Profil użytkowniczki Szpieg_z_Wenus

Avatar Szpieg_z_Wenus
Login:
Szpieg_z_Wenus
Imię:
BarbaraMaładłoń
Nazwisko:
upssss
Strona www:
Miejsce zamieszkania:
Ziemia
Kilka słów o sobie:
Po jakiego boga ja się dałam wciągnąć w fnafa?

Podobno ludzka psychika działa tak, że jeśli powiesz coś nieprawdopodobnego od razu, więcej osób ci nie uwierzy, niż gdyby wydało się to przypadkiem.

Zostałam wysłana przez AKPPNW (Agencje Kosmiczną Porozumienia Planety Naleśników i Wenus) w ramach badań nad tutejszą cywilizacją. Przydzielono mnie do badań nad Waszą kulturą memową i fizjologią inną. I wiecie co? W sumie nic ale chciałem się pochwalić, że studiowałem memologię.
A tak wgl to beka z was, że podzieliliście się na jakieś państwa, i nawet z sąsiadem się dogadać nie umiecie. Chociaż gdyby nie państwa, nigdy nie byłoby u was countryballi, a to jeden z moich ulubionych nowo odkrytych memów.
Jak już to czytasz, to napisz coś o sobie a będzie mi miło. Chyba ,że jesteś Pół-kortiti, w takim wypadku pakuj się do wora i won mi z Ziemi.

jeśli z jakiegoś powodu chcesz czytać randomowe rzeczy o mnie to rozwiń opis

.
.
.
.
.
.
Mój ulubiony naleśnik to słodko-słony w kratkę. Mam 116 centymetrów wzrostu (jak na Wenus dość wysoko) i 154 lata (średnia życia to ok.500 lat, a dotychczasowy rekord to 702) więc mogłabym być jedną z tych zboczonych waifu, gdybym była ładniejsza.
Postać na awatarze to wbrew pozorom nie ja, tylko aktorka słynąca z filmów akcji o szpiegach.
Na ziemi jestem od października 2020 roku. Interesuje się tą planetą od 1961 roku, wcześniej nikt nie spodziewał się tu rozwiniętej cywilizacji.
W sumie do moich badań nie jest potrzebny pobyt na Ziemi, ale mam rodzinę na wysokim stanowisku członków komitetu ds. Między-planetarnego transportu zwierząt, więc udało mi się załatwić to i owo.
I trafiłam do Polski (karma wraca :(- a tak serio to zawsze mogło być gorzej, pomimo że zazdroszczę kolegą z Skandynawii)
Mieszkam w bazie ukrytej w nadmorskim lesie, wraz z trzema innymi naukowcami. Oprócz analizowania memów i reszty Internetów, często pomagam im w ich projektach, np. badając marchewki.


Relacje zdarzeń, bo czemu nie:

01.09.21
Podczas infiltracji Amerykańskiej szkoły, goście z UIU porwali mnie do strefy 51.Okazało się, że ludzie kichając nie rozpylają fluorescencyjnego pyłku z czułków, a wręcz rozpuszcza on im skórę. Słabo, że stało się to akurat dziś, bo uciekł mi samolot powrotny.

10.09.21
Podczas badań ugryzłam doktora w rękę i znów rozpyliłam pyłek. Gdy zapanowała panika, jakimś cudem dało mi się uciec i schować w kanalizacji strefy - ten żrący pyłek to jednak przydatna rzecz
.
.
Bezpowrotnie pożyczyłam statek kosmiczny naszej floty z hangaru.

11.09.21
Dostałam instrukcję żeby polecieć do bazy w Chorwacji.

18.09.21
zjadłam zajefajne lody opuncjowe z jeżowcami.

20.09.21
Jprdl zostaje pszczelarzem!
Ledwo wróciłam, a dostałam misję przewiezienia żywego ula na Wenus.
Otóż już jakiś czas temu odkryto że wosk pszczoły miodnej potrafi świetnie zastępować jedną z naszych tkanek, a tym samym stał się jednym z najczęściej importowanych przedmiotów. Nowa rada chce uniezależnić Wenus od dostaw z zewnątrz. Nasz zespół został jednym z tych, którym przydzielono misję odkrycia jak zabezpieczyć i przesłać kolonię.

