Profil użytkowniczki Szpieg_z_Wenus

Avatar Szpieg_z_Wenus
Login:
Szpieg_z_Wenus
Imię:
BarbaraMaładłoń
Nazwisko:
upssss
Strona www:
Miejsce zamieszkania:
Ziemia
Kilka słów o sobie:
Podobno ludzka psychika działa tak, że jeśli powiesz coś nieprawdopodobnego od razu, więcej osób ci nie uwierzy, niż gdyby wydało się to przypadkiem.

Zostałam wysłana przez AKPPNW (Agencje Kosmiczną Porozumienia Planety Naleśników i Wenus) w ramach badań nad tutejszą cywilizacją. Przydzielono mnie do badań nad Waszą kulturą memową i fizjologią inną. I wiecie co? W sumie nic ale chciałem się pochwalić, że studiowałem memologię.
A tak wgl to beka z was, że podzieliliście się na jakieś państwa, i nawet z sąsiadem się dogadać nie umiecie. Chociaż gdyby nie państwa, nigdy nie byłoby u was countryballi, a to jeden z moich ulubionych nowo odkrytych memów.
Jak już to czytasz, to napisz coś o sobie a będzie mi miło. Chyba ,że jesteś Pół-kortiti, w takim wypadku pakuj się do wora i won mi z Ziemi.

jeśli z jakiegoś powodu chcesz czytać randomowe rzeczy o mnie to rozwiń opis

.
.
.
.
.
.
Mój ulubiony naleśnik to słodko-słony w kratkę. Mam 116 centymetrów wzrostu (jak na Wenus dość wysoko) i 154 lata (średnia życia to ok.500 lat, a dotychczasowy rekord to 702) więc mogłabym być jedną z tych zboczonych waifu, gdybym była ładniejsza.
Postać na awatarze to wbrew pozorom nie ja, tylko aktorka słynąca z filmów akcji o szpiegach.
Na ziemi jestem od października 2020 roku. Interesuje się tą planetą od 1961 roku, wcześniej nikt nie spodziewał się tu rozwiniętej cywilizacji.
W sumie do moich badań nie jest potrzebny pobyt na Ziemi, ale mam rodzinę na wysokim stanowisku członków komitetu ds. Między-planetarnego transportu zwierząt, więc udało mi się załatwić to i owo.
I trafiłam do Polski (karma wraca :(- a tak serio to zawsze mogło być gorzej, pomimo że zazdroszczę kolegą z Skandynawii)
Mieszkam w bazie ukrytej w nadmorskim lesie, wraz z trzema innymi naukowcami. Oprócz analizowania memów i reszty Internetów, często pomagam im w ich projektach, np. badając marchewki.


Relacje zdarzeń, bo czemu nie:

01.09.21
Podczas infiltracji Amerykańskiej szkoły, goście z UIU porwali mnie do strefy 51.Okazało się, że ludzie kichając nie rozpylają fluorescencyjnego pyłku z czułków, a wręcz rozpuszcza on im skórę. Słabo, że stało się to akurat dziś, bo uciekł mi samolot powrotny.

10.09.21
Podczas badań ugryzłam doktora w rękę i znów rozpyliłam pyłek. Gdy zapanowała panika, jakimś cudem dało mi się uciec i schować w kanalizacji strefy - ten żrący pyłek to jednak przydatna rzecz
.
.
Bezpowrotnie pożyczyłam statek kosmiczny naszej floty z hangaru.

11.09.21
Dostałam instrukcję żeby polecieć do bazy w Chorwacji.

18.09.21
zjadłam zajefajne lody opuncjowe z jeżowcami.

20.09.21
Jprdl zostaje pszczelarzem!
Ledwo wróciłam, a dostałam misję przewiezienia żywego ula na Wenus.
Otóż już jakiś czas temu odkryto że wosk pszczoły miodnej potrafi świetnie zastępować jedną z naszych tkanek, a tym samym stał się jednym z najczęściej importowanych przedmiotów. Nowa rada chce uniezależnić Wenus od dostaw z zewnątrz. Nasz zespół został jednym z tych, którym przydzielono misję odkrycia jak zabezpieczyć i przesłać kolonię.

