaki

Miłośnik dowcipów

Odznaka dla osób, które otrzymują dowcipy na e-mail.

Odznaka DociekliwyPoziom odznaki

Dociekliwy

Odznaka dla dociekliwych osób przyznawana za... Dociekliwi na pewno do tego dojdą!

Odznaka Czujne OkoPoziom odznaki

Czujne Oko

Odznaka przyznawana osobom, które zgłosiły istotny problem na Jeja.pl

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
39563
razy
Memów i obrazków:
170
w aktywnych
22
w poczekalni
Goodgame Empire
431

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Oliwier256

dzisiaj, 00:24

Preferujesz bardziej aktywność jejową w nocy czy w dzień?

Avatar IgiPolski

dzisiaj, 00:27

@Oliwier256: To zależy. Jeśli przykładowo mam co robić, to wówczas aktywny jestem w nocy. A jeśli nic do roboty nie mam to cóż, zwykle na jeja wchodzę w godzinach losowych, wtedy kiedy właściwiem mam ochotę.

Avatar Oliwier256

dzisiaj, 00:27

@IgiPolski: rozumiem, dzięki za odpowiedź

Avatar IgiPolski

dzisiaj, 00:29

@Oliwier256: W porządku i pogodnej nocy życzę

Avatar Oliwier256

dzisiaj, 00:29

@IgiPolski: wzajemnie :)

Avatar kaktus00

10 sierpnia, 23:40

Cześć

Avatar IgiPolski

11 sierpnia, 00:12

@kaktus00: Witam, co cię sprowadza na ten spokojny Profil? Wprawdzie nie jest on zbyt popularnym kierunkiem podróży, nie ma w nim wielu atrakcji, ale za to jest spokojnie i przyjemnie, jak na dobry Profil przystało

Avatar kaktus00

11 sierpnia, 00:16

@IgiPolski: Nie wiem jak tu trafiłam, ale chyba zostanę. Przynajmniej na chwilę.

Avatar IgiPolski

11 sierpnia, 00:25

@kaktus00: Miło mi cię ugościć w tym ustronnym lecz przytulnym miejscu

Avatar kaktus00

11 sierpnia, 00:28

@IgiPolski: Dziękuję :3

Avatar Buras

7 sierpnia, 01:32

komentarz obrazkowy

Avatar IgiPolski

2 sierpnia, 01:26

Jako iż jak na razie będę czynnie brał udział w życiu codziennym tegoż serwisu, postanowiłem zmienić mój opis na bardziej odpowiedni, a tak naprawdę to mi się nudzi w nocy. A jako iż niektórzy polubili to swoiste pożegnanie, to postanowiłem owo tutaj umieścić. Prawa autorskie zastrzeżone