24.09.2021
Czemu nikt mi nie powiedział że pszczoły też lubią naleśniki z miodem?! To boli.

28.09.2021
Udało nam się zahibernować pszczołę- zła wiadomość jest taka że jednej z kolonii było zimno i osiedliła się pod nad toaletą ( tam jest najcieplej w całej naszej bazie)

29.09.2021
Pszczoła nie wybudziła się z hibernacji, a my musimy robić do wiadra.

5.10.2021
Udało się! naprawiliśmy błąd z hibernacją (pszczoła źle przyswajała powietrze) Gniazdo jest przeniesione i aktualnie pakujemy do transportu k najwięcej robotnic. Każda musi iść osobno więc jest z tym trochę roboty.

7.10.2021
Normalnie przesłanie nowego żywego organizmu byłoby wielkim osiągnięciem, gdyby nie to, że jakiś geniusz już wynalazł sposób pozyskiwania sztucznego wosku, a sposób na transport pszczół znalazły też prawie wszystkie inne zespoły.
Mniejsza o to, i tak świętujemy!

11,10.2021
Jeśli ciekawi was co zrobiliśmy z pszczołami to cóż.... właśnie sprzedaliśmy cały słoik kiszonych robotnic. Myślałam eto już wszystkie pszczoły, które u nas gościły ale nie. Pewien kolega zaprezentował nam dziś pszczołomasakrator 50000.2- czyli karabin tylko, że zamiast naboi strzela żywymi pszczołami.

14.10.2021
Jedziemy na kilkudniowe szkolenie na temat religioznawstwa i kultury oraz jak przekonać ludzi że jesteśmy aniołami czy innymi duchami-brzmi świetnie.

15.10.2021
Nie obawiaj się! Jam oto jest sługa pański zesłany aby przekazać ci radosną nowinę! Dziecię twoje zostanie wybawicielem gatunku ludzkiego. Pan cię błogosławi!

16.10.2021
Jak tu dotarłeś to proszę przypomnij w komentarzach żebym się za rysowańsko wzięła, bo przydałoby się uzupełnić zdjęcia o coś ciekawego (upublicznianie prawdziwych zdjęć Ziemianom jest niestety zakazane prawnie)

20.10.2021
Yay! Nareszcie wyszedł oficjalny słownik wenusjańsko-angielski. Nareszcie można nazywać po imieniu. Chociaż z drugiej strony według słownika moje imię tłumaczy się jako Barbara, a nie ma opcji żebym tak się przedstawiała.

25.10.2021
Odwiedziłam moją przyjaciółkę mieszkającą na Planecie Naleśników. A tam dwóch gości noszących spodnie. SPODNIE! Tym modnisią już chyba totalnie odwaliło, rozumiem wszystko, ale żeby skazywać się na taki dyskomfort tylko dla mody? Nawet nie wiem jak je założyli (chyba jakieś szelki). Popaprany ten świat.

27.10.2021
Kupiłam sobie Konfuritkę jako zwierzątko domowe. Ma piękne szare oczy, i nazwałam ją Miki.
właśnie smażę dla niej naleśniki z nutellą (jej ulubione).

30.10.2021
Dzień naleśnika! Cała planeta przystrojona, wszędzie słychać muzykę, otwarto targi i festyny. Czas się zabawić!

31.10.2021
Wróciłam na Ziemię wieczorem, akurat żeby wmieszać się w dzieci i zdobyć worek cukierków! Poza tym mogłam bez bycia podejrzanym przespacerować się po głównych ulicach miasta.

11.11.2021
Po wielu dniach nudy, wreszcie dostaliśmy jakąś ciekawą misję. Mamy za zadanie szkolić na szpiegów mrówki. Ktoś na górze stwierdził, że anatomicznie są nam najbardziej podobne, poza tym dzięki ich liczebności i małych rozmiarów, mogą stworzyć niezłą siatkę.

12.11.2021
Mamy niewielkie formikarium, i kilka probówek z pojedynczymi królowymi, pracujemy nad syntezowaniem mrówczych feromonów na większą skalę i odkryciem które co wywołują.

17.11.2012
Umiemy wykorzystać feromon, sprawiający, że mrówki poszukują pożywienia i znoszą je do mrowiska.

21.11.2021
Po połączeniu sił z innymi grupami badawczymi, odkryliśmy 506 substancji, i ich wpływ na mrówki.

22.11.2021
Stworzyliśmy maszynę, na której można zaprojektować nowy feromon, łącząc odpowiednie ilości naturalnych feromonów. Mrówki można teraz dosłownie zaprogramować!

