Profil użytkowniczki Szpieg_z_Wenus

Avatar Szpieg_z_Wenus
Login:
Szpieg_z_Wenus
Imię:
BarbaraMaładłoń
Nazwisko:
upssss
Strona www:
Miejsce zamieszkania:
Ziemia
Kilka słów o sobie:
Podobno ludzka psychika działa tak, że jeśli powiesz coś nieprawdopodobnego od razu, więcej osób ci nie uwierzy, niż gdyby wydało się to przypadkiem.

Zostałam wysłana przez AKPPNW (Agencje Kosmiczną Porozumienia Planety Naleśników i Wenus) w ramach badań nad tutejszą cywilizacją. Przydzielono mnie do badań nad Waszą kulturą memową i fizjologią inną. I wiecie co? W sumie nic ale chciałem się pochwalić, że studiowałem memologię.
A tak wgl to beka z was, że podzieliliście się na jakieś państwa, i nawet z sąsiadem się dogadać nie umiecie. Chociaż gdyby nie państwa, nigdy nie byłoby u was countryballi, a to jeden z moich ulubionych nowo odkrytych memów.
Jak już to czytasz, to napisz coś o sobie a będzie mi miło. Chyba ,że jesteś Pół-kortiti, w takim wypadku pakuj się do wora i won mi z Ziemi.

jeśli z jakiegoś powodu chcesz czytać randomowe rzeczy o mnie to rozwiń opis

.
.
.
.
.
.
Mój ulubiony naleśnik to słodko-słony w kratkę. Mam 116 centymetrów wzrostu (jak na Wenus dość wysoko) i 154 lata (średnia życia to ok.500 lat, a dotychczasowy rekord to 702) więc mogłabym być jedną z tych zboczonych waifu, gdybym była ładniejsza.
Postać na awatarze to wbrew pozorom nie ja, tylko aktorka słynąca z filmów akcji o szpiegach.
Na ziemi jestem od października 2020 roku. Interesuje się tą planetą od 1961 roku, wcześniej nikt nie spodziewał się tu rozwiniętej cywilizacji.
W sumie do moich badań nie jest potrzebny pobyt na Ziemi, ale mam rodzinę na wysokim stanowisku członków komitetu ds. Między-planetarnego transportu zwierząt, więc udało mi się załatwić to i owo.
I trafiłam do Polski (karma wraca :(- a tak serio to zawsze mogło być gorzej, pomimo że zazdroszczę kolegą z Skandynawii)
Mieszkam w bazie ukrytej w nadmorskim lesie, wraz z trzema innymi naukowcami. Oprócz analizowania memów i reszty Internetów, często pomagam im w ich projektach, np. badając marchewki.


Relacje zdarzeń, bo czemu nie:

01.09.21
Podczas infiltracji Amerykańskiej szkoły, goście z UIU porwali mnie do strefy 51.Okazało się, że ludzie kichając nie rozpylają fluorescencyjnego pyłku z czułków, a wręcz rozpuszcza on im skórę. Słabo, że stało się to akurat dziś, bo uciekł mi samolot powrotny.

10.09.21
Podczas badań ugryzłam doktora w rękę i znów rozpyliłam pyłek. Gdy zapanowała panika, jakimś cudem dało mi się uciec i schować w kanalizacji strefy - ten żrący pyłek to jednak przydatna rzecz
.
.
Bezpowrotnie pożyczyłam statek kosmiczny naszej floty z hangaru.

11.09.21
Dostałam instrukcję żeby polecieć do bazy w Chorwacji.

18.09.21
zjadłam zajefajne lody opuncjowe z jeżowcami.

20.09.21
Jprdl zostaje pszczelarzem!
Ledwo wróciłam, a dostałam misję przewiezienia żywego ula na Wenus.
Otóż już jakiś czas temu odkryto że wosk pszczoły miodnej potrafi świetnie zastępować jedną z naszych tkanek, a tym samym stał się jednym z najczęściej importowanych przedmiotów. Nowa rada chce uniezależnić Wenus od dostaw z zewnątrz. Nasz zespół został jednym z tych, którym przydzielono misję odkrycia jak zabezpieczyć i przesłać kolonię.