24.09.2021
Czemu nikt mi nie powiedział że pszczoły też lubią naleśniki z miodem?! To boli.

28.09.2021
Udało nam się zahibernować pszczołę- zła wiadomość jest taka że jednej z kolonii było zimno i osiedliła się pod nad toaletą ( tam jest najcieplej w całej naszej bazie)

29.09.2021
Pszczoła nie wybudziła się z hibernacji, a my musimy robić do wiadra.

5.10.2021
Udało się! naprawiliśmy błąd z hibernacją (pszczoła źle przyswajała powietrze) Gniazdo jest przeniesione i aktualnie pakujemy do transportu k najwięcej robotnic. Każda musi iść osobno więc jest z tym trochę roboty.

7.10.2021
Normalnie przesłanie nowego żywego organizmu byłoby wielkim osiągnięciem, gdyby nie to, że jakiś geniusz już wynalazł sposób pozyskiwania sztucznego wosku, a sposób na transport pszczół znalazły też prawie wszystkie inne zespoły.
Mniejsza o to, i tak świętujemy!

11,10.2021
Jeśli ciekawi was co zrobiliśmy z pszczołami to cóż.... właśnie sprzedaliśmy cały słoik kiszonych robotnic. Myślałam eto już wszystkie pszczoły, które u nas gościły ale nie. Pewien kolega zaprezentował nam dziś pszczołomasakrator 50000.2- czyli karabin tylko, że zamiast naboi strzela żywymi pszczołami.

14.10.2021
Jedziemy na kilkudniowe szkolenie na temat religioznawstwa i kultury oraz jak przekonać ludzi że jesteśmy aniołami czy innymi duchami-brzmi świetnie.

15.10.2021
Nie obawiaj się! Jam oto jest sługa pański zesłany aby przekazać ci radosną nowinę! Dziecię twoje zostanie wybawicielem gatunku ludzkiego. Pan cię błogosławi!

16.10.2021
Jak tu dotarłeś to proszę przypomnij w komentarzach żebym się za rysowańsko wzięła, bo przydałoby się uzupełnić zdjęcia o coś ciekawego (upublicznianie prawdziwych zdjęć Ziemianom jest niestety zakazane prawnie)

20.10.2021
Yay! Nareszcie wyszedł oficjalny słownik wenusjańsko-angielski. Nareszcie można nazywać po imieniu. Chociaż z drugiej strony według słownika moje imię tłumaczy się jako Barbara, a nie ma opcji żebym tak się przedstawiała.

25.10.2021
Odwiedziłam moją przyjaciółkę mieszkającą na Planecie Naleśników. A tam dwóch gości noszących spodnie. SPODNIE! Tym modnisią już chyba totalnie odwaliło, rozumiem wszystko, ale żeby skazywać się na taki dyskomfort tylko dla mody? Nawet nie wiem jak je założyli (chyba jakieś szelki). Popaprany ten świat.

27.10.2021
Kupiłam sobie Konfuritkę jako zwierzątko domowe. Ma piękne szare oczy, i nazwałam ją Miki.
właśnie smażę dla niej naleśniki z nutellą (jej ulubione).

30.10.2021
Dzień naleśnika! Cała planeta przystrojona, wszędzie słychać muzykę, otwarto targi i festyny. Czas się zabawić!

31.10.2021
Wróciłam na Ziemię wieczorem, akurat żeby wmieszać się w dzieci i zdobyć worek cukierków! Poza tym mogłam bez bycia podejrzanym przespacerować się po głównych ulicach miasta.

11.11.2021
Po wielu dniach nudy, wreszcie dostaliśmy jakąś ciekawą misję. Mamy za zadanie szkolić na szpiegów mrówki. Ktoś na górze stwierdził, że anatomicznie są nam najbardziej podobne, poza tym dzięki ich liczebności i małych rozmiarów, mogą stworzyć niezłą siatkę.

