Profil użytkownika Takumi_Fujiarwa

Avatar Takumi_Fujiarwa
Login:
Takumi_Fujiarwa
Kilka słów o sobie:
Mój stary to fanatyk aut salonowych. Pół mieszkania zaj...ne plakatami z Jesterami, a drugie pół plakatami z Uranusami. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie motoryzacyjne tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety, bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach, ale teraz nie dosyć, że je kupuje, to jeszcze siedzi na jakichś forach dla fanów street racerów i kręci gównoburze z innymi fanami o najlepsze felgi itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypie....ić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wk...ił, to założyłem tam konto i go trollowałem, pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty, typu „Perennial jest lepszy w driftach niż Elegy”. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę "Sultan of Swing", za naj...nie 10 tysięcy postów.
Co weekend zapi.....a swoim Stratumem. Od jakichś pięciu lat w każdą niedzielę podczas obiadu ojciec pie....i o zaletach tego zardzewiałego gruza. Jak znalazłem sobie robotę w jakimś warsztacie, to stary przez tydzień pie....ił, że to dzięki temu, że myślę o street racerach, bo przez to mózg mi lepiej pracuje.
Co sobotę budzi ze swoim znajomym Mirkiem całą rodzinę o czwartej w nocy, bo hałasują, upi.....ając kapora swoimi salonowymi rzęchami.
Przy jedzeniu zawsze pie....i o tych autach i za każdym razem temat schodzi w końcu na Polski Związek Wyścigów Ulicznych, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy hurr durr, Flash rozwala Jestera na 1/4 mili, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu, klnąc, i idzie oglądać Szybkich i Wściekłych, żeby się uspokoić.
W tym roku sam sobie kupił na święta bodykit. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał, tylko już wczoraj go rozpakował i poszedł do garażu. Ubrał się w ten swój cały strój mechanika i siedział cały dzień w tym garażu. Obiad też tam zjadł [cool][cześć].
Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny, to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na wyścig po torze w drodze wyjątku. Super prezent k...o.
Gdyby mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich aut salonowych w Polsce, tobym wziął i rozpie....ił.
Wspomniałem, że ojciec ma kolegę Mirka, z którym non stop jeździ. Kiedyś ich towarzyszem był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w kombinezonie wyścigowym. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na Wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny, Zbysio przyszedł na hehe kielicha. Naj...li się i oczywiście cały czas gadali o tych autach. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczęli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepsze są Sultany czy Stratumy.
WEŹ MNIE NIE WK...IAJ ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ, JAKIE STRATUM MA PRZYSPIESZENIE? SRU I JUŻ GO NIE MA!
K...A TADEK SULTANY TO PO 400 KONI MAJĄ, TWÓJ STRATUM TO IM MOŻE NASKOCZYĆ.
CO TY MI O SULTANACH PIE....ISZ, JAK LEDWO URANUSA POTRAFISZ PRZEŚCIGNĄĆ. STRATUM TO JEST KRÓL ULIC JAK RANCHER JEST KRÓL OFF-ROADU.
No i aż się zaczęli nak...iać, zapasy na dywanie w dużym pokoju, a ja z matką musieliśmy ich rozdzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona Zbysia, że Zbysio spadł z rowerka, i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec
I BARDZO K...A DOBRZE.
Tak go za tego Sultana znienawidził.
Wspominałem też o arcywrogu mojego starego, czyli Polskim Związku Wyścigów Ulicznych. Stał się on kompletną obsesją ojca i jak na przykład w telewizji mówią, że gdzieś było trzęsienie ziemi, to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych sk...ysynach z PZWU powiedzieć. Gazety niemotoryzacyjne też przestał czytać, bo miał ból dupy, że o motoryzacji ani aferach w PZWU nic się nie pisze.
Szefem koła PZWU w mojej okolicy jest niejaki pan Adam. Jest on dla starego uosobieniem całego zła wyrządzonego polskim wyścigom przez Związek i ojciec przez wiele lat toczył z nim wojnę. Raz poszedł na jakieś zebranie, na którym występował Adam, i stary wrócił do domu z podartą koszulą, bo siłą go usuwali z sali, takie tam inby odpi.....ał.