24.09.2021
Czemu nikt mi nie powiedział że pszczoły też lubią naleśniki z miodem?! To boli.

28.09.2021
Udało nam się zahibernować pszczołę- zła wiadomość jest taka że jednej z kolonii było zimno i osiedliła się pod nad toaletą ( tam jest najcieplej w całej naszej bazie)

29.09.2021
Pszczoła nie wybudziła się z hibernacji, a my musimy robić do wiadra.

5.10.2021
Udało się! naprawiliśmy błąd z hibernacją (pszczoła źle przyswajała powietrze) Gniazdo jest przeniesione i aktualnie pakujemy do transportu k najwięcej robotnic. Każda musi iść osobno więc jest z tym trochę roboty.

7.10.2021
Normalnie przesłanie nowego żywego organizmu byłoby wielkim osiągnięciem, gdyby nie to, że jakiś geniusz już wynalazł sposób pozyskiwania sztucznego wosku, a sposób na transport pszczół znalazły też prawie wszystkie inne zespoły.
Mniejsza o to, i tak świętujemy!

11,10.2021
Jeśli ciekawi was co zrobiliśmy z pszczołami to cóż.... właśnie sprzedaliśmy cały słoik kiszonych robotnic. Myślałam eto już wszystkie pszczoły, które u nas gościły ale nie. Pewien kolega zaprezentował nam dziś pszczołomasakrator 50000.2- czyli karabin tylko, że zamiast naboi strzela żywymi pszczołami.

14.10.2021
Jedziemy na kilkudniowe szkolenie na temat religioznawstwa i kultury oraz jak przekonać ludzi że jesteśmy aniołami czy innymi duchami-brzmi świetnie.

15.10.2021
Nie obawiaj się! Jam oto jest sługa pański zesłany aby przekazać ci radosną nowinę! Dziecię twoje zostanie wybawicielem gatunku ludzkiego. Pan cię błogosławi!

16.10.2021
Jak tu dotarłeś to proszę przypomnij w komentarzach żebym się za rysowańsko wzięła, bo przydałoby się uzupełnić zdjęcia o coś ciekawego (upublicznianie prawdziwych zdjęć Ziemianom jest niestety zakazane prawnie)

20.10.2021
Yay! Nareszcie wyszedł oficjalny słownik wenusjańsko-angielski. Nareszcie można nazywać po imieniu. Chociaż z drugiej strony według słownika moje imię tłumaczy się jako Barbara, a nie ma opcji żebym tak się przedstawiała.

25.10.2021
Odwiedziłam moją przyjaciółkę mieszkającą na Planecie Naleśników. A tam dwóch gości noszących spodnie. SPODNIE! Tym modnisią już chyba totalnie odwaliło, rozumiem wszystko, ale żeby skazywać się na taki dyskomfort tylko dla mody? Nawet nie wiem jak je założyli (chyba jakieś szelki). Popaprany ten świat.

27.10.2021
Kupiłam sobie Konfuritkę jako zwierzątko domowe. Ma piękne szare oczy, i nazwałam ją Miki.
właśnie smażę dla niej naleśniki z nutellą (jej ulubione).

30.10.2021
Dzień naleśnika! Cała planeta przystrojona, wszędzie słychać muzykę, otwarto targi i festyny. Czas się zabawić!

31.10.2021
Wróciłam na Ziemię wieczorem, akurat żeby wmieszać się w dzieci i zdobyć worek cukierków! Poza tym mogłam bez bycia podejrzanym przespacerować się po głównych ulicach miasta.

11.11.2021
Po wielu dniach nudy, wreszcie dostaliśmy jakąś ciekawą misję. Mamy za zadanie szkolić na szpiegów mrówki. Ktoś na górze stwierdził, że anatomicznie są nam najbardziej podobne, poza tym dzięki ich liczebności i małych rozmiarów, mogą stworzyć niezłą siatkę.

12.11.2021
Mamy niewielkie formikarium, i kilka probówek z pojedynczymi królowymi, pracujemy nad syntezowaniem mrówczych feromonów na większą skalę i odkryciem które co wywołują.

