Profil użytkownika Loki_Odinson

Avatar Loki_Odinson
Login:
Loki_Odinson
Shakes & Fidget
23

Właściciel profilu nie pozwala dodawać komentarzy

Komentarze

Odśwież
Avatar eah_raven_queen

16 listopada 2015, 17:01

Nie mogę się powstrzymać: Loki!!! A tak serio, na poważnie - męczy Cię, gdy ktoś Cię nachodzi, ponieważ jesteś Lokim?

Avatar Loki_Odinson

18 grudnia 2015, 16:42

@eah_raven_queen: Nie przeszkadza mi to. Może tego po mnie nie widać, ale w pewnym stopniu nawet lubię moje fanki. Nie mam obecnie za dużo na głowie, więc naprawdę nie mam nic przeciwko temu by się pojawiały.

Avatar eah_raven_queen

18 grudnia 2015, 21:02

@Loki_Odinson: Co powiesz fankom, które łączą Cię z Tony'm Starkiem?

Avatar Loki_Odinson

21 grudnia 2015, 18:54

@eah_raven_queen: To raczej mało prawdopodobne bym kiedyś dostrzegł w Starku kogoś więcej niż zwykłego, bardzo irytującego, śmiertelnika. Po pierwsze dlatego że jestem aseksualny. Nie interesuję się ani kobietami, ani mężczyznami. Po drugie dlatego że, jak już wspomniałem, Stark to zwykły śmiertelnik. Umarłby szybciej niż zdążyłbym się przyzwyczaić do jego obecności. Muszę więc rozczarować wszystkie fanki Frost-Iron. Szansa że ich wymysły kiedyś się sprawdzą jest jak jeden do miliarda.

Avatar eah_raven_queen

21 grudnia 2015, 19:53

@Loki_Odinson: Dajesz takie duże szanse? Bez obrazy, ale sam złapałbyś samego siebie podczas rozmowy z Tony'm, że z nim flirtujesz. On całym sobą o to prosi, a Ty lubisz grać na nerwach. Moim zdaniem byłaby to niezła zabawa. Z drugiej strony królowi nie wypada. Co do aseksualności - bardzo źle siebie samego oceniasz. Pociągasz do siebie ludzi, swoim własnym zachowaniem. I to nie zawsze kobiety. No więc, co Cię składania do psychologicznych gier?

Avatar Loki_Odinson

Edytowano - 22 grudnia 2015, 14:54

@eah_raven_queen: To że inni są zainteresowani mną, nie znaczy że ja jestem zainteresowany innymi. Jeśli natomiast chodzi o "psychologiczne gry", jest to jedynie metoda wydobywania z innych potrzebnych informacji, bądź osiągnięcia określonych rezultatów. Będąc osobą inteligentną o wiele łatwiej jest kogoś zmanipulować niż użyć w stosunku do tej osoby siły.

Avatar Alsys

22 września 2015, 20:51

Witaj, Loki.
Zastanawiam się, czy mnie pamiętasz. Przepraszam, że zawracam ci głowę, wiem, że masz ważniejsze rzeczy na głowie. W naszej poprzedniej rozmowie mówiłeś, że w mitologii nordyckiej zgadza się tylko istnienie większości wymienionych w niej osób i miejsc. Masz siostrę (przyrodnią, oczywiście)? Pamiętam, że kiedyś natknęłam się na takie informacje. Czy to prawda? Ile jest u was tam bogów? Są jakoś podzieleni? Jeśli będziesz miał ochotę i czas, odpisz.

Avatar Loki_Odinson

Edytowano - 22 września 2015, 23:14

@Alsys: Tak, pamiętam Cię... I nie, nie mam siostry. Jak mówiłem że zgadza się tylko istnienie niektórych postaci chodziło mi o samo istnienie. Zazwyczaj nawet relacje czy pokrewieństwo się nie zgadzają. Na przykład Hel jest moją kuzynką, a nie córką. Odpowiadając na następne pytanie, bogów jest nieskończona ilość. I jeśli mogłabyś sprecyzować, o jaki podział Ci chodzi?

Avatar Alsys

23 września 2015, 17:41

@Loki_Odinson: U nas, w mitologii greckiej (lub rzymskiej, to samo, tylko ze zmienionymi nazwami bóstw) jest podział, np. Posejdon jest bogiem morza, Achlys rozpaczy i trucizn, Nyks nocy, Atena mądrości, etc., etc...