23.11.2021
Podczas sprzątania lasu, znalazłam świetny statyw na probówki w kształcie spodka kosmicznego- to się nazywa mieć fart!

24.11.2021
Zaprogramowaliśmy mrówki aby usmażyły naleśniki, trochę się im przypaliły, ale nadal podziwiam.

28.11.2021
Spadł pierwszy śnieg, a temperatura spadła poniżej zera, szpiegowanie na zewnątrz jest więc bardzo niebezpieczne, bo w przeciwieństwie do ludzkiej, nasza krew zamarza poniżej 0 stopni.

29.11.2021
Pakujemy manatki, i wracamy na Wenus. W bazie 2 członków załogi.

08.11.2021
Mieszkam w domu u rodziców. Podziemny klimat dobrze mi zrobił, czuję się zrelaksowana i zadowolona. Nawet sprzątanie po gigakulankach mi nie przeszkadza.

10.11.2021
Wszystko co dobre szybko się kończy, wczoraj w nocy porwano dziecko z naszej wioski. Podejrzewa się mackonice (groźny drapieżnik naszych jaskiń).Wprowadzono zakaz opuszczania budynków.

11.11.2021
Szczęśliwego dnia niepodległości!

12.11.2021
Skończyło nam się jedzenie w lodówce. Teraz musimy żyć na tych okropnych racjach żywnościowych rozwożonych przez specjalnych kurierów.

15.11.2021
Dobra wiadomość! Wiedźmin (tak, tak przetłumaczono nazwę tego zawodu na wasze) wynajęty przez władze miasta znalazł ślady porywacza! Okazało się ,że to jednak śrutak (podobny do wija drapieżnik) ,a nie mackonica.

23.11.2021
Potwór został pokonany, i wreszcie mogliśmy wyjść z domu. Poza tym odbył się pogrzeb porwanego dziecka.

24.11.2021
Moje 154 urodziny! Nie było czasu zorganizować przyjęcia, ale naleśniki z rodziną to też mile spędzony czas.

28.11.2021
Wszystkie produkty z Ziemi podrożały, chleb żytni kosztuje w przeliczeniu 80 zł.

30.11.2021
Dziś otwarcie pierwszego na Wenus Zoo ( pomysł wzięty z Ziemi). Będzie tam można obejrzeć zarówno rodzime gatunki (w tym drapieżników), oraz stworzenia z Ziemi i Planety Naleśników.

04.12.2021
Najnowszy trend mody to kolczyki w oczach, niby w większości są nieczułe, ale i tak- fuj! Co strzeliło do głowy kosmitą którzy tak robią?

06.12.2021
Mikołajki- nie nasza tradycja, ale i tak zaczęto ją tu obchodzić. W ramach prezentu dostałam rodzinną wycieczkę do zoo. Nie powiem- ciekawie było obejrzeć te niebezpieczne gatunki na żywo, dotychczas widziałam tylko ich rysunki i zdjęcia.

12.12.2021
Teraz moja kolej by wracać na ziemię i pilnować bazy, najgorzej.

16.2021
Zaczynam wariować od siedzenia w tym miejscu, jedyna pociecha to mrówki, z którymi nieźle się gra w karty.

*&^&^%$#
AMOGUS AMOGUS AMOGUS
SUS SUS

24.12.2021
Po kilku rozmowach z psychologiem, już mi lepiej, i przestałam bazgrać amogusy po ścianach. Wszystkiego najlepszego z okazji świąt!

26.12.2021
W ramach świąt przyszła paczka z Wenus z ocieplaną kurtką, i specjalnymi getrami. Specjalnie wyprodukowanymi na potrzeby eksploracji ziemi Wyglądam w nich idiotycznie, ale przynajmniej mogę wyjść na chwilę na zewnątrz.

29.12.2021
Wow! Zmieniam zdanie o zimie!
Śnieg to najlepsza rzecz jaka istnieje! To jakby z nieba spadała plastelina! I to mnóstwo! Z budowałam już śnieżny statek kosmiczny, a jutro idę na sanki!