17.11.2012
Umiemy wykorzystać feromon, sprawiający, że mrówki poszukują pożywienia i znoszą je do mrowiska.

21.11.2021
Po połączeniu sił z innymi grupami badawczymi, odkryliśmy 506 substancji, i ich wpływ na mrówki.

22.11.2021
Stworzyliśmy maszynę, na której można zaprojektować nowy feromon, łącząc odpowiednie ilości naturalnych feromonów. Mrówki można teraz dosłownie zaprogramować!

23.11.2021
Podczas sprzątania lasu, znalazłam świetny statyw na probówki w kształcie spodka kosmicznego- to się nazywa mieć fart!

24.11.2021
Zaprogramowaliśmy mrówki aby usmażyły naleśniki, trochę się im przypaliły, ale nadal podziwiam.

28.11.2021
Spadł pierwszy śnieg, a temperatura spadła poniżej zera, szpiegowanie na zewnątrz jest więc bardzo niebezpieczne, bo w przeciwieństwie do ludzkiej, nasza krew zamarza poniżej 0 stopni.

29.11.2021
Pakujemy manatki, i wracamy na Wenus. W bazie 2 członków załogi.

08.11.2021
Mieszkam w domu u rodziców. Podziemny klimat dobrze mi zrobił, czuję się zrelaksowana i zadowolona. Nawet sprzątanie po gigakulankach mi nie przeszkadza.

10.11.2021
Wszystko co dobre szybko się kończy, wczoraj w nocy porwano dziecko z naszej wioski. Podejrzewa się mackonice (groźny drapieżnik naszych jaskiń).Wprowadzono zakaz opuszczania budynków.

11.11.2021
Szczęśliwego dnia niepodległości!

12.11.2021
Skończyło nam się jedzenie w lodówce. Teraz musimy żyć na tych okropnych racjach żywnościowych rozwożonych przez specjalnych kurierów.

15.11.2021
Dobra wiadomość! Wiedźmin (tak, tak przetłumaczono nazwę tego zawodu na wasze) wynajęty przez władze miasta znalazł ślady porywacza! Okazało się ,że to jednak śrutak (podobny do wija drapieżnik) ,a nie mackonica.

23.11.2021
Potwór został pokonany, i wreszcie mogliśmy wyjść z domu. Poza tym odbył się pogrzeb porwanego dziecka.

24.11.2021
Moje 154 urodziny! Nie było czasu zorganizować przyjęcia, ale naleśniki z rodziną to też mile spędzony czas.

28.11.2021
Wszystkie produkty z Ziemi podrożały, chleb żytni kosztuje w przeliczeniu 80 zł.

30.11.2021
Dziś otwarcie pierwszego na Wenus Zoo ( pomysł wzięty z Ziemi). Będzie tam można obejrzeć zarówno rodzime gatunki (w tym drapieżników), oraz stworzenia z Ziemi i Planety Naleśników.

04.12.2021
Najnowszy trend mody to kolczyki w oczach, niby w większości są nieczułe, ale i tak- fuj! Co strzeliło do głowy kosmitą którzy tak robią?

06.12.2021
Mikołajki- nie nasza tradycja, ale i tak zaczęto ją tu obchodzić. W ramach prezentu dostałam rodzinną wycieczkę do zoo. Nie powiem- ciekawie było obejrzeć te niebezpieczne gatunki na żywo, dotychczas widziałam tylko ich rysunki i zdjęcia.

12.12.2021
Teraz moja kolej by wracać na ziemię i pilnować bazy, najgorzej.

16.2021
Zaczynam wariować od siedzenia w tym miejscu, jedyna pociecha to mrówki, z którymi nieźle się gra w karty.

*&^&^%$#
AMOGUS AMOGUS AMOGUS
SUS SUS

24.12.2021
Po kilku rozmowach z psychologiem, już mi lepiej, i przestałam bazgrać amogusy po ścianach. Wszystkiego najlepszego z okazji świąt!

26.12.2021
W ramach świąt przyszła paczka z Wenus z ocieplaną kurtką, i specjalnymi getrami. Specjalnie wyprodukowanymi na potrzeby eksploracji ziemi Wyglądam w nich idiotycznie, ale przynajmniej mogę wyjść na chwilę na zewnątrz.

29.12.2021
Wow! Zmieniam zdanie o zimie!
Śnieg to najlepsza rzecz jaka istnieje! To jakby z nieba spadała plastelina! I to mnóstwo! Z budowałam już śnieżny statek kosmiczny, a jutro idę na sanki!