Avatar Loki_Odinson

23 września 2015, 19:36

@Alsys: Taki podział przypisują nam Śmiertelnicy. My zazwyczaj nie tytułujemy się w ten sposób, ale są wyjątki... Na przykład większości Asgardczyków weszło w nawyk nazywanie mnie "Kłamcą" z wielkiej litery. Podobnie Odyna wciąż nazywa się "Wszech-ojcem", a Thora "Gromowładnym". Gdyby jednak wszyscy przypisywali sobie jakiś patronat nie starczyłoby ich i w końcu niektórzy byliby na przykład bogami koszy na śmieci. Masz jakieś jeszcze pytania?

Avatar Alsys

24 września 2015, 13:52

@Loki_Odinson: Nie, dziękuję. Przepraszam, że zasypuję cię pytaniami, ale możliwość konwersowania z kimś, kto ma taką wiedzę... No cóż. Dziękuję Ci, kłamco z małej litery, i obiecuję ci, że zaraz wrócę z kolejnym zestawem pytań. Pewnie już wiesz, że Midgardczycy są bardzo ciekawscy. A co do Midgardczyków... (tak, wiem, że wyglądało to na koniec rozmowy) Czym właściwie się od nas różnicie?

Avatar Loki_Odinson

24 września 2015, 18:33

@Alsys: No cóż, żyjemy z tysiąc razy dłużej, trudniej spowodować u nas jakiekolwiek uszkodzenia ciała, wcale nie chorujemy, jesteśmy silniejsi fizycznie i możemy posiąść moce magiczne. I naprawdę mi nie przeszkadzasz. Odkąd przebywam na Midgardzie cały czas różne dziewczyny mnie zaczepiają, zdążyłem się już przyzwyczaić, a z Tobą się nawet ciekawie rozmawia...

Avatar Alsys

Edytowano - 25 września 2015, 15:00

@Loki_Odinson: Dziękuję. Pewnie to musi być irytujące... Zapoznałeś się już trochę z Midgardem i jego kulturą? (mamy tu naprawdę silny kult złych postaci wśród nastolatek)

Avatar Loki_Odinson

25 września 2015, 16:00

@Alsys: Nadal trudno mi Was zrozumieć pod wieloma względami, jednak zaczynam się już przyzwyczajać do tego jacy jesteście (a nie było łatwo). Masz jeszcze jakieś pytania?

Avatar Alsys

26 września 2015, 14:49

@Loki_Odinson: Niestety, nie. Do zobaczenia, Loki Laufeysonie.

Avatar Loki_Odinson

26 września 2015, 14:57

@Alsys: Do zobaczenia.

Avatar eah_raven_queen

9 sierpnia 2015, 20:57

@Loki_Odinson: Wybacz, literówka (piszę z tableta). Nie chcę być natretna, ale... Jaki jest Twój plan? Czego szukasz w Midgardzie? Thor wie, że żyjesz? Odyn chyba mu powiedział. Heimidall Cię widzi?

Avatar Loki_Odinson

10 sierpnia 2015, 09:29

@eah_raven_queen: Nie mogę Ci zdradzić mojego planu. Wybrałem akurat Midgard bo to tu zrealizuję jego pierwszą część. Thor nie wie że żyję, od dawna nie kontaktował się z Odynem, a poza tym i tak nie dowiedziałby się od niego za wiele, gdyż sam wie tylko tyle że nie znaleziono ciała. Heimdall mnie nie widzi bo używam specjalnego czaru ochronnego. I nie przeszkadza mi że jesteś natrętna. Odkąd tu jestem każda dziewczyna taka jest.

Avatar eah_raven_queen

11 sierpnia 2015, 11:58

@Loki_Odinson: A kiedy Twój plan się zacznie?

Avatar Loki_Odinson

12 sierpnia 2015, 08:59

@eah_raven_queen: Niebawem. Muszę jednak jeszcze trochę go dopracować. W końcu piękno tkwi w szczegółach.

Avatar eah_raven_queen

7 sierpnia 2015, 18:01

Zyskujesz się na nadejście Ragnaroku?

Avatar Loki_Odinson

8 sierpnia 2015, 08:50

@eah_raven_queen: Chyba raczej "szykujesz się" , nie "zyskujesz się". I nie. Do Ragnaroku jeszcze sporo czasu, na razie mam trochę inny plan...

Avatar eah_raven_queen

7 lipca 2015, 22:05

Kneel before Loki.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szukaj osoby