30.12.2021
Nie miałam sanek, więc wzięłam blachę do pieczenia, to był chyba zły pomysł bo mocno się rozpędziłam i przygrzmociłam w drzewo. Chyba złamałam sobie jedną nogę. Jakaś pani to zauważyła, i chciała mi pomóc, nie zdążyłam uciec i odkryła moją tożsamość. Potraktowałam ją działkiem anty grawitacyjnym, podałam antypamięciówki, i uciekłam ile sił w pozostałych dwóch nogach. Mam nadzieją że nikt mnie nie sfilmował.

31.12.2021
Sylwester poszedł słabo :/ Z oczywistych powodów nie mogłam puszczać fajerwerek, a fajerwerki puszczane w mieście przysłoniły mi drzewa.

03.01.2022
O bogowie! Porwanie! Dziś w gazecie przeczytałam o sekcie Kulistego Naleśnika (wieżą że wszystko dąży do kulistości, i że kiedyś ich planeta się rozwinie na kształt naleśnika i zamieni w raj- nic więcej nie udało się od nich wyciągnąć).Jej członkowie nielegalnie polecieli na ziemię i porwali stamtąd całą rodzinę ludzi!
Znaleziono ich w starym magazynie (krzyczeli tak długo aż ktoś ich usłyszał).Aktualnie Ziemianie przebywają na przesłuchaniach, a stróże starają się złapać sprawców.

28.04.2022
Lol, długo tego nie pisałam, w sumie nic się w tym czasie ciekawego nie działo, więc nie żałujcie. Kilka mroźnych miesięcy spędziłam raz na ziemi, raz przygotowując bazę na następny czas badań. Gdzieś w połowie marca, cały zespół wrócił na Ziemię. Aktualnie prowadzimy nudny i długotrwały eksperyment, na temat wpływu ziemskich chorób na zwierzęta, i opracowujemy szczepionki na nie. Naszymi obiektami doświadczalnymi są buroki (nie mylić z burakami, rysunek zamieszczę w zdjęciach).

Oto kilka z rezultatów:

Odra-zmiana koloru skóry na fioletowy, śmierć- szczepionka odkryta

Covid-19- bez wpływu-brak szczepionki

Wirus zapalenia wątroby typu A- zmarszczenie się jak rodzynek, w większości powolny powrót do zdrowia-brak szczepionki

Wirus grypy-Wydzielanie wydzieliny o zapachu truskawek z ,,ust"-szczepionka odkryta.

ps. Jako że badania są długie, będę od tej pory zarzucać także ciekawostki o Wenus.
ps2. sprawców z poprzedniego wpisu dalej nie odkryto

29.04.2022
Mark Zuckerberg, to Wenusjanin, a konkretnie robot przez owego sterowany. Mark (ten kosmita nie robot) od wielu lat był jednym z głównych inwestorów na rynku maszyn. Gdy odkryto życie na Ziemi, stworzył robota i wysłał go tam prywatnym statkiem, prawdopodobnie przekupił kontrolę lotów, aby go zignorowała. Na ziemi było już bardzo prosto. Robot porwał i zabił jakiegoś młodzieńca, i dzięki specjalnej obudowie upodobnił się do niego. Mark tak pokierował robotem, by stał się twórcą największego z socjał mediów. Dlaczego? Otóż teraz może szantażować cały Wenus tym, że zdradzi istnienie kosmitów i ujawni nasze położenie (podobno ma przycisk od tego wszczepiony w serce), dzięki czemu może pobierać daniny. Także ten. Cukiergóra patrzy.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Doświadczenie:
16

poziom
doświadczenia

554

punktów

Odznaki:
Odznaka ŁowczyniPoziom odznaki

Łowczyni

Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?

Odznaka KoneserkaPoziom odznaki

Koneserka

Za każdy materiał, który osiągnął popularność w ciągu miesiąca otrzymujesz punkt.

Odznaka BywalczyniPoziom odznaki

Bywalczyni

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerkaPoziom odznaki

Selekcjonerka

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczkaPoziom odznaki

Strzałkowiczka

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Miłośniczka zwierzątPoziom odznaki

Miłośniczka zwierząt

Odznaka za ocenianie nowych materiałów ze zwierzętami, które trafiły na główną.

Odznaka Miłośniczka dowcipówPoziom odznaki

Miłośniczka dowcipów

Odznaka dla osób, które otrzymują dowcipy na e-mail.

