Profil użytkownika Malusie05

Avatar Malusie05
Login:
Malusie05
Imię:
Martyna
Kilka słów o sobie:
Oryginalna, wyjątkowa, samotniczka, melancholiczka, zawzięta, oczytana, kochająca poezję, zwierzęta, owoce, czekoladę, kakao i mięte. Zakochana w gitarze i sztuce. Mająca przyjaciół na których może liczyć. Niezwykła osoba o czarnym poczuciu humoru. Taka, a nie inna, co nie znaczy lepsza. Mająca dystans do siebie i innych, nie lubiąca ludzi, którzy kochają samych siebie i tych, którzy siebie nienawidzą. Ma gadane i potrafi dobić, kiedy ktoś się o to prosi, ale potrafiąca wskrzesić umierających duchowo. W Boga nie wierzy, a się modli. Nie wie czasem czego chce i gubi się we własnym świecie, do którego nikt nie ma wstępu dopóki go nie zaprosi. Szukająca "tego", który ją zrozumie, pokocha jej kompleksy, wady, zalety. Który zechce znieść jej widok przez długi czas. Tak wiele sprzeczności w jednym człowieku... To po prostu, bez ściemy JA. I taką siebie widzę i akceptuję.:)
Doświadczenie:
0

poziom
doświadczenia

0

punktów

Odznaki:
Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
24
razy
Gier:
1
w aktywnych
Ubieranek:
7
w aktywnych
Goodgame Empire
2

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Syriusz23

26 stycznia 2011, 20:45

Hej, masz może GG? Chciałbym pogadać z kimś, kto słucha dobrej muzyki i lubi poezję :) Tutaj jest moje - 11441022

Avatar Syriusz23

26 stycznia 2011, 17:47

Jeżeli kochasz poezję (O niebiosa, spotkałem taką osobę!), to, jeżeli oczywiście masz ochotę, zobacz mój wiersz o tu: http://zenekwas.deviantart.com/art/Telewizja-194014521 Z góry dzięki! :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szukaj osoby