Po klęsce w starciu fizycznym ze zbrojnym ramieniem PZWU ojciec rozpoczął partyzantkę internetową, polegającą na szkalowaniu PZWU i Adama na forach lokalnych gazet. Napi...alał na niego jakieś głupoty, typu że Adam był tajnym współpracownikiem UB albo że go widział na ulicy, jak komuś gwoździem Infernusa rysował itd. Nie nauczyłem ojca into TOR, więc skończyło się bagietami za szkalowanie i stary musiał zapłacić Adamowi dwa tysiące złotych..
Jak płacił, to przez tydzień w domu się nie dało żyć, ojciec k...ił na przekupne sądy, PZWU, Adama i w ogóle cały świat. Z jego pie....enia wynikało, że PZWU jak jacyś masoni rządzi całym krajem, pociąga za sznurki i ma wszędzie układy. Przeliczał też te dwa tysiące na tapicerkę, naklejki, spinnery i dostawał strasznego bólu dupy, jakiego on mógł intercoolera za te 2k kupić.
Stary jakoś w zeszłym roku stwierdził, że koniecznie musi mieć w swoim aucie turbo, bo niby chip tuning daje za mało mocy i że wszyscy też tak robią.
SYNEK, TURBEM TO SIĘ PRAWDZIWE KONIE ZYSKUJE! TO JEST MOC!
Ale nie było go stać, więc zgadał się z jakimiś ścigaczami z okolicy, że kupią turbo na spółkę, i się będą nim dzielili albo będą jeździć na wyścigi razem.
Na początku ta kooperatywa szła nawet nieźle, ale w któryś weekend ojciec się rozchorował i nie mógł z nimi jechać, i miał o to olbrzymi ból dupy. Jeszcze ci jego koledzy dzwonili, że inni jakimiś wolnymi rzęchami przyjechali, więc mój ojciec tylko leżał czerwony ze złości na kanapie i sapał z wk...ienia. Sytuację jeszcze pogarszało to, że nie miał na kogo zwalić winy, co zawsze robi. W końcu doszedł do wniosku, że to niesprawiedliwe, że oni ścigają się bez niego, bo przecież po równo się zrzucali na turbo i w niedzielę wieczorem, jak te Janusze już wróciły z zawodów, wyszedł nagle z domu.
Po godzinie wraca i mówi do mnie, że muszę mu pomóc z czymś przed domem. Wychodzę na zewnątrz, a tam nasz Stratum z rozebranym silnikiem xD. Pytam, czy znowu montuje turbo, a on mówi, że Januszowi zaj...ł, bo oni go oszukali, i żebym mu teraz poświecił latarką, jak będzie je u siebie montował.
Po jego zamontowaniu zamknął garaż i zadowolony chce iść wracać do domu, a tu nagle przyjeżdżają dwa Jestery z Januszami współwłaścicielami, którzy się domyślili, gdzie ich własność może się znajdować xD. Zaczęła się nieziemska inba, bo Janusze drą mordy, dlaczego turbo ukradł i że ma oddawać, a ojciec się drze, że oni go oszukali i on 1000 złotych się składał, a nie ścigał się w ten weekend. Ja starałem się załagodzić sytuację, żeby ojciec od nich nie dostał wpie....u, bo było blisko.
Po kilkunastu minutach sytuacja wyglądała tak:
– Mój ojciec leży na ziemi, kurczowo trzyma się drzwi garażowych i krzyczy, że nie odda.
– Janusze krzyczą, że ma oddawać.
– Jeden Janusz ma rozj...ny nos, bo próbował leżącego ojca odciągnąć od garażu za nogę i dostał drugą nogą z kopa.
– Dwóch policjantów ciągnie ojca za nogi i mówi, że jedzie z nimi na komisariat, bo pobił człowieka.
– We wszystkich oknach dookoła stoją sąsiedzi.
– Moja stara płacze i błaga ojca, żeby zostawił turbo, a policjantów, żeby go nie aresztowali.
– Ja: smutnazaba.psd.
W końcu policjanci oderwali starego od garażu. Ja podałem Januszom odpowiednie klucze i rozebrali turbo, rzucając wcześniej staremu 1000 złotych i mówiąc, że nie ma już do turbo żadnego prawa i lepiej dla niego, żeby się nigdy na wyścigach nie spotkali. Matka ubłagała policjantów, żeby nie aresztowali ojca. Janusz, co dostał w mordę butem, powiedział, że on się nie będzie pie....ił z łażeniem po komisariatach i ma to w dupie, tylko ojca nie chce więcej widzieć.
Stary do tej pory robi z Januszami gównoburzę na forach dla fanów street racerów, bo założyli tam specjalny temat, gdzie przestrzegali przed robieniem jakichkolwiek interesów z moim ojcem. Obserwowałem ten temat i widziałem, jak mój ojciec nieudolnie porobił trollkonta:
Szczepan54
Liczba postów: 1
Ten temat założyli jacyś idioci! Znam użytkownika stary_anona od dawna i to bardzo porządny człowiek! Chcą go oczernić bo zazdroszczą wyników na 1/4!
Potem jeszcze używał tych trollkont do prześladowania niedawnych kolegów od turbo. Jak któryś z nich zakładał jakiś temat, to ojciec się tam wpi.....ał na trollkoncie