Dobra, nagrywa się? Super. Witajcie moi drodzy, ja jestem Ignacy Lyryjczyk, lub jak kto woli, IgiPolski. Otóż jestem już na tej platformie w sumie dawniej niż moje konto, i widziałem na niej niejedno. Powstania, upadki, rozpaczliwe próby pozostawienia pod sobą gruntu. Widziałem ostatnią nocną zmianę, dużo perm banów i jeszcze więcej banów. W 2019 tak właściwie miałem w dupie to, co się na jeja dzieje, i bardzo mi z tego powodu przykro, bo możliwe, że mógłbym zrobić wiele rzeczy, które zmieniłyby bieg histori. Od dawna próbuję zwalczyć pedofilskie tradycje, które od pewnego czasu stały się jeszcze popularniejsze niż wcześniej. Właściwie wielu rzeczy się wstydzę, więc wszystkich za nie przepraszam. Widzę coraz więcej kolorowych flag na tle innych, i nie to, że jestem rasistowski, co to to nie, ale widzę, że jeja zmienia się w platformę lewacką, co w sumie nie widać tylko u użytkowników, ale również administracji (za co pewnie usuną to pismo, ale zobaczymy) która faworyzuje jednych, a drugich usuwa, zapewne po to, by nie mieć problemu z google. Bożydar i Kot zapewne nie żyją, a raczej nie sprawują rządów, bo teraz liczy się pieniądz, oraz domniemana równość. Nie mogę patrzeć, jak ta platforma, która niegdyś przynosiła mi tyle zabawy, śmiechu i kreatywności, i która tak właściwie pozwoliła mi się rozwinąć, powoli upada, spadając w ciemność ze swoimi pieniędzmi. Tak więc dziękuję jeja, za wszystko, co dla mnie zrobiłaś. Za memy, gry, dowcipy, za wielu ludzi, których poznałem i polubiłem, za 1 miejsce w rankingu, a także za bany, które dały mi do myślenia, choć nie wszystkie były logicznie wytłumaczone. Ludzie podobni do mnie, zostańcie tu i przekazujcie stare i starsze tradycje pomiędzy nowych. Opiekujcie się nimi i nie wciągnijcie się w poprawność polityczną. Niech wszyscy, nawet moi wrogowie, będą się mieli w zdrowiu i radości. Jak już wielu zapewne się domyśliło, odchodzę z jeja. Na zawsze, a może i na jakiś czas, jeszcze nie wiem, ale raczej na zawsze. Lecz kiedy będzie potrzebna moja pomoc, wystarczy, że mnie odnajdziecie, a przybęde pomóc. Bywajcie w zdrowiu, przyjaciele i wrogowie, i niech znów połączy was stara tradycja siedzenia przy ognisku i przyjacielskich rozmów. Wyruszam stąd daleko, by zdobyć wiedzę, mądrość i rozum. Niech żyje jeja, jakie by ono nie było. Mam nadzieję, że kiedyś się jeszcze zobaczymy.

Avatar Kuman

29 lipca, 00:18

🇧🇩

Avatar IgiPolski

29 lipca, 00:22

komentarz obrazkowy

Avatar struskawka

27 czerwca, 01:00

Speedrun z bana?

Avatar IgiPolski

16 lipca, 03:05

@struskawka: tak.

Avatar Finlandia24

30 maja, 23:32

Cłowiek

Avatar IgiPolski

31 maja, 00:36

@Finlandia24: Czyli że teraz będziesz mówił nazwę swojej rasy tak? Zupełnie jak Smerfy?

Avatar Rey_Palpatine

1 czerwca, 21:49

@IgiPolski: no tak, uważam że to smerfastyczna sprawa

Avatar makaron10

26 maja, 18:28

Co tam?

Avatar IgiPolski

26 maja, 19:48

@makaron10: Hipopotam
A tak poza tym dobrze

Avatar makaron10

27 maja, 12:40

@IgiPolski: W końcu...
Po wielu podróżach...
Ktoś odpowiedział mi "hipopotam"

Avatar IgiPolski

27 maja, 23:35

@makaron10: Widzisz, czasami trafia się na takiego człowieka-kulturę
Ty wpadłeś na mnie

Avatar
Konto usunięte

23 maja, 18:14

( っ'-')╮ =͟͟͞͞🏀 łap piłe

Avatar IgiPolski

23 maja, 18:19

nie pamiętam jak się łapie...

Avatar Kuman

23 maja, 00:10

Etimos æ

Avatar IgiPolski

23 maja, 00:17

@Kuman: cokolwiek powiedziałeś drogi jegomościu

Avatar wiedeni

21 maja, 09:19

Avatar IgiPolski

22 maja, 23:20

@wiedeni: ej wiedeni, byłem na ostatniej piątce u KryptyTV! Zgadnij nickname

Avatar wiedeni

22 maja, 23:28

@IgiPolski: Specjalnie obejrzałem całą Szybką Piątkę ponownie aby odpowiedzieć na to pytanie, i teraz z całą stanowczością mogę powiedzieć, że nie wiem

Avatar IgiPolski

22 maja, 23:31

@wiedeni: zadałem najinteligentniejsze pytanie ze wszystkich, oczywiście wymyślone w pięć minut. A tak poza tym to Bezpaniki

Avatar Matrix312

13 kwietnia, 21:47

Żyjesz?

