Profil użytkownika cotthlette

Avatar cotthlette
Login:
cotthlette
Strona www:
Kilka słów o sobie:
https://youtu.be/XkEGGLu_fNU - całościowe nagranie próby aresztowania floyda
Typ zapłacił fałszywym banknotem, a potem stawiał się policji podczas próby aresztowania.
Po wyjęciu go z jego samochodu próbowali go wsadzić do radiowozu, ale ten kłamał że ma klaustrofobię.
Szarpał się i nie wykonywał poleceń funkcjonariuszy od samego początku nawet mimo próśb pasażera o ogarnięcie dupska i współpracę.
Normalnie bohater XXI, brawo świat

Chrześcijaństwo to tak na prawdę reformowany judaizm.
Wszyscy jesteśmy Żydami.

Tam niżej jest tekst.

A oto nowa seria anomalii pogodowych na rok 2020! (problem jest taki, że zapomniałam dodać dat do wpisów, przez co teraz głupio to wszystko wygląda..)
- śnieg 14.04 w wielu miejscach w Polsce
- mamy suszę aktualnie...
- yyy od 3 dni leje
- w nocy padał śиιеg
- maj był deszczowo-szaro-beznadziejny
- np teraz jest ulewa
- serie burz i ulew 22.06

Oto jest bilans ostatnich 4 zimowych miesięcy:
Grudzień 2019r.
- tylko jednego dnia padał śnieg z deszczem (3 min.), właściwie to nie było śniegu.
Styczeń 2020r.
- tylko jednego dnia padał śnieg. Po kilku godzinach opadów zaległ na powierzchni i utrzymał się do ok. 3 rano. RIP śnieg.
Luty 2020r.
- aż dwa razy padał śnieg. Raz - śnieżyca, dwa - jakieś tam paprochy nic. RIP in Peace
Marzec 2020r.
- aż 4 razy padał śnieg. 30.03 - warta wzmianki śnieżyca.Halo halo, lato prawie mamy, co to ma być?
=
Nie jest to wynik powalający, już zima 2018/2019 była ładniejsza, szczególnie ten tydzień albo półtora jak było lodowato i śniegu dużo napadało.

Drzewa zaczęły kwitnąć już koło 06.04.2020
Na ten moment, dnia środy 06.05.2020, zdecydowana większość drzew z okolic łaskawie zaopatrzyła się w nowe, zielone liście.

A teraz trochę o mnie:
Zmieniłam się bardzo przez ostatni czas, ogarnęłam nieco klamoty dookoła siebie (zapewne to mówiłam już).
Muszę powiedzieć, że ostatnio miłościwie nam panująca narodowo-socjalistyczna partia kreująca się na chadecką wyjątkowo mnie wku*wiła. Generalnie, ci pie**oleni socjaliści już wcześniej kupowali sobie moherstwo, ale po tym wszystkim co ostatnio odpi***alają, to już przegięcie.

Ogólnie coraz więcej na świecie jest socjalistów. Skąd ludziom przychodzi do głowy, że im większy interwencjonizm w gospodarce i wyższe podatki tym lepiej. Przecież to możliwości operacyjne prywatnych jednostek rodzą dobrobyt, dzięki inwestycjom w kolejne przedsiębiorstwa, które konkurując ze sobą zwiększają jakość produktów i obniżają ceny wyrobów, przez co ludzie mogą kupować coraz lepsze towary i mogą doświadczać wyższej jakości usług. Żeby powodować wzrost rodzimego przemysłu, właśnie trzeba ułatwiać rozwój prywatnym firmom. Nie wolno stawiać żadnych barier w postaci ceł czy innych podatków, bo cena towaru wzrasta, co uderza najpierw w producentów, którzy muszą zwiększyć cenę, żeby zarobić tyle co poprzednio, tym samym przenosząc koszt na klienta, który wyda więcej.

Ale nieeeeeeeeeeeee, trzeba rozdać pieniędzy, albo dodrukować, bo karynki muszą mieć na bachory. Całe społeczeństwo ponosi koszt darmozjadów, zaspokajanych w imię solidaryzmu narodowego i populistycznych zagrywek obłudnych socjalistów. Im większy aparat państwa, tym większe koszty związane z jego obsługą i mniej pieniędzy wydanych na inwestycje. Poza tym, państwo wydając kasę na jakieś tam projekty ma kompletnie w dupie jakość i koszt, bo to nie jego pieniądze i to nie ono będzie z tego korzystać. Prywatni inwestorzy zrobią to lepiej, bo będą działać zgodnie z mechaniką rynku.