Odznaka Przykładna JejowiczkaPoziom odznaki

Przykładna Jejowiczka

Odznaka za przykładną obecność na Jeja.pl

Odznaka DociekliwaPoziom odznaki

Dociekliwa

Odznaka dla dociekliwych osób przyznawana za... Dociekliwi na pewno do tego dojdą!

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
18927
razy
Memów i obrazków:
204
w aktywnych
29
w poczekalni
Dowcipów:
2
w poczekalni
Goodgame Empire
432

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Lubie_Strzelby

wczoraj, 16:36

Szpieg tf2

Avatar Alfa7

wczoraj, 11:30

Hej
Nie chciałabyś zajrzeć do ligi pisarzy?
Przenieśliśmy się na discord
Po usunięciu działu grup

Avatar Szpieg_z_Wenus

wczoraj, 13:30

@Alfa7: czemu nie

Avatar Alfa7

wczoraj, 14:25

@Szpieg_z_Wenus: Zapros mnie na discordzie
(patrz mój profil)

Avatar Ezio3971

21 maja, 10:55

szpieg z wenus…

zaraz obalimy tego sk...ysyna

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Ezio3971

21 maja, 13:12

Avatar Ezio3971

21 maja, 13:19

@Ezio3971: no to LECIM!!!

Avatar The_Crashendo

17 maja, 17:13

Gwiazda

Avatar Szpieg_z_Wenus

7 maja, 15:44

Jeszcze 10 memów do 200, lecim!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar The_Crashendo

15 maja, 14:31

@Szpieg_z_Wenus: gratuluje

Avatar Szpieg_z_Wenus

15 maja, 14:32

@The_Crashendo: bardzo dziękuję

Avatar Bright32

13 maja, 23:31

Współczuję że musiałaś słuchać jak ultron gada o warhammerze

Avatar Szpieg_z_Wenus

14 maja, 10:55

@Bright32: nie musiałam, przeczytałam tylko tyle ile chciałam

Avatar rumcajschr

11 maja, 16:14

Fuj, k*bieta 🤢

Avatar Szpieg_z_Wenus

11 maja, 16:34

@rumcajschr: tak, szczerze to według ziemskiej kwalifikacji nie jestem ani kobietą, ani facetem, ale postanowiłam używać żeńskiej formy jak o sobie piszę

Avatar rumcajschr

11 maja, 17:06

@Szpieg_z_Wenus: Zabij swoją mamę

Avatar Szpieg_z_Wenus

Edytowano - 11 maja, 19:25

@rumcajschr: Nie mam biologicznej matki ( w sensie mam rodziców, ale to skomplikowane)

Avatar Dark43Hunter

5 maja, 21:40

Ładnie rysujesz

Avatar Szpieg_z_Wenus

7 maja, 15:44

Avatar The_Crashendo

2 maja, 13:18

*teleportuje się na Wenus*

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar The_Crashendo

2 maja, 16:02

@Szpieg_z_Wenus: Emm można tak powiedzieć

Avatar The_Crashendo

4 maja, 17:36

@Szpieg_z_Wenus: trzeba jakoś odwiedzić rodzinę

Avatar SilverFish

1 maja, 20:47

Dasz szablon?

Avatar SilverFish

1 maja, 21:05

@Szpieg_z_Wenus: Dzięki

Avatar The_Crashendo

29 kwietnia, 18:42

*składa dary*

Avatar Szpieg_z_Wenus

Edytowano - 29 kwietnia, 18:47

@The_Crashendo: bardzo mi miło

Avatar The_Crashendo

23 kwietnia, 17:47

Avatar Kolodziej_1

21 kwietnia, 22:20

Avatar Deep_Purple

20 kwietnia, 16:58

hej fajny byl ten mem o metallice imo

Avatar Szpieg_z_Wenus

20 kwietnia, 16:58

@Deep_Purple: dzięki

Avatar The_Crashendo

18 kwietnia, 19:44

*wyciąga bombonierkę* to dla ciebie

Avatar Szpieg_z_Wenus

18 kwietnia, 20:02

@The_Crashendo: Oh, to miło z twojej strony

Avatar Koscioglow

18 kwietnia, 11:50

xd kałtryhjumas

Avatar Szpieg_z_Wenus

18 kwietnia, 11:53

@Koscioglow: podoba mi się że napisałeś to przez kał

Avatar Koscioglow

18 kwietnia, 13:55

@Szpieg_z_Wenus: chodzi o kupe

Avatar Szpieg_z_Wenus

18 kwietnia, 13:58

Avatar Koscioglow

18 kwietnia, 18:36

Avatar Alfa7

15 kwietnia, 21:52

Jaki był powód bana?