Avatar IgiPolski

18 maja, 23:56

@Matrix312: Skoro oddycham to żyje

Avatar Oliwier256

20 marca, 00:29

Avatar
Konto usunięte

18 lutego, 02:33

Cześć igi widzę cię nie oszukasz mnie wiem że jesteś

Avatar IgiPolski

8 lutego, 20:11

@Bracingcobra: Dobra, skoro już na chwilę żyję to odpowiem na to pytanie. Nie, kanonicznie Nimue nie miała żadnych szans na spotkanie Geralta, głównie dlatego iż Gwynnbleid nie żył już za życia Nimue, więc raczej nie było na to szans że wspomnisz mi tutaj o wyspie jabłoni ble ble ale ta wyspa jabłoni to raczej przenośnia niż faktyczne miejsce, taki raj, wiesz o co chodzi). Natomiast jeśli weźmiemy pod uwagę odłam jakim jest Wiedźmak CDPR-u, to o ile Geralt nie brał już w późniejszym czasie udziału w żadnych przygodach i żył sobie w swojej posiadłości w Corvo Bianco, to jest szansa na to, że się spotkali. Można tutaj też wziąć pod uwagę Sezon Burz który jest kanoniczny, w którym to Nimue będąca w drodze do Aretuzy spotyka pewnego niezwykle szybkiego i zwinnego wojownika o białych włosach i szkaradnej twarzy, który nadto jakimś zaklęciem usypia Nimue, wówczas jeszcze dziewczynkę. Więc tutaj mamy trzy możliwości: de facto dwie kanoniczne bo nie słyszałem, by Sezon burz został wyjęty z kanonu, oraz jedno CD projektowe. W mojej skromnej opinii fana, najbardziej prawdopodobna i z resztą moja ulubiona jest odpowiedź tak, Nimue spotkała Geralta, bo nie mógł to być inny wiedźmin głównie dlatego, że wiedźmini nie mogli się postarzeć tak, by posiwieć (A model Vesemira jest siwy dlatego że graficy chcieli ukazać dobrotliwego staruszka, a staruszkowie zwykle są siwi) . Mam nadzieję że mój monolog cię usatysfakcjonuje, a teraz przepraszam, ale pilnie muszę powrócić do stanu leży i nie oddycha.

Avatar MlodyKamil96

24 stycznia, 13:16

Szkoda F

Avatar Krowa24

24 stycznia, 11:37

Jedne z najlepszych pożegnaniowych opisów na jeja. 〔*〕

Avatar wiedeni

15 stycznia, 23:12

Avatar Kuman

25 sierpnia 2021, 00:31

żyjesz?

Avatar astrofizyk

2 grudnia 2021, 00:34

@Kuman: był jeden moment, że odżył, ale widać wrócił do umierania

Avatar Lubie_AoT

14 lipca 2021, 21:36

Ja kiedy swit nie jest wsrodnas(amogus)

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2021, 13:13

Świtu już chyba nie będzie

Avatar ptasznik5

Edytowano - 13 lipca 2021, 13:11

Dobra

pozwolę sobie nie wyciągać sprzeczek z przeszłości bo nie wypada

jedyne co mam do powiedzenia to to że admini nie są lewicowi, zdecydowanie częściej przechodzą memy na główną gdzie lewica jest wyśmiewana niż na odwrót a no sory tęczowych avatarów nie będą im usuwać.

anyway do widzenia

Avatar meeho

13 lipca 2021, 12:53

FFFF
F
FFF
F
F

Avatar Kuman

13 lipca 2021, 12:30

Avatar wiedeni

13 lipca 2021, 12:50

Avatar Kuman

2 lipca 2021, 14:27

witamy z powrotem wśród żywych!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar IgiPolski

2 lipca 2021, 20:14

@Kuman: nie wiem

Avatar Kuman

2 lipca 2021, 20:39

@IgiPolski: aha

Avatar Bracingcobra

11 czerwca 2021, 23:19

Myślisz że Nimue spotkała Geralta?

Avatar Kuman

10 czerwca 2021, 22:58

*zostawia kwiatek*

Avatar makaron10

6 czerwca 2021, 11:41

Co u Ciebie?

Avatar IgiPolski

6 czerwca 2021, 12:31

@makaron10: dopiero wstałem, i w sumie wczoraj przeczytałen książkę z serii którą śledzę, ale raczej jest okej, a co tam z tobą?