Samo prawo podatkowe powinno być jasne, krótkie i na temat - jak zresztą wszystkie inne gałęzie prawa. Im więcej niepotrzebnych formalności, zawiłości i braku jednolitych interpretacji, tym dłuższy jest czas przechodzenia przez procedury, co również zwiększa koszt i powoduje zastoje. A tak, jak prawo będzie proste i na temat, nie będzie zbędnych ideowych utrudnień w gospodarce, to aż się chce wejść z czymś na rynek, prawda? Dodatkową kwestią dla mnie ważną jest podatek od dochodu, który moim zdaniem jest poniżeniem dla uczciwie pracujących. Z jakiej to paki mają płacić daniny od owoców ich ciężkiej pracy? W przypadku prostytucji, która moim zdaniem powinna być legalna, było by to mocno poniżające, żeby rejestrować taką działalność i jeszcze płacić podatek. Sama robota już wyjątkowo potrafi przer*chać człowieka, to nie wiem czy dodatkowy podatek nie pogorszyłby sytuacji.

Dodatkowo do ludzi, którzy uważają, że wolny rynek degeneruje społeczeństwo:
To nie jest tak, że prostytutki się sprzedają, bo to lubią. Nie, one to robią, bo jest to forma szybkiego zarobku, bo na usługę jest duży popyt. Tak samo pornografie i inne. Produkcja następuje po odnotowaniu popytu. To tak nie działa, że jeśli się zakaże, to zjawisko nie będzie zachodziło, a wręcz przeciwnie. Okres wielkiej prohibicji w USA to ładnie pokazuje. Jak zakazano momentalnie powstał czarny rynek z alkoholami. Ale dlaczego? - bo był popyt. Brak regulacji powoduje, że łatwiejszy jest dostęp do usług i ceny są niższe.

Ostatnio coraz częściej widzę rządy, które w swoich programach odwołują się do magicznych socjalnych pomocy. Aż mi się niedobrze robi jak myślę, że taka tendencja może się utrzymać lub, a nawet raczej, zwiększać. Gdzieś czytałam, że im dłużej rząd stosuje różne zabiegi w postaci programów socjalnych, tym więcej ludzi ich oczekuje, a nawet uznaje za pewnego rodzaju podstawę polityki.

To jest smutne, ale to się dzieje.
Co się stało, że ludzie dobrze zarabiający i przedsiębiorcy, dzięki którym na świecie doświadczamy postępu technologicznego, są nazywani wyzyskiwaczami, a ci, którzy chcą im zabierać środki w imię egalitarnych idei, są tymi sprawiedliwymi, dobrymi i troszczą się o dobro wspólne.

Są jeszcze inne kwestie tj. dostęp do broni, aborcje, eutanazje, ,,legalizacje związków partnerskich" i wiele innych. Oczywiście uważam, że conajmniej jedna sztuka broni powinna znajdować się w każdym domu. Obywatele muszą mieć broń, która może okazać się niezbędna w przypadku niebezpiecznych wydarzeń. Przestępcy zawsze broń zdobędą, a jak uczciwi obywatele nie mogą się bronić, to stają się łatwym celem. Dodatkowo, uzbrojone i obywatelskie społeczeństwo będzie trudniejszym aspektem do obejścia dla rządu z niecnymi planami, niż nieuzbrojone i podzielone. Prostytucja jak i narkotyki powinny być legalne, w końcu to osobista sprawa kto z czego korzysta. Aborcja powinna być legalna, bo to nie jest interes państwa, tylko kobiety, jej ciała i rodziny. Eutanazja też jest zupełnie okej, jak ludzie chcą, to niech mają ofc. Samo stwierdzenie: ,,legalizacja związków partnerskich" jest ciekawa, bo przecież można żyć sobie w partnerstwie w domu i wszystko jest okej. Jest to oczywiście ładniejsza nazwa dla ,,legalizacja związków homo" (pssst, zastosowana po to, żeby nie rzucała się w oczy). Jak dla mnie to też zupełnie nie jest problemem, róbta co chceca i bądźta szczęśliwi jak chceta. Ur life ur choice.