12.11.2021
Mamy niewielkie formikarium, i kilka probówek z pojedynczymi królowymi, pracujemy nad syntezowaniem mrówczych feromonów na większą skalę i odkryciem które co wywołują.

17.11.2012
Umiemy wykorzystać feromon, sprawiający, że mrówki poszukują pożywienia i znoszą je do mrowiska.

21.11.2021
Po połączeniu sił z innymi grupami badawczymi, odkryliśmy 506 substancji, i ich wpływ na mrówki.

22.11.2021
Stworzyliśmy maszynę, na której można zaprojektować nowy feromon, łącząc odpowiednie ilości naturalnych feromonów. Mrówki można teraz dosłownie zaprogramować!

23.11.2021
Podczas sprzątania lasu, znalazłam świetny statyw na probówki w kształcie spodka kosmicznego- to się nazywa mieć fart!

24.11.2021
Zaprogramowaliśmy mrówki aby usmażyły naleśniki, trochę się im przypaliły, ale nadal podziwiam.

28.11.2021
Spadł pierwszy śnieg, a temperatura spadła poniżej zera, szpiegowanie na zewnątrz jest więc bardzo niebezpieczne, bo w przeciwieństwie do ludzkiej, nasza krew zamarza poniżej 0 stopni.

29.11.2021
Pakujemy manatki, i wracamy na Wenus. W bazie 2 członków załogi.

08.11.2021
Mieszkam w domu u rodziców. Podziemny klimat dobrze mi zrobił, czuję się zrelaksowana i zadowolona. Nawet sprzątanie po gigakulankach mi nie przeszkadza.

10.11.2021
Wszystko co dobre szybko się kończy, wczoraj w nocy porwano dziecko z naszej wioski. Podejrzewa się mackonice (groźny drapieżnik naszych jaskiń).Wprowadzono zakaz opuszczania budynków.

11.11.2021
Szczęśliwego dnia niepodległości!

12.11.2021
Skończyło nam się jedzenie w lodówce. Teraz musimy żyć na tych okropnych racjach żywnościowych rozwożonych przez specjalnych kurierów.

15.11.2021
Dobra wiadomość! Wiedźmin (tak, tak przetłumaczono nazwę tego zawodu na wasze) wynajęty przez władze miasta znalazł ślady porywacza! Okazało się ,że to jednak śrutak (podobny do wija drapieżnik) ,a nie mackonica.

23.11.2021
Potwór został pokonany, i wreszcie mogliśmy wyjść z domu. Poza tym odbył się pogrzeb porwanego dziecka.

24.11.2021
Moje 154 urodziny! Nie było czasu zorganizować przyjęcia, ale naleśniki z rodziną to też mile spędzony czas.

28.11.2021
Wszystkie produkty z Ziemi podrożały, chleb żytni kosztuje w przeliczeniu 80 zł.

30.11.2021
Dziś otwarcie pierwszego na Wenus Zoo ( pomysł wzięty z Ziemi). Będzie tam można obejrzeć zarówno rodzime gatunki (w tym drapieżników), oraz stworzenia z Ziemi i Planety Naleśników.

04.12.2021
Najnowszy trend mody to kolczyki w oczach, niby w większości są nieczułe, ale i tak- fuj! Co strzeliło do głowy kosmitą którzy tak robią?

06.12.2021
Mikołajki- nie nasza tradycja, ale i tak zaczęto ją tu obchodzić. W ramach prezentu dostałam rodzinną wycieczkę do zoo. Nie powiem- ciekawie było obejrzeć te niebezpieczne gatunki na żywo, dotychczas widziałam tylko ich rysunki i zdjęcia.

12.12.2021
Teraz moja kolej by wracać na ziemię i pilnować bazy, najgorzej.

16.2021
Zaczynam wariować od siedzenia w tym miejscu, jedyna pociecha to mrówki, z którymi nieźle się gra w karty.

*&^&^%$#
AMOGUS AMOGUS AMOGUS
SUS SUS

24.12.2021
Po kilku rozmowach z psychologiem, już mi lepiej, i przestałam bazgrać amogusy po ścianach. Wszystkiego najlepszego z okazji świąt!