Avatar Szpieg_z_Wenus

18 kwietnia, 11:21

@Alfa7: D00pa, albo obraza uczuć religijnych, w każdym razie tamten obrazek

Avatar rozwalgo

17 kwietnia, 23:12

Dzień dobru

komentarz obrazkowy

Avatar Szpieg_z_Wenus

18 kwietnia, 11:20

@rozwalgo: Cześć

Avatar The_Crashendo

15 kwietnia, 17:28

Gdybyś była przypadkiem na Marsie, proszę nie wchódź do piramid

Avatar Szpieg_z_Wenus

15 kwietnia, 17:41

@The_Crashendo: A to dlaczego?

Avatar The_Crashendo

15 kwietnia, 17:49

@Szpieg_z_Wenus: przed wiekami chrzczono tam bóstwa( nadal są tam oddawane hołdy) głównie składano ofiary. Jako, że nowy Prorok Sanderus kazał przywrócić te "obyczaje", to porywają osoby, które kręcą się koło piramid

Avatar Szpieg_z_Wenus

Edytowano - 15 kwietnia, 17:50

@The_Crashendo: dobrze, jeśli kiedyś trafię na marsa, będę się trzymać z dala od piramid. Dziękuje że mnie ostrzegłaś.

Avatar ambasadorpolskipolnocnej

14 kwietnia, 23:30

Najlepszego z okazji pełnego obrotu Ziemi wokół słońca od czasu założenia konta w serwisie Jeja.pl
Tak w ogóle, to tak dobrze się przystosowałaś do ziemskich warunków, że nawet daty liczysz po ziemsku.

Avatar Szpieg_z_Wenus

15 kwietnia, 11:08

@ambasadorpolskipolnocnej: bardzo Ci dziękuje

Avatar The_Crashendo

14 kwietnia, 19:20

Wszystkiego najlepszego

Avatar Szpieg_z_Wenus

14 kwietnia, 20:53

@The_Crashendo: dzięki

Avatar XDudek

14 kwietnia, 14:00

żyjesz już?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar XDudek

14 kwietnia, 14:20

@Szpieg_z_Wenus: cóż, witam ponownie wśród żywych

Avatar Szpieg_z_Wenus

14 kwietnia, 15:06

@XDudek: dziękuje

Avatar Alfa7

30 marca, 18:33

F

Avatar XDudek

2 kwietnia, 21:31

@Alfa7: co się stało?

Avatar Alfa7

3 kwietnia, 00:29

@XDudek: Obrazek z gołą d00pą

Avatar XDudek

3 kwietnia, 09:18

@Alfa7: do kiedy ban?

Avatar Alfa7

3 kwietnia, 10:32

@XDudek: A co ja admin?
Sam wstaw taki obrazek to się dowiesz👍👍

Avatar The_Crashendo

29 marca, 19:41

Jestem szpiegiem z Marsa

Avatar Szpieg_z_Wenus

29 marca, 20:43

@The_Crashendo: Ciekawe, nie sądziłam, że na Marsie jest życie

Avatar The_Crashendo

29 marca, 20:46

@Szpieg_z_Wenus: taa... po ostatniej wojnie to nieliczni się uchowali

Avatar The_Crashendo

1 kwietnia, 15:57

@Szpieg_z_Wenus: w imię nowego proroka oficjalnie Mars jest martwy a świątynie powinny się znajdować w piramidach

Avatar Zwykla_Anonka

31 marca, 22:04

całkiem dawno mnie tu nie było
jak życie mija?