30.12.2021
Nie miałam sanek, więc wzięłam blachę do pieczenia, to był chyba zły pomysł bo mocno się rozpędziłam i przygrzmociłam w drzewo. Chyba złamałam sobie jedną nogę. Jakaś pani to zauważyła, i chciała mi pomóc, nie zdążyłam uciec i odkryła moją tożsamość. Potraktowałam ją działkiem anty grawitacyjnym, podałam antypamięciówki, i uciekłam ile sił w pozostałych dwóch nogach. Mam nadzieją że nikt mnie nie sfilmował.

31.12.2021
Sylwester poszedł słabo :/ Z oczywistych powodów nie mogłam puszczać fajerwerek, a fajerwerki puszczane w mieście przysłoniły mi drzewa.

03.01.2022
O bogowie! Porwanie! Dziś w gazecie przeczytałam o sekcie Kulistego Naleśnika (wieżą że wszystko dąży do kulistości, i że kiedyś ich planeta się rozwinie na kształt naleśnika i zamieni w raj- nic więcej nie udało się od nich wyciągnąć).Jej członkowie nielegalnie polecieli na ziemię i porwali stamtąd całą rodzinę ludzi!
Znaleziono ich w starym magazynie (krzyczeli tak długo aż ktoś ich usłyszał).Aktualnie Ziemianie przebywają na przesłuchaniach, a stróże starają się złapać sprawców.

28.04.2022
Lol, długo tego nie pisałam, w sumie nic się w tym czasie ciekawego nie działo, więc nie żałujcie. Kilka mroźnych miesięcy spędziłam raz na ziemi, raz przygotowując bazę na następny czas badań. Gdzieś w połowie marca, cały zespół wrócił na Ziemię. Aktualnie prowadzimy nudny i długotrwały eksperyment, na temat wpływu ziemskich chorób na zwierzęta, i opracowujemy szczepionki na nie. Naszymi obiektami doświadczalnymi są buroki (nie mylić z burakami, rysunek zamieszczę w zdjęciach).

Oto kilka z rezultatów:

Odra-zmiana koloru skóry na fioletowy, śmierć- szczepionka odkryta

Covid-19- bez wpływu-brak szczepionki

Wirus zapalenia wątroby typu A- zmarszczenie się jak rodzynek, w większości powolny powrót do zdrowia-brak szczepionki

Wirus grypy-Wydzielanie wydzieliny o zapachu truskawek z ,,ust"-szczepionka odkryta.

ps. Jako że badania są długie, będę od tej pory zarzucać także ciekawostki o Wenus.
ps2. sprawców z poprzedniego wpisu dalej nie odkryto

29.04.2022
Mark Zuckerberg, to Wenusjanin, a konkretnie robot przez owego sterowany. Mark (ten kosmita nie robot) od wielu lat był jednym z głównych inwestorów na rynku maszyn. Gdy odkryto życie na Ziemi, stworzył robota i wysłał go tam prywatnym statkiem, prawdopodobnie przekupił kontrolę lotów, aby go zignorowała. Na ziemi było już bardzo prosto. Robot porwał i zabił jakiegoś młodzieńca, i dzięki specjalnej obudowie upodobnił się do niego. Mark tak pokierował robotem, by stał się twórcą największego z socjał mediów. Dlaczego? Otóż teraz może szantażować cały Wenus tym, że zdradzi istnienie kosmitów i ujawni nasze położenie (podobno ma przycisk od tego wszczepiony w serce), dzięki czemu może pobierać daniny. Także ten. Cukiergóra patrzy.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Doświadczenie:
21

poziom
doświadczenia

1110

punktów

Odznaki:
Odznaka ŁowczyniPoziom odznaki

Łowczyni

Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?

Odznaka KoneserkaPoziom odznaki

Koneserka

Za każdy materiał, który osiągnął popularność w ciągu miesiąca otrzymujesz punkt.

Odznaka BywalczyniPoziom odznaki

Bywalczyni

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerkaPoziom odznaki

Selekcjonerka

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczkaPoziom odznaki

Strzałkowiczka

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Miłośniczka zwierzątPoziom odznaki

Miłośniczka zwierząt

Odznaka za ocenianie nowych materiałów ze zwierzętami, które trafiły na główną.