26.12.2021
W ramach świąt przyszła paczka z Wenus z ocieplaną kurtką, i specjalnymi getrami. Specjalnie wyprodukowanymi na potrzeby eksploracji ziemi Wyglądam w nich idiotycznie, ale przynajmniej mogę wyjść na chwilę na zewnątrz.

29.12.2021
Wow! Zmieniam zdanie o zimie!
Śnieg to najlepsza rzecz jaka istnieje! To jakby z nieba spadała plastelina! I to mnóstwo! Z budowałam już śnieżny statek kosmiczny, a jutro idę na sanki!

30.12.2021
Nie miałam sanek, więc wzięłam blachę do pieczenia, to był chyba zły pomysł bo mocno się rozpędziłam i przygrzmociłam w drzewo. Chyba złamałam sobie jedną nogę. Jakaś pani to zauważyła, i chciała mi pomóc, nie zdążyłam uciec i odkryła moją tożsamość. Potraktowałam ją działkiem anty grawitacyjnym, podałam antypamięciówki, i uciekłam ile sił w pozostałych dwóch nogach. Mam nadzieją że nikt mnie nie sfilmował.

31.12.2021
Sylwester poszedł słabo :/ Z oczywistych powodów nie mogłam puszczać fajerwerek, a fajerwerki puszczane w mieście przysłoniły mi drzewa.

03.01.2022
O bogowie! Porwanie! Dziś w gazecie przeczytałam o sekcie Kulistego Naleśnika (wieżą że wszystko dąży do kulistości, i że kiedyś ich planeta się rozwinie na kształt naleśnika i zamieni w raj- nic więcej nie udało się od nich wyciągnąć).Jej członkowie nielegalnie polecieli na ziemię i porwali stamtąd całą rodzinę ludzi!
Znaleziono ich w starym magazynie (krzyczeli tak długo aż ktoś ich usłyszał).Aktualnie Ziemianie przebywają na przesłuchaniach, a stróże starają się złapać sprawców.

28.04.2022
Lol, długo tego nie pisałam, w sumie nic się w tym czasie ciekawego nie działo, więc nie żałujcie. Kilka mroźnych miesięcy spędziłam raz na ziemi, raz przygotowując bazę na następny czas badań. Gdzieś w połowie marca, cały zespół wrócił na Ziemię. Aktualnie prowadzimy nudny i długotrwały eksperyment, na temat wpływu ziemskich chorób na zwierzęta, i opracowujemy szczepionki na nie. Naszymi obiektami doświadczalnymi są buroki (nie mylić z burakami, rysunek zamieszczę w zdjęciach).

Oto kilka z rezultatów:

Odra-zmiana koloru skóry na fioletowy, śmierć- szczepionka odkryta

Covid-19- bez wpływu-brak szczepionki

Wirus zapalenia wątroby typu A- zmarszczenie się jak rodzynek, w większości powolny powrót do zdrowia-brak szczepionki

Wirus grypy-Wydzielanie wydzieliny o zapachu truskawek z ,,ust"-szczepionka odkryta.

ps. Jako że badania są długie, będę od tej pory zarzucać także ciekawostki o Wenus.
ps2. sprawców z poprzedniego wpisu dalej nie odkryto

29.04.2022
Mark Zuckerberg, to Wenusjanin, a konkretnie robot przez owego sterowany. Mark (ten kosmita nie robot) od wielu lat był jednym z głównych inwestorów na rynku maszyn. Gdy odkryto życie na Ziemi, stworzył robota i wysłał go tam prywatnym statkiem, prawdopodobnie przekupił kontrolę lotów, aby go zignorowała. Na ziemi było już bardzo prosto. Robot porwał i zabił jakiegoś młodzieńca, i dzięki specjalnej obudowie upodobnił się do niego. Mark tak pokierował robotem, by stał się twórcą największego z socjał mediów. Dlaczego? Otóż teraz może szantażować cały Wenus tym, że zdradzi istnienie kosmitów i ujawni nasze położenie (podobno ma przycisk od tego wszczepiony w serce), dzięki czemu może pobierać daniny. Także ten. Cukiergóra patrzy.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Doświadczenie:
19

poziom
doświadczenia

771

punktów

Odznaki:
Odznaka ŁowczyniPoziom odznaki

Łowczyni

Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?