No ale przecież muj syn okazal sei homosapiens to niemorzliwe panie wuadzo oni som obrzydliwi , nie wolno im rzyc 1!!11
Trzeba tego zakazać, bo mi się nie pododba !
Taki obraz ich.

Jeszcze tak tylko powiem, że boli mnie nieco wykorzystywanie kobiet jako maskotki w wielu produkcjach. To troszkę niegrzeczne sprowadzać do tak podstawowej roli, jak obiekt pożądania.
Z drugiej strony jednak można zamiast nich, wstawić w tym miejscu trapy. W końcu co komu na facetach zależy.

Generalnie chciałam zwrócić uwagę na problem uprzedmiotowywania ludzi i przypisywanie płci do określonych roli społecznych. Nasz świat jest pięknym sandboxem. Możemy w nim być kimkolwiek chcemy, robić cokolwiek chcemy i żyć jak chcemy. Jedynymi co nas ogranicza, to wyobraźnia, prawa fizyki i zasoby nas zastałe. Jeśli znajdziemy w sobie odpowiednio duże pokłady cierpliwości i samozaparcia, możemy osiągnąć wszystko. Nie zwalajcie winy na otoczenie, bo to nic nie zmieni. Nie oczekujcie pomocy, bo możecie się nie doczekać. Musicie sami sobie dać radę.Jednak jeśli komuś pomożecie, możecie zasiać w nim ziarnko nadziei, które może kiedyś zaowocować.

Takie moje wieczorne wynurzenia.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Farmerama
873

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Eksperyment54

9 sierpnia, 18:28

Nie jestem żydem, poza tym

Avatar cotthlette

9 sierpnia, 21:30

@Eksperyment54: Zaraz sprawdzimy
Zdejmuj portki

Avatar Eksperyment54

wczoraj, 21:10

@cotthlette: chodziło mi w sensie wiary

Avatar cotthlette

wczoraj, 21:27

@Eksperyment54: Nie szkodzi
No już ściągaj gacie baka

Avatar Eksperyment54

wczoraj, 21:29

@cotthlette: ściągnełem i co teraz?

Avatar Dodoism

5 sierpnia, 22:08

Ładny opis. W sensie, ładnie uargumentowane poglądy :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Dodoism

7 sierpnia, 13:55

@Ceres: nie chce mi się wykłócać o kwestie egzystencjalne pod tym profilem, jeśli chcesz porozmawiać o nihiliźmie i sensie istnienia to zapraszam do rozmów prywatnych na Discordzie. Moje ID masz w moim opisie profilu. Pozdrawiam.

Avatar Ceres

7 sierpnia, 14:07

@Dodoism: Dobra, nara.

Avatar Avcio01

4 sierpnia, 10:45

Hemlo

komentarz obrazkowy

Avatar cotthlette

4 sierpnia, 11:13

Avatar Ziomeq121

31 lipca, 22:41

ta na pewno no

Avatar Pryncypalki

28 lipca, 01:05

Mindm bremk

Avatar PoTeST

13 lipca, 02:11

komentarz obrazkowy

Avatar ZiemiaJestPlaska

11 lipca, 21:56

n

Avatar cotthlette

11 lipca, 23:37

Avatar andi12345

10 lipca, 15:30

harro everynyan
hou ar yuu fine sank yuu

Avatar cotthlette

10 lipca, 17:14

@andi12345: OHH MY GAH!

Avatar andi12345

10 lipca, 17:25

@cotthlette: aah i wish ai were a berdu~

Avatar cotthlette

10 lipca, 17:40

komentarz obrazkowy

Avatar cristofer6

24 czerwca, 11:49

Wyraziłeś bardzo dużo emocji w tym opisie...

Avatar cotthlette

24 czerwca, 13:01

@cristofer6: A tak jakoś wyszło w sumie

Avatar Eksperyment54

21 czerwca, 22:00

Jesteś super!!!

Avatar cotthlette

22 czerwca, 09:17

@Eksperyment54: A co takiego zrobiłam?

Avatar Flammender_Ruhm

15 czerwca, 00:41

Kotletka based and Goldpilled. Serio mnie dziwi że tak mądre osoby tkwią tutaj

Avatar cotthlette

15 czerwca, 10:20

@Flammender_Ruhm: >/////<

Avatar Archeologwinternetach

11 czerwca, 00:51

Obczajcie mój kanał https://www.jeja.pl/user,Archeologwinternetach i zostawcie suba.