Avatar sztywny_kij

27 marca, 16:42

hejka

Avatar Szpieg_z_Wenus

27 marca, 17:13

@sztywny_kij: siemka

Avatar sztywny_kij

27 marca, 17:32

@Szpieg_z_Wenus: powinnam cię skądś znacz czy mi się zdaje

Avatar The_Crashendo

21 marca, 19:54

*puka do drzwi*

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar The_Crashendo

23 marca, 19:47

@Szpieg_z_Wenus: zrobiłem jacuzzi i dałem duży telewizor z dostępem do internetu i plus głośniki

Avatar Szpieg_z_Wenus

24 marca, 21:42

@The_Crashendo: świetnie, nie mogę się doczekać by wszystko przetestować

Avatar Piesio_345

22 marca, 23:11

Mam propozycję do narysowania

Avatar Szpieg_z_Wenus

23 marca, 07:05

@Piesio_345: fajna, poćwiczę anatomię psów

Avatar Sadfrog

7 marca, 18:20

Serwus

Avatar Szpieg_z_Wenus

7 marca, 19:18

@Sadfrog: Siemaneczko

Avatar Sadfrog

9 marca, 16:25

@Szpieg_z_Wenus: co tam ?

Avatar Szpieg_z_Wenus

9 marca, 16:35

@Sadfrog: Fajno, sprzątam bazę przed wznowieniem badań, właśnie będę się zabierać do malowania zewnętrznych ścian farbą niewidką

Avatar The_Crashendo

7 marca, 20:36

Proszę nie szpieguj mnie

Avatar Szpieg_z_Wenus

7 marca, 20:38

@The_Crashendo: czemu niby miałabym specjalnie szpiegować jakiegoś losowego jejaka? Ale ok, nie będę Cię szpiegować.

Avatar The_Crashendo

7 marca, 20:40

@Szpieg_z_Wenus: w sumie to nie wiem, przepraszam że się wkurzyłem *kłania się nisko*

Avatar Szpieg_z_Wenus

7 marca, 21:00

@The_Crashendo: ok spoczko luzik

Avatar The_Crashendo

7 marca, 21:03

@Szpieg_z_Wenus: jak tam?

Avatar Murarzowa

5 marca, 19:24

Hej

Avatar Szpieg_z_Wenus

5 marca, 19:25

@Murarzowa: hejka

Avatar Vikusxxx

4 marca, 22:25

Fnaf życiem

Avatar Szpieg_z_Wenus

4 marca, 22:49

@Vikusxxx: i undertale

Avatar ANGUSEK

11 lutego, 20:34

Jesteś Purple Guyem. Jesteś z Wenus. Więc akcja fnaf dzieje się na wenus. Mystery solved.

Avatar Szpieg_z_Wenus

26 lutego, 19:08

@ANGUSEK: Albo purple guy jest imigrantem z Wenus

Avatar XDudek

Edytowano - 26 lutego, 19:08

@Szpieg_z_Wenus: s-
siedziałAm?

Avatar Szpieg_z_Wenus

26 lutego, 19:17

@XDudek: nie rozumiem

Avatar XDudek

26 lutego, 19:22

@Szpieg_z_Wenus: o kurde
ee
do złego komentarza odpowiedziałem
nieważne

Avatar XDudek

26 lutego, 19:06

myślałem że nie żyjesz

Avatar Szpieg_z_Wenus

26 lutego, 19:07

@XDudek: żyję cały czas, tylko ostatnio siedziałam z boku i jedynie przeglądałam memy

Avatar Takumi_Fujiarwa

19 lutego, 10:56

vincent

Avatar The_Crashendo

12 lutego, 14:50

Avatar Bruh1

10 lutego, 13:51

To ten twój "fioletowy gościu"?

Avatar Szpieg_z_Wenus

Edytowano - 10 lutego, 14:00

@Bruh1: zależy w jakiej adaptacji, książki, gry i gry fanowskie różnie go pokazują

Avatar Bruh1

10 lutego, 14:02

@Szpieg_z_Wenus: ale ten Vincent czy kogo ty masz na profilowym jest nudny!!!! Eeee kto może lubić mordercę dzieci!!!

Avatar Szpieg_z_Wenus

10 lutego, 14:03

@Bruh1: najwyraźniej ktoś może

Avatar The_Crashendo

8 lutego, 18:34

komentarz obrazkowy

Avatar Mametchi_Pro_Student

8 lutego, 17:24

Fioletowy Koleś.

Avatar Kaowru

7 lutego, 11:02

dasz discorda?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Szpieg_z_Wenus

7 lutego, 11:43

@Kaowru: niezbyt

Avatar Kaowru

7 lutego, 11:45

@Szpieg_z_Wenus: :C.

imo fajną osobą się wydajesz być.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia Szpieg_z_Wenus

Szukaj osoby