Profil użytkowniczki Muggens

Avatar Muggens
Login:
Muggens
Imię:
Muggens
Doświadczenie:
6

poziom
doświadczenia

87

punktów

Odznaki:
Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Przykładna JejowiczkaPoziom odznaki

Przykładna Jejowiczka

Odznaka za przykładną obecność na Jeja.pl

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
10
razy
Memów i obrazków:
5
w aktywnych
1
w poczekalni
Goodgame Empire
1

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar rumcajschr

10 maja 2020, 14:27

Nazywam się Yoshikage Kira. Mam 33 lata. Mój dom znajduje się w północno-wschodniej części Morioh, tam gdzie są wszystkie wille i nie jestem żonaty. Zarabiam na życie jako pracownik sieci domów towarowych Kame Yu i zawsze wracam do domu najpóźniej o 20:00. Nie palę, ale okazjonalnie piję. Jestem w łóżku najpóźniej o 23 i zawsze upewniam się, że będę spać równe osiem godzin, nieważne co. Po wypiciu szklanki ciepłego mleka i dwudziestu minutach gimnastyki przed pójściem spać, nigdy nie mam problemu ze spaniem do rana. Jak małe dziecko, budzę się bez uczucia zmęczenia albo stresu. Na ostatnich badaniach wyszło, że jestem w pełni zdrowia. Chcę po prostu wyjaśnić, że jestem osobą, która chce żyć bardzo spokojnie. Nie zadręczam sobie głowy takimi rzeczami jak przeciwnicy, albo wygrywanie i przegrywanie, to sprawiło by, że straciłbym czas na sen. W taki sposób radzę sobie ze społeczeństwem, wiem, że to czyni mnie szczęśliwym. Ale, gdybym miał walczyć nie przegrałbym z nikim.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szukaj osoby