Odznaka Miłośniczka dowcipówPoziom odznaki

Miłośniczka dowcipów

Odznaka dla osób, które otrzymują dowcipy na e-mail.

Odznaka Przykładna JejowiczkaPoziom odznaki

Przykładna Jejowiczka

Odznaka za przykładną obecność na Jeja.pl

Odznaka DociekliwaPoziom odznaki

Dociekliwa

Odznaka dla dociekliwych osób przyznawana za... Dociekliwi na pewno do tego dojdą!

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
27365
razy
Memów i obrazków:
418
w aktywnych
Dowcipów:
1
w aktywnych
Goodgame Big Farm
885

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar ultron64

19 września, 10:23

Twoje relacje zdarzeń są dość niezakutalizowane, tbh.

Avatar Alfa7

9 kwietnia, 14:05

Czy do naleśników przydadzą się jajka wielkanocne?

Avatar Szpieg_z_Wenus

9 kwietnia, 15:31

@Alfa7: Tak, dziękuję Alfo

Avatar Kobiety_nieistnieja

9 kwietnia, 09:15

Dawno cię nie "widziałem".
Jak życie?

Avatar
The_Crashendo

21 lutego, 18:27

Cześć

Avatar Szpieg_z_Wenus

21 lutego, 18:29

cześć

Avatar
The_Crashendo

21 lutego, 18:30

@Szpieg_z_Wenus: co tam?

Avatar Szpieg_z_Wenus

21 lutego, 20:00

A dobrze, masz może discord?

Avatar
The_Crashendo

21 lutego, 20:08

@Szpieg_z_Wenus: m
Oczywiście, że mam

Avatar Stokrota12pl

14 lutego, 16:18

Ło, new avek

Avatar Szpieg_z_Wenus

14 lutego, 19:08

@Stokrota12pl: Ten już kiedyś miałam, ale dzięki

Avatar Stokrota12pl

14 lutego, 19:16

@Szpieg_z_Wenus: pamiętam, mogłem wsm napisać "Ło, nowy stary avek" ale już trudno

Avatar dooomslayer

30 stycznia, 01:30

Dobry

Avatar Szpieg_z_Wenus

14 lutego, 19:09

@dooomslayer: cześć (jestem szybkością)

Avatar pmackowiakopl

4 lutego, 11:39

Avatar Rudepusie

29 stycznia, 00:50

Cześć

Avatar Szpieg_z_Wenus

28 stycznia, 18:46

kocham cie szpieg

Avatar zielonydom

9 stycznia, 18:52

Ej bo mam taką rozkminę
Masz wymyślić nazwę miasta ze stacją kolejową i jego opis, co wymyślasz?

Avatar Szpieg_z_Wenus

22 stycznia, 14:56

@zielonydom: Wymyślam nazwę miasta i jego opis - proste

Avatar zielonydom

22 stycznia, 15:49

@Szpieg_z_Wenus:
Proste rozwiązanie są najlepsze

Avatar
WyznawczyniBozydaryzmu

21 stycznia, 03:08

Avatar Szpieg_z_Wenus

22 stycznia, 14:55

dziękuję drogi użytkowniku

Avatar pmackowiakopl

5 stycznia, 17:33

Witam ciepło Szpieg z Wenus

Avatar Szpieg_z_Wenus

5 stycznia, 17:35

@pmackowiakopl: Dzień dobry, panie Pmackowiakopl z Ziemi!

Avatar pmackowiakopl

5 stycznia, 17:40

@Szpieg_z_Wenus: jestem z Polski i zawsze byłem Polski

Avatar Kuman

3 stycznia, 18:35

Gdzie byłeś podczas katastrofy smoleńskiej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Szpieg_z_Wenus

3 stycznia, 20:25

@Rayman122: Dobra rada misiu

Avatar Kuman

3 stycznia, 20:33

@Szpieg_z_Wenus: fotomontaż

Avatar
The_Crashendo

8 listopada 2022, 18:45

Cześć

Avatar Szpieg_z_Wenus

1 stycznia, 00:41

Avatar
The_Crashendo

1 stycznia, 08:14

@Szpieg_z_Wenus: co tam u ciebie?