Odznaka KoneserkaPoziom odznaki

Koneserka

Za każdy materiał, który osiągnął popularność w ciągu miesiąca otrzymujesz punkt.

Odznaka BywalczyniPoziom odznaki

Bywalczyni

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerkaPoziom odznaki

Selekcjonerka

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczkaPoziom odznaki

Strzałkowiczka

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Miłośniczka zwierzątPoziom odznaki

Miłośniczka zwierząt

Odznaka za ocenianie nowych materiałów ze zwierzętami, które trafiły na główną.

Odznaka Miłośniczka dowcipówPoziom odznaki

Miłośniczka dowcipów

Odznaka dla osób, które otrzymują dowcipy na e-mail.

Odznaka Przykładna JejowiczkaPoziom odznaki

Przykładna Jejowiczka

Odznaka za przykładną obecność na Jeja.pl

Odznaka DociekliwaPoziom odznaki

Dociekliwa

Odznaka dla dociekliwych osób przyznawana za... Dociekliwi na pewno do tego dojdą!

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
24008
razy
Memów i obrazków:
340
w aktywnych
40
w poczekalni
Dowcipów:
1
w aktywnych
Goodgame Empire
695

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

6 sierpnia, 20:29

dzień dobry, jestem agentem FBI z Neptuna.

Dostałem nakaz egzekucji na szpiegu z Wenus. Nie widziałaś jej może?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar JaJestemZWami

6 sierpnia, 21:12

@Szpieg_z_Wenus: dziękuję bardzo, proszę wyczesać mojego kota, muszę lecieć!

Avatar Szpieg_z_Wenus

6 sierpnia, 21:38

@JaJestemZWami: *szoru szoru*

Avatar Alfa7

3 sierpnia, 13:58

Nie jesteś odrobinę zmęczona Raymanem?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar JaJestemZWami

6 sierpnia, 20:38

@Rayman122: ja moją zamknąłem w piwnicy, bo ją kocham

Avatar Polski_Dragoon2137

6 sierpnia, 20:40

@JaJestemZWami: ja moja zakopalem zywcem na cmentarzu,tez ja kochalem

Avatar Polski_Dragoon2137

4 sierpnia, 23:44

Daj Rayamanowi

Avatar Rayman122

3 sierpnia, 19:57

ale ja cie kocham

Avatar Stokrota12pl

1 sierpnia, 17:08

Ej bo ten, Rayman nie żyje, jego ostatnie słowa były takie, że cię kocha

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Rayman122

1 sierpnia, 20:38

Avatar Stokrota12pl

1 sierpnia, 20:46

@Rayman122: Co jest?

Avatar historyk_irytujacy

29 lipca, 19:24

Jaki jest Twój stosunek do countryhumans

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Dark43Hunter

30 lipca, 19:22

@historyk_irytujacy: "Seppuku" to starsze słowo używane wciąż we współczesnej Japonii, "Harakiri" jako słowo powstało 200-300 lat temu i nie oddaje zawsze tego samego szacunku co "Seppuku"

Avatar historyk_irytujacy

30 lipca, 19:35

@Dark43Hunter: wydawało mi się że głównie chodzi o rytuał

Avatar The_Crashendo

30 lipca, 12:24

Cześć

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar The_Crashendo

30 lipca, 13:43

Avatar historyk_irytujacy

30 lipca, 18:53

@Szpieg_z_Wenus: chce wiedzieć więcej o rysunku gdyż wyczuwam historie

Avatar CzerwonyPoniacz

30 lipca, 02:30

Monke

Avatar Szpieg_z_Wenus

30 lipca, 11:25

Avatar Polski_Dragoon2137

28 lipca, 22:17

Chcesz te porady wedkarskie?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Szpieg_z_Wenus