Avatar Archeologwinternetach

12 czerwca, 17:11

@Archeologwinternetach: I dzwoneczek, żeby być na bieżąco.

Avatar andi12345

9 czerwca, 15:20

ufok......

Avatar cotthlette

9 czerwca, 16:14

@andi12345: Witam na moim spodku. Mamy tu pokoje testowe i tam znajdują się krowy do testów
Zaraz zrobimy logo w trawie

Avatar Yuki_hiro_

7 czerwca, 16:07

Is that u cotthlette?

Avatar cotthlette

7 czerwca, 16:45

@Yuki_hiro_: Czy tam jest Chicken C u t l e t Princess?
Skoro tak to 𝒛𝒂𝒑𝒆𝒘𝒏𝒆

Avatar Yuki_hiro_

7 czerwca, 16:46

Avatar ZiemiaJestPlaska

6 czerwca, 14:23

Cotthlette

Avatar cotthlette

6 czerwca, 19:00

Avatar ZiemiaJestPlaska

6 czerwca, 19:08

@cotthlette: kc braciszku jesteś super :)

Avatar cotthlette

6 czerwca, 22:05

Avatar LaShids

6 czerwca, 14:28

Czasem się zastanawiam co ty masz z tą pogodą. Like, ludzie to lubią, spoczi, ale co cie zainspirowało?

Avatar cotthlette

6 czerwca, 19:01

@LaShids: A tak z nudów zupełnie

Avatar Eksperyment54

5 czerwca, 08:39

Witaj

Avatar cotthlette

5 czerwca, 09:44

@Eksperyment54: Dzieńmdobr

Avatar Eksperyment54

5 czerwca, 09:45

@cotthlette: co tam?

Avatar cotthlette

5 czerwca, 09:45

@Eksperyment54: Nic nowego w sumie
Siedzę jak codzień i oddycham

Avatar Czescwszystkim

4 czerwca, 09:15

Twój profil zaciął mi jeja. >:(

Avatar cotthlette

Edytowano - 4 czerwca, 13:35

@Czescwszystkim: Psieplasiam

Avatar Pryncypalki

1 czerwca, 12:11

h

Avatar cotthlette

1 czerwca, 12:58

Avatar Buras

29 maja, 21:00

pulpette

Avatar cotthlette

29 maja, 21:43

@Buras: Mam wrażenie, że z czasem powyższe stwierdzenie zaczyna stawać się prawdą

Avatar Buras

29 maja, 22:00

@cotthlette: nie miałem tego na myśli no ale to chyba normalne że w takich czasach tyjemy

Avatar korektor

23 maja, 19:34

Czytając twój opis nabrałem do Ciebie sporego szacunku, choć nie zgodziłbym się w kwestii aborcji
Nawet, jeśli jeszcze nie jesteś dzieckiem, nie zmienia faktu, że nim będziesz
Życie dziecko, narodzonego lub nie jest ważne tak czy siak
Zamiast aborcji powinna być większa odpowiedzialność

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar korektor

26 maja, 22:49

@jejaplxiaomi: Bardzo trudna kwestia
To jakby ktoś przykleił Ci dziecko do pleców na 9 miesięcy, które będziesz musiał wychować, ale jedynym sposobem na pozbycie się tego dziecka to morderstwo

Avatar jejaplxiaomi

27 maja, 10:04

@korektor: dla mnie to nie jest morderstwo jeżeli może to dziecko mieć okropne życie

Avatar G_gaster

21 maja, 17:26

Dzień dobry

Avatar cotthlette

21 maja, 18:46

@G_gaster: Dobry

Avatar PoTeST

17 maja, 19:47

*siada i odpoczywa przed dalszą podróżą*

Avatar KufelMleka

16 maja, 02:45

Nikczemna istoto pełzająca w prochach wszystkich jaźni, czego ty poszukujesz? Czy znajdujesz to na niebie? Czy może spoglądasz w głębiny nieba i niezmierzone otchłanie? A może znajdujesz odpowiedzi pod swoimi stopami, wśród rzeczywistości bliskich i odległych, obcych choć nam najbliższych?

Avatar cotthlette

Edytowano - 16 maja, 18:16

@KufelMleka: Szukam spokoju
I na razie nigdzie go nie znajduję

Avatar KufelMleka

16 maja, 18:17

@cotthlette: A jak i gdzie go szukasz?

