Profil użytkowniczki Thyhnd

Avatar Thyhnd
Login:
Thyhnd
Kilka słów o sobie:
Jestem nieciekawym niziołkiem bez żadnych zainteresowań w życiu, więc nie ma tu czego szukać. Taa, martwię się o swoje zdrowie psychiczne.

Nie wiem, kim jesteś, ale jak ci życie mija?
Komentarze
użytkownika poparto:
2916
razy
Memów i obrazków:
2
w aktywnych
Farmerama
8

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Tojestlogin

19 maja 2020, 01:26

Cześć, jestem autorem zdjęcia, które wykorzystałaś do mema z dmuchawcem i maseczką. Odezwij się proszę :)

Avatar NorseWarrior

29 września 2019, 13:59

Ile masz cm

Avatar Thyhnd

29 września 2019, 16:01

Avatar NorseWarrior

29 września 2019, 16:08

@Thyhnd: Ale kurdupel :-DDD

Avatar Tamron

13 lipca 2019, 14:22

A może tylko tak piszesz że nieciekawym? Może jednak głębiej skrywa się naprawdę szczególna osoba?

Avatar Thyhnd

14 lipca 2019, 19:44

@Tamron: Mówiąc, że jestem nieciekawa, miałam na myśli to, że po ciut bliższym poznaniu jestem dla, ciut więcej, niż połowy osób, co najmniej dziwna. Ale ten łatwiejszy do skojarzenia sens słowa "nieciekawa" też może być, dopóki osoba, z którą rozmawiam, nie zorientuje się, że będąc 16-letnią dziewczyną o aparycji 12-letniej gówniary jestem jeszcze gorsza, niż ta osoba przewidywała. Wtedy już "nieciekawa" z drugiego wymienionego tu sensu przechodzi w pierwszy i albo ta osoba będzie udawać, że mnie nie zna, albo uzna, że mam poczucie humoru i będzie się ze mną trzymać i wysłuchiwać bzdet, które będę nadawać godzinami.

Jeśli chodzi o bycie szczególną osobą, to może (z naciskiem na słowo "może") jednak, ale na tą chwilę to nie wydaje mi się. Żyję jak "normalny" (takie bardzo naciągane "normalny") człowiek, więc na razie twierdzę, że niczego takiego we mnie nie ma jako osoba

Avatar Tamron

14 lipca 2019, 21:23

@Thyhnd: ok, chyba rozumiem co chciałaś przekazać
Każdy jest wyjątkowy, nieważne jak bardzo się starasz lub nie - każdy ma nieco inny charakter, wychowanie, otoczenie, przeżycia.
Z jednej strony piszesz, że nudna i nieciekawa, z drugiej że dziwna. Wiadomo, zależy jak na to patrzeć, ale moim zdaniem wszyscy są na swój sposób dziwni - nikt nie jest jakimś 100% wzorem człowieka, który nawet nie istnieje.
A "dziwność" jest bardzo subiektywna - ja też kiedyś się uważałem za dziwnego, ale koledzy wyjaśnili mi, że właśnie to we mnie lubią - jestem oryginalny. Nie mam jakichś specjalnych zainteresowań ani zdolności, ale i tak potrafię kogoś zaciekawić, zaintrygować czy choćby rozweselić.
I myślę, że Ty też możesz. Zupełnie inaczej patrzysz sama na siebie niż widzi Cię otoczenie. I nawet jak ty nie możesz czegoś ciekawego znaleźć to nie znaczy, że ktoś inny nie znajdzie.

Avatar MemePaladin399

23 kwietnia 2019, 19:35

Rozdziewiczam ten profil

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szukaj osoby