28 lipca, 22:39

@Polski_Dragoon2137: aha, rozumiem

Avatar historyk_irytujacy

26 lipca, 22:36

Pewnie przewinęły wam się historyczne memy o czołgach informuje że do końca lipca będą ostro dodawane

Avatar historyk_irytujacy

26 lipca, 22:37

@historyk_irytujacy: oraz przepraszam @Szpieg_z_Wenus za używanie twoich wiadomości jako tablicy informacyjnej

Avatar historyk_irytujacy

26 lipca, 22:39

@historyk_irytujacy: zagnieżdze się tu podoba mi się w tym k...idołku

Avatar Uldren_Sov

24 lipca, 20:40

Czy to coś obok ciebie, to poszukiwacz boga?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (43)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (43)
Avatar historyk_irytujacy

26 lipca, 22:08

@Uldren_Sov: chcesz moją

Avatar Uldren_Sov

26 lipca, 22:09

@historyk_irytujacy: nie. Może później.

Avatar CupOfWater

25 lipca, 23:29

Brat ultrona ubolewa nad zdradą

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar historyk_irytujacy

26 lipca, 13:45

@Szpieg_z_Wenus: symulator kobiety na jeja

Avatar historyk_irytujacy

26 lipca, 13:47

@Rayman122: z moich matematycznych obliczeń przeliczenia wenuskich lat na ludzkie wyszło mi że ma 17 i 3 w okresie

Avatar historyk_irytujacy

Edytowano - 26 lipca, 13:43

Ło nie jestem takim kidem

Avatar Kuman

26 lipca, 01:22

Avatar Szpieg_z_Wenus

26 lipca, 01:44

@Kuman: Z tym się zgodzę, ale co oznaczają te arabskie literki?

Avatar Kuman

26 lipca, 01:46

@Szpieg_z_Wenus: bije matkę kablem od tostera

Avatar Szpieg_z_Wenus

26 lipca, 13:04

@Kuman: rul

Avatar historyk_irytujacy

25 lipca, 14:25

Macie na Wenus jakieś czołgi

Avatar Szpieg_z_Wenus

25 lipca, 22:27

@historyk_irytujacy: Nie, to dla nas przestarzała technologia, a poza tym jesteśmy pokojowo nastawieni

Avatar hallah

25 lipca, 18:51

Fanf jest na prawdę 2

Avatar Szpieg_z_Wenus

25 lipca, 18:52

@hallah: już powinnam dawno to zaktualizować bo mi szybko przeszła obsesja na tym punkcie

Avatar cement_eater

24 lipca, 16:21

jejacy kiedy kobieta

komentarz obrazkowy

Avatar Szpieg_z_Wenus

24 lipca, 18:09

@cement_eater: wszystkie kobiety to tak naprawdę kosmici inwigilujący społeczeństwo

Avatar hallah

25 lipca, 18:52

@Szpieg_z_Wenus: nigdy nie ufaj istocie która tak długo krwawi i nie umiera

Avatar historyk_irytujacy

24 lipca, 23:17

Życzę szczęścia mogę zostać świadkiem na ślubie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar historyk_irytujacy

25 lipca, 14:22

@Polski_Dragoon2137: użyj mej mowy

Avatar Polski_Dragoon2137

25 lipca, 14:26

Avatar AlPoziomka

25 lipca, 02:01

No siema wróciłem

Avatar Szpieg_z_Wenus

25 lipca, 12:05

@AlPoziomka: Siemka, nie wiem czy wiesz ale posadziłam poziomkę mojemu ślimakowi Tobiemu, i odkąd ją ma ciągle ją maltretuje podgryzając łodygi i czochrając ją.