Avatar Kakashido

16 maja, 00:01

Ja jeszcze od siebie dodam że u mnie w maju śnieg padał ;-;

Avatar Ziomeq121

14 maja, 23:52

fajen uzytkownik polecam tego allegrowicza

Avatar Ziomeq121

11 maja, 10:14

życie fajne czasem jest

Avatar cotthlette

11 maja, 21:28

@Ziomeq121: Tąk

Avatar Eksperyment54

10 maja, 21:55

Witaj , wiesz co bycie innym to przekleństwo

Avatar cotthlette

10 maja, 23:35

@Eksperyment54: Co rozumiesz przez słowo: `innym`?

Avatar Ziomeq121

8 maja, 00:08

tyle słońca w całym mieście

Avatar cotthlette

8 maja, 08:32

@Ziomeq121: Nie widziałeś teeego jeszcze, popatrz - o, popatrz!

Avatar Ziomeq121

8 maja, 08:34

@cotthlette: fajne karaoke

Avatar Ziomeq121

4 maja, 13:15

chodź pomaluj mój świat

Avatar cotthlette

4 maja, 23:05

@Ziomeq121: Na niebiesko

Avatar Ziomeq121

28 kwietnia, 00:06

ale dziś było gorąco pani pogodo masakra jakas

Avatar cotthlette

28 kwietnia, 09:10

@Ziomeq121: No to wspaniale właśnie
Ciepełko jest super owo

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2018, 15:27

Gekon

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar DeadShoot

Edytowano - 25 kwietnia, 16:15

Dzięki za odpowiedź po roku
pozdrawiam mojego wujka pracującego w marce cheetos

tak przy okazji to myślałem że babom jesteś

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia, 16:17

@DeadShoot: może byłem

Avatar ZiemiaJestPlaska

21 kwietnia, 22:52

Jesteś super, tak trzymaj
Misiek dla Ciebie

Avatar cotthlette

22 kwietnia, 08:12

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia, 01:02

Cześć kotleciku, co tam u ciebie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia, 14:03

@cotthlette: A tak u ciebie? Samopoczucie, humorek?

Avatar cotthlette

20 kwietnia, 15:35

nihil novi
No może trochę bardziej agresywnie reaguję na dźwięk nowego maila w skrzynce
bo to zapewne kolejne setki ilości roboty do szkoły

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia, 21:03

kohelet

Avatar cotthlette

18 kwietnia, 21:09

Cu

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia, 21:09

@cotthlette: gdzie jest moje 300 baniek

Avatar cotthlette

18 kwietnia, 21:23

Zjadłam.

Avatar Ziomeq121

17 kwietnia, 13:30

cze

Avatar cotthlette

17 kwietnia, 14:52

@Ziomeq121: Śema

Avatar Ziomeq121

17 kwietnia, 16:15

@cotthlette: co dzisiaj robisz?

Avatar cotthlette

17 kwietnia, 20:49

@Ziomeq121: Odpoczywam chyba

komentarz obrazkowy

Avatar Ziomeq121

18 kwietnia, 02:52

@cotthlette: o to fajno w sumie

Avatar Ziomeq121

16 kwietnia, 01:37

:)

Avatar cotthlette

16 kwietnia, 09:49

@Ziomeq121:
::3

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia, 22:16

Hejka Kotleciku co tam

Avatar cotthlette

16 kwietnia, 09:48

Jest jak zwykle
Czyli tak sobie
W sensie ogólnie jest git

Avatar MemicznyInkwizytor

15 kwietnia, 20:14

4D🅾️LF /-/1tl3r nie wiedział o /-/🅾️L🅾️K🅰️UŚC13

Avatar jejakowicz

14 kwietnia, 14:02

Będę darł mordę

Avatar cotthlette

14 kwietnia, 14:13

@jejakowicz: Jest środek nocy, ale mam na to wyje**ne!

Avatar jejakowicz

14 kwietnia, 14:14

@cotthlette: Jest ku*wa środek pie**olonej nocy

Avatar cotthlette

14 kwietnia, 16:34

@jejakowicz: Ale wszyscy muszą wstać!

Avatar jejakowicz

14 kwietnia, 19:13

@cotthlette: Budzimy ku*wa sąsiadów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia cotthlette

Szukaj osoby