Avatar Szpieg_z_Wenus

1 stycznia, 15:33

A spoko, relaksuję się przed robieniem lekcji

Avatar dessello

1 stycznia, 01:28

Ale fajny kosmita czy mamy się bać inwazji

komentarz obrazkowy

Avatar Rayman122

1 stycznia, 01:37

@dessello: nie mamy razem sojusz

Avatar dooomslayer

28 listopada 2022, 19:26

Kurcze dawno mnie tu nie było

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar dooomslayer

1 stycznia, 01:05

@Szpieg_z_Wenus: dobranoc

Avatar dooomslayer

1 stycznia, 01:08

@dooomslayer: attack of the dead women

Avatar Rayman122

9 listopada 2022, 21:00

od jakiegoś czasu jesteśmy małżeństwem

Avatar Szpieg_z_Wenus

1 stycznia, 00:39

@Rayman122: no truszkę przesadzasz, jeszcze parą jesteśmy

Avatar Rayman122

1 stycznia, 00:38

ona żyje

Avatar Xenomaster

26 sierpnia 2022, 18:25

Jednak Predator musi wrócić przez to co jest w poczekalni

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Xenomaster

6 listopada 2022, 00:31

komentarz obrazkowy

Avatar Rudepusie

6 listopada 2022, 10:22

@Xenomaster: masz kerfusia

komentarz obrazkowy

Avatar Rayman122

22 października 2022, 14:11

kochana dzisiaj ślub

Avatar Szpieg_z_Wenus

22 października 2022, 14:16

@Rayman122: wiem, o 19

Avatar Rudepusie

6 listopada 2022, 00:27

@Rayman122: czekaj co

Avatar Rayman122

4 października 2022, 18:38

uuuu moja miłość

Avatar Szpieg_z_Wenus

4 października 2022, 20:42

@Rayman122: oooooo me kochanie

Avatar Xenomaster

1 października 2022, 13:54

Dzień dobry

Avatar Szpieg_z_Wenus

1 października 2022, 14:02

@Xenomaster: witam szanownego pana!

Avatar Xenomaster

1 października 2022, 14:16

@Szpieg_z_Wenus: jak się żyje?

Avatar Szpieg_z_Wenus

1 października 2022, 16:35

@Xenomaster: wspaniale, a tobie?

Avatar Xenomaster

1 października 2022, 19:54

@Szpieg_z_Wenus: e tam nic ciekawego

Avatar Litereallysheep1

30 września 2022, 18:54

01.09.21

Czy to SCP nawiązanie??

Avatar Szpieg_z_Wenus

1 października 2022, 13:29

@Litereallysheep1: być może

Avatar Kuman

1 października 2022, 13:09

Kto płaci podatki ten na zawsze jest przegrany

Avatar DorjanOllo

24 września 2022, 09:44

Wyindywidualizowałem się z rozentuzjazmowanego tłumu

Avatar
Uldren_Sov

Edytowano - 17 września 2022, 14:02

*porywam szpieg_z_wenus*

Avatar Szpieg_z_Wenus

17 września 2022, 16:39

*szpieg_z_wenus porywa Uldren_Sov*

Avatar
Uldren_Sov

18 września 2022, 00:00

@Szpieg_z_Wenus: *zamyka szpieg_z_wenus w słoju i bierze do otchłani.

Avatar Szpieg_z_Wenus

19 września 2022, 14:48

Jej darmowa wycieczka po otchłani!

Avatar
Uldren_Sov

19 września 2022, 14:54

@Szpieg_z_Wenus: w sumie... Nie jesteś fu*asem więc nie możemy cię porwać. A skoro tu jesteś... Dobra, masz swoją wycieczkę po otchłani.

Avatar Xenomaster

10 września 2022, 13:54

Witaj, chcesz obsrany kibel z twoim nickiem?