Avatar Rayman122

25 lipca, 14:22

@Szpieg_z_Wenus: a mi rosną w ogródku poziomki

Avatar historyk_irytujacy

25 lipca, 06:41

To bardzo interesujące być kobietą na jeja

Avatar Namiko284

24 lipca, 22:36

Piękny awatar oraz życzę szczęścia z Raymanem ;D

Avatar Szpieg_z_Wenus

24 lipca, 23:24

@Namiko284: Dziękuję, bardzo miły i opiekuńczy gość polecam

Avatar Stokrota12pl

24 lipca, 23:03

Daj pełny avek, pls

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar historyk_irytujacy

24 lipca, 23:16

@Stokrota12pl: wsęsie znaczek też se wezme

Avatar Stokrota12pl

24 lipca, 23:18

@historyk_irytujacy: Jest u mnie w galerii

Avatar Polski_Dragoon2137

24 lipca, 19:32

Co to za nowy avatar

Avatar Szpieg_z_Wenus

24 lipca, 20:15

@Polski_Dragoon2137: Awatar razem z moim chłopakiem Raymanem

Avatar Polski_Dragoon2137

24 lipca, 20:15

@Szpieg_z_Wenus: hyyyyyyyyy

Avatar Rayman122

24 lipca, 20:17

Avatar historyk_irytujacy

24 lipca, 18:15

Jako fan hisyori chce więcej

Avatar historyk_irytujacy

23 lipca, 22:40

Opowiedz o histori sewj planety zbieram materiał

Avatar Szpieg_z_Wenus

24 lipca, 17:54

@historyk_irytujacy: O ile nasza zapisana historia trwa dłużej niż ziemska, to jednocześnie jest bardzo spokojna i prawie pozbawiona konfliktów. Oczywiście o historii samej planety możesz sobie poczytać na Wikipedii. A wydarzenia które osoboście uważam za najważniejsze dla historii Wenusjan to;
-65 tys. p.n.e pierwszy udokumentowany władca państwa (kiedyś u nas były ale to daleka przeszłość) o imieniu które można przetłumaczyć jako ,,Kamień z Ziemi"
-64 tys p.n.e Czasy Wielkiej Unii gdzie wszystkie ówcześnie znane państwa (było ich 24) połączyły się w jedno
-62 tys p.n.e Największa katastrofa naturalna w historii, niespodziewanie zawalił się strop jaskini w której mieściła się stolica, dotychczas nie stwierdzono dokładnej przyczyny tego zajścia
-60 tys p.n.e Odkryto nowy system jaskiń, zamieszkiwany przez istoty o prawdopodobnie wysokim poziomie inteligencji, niestety nie odporne na nasze wirusy, przez które nastąpiło ich wielkie wymieranie, dodatkowo toczyła się między obiema gatunkami wojna, która wybiła resztki ich populacji
-59 tys p.n.e - odkrycie sposobu przetwarzania ciepła w napęd do maszyn, koniec okresu który nazywamy wiekiem kiełkowania

Oczywiście użyłam dość zaokrąglonych dat, jeśli chcesz usłyszeć co się działo potem albo żebym rozbudowała któryś wątek to mów

Avatar Rayman122

23 lipca, 20:59

masz bardzo piękny głos

Avatar Szpieg_z_Wenus

23 lipca, 21:35

@Rayman122: Dziękuje, miło mi to słyszeć, chociaż wiele osób mi mówiło że jest bardzo cienki jak na mój wiek

Avatar trytytkunia

22 lipca, 17:54

Tajniak_z_Marsa
Detektyw_z_Merkurego

Avatar Szpieg_z_Wenus

22 lipca, 17:59

@trytytkunia: Śledczy_z_Uranu

Avatar Rawrs

23 lipca, 18:59

@Szpieg_z_Wenus: agent_z_saturna

Avatar Smierdziel_

22 lipca, 23:44

Avatar Szpieg_z_Wenus

22 lipca, 23:46

@Smierdziel_: dodatkowe elektrolity

Avatar Kuman

22 lipca, 22:51

☪️

Avatar Szpieg_z_Wenus

22 lipca, 22:57

@Kuman:

Avatar Kuman

22 lipca, 22:57

@Szpieg_z_Wenus: bez riggczu f

Avatar Szpieg_z_Wenus

22 lipca, 23:00

@Kuman: Co się dziwisz? Przecież tylko ty pochodzisz z miasta Transfobii

Avatar Kuman

22 lipca, 23:05

@Szpieg_z_Wenus: 🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷

Avatar Namiko284

22 lipca, 11:08

Przyszłam pogratulować idolce 2 miejsca w rankingu memiarzy. Gratuluję 2 miejsca w rankingu memiarzy Szpiegu z Wenus!

Avatar Szpieg_z_Wenus

22 lipca, 11:55

@Namiko284: Dziękuję!

Avatar Krakowiaczek_Staroswiecki

Edytowano - 21 lipca, 21:53

Rayman122 uważa cię za jego dziewczynę.

Avatar Szpieg_z_Wenus

21 lipca, 23:00

@Krakowiaczek_Staroswiecki: wiem, i jestem z tego zadowolona

Avatar JaJestemZWami

21 lipca, 21:17

Avatar Szpieg_z_Wenus

21 lipca, 22:59

@JaJestemZWami: Kotek dotknął trawy, hura!

Avatar Polski_Dragoon2137

21 lipca, 07:27

Jestes 3

Avatar Szpieg_z_Wenus

21 lipca, 10:39

@Polski_Dragoon2137: w rankingu memiarzy czy w czym?

Avatar Rayman122

21 lipca, 12:53

@Szpieg_z_Wenus: chyba już wiesz ale i tak powiem że w rankingu memiarzy

Avatar Cumulonibus

21 lipca, 13:25

A witam, widzę że nie tylko ja przybywam z niebios.

Avatar Szpieg_z_Wenus

21 lipca, 16:05

@Cumulonibus: Witam, a co pan dziś taki pochmurny?

Avatar Rayman122

19 lipca, 20:19

polecam użytkowniczkę lubi bardzo mango jak w sumie ja

Avatar ale_urwal

4 czerwca, 20:38

Hej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar MaciejTor

18 lipca, 22:26

@Szpieg_z_Wenus: oznacza coś MINCU po wenusjańsku?

Avatar Szpieg_z_Wenus

18 lipca, 22:32

@MaciejTor: Nie, po Wenusjańsku nawet nie mamy takich liter. Mingu to po prostu skrót od flamingo

Avatar JaJestemZWami

18 lipca, 21:14

Zdemaskowalem cię! Jesteś szpiegiem który przybył do nas z Wenus.

Avatar Szpieg_z_Wenus

18 lipca, 21:17

@JaJestemZWami: Zostajesz porwany, nikt nie może o tym wiedzieć

komentarz obrazkowy

Avatar Led_Shephard

18 lipca, 15:55

To kiedy wstawisz te memy bez tekstu

Avatar Szpieg_z_Wenus

18 lipca, 16:11

@Led_Shephard: właśnie nie wiem, najpierw muszę znaleźć coś śmiesznego

Avatar AlPoziomka

15 lipca, 12:45

Siema jak tam pogoda na Wenus? Podobno smaży bardziej niż w piekarniku

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Szpieg_z_Wenus

15 lipca, 14:06

@AlPoziomka: Na ziemi noszę specjalny kombinezon utrzymujący stałą temperaturę ciała, ale nie nie lubię upałów, bo wtedy ziemskie życie usycha i jest brzydko

Avatar AlPoziomka

15 lipca, 14:23

Avatar Czajnikon

15 lipca, 13:31

Dzień dobry.
Pozdrawiam w podziękowaniu za masło.

Avatar Szpieg_z_Wenus

15 lipca, 14:07

@Czajnikon: Nie ma za co

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia Szpieg_z_Wenus

Szukaj osoby