Rozwiń opis

Zwiń opis

Doświadczenie:
8

poziom
doświadczenia

139

punktów

Odznaki:
Odznaka BywalecPoziom odznaki

Bywalec

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczPoziom odznaki

Strzałkowicz

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Przykładny JejowiczPoziom odznaki

Przykładny Jejowicz

Odznaka za przykładną obecność na Jeja.pl

Odznaka DociekliwyPoziom odznaki

Dociekliwy

Odznaka dla dociekliwych osób przyznawana za... Dociekliwi na pewno do tego dojdą!

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
3224
razy
Gier:
3
w aktywnych
Memów i obrazków:
5
w aktywnych
Farmerama
35

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar parufki_w_poczekalni

20 czerwca, 01:11

sus sus amogus

Avatar Poltergeist

7 czerwca, 20:45

Hej

Avatar Takumi_Fujiarwa

7 czerwca, 20:46

@Poltergeist: hejka

Avatar Poltergeist

7 czerwca, 20:47

@Takumi_Fujiarwa: co tam u ciebie?

Avatar Takumi_Fujiarwa

8 czerwca, 11:13

@Poltergeist: Wybacz że dopiero teraz odpowiadam , ale wracając to u mnie całkiem dobrze , a jak tam u ciebie?

Avatar Poltergeist

8 czerwca, 11:15

@Takumi_Fujiarwa: całkiem nieźle, chilluje sobie przy muzyce

Avatar BartoliniMg

14 października 2023, 20:21

Trzymasz się tam jeszcze?

Avatar XDudek

6 kwietnia 2022, 19:37

bardzo przyjemnie wymawia mi się twój nick
to jakaś postać z anime czy sam stworzyłeś to dzieło?

Avatar PewienKtosiek

25 grudnia 2021, 00:29

Wesołych świąt!

Avatar RommSter

7 września 2021, 18:53

tez czujesz wewnetrzna smierc?

Avatar BartWolf18

17 czerwca 2021, 22:43

Siema, co tam u Ciebie?

Avatar
The_Crashendo

2 czerwca 2021, 19:56

Dobry wieczór

Avatar PikselD

5 maja 2021, 12:38

siema

Avatar
Grneral_kenobi

28 kwietnia 2021, 21:58

Przez ten awek myślałem że jesteś multikinem dragonixa

Avatar makaron10

28 kwietnia 2021, 11:04

Cześć

Avatar Takumi_Fujiarwa

28 kwietnia 2021, 11:36

@makaron10: Dobry

Avatar Kaworu

28 kwietnia 2021, 08:50

Jak tylko zobaczyłem avek to od razu pomyślałem że Dragonix18 ci zrobiła

Avatar Takumi_Fujiarwa

Edytowano - 28 kwietnia 2021, 08:51

@Kaworu: Ale Dragonix18 to chłop , jego kuzynka mi zrobiła

Avatar Kaworu

28 kwietnia 2021, 08:53

@Takumi_Fujiarwa: czekaj łączę wątki...
ok już wszystko wiem, wydawało mi się że to jest ona i sama sobie zrobiła avek

Avatar Piesio_345

28 kwietnia 2021, 08:35

Co to za avek?

Avatar Takumi_Fujiarwa

28 kwietnia 2021, 08:38

@Piesio_345: Od kuzynki Dragonix18

Avatar Kaworu

27 kwietnia 2021, 08:43

Hej, co tam?

Avatar Takumi_Fujiarwa

27 kwietnia 2021, 08:44

@Kaworu: Dobrze , a u ciebie?

Avatar Kaworu

27 kwietnia 2021, 08:47

@Takumi_Fujiarwa: jak na razie dobrze, potem będzie gorzej prawdopodobnie

Avatar jacob828282

26 kwietnia 2021, 12:44

Witam

Avatar Takumi_Fujiarwa

26 kwietnia 2021, 12:45

@jacob828282: Dobry

Avatar Piesio_345

22 kwietnia 2021, 08:32

Jestem z ciebie dumny. Wstawiłeś 1 mema

Avatar Piesio_345

16 kwietnia 2021, 17:04

kiedy wrzucisz pierwszego mema?

Avatar Piesio_345

14 kwietnia 2021, 17:46

Pomogę ci i będe dawał ci strzałki żebyś dużo miał. Pomagam nowym jejakom co mają mało strzałek

Avatar Piesio_345

14 kwietnia 2021, 17:37

Nowy jesteś?

Avatar Takumi_Fujiarwa

14 kwietnia 2021, 17:43

Avatar Piesio_345

14 kwietnia 2021, 17:36

Dostarczałeś dziś tofu?

Avatar Terno86_

14 kwietnia 2021, 09:40

Chronie ten profil i zabieram go pod skrzydła

Avatar Takumi_Fujiarwa

14 kwietnia 2021, 09:41

@Terno86_: Dzięki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szukaj osoby