Avatar Szpieg_z_Wenus

10 września 2022, 17:37

Avatar Xenomaster

11 września 2022, 05:50

Avatar Kuman

10 września 2022, 11:01

🇮🇶

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Szpieg_z_Wenus

10 września 2022, 11:19

@Kuman: A, okej, to miłego Iraku, czy coś w ten deseń

Avatar Kuman

10 września 2022, 11:21

komentarz obrazkowy

Avatar
Rozdziewicz

8 września 2022, 17:24

Avatar Szpieg_z_Wenus

8 września 2022, 18:12

dziękuję drogi panie

Avatar
Rozdziewicz

8 września 2022, 19:20

@Szpieg_z_Wenus: nie ma za co

Avatar Xenomaster

6 września 2022, 21:02

Wspomnienia złamane

Avatar Rayman122

30 sierpnia 2022, 20:06

mam cie uwolnić od predatora?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar Rayman122

1 września 2022, 20:29

@Xenomaster: możesz teraz nasz opuścić mogę ci pomóc jak chcesz

Avatar Xenomaster

1 września 2022, 20:30

@Rayman122: *odlatuje statkiem kosmicznym*

Avatar Boberek00

29 sierpnia 2022, 20:06

Naprawdę ładne masz rysunki

Avatar Szpieg_z_Wenus

29 sierpnia 2022, 20:30

@Boberek00: Dziękuję, jeszcze wiele praktyki przede mną

Avatar Polak148

28 sierpnia 2022, 22:50

Co ci się stało z profilowym

Avatar Szpieg_z_Wenus

28 sierpnia 2022, 22:52

@Polak148: Eghe..egh..pre..egh..dator, on..eughe..mnie...dorwał *krztusi się*

Avatar Szpieg_z_Wenus

28 sierpnia 2022, 22:53

@Polak148: Predator mnie dorwał

Avatar Xenomaster

29 sierpnia 2022, 20:21

@Szpieg_z_Wenus: Predator:
"JAKIM CUDEM TY ŻYJESZ?"

Avatar Szpieg_z_Wenus

29 sierpnia 2022, 20:28

@Xenomaster: To tylko mój klon, prawdziwa ja jestem sobie bezpieczna w Bydgoszczy

Avatar Xenomaster

26 sierpnia 2022, 20:11

@Szpieg_z_Wenus: patrz na 5 obrazek od ciebie w poczekalni

Avatar Chleb_Z_Maslem

26 sierpnia 2022, 18:04

czasami dla relaksu smaruje sobie plecy bejcą

Avatar Szpieg_z_Wenus

26 sierpnia 2022, 19:02

@Chleb_Z_Maslem: sztuczne opalanie lvl maks

Avatar Czajnikon

26 sierpnia 2022, 00:14

Włoski szpieg, i to w dodatku z wenus?

Avatar Szpieg_z_Wenus

26 sierpnia 2022, 16:33

@Czajnikon:

Avatar Czajnikon

26 sierpnia 2022, 17:12

@Szpieg_z_Wenus: dźwięki makaronu

Avatar JEJAPLCO

26 sierpnia 2022, 16:25

chad wykryty respekt oddany

Avatar Szpieg_z_Wenus

26 sierpnia 2022, 16:35

@JEJAPLCO:
Perché la pensi così, mia cara? E grazie.

Avatar JEJAPLCO

26 sierpnia 2022, 16:37

@Szpieg_z_Wenus: podobne poglądy polityczne

Avatar Szpieg_z_Wenus

26 sierpnia 2022, 16:40

@JEJAPLCO: È fantastico, almeno non mi sento solo

Avatar JEJAPLCO

25 sierpnia 2022, 16:16

siema

Avatar Szpieg_z_Wenus

26 sierpnia 2022, 01:02

@JEJAPLCO: siemanko

Avatar
The_Crashendo

25 sierpnia 2022, 18:30

Cześć

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Rayman122

25 sierpnia 2022, 20:20

@Szpieg_z_Wenus: już naprawił?

Avatar Szpieg_z_Wenus

26 sierpnia 2022, 01:01

@Rayman122: nie, był dziś zbyt zajęty by się nim zająć

Avatar Xenomaster

25 sierpnia 2022, 15:58

Predator zajął ten profil

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Rayman122

25 sierpnia 2022, 17:40

@Xenomaster: gówno prawda ja dalej żyję

Avatar Szpieg_z_Wenus

25 sierpnia 2022, 17:51

@Xenomaster: nie, daj mi jeszcze tak z 60 lat

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia Szpieg_z_Wenus

Szukaj osoby