Avatar makaron10

6 czerwca 2021, 12:33

@IgiPolski: U mnie też jest raczej dobrze, zaraz wyjdę przejechać się rowerem.

Avatar IgiPolski

6 czerwca 2021, 13:01

@makaron10: super, lubię przejażdżki rowerowe

Avatar srebrenica

4 czerwca 2021, 19:19

zdezyntegruje ci cukier

Avatar IgiPolski

4 czerwca 2021, 19:24

Avatar srebrenica

4 czerwca 2021, 19:30

@IgiPolski: ile masz cukru

Avatar thorin13

4 czerwca 2021, 16:26

Witaj, Arcymistrzu cechu wiedźmińskiego, Ignacy z Lyrii i Rivii, co słychać?

Avatar IgiPolski

Edytowano - 4 czerwca 2021, 16:29

@thorin13: Witaj Thorinie Dębowa tarczo, Panie Samotnej Góry, wszystko dobrze, gram teraz w tf2. A co u ciebie?

Avatar wiedeni

3 czerwca 2021, 10:48

Avatar IgiPolski

3 czerwca 2021, 11:25

Avatar Kuman

3 czerwca 2021, 14:24

@wiedeni: *Wstawianie memów z BF1*

Avatar Wolfex

8 marca 2021, 10:21

Witaj

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (32)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (32)
Avatar IgiPolski

20 marca 2021, 12:13

@Kuman: wirm

Avatar Kuman

1 czerwca 2021, 21:49

@IgiPolski: ale ja kiedyś gupoty pisałem.
dobra, zabieram obrazek morta, bo go straciłem i już mnie nie ma

Avatar KufelMleka

1 czerwca 2021, 09:36

Igi przezacny! Jak tam życie i cierpienie? Masz jakichś nowych wrogów?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar IgiPolski

1 czerwca 2021, 17:44

@Kuman: tsa, jasne

Avatar Kuman

1 czerwca 2021, 17:45

@IgiPolski: jak on nie jest weebem to ja jestem komunistą

Avatar MeenziPL

23 maja 2021, 18:09

masz arbuza:

Avatar IgiPolski

23 maja 2021, 18:51

@MeenziPL: wielkie dzięki kamracie

Avatar makaron10

23 maja 2021, 16:08

Kijano Riws wiedźmin 😳

Avatar Kuman

19 maja 2021, 10:47

masz kwiatka

Avatar IgiPolski

19 maja 2021, 10:49

@Kuman: dziemki :)

Avatar Piesio_345

19 maja 2021, 10:06

O co chodzi z tymi memami z ratowaniem Ciri i grą w gwinta?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Piesio_345

19 maja 2021, 10:46

@IgiPolski: a grałeś w gwinta, czy ratowałeś Ciri?

Avatar IgiPolski

19 maja 2021, 10:48

@Piesio_345: i to i to

Avatar Piesio_345

18 maja 2021, 08:43

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Piesio_345

18 maja 2021, 08:51

@IgiPolski: ojoj muszę isc na lekcje

Avatar IgiPolski

18 maja 2021, 08:55

@Piesio_345: powodzenia!

Avatar Kuman

17 maja 2021, 20:35

którędy do Pekinu?
muszę pomóc naszym oblężonych przez Bokserów

Avatar IgiPolski

17 maja 2021, 20:37

@Kuman: jak masz tam warszawe, to jedziesz pod pomnik zygmunda. Pod nim są jatakumby, nie mylić z katakumbami, do których wejdziesz naciskając przycisk na nosie zygmunda. Następnie po prawo masz portale, i jeden z nich jest do pekinu, nie pamiętam który

Avatar Kuman

17 maja 2021, 20:39

@IgiPolski: dobra znalazłem.
masz tu nagrania: (przewiń do 2:19:03)
https://www.youtube.com/watch?v=9UzhRZX1upU

Avatar ANGUSEK

13 maja 2021, 20:18

Mogę dołączyć do gildii w albionie?

Avatar IgiPolski

13 maja 2021, 20:26

@ANGUSEK: pewnie! Gildia jest causalowa, przyjmujemy nowych graczy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia IgiPolski

Szukaj osoby