Profil użytkownika cotthlette

Avatar cotthlette
Login:
cotthlette
Strona www:
Kilka słów o sobie:
https://youtu.be/XkEGGLu_fNU - całościowe nagranie próby aresztowania floyda
Typ zapłacił fałszywym banknotem, a potem stawiał się policji podczas próby aresztowania.
Po wyjęciu go z jego samochodu próbowali go wsadzić do radiowozu, ale ten kłamał że ma klaustrofobię.
Szarpał się i nie wykonywał poleceń funkcjonariuszy od samego początku nawet mimo próśb pasażera o ogarnięcie dupska i współpracę.
Normalnie bohater XXI, brawo świat

Chrześcijaństwo to tak na prawdę reformowany judaizm.
Wszyscy jesteśmy Żydami.

Tam niżej jest tekst.

Newsy:
- miałam blokadę na koncie na 2 tyg. do 14.09.2020r 17:00
- po dwóch tygodniach kupiłam sobie w końcu normalne, działające słuchawki, które są taaaaaaakie uwu
- prawie skończyłam robić prawko (je**ni dali mi niesprawne auto na czas egzaminu). Było to tak:
Mój egzaminator był strasznym parchem nadętym, który bełkotał. Jak robiłam łuk okazało się, że jest problem ze sprzęgłem i ledwo da się na nim samym manewrować (jazda na półsprzęgle). Raz się przez to zatrzymałam i musiałam powtarzać (egzaminator do końca utrzymywał, że mi zgasł, co jest nieprawdą). Następnie na mieście przerwał mi egzamin jak wjeżdżałam w miejsce zostawione przez auto za mną w zatorze drogowym. Migałam kierunkowskazem długo i tym się najwyraźniej domyślił, bo zostawił mi miejsce. Wtedy jak już powoli zjeżdżałam na pas egzaminator złapał za kierownicę, co zakończyło egzamin. Oficjalny powód był taki, że ,,próbowałam wymusić pierwszeństwo. Kiedy po spisaniu protokołu egzaminu chciał ruszyć, auto zgasło mu podczas manewru ruszania d w a je**ne razy, fajn. Jak już podjechaliśmy pod bramę, ustawił pojazd na wzniesieniu przed nią, wyłączył bieg i wrzucił ręczny tak samo jak w przypadku ćwiczenia egzaminacyjnego polegającym na podjechaniu pod górkę z pozycji postoju na hamulcu ręcznym (które to zadanie oczywiście zrobiłam perfekcyjnie). Po otwarciu bramy, wrzucił bieg, zdjął ręczny i jak już chciał ruszyć zgasł mu xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Tak więc no, zabawa na całego. Typ oczywiście nic nie powiedział

A oto nowa seria anomalii pogodowych na rok 2020!
(Problem jest taki, że zapomniałam dodać dat do wpisów, przez co teraz głupio to wszystko wygląda..)
- śnieg 14.04 w wielu miejscach w Polsce
- mamy suszę aktualnie... (kwiecień)
- yyy od 3 dni leje (koniec kwietnia)
- w nocy padał śиιеg (maj)
- maj był deszczowo-szaro-beznadziejny
- np teraz jest ulewa (druga połowa czerwca)
- serie burz i ulew 22.06
- okres wakacji był naprawdę przyjemny, w sensie: dużo słoneczka, nieliczne burze z pierunami i światłowodami :3
- początek roku szkolnego jak zwykle z rakiem - padało i było beznadziejnie
- nowość jest taka, że jest jeszcze bardzo dużo zielonych drzew, a żółć jeszcze nie jest skora do zaistnienia, mimo nadchodzącej jesieni (19.09.2020r.)
- w sumie pewnie ostatni ciepły dzień tego roku - 25.09. Już jutro ma być ch*jowo, a kolejne miesiące nie zapowiadają normalnych temperatur i pogody
- 26.09 - rano było ładnie i słonecznie, do ok. 12 potrzymało, a potem chmury
- jeszcze potem słoneczka trochę było, ale się pogorszyło. Wciąż jednak drzewa trzymają kolor, a nieliczne powoli się żółcą. Więc nawet git ogólnie, lato jeszcze chwilkę

Drzewa zaczęły kwitnąć już koło 06.04.2020
Na ten moment, dnia środy 06.05.2020, zdecydowana większość drzew z okolic łaskawie zaopatrzyła się w nowe, zielone liście.

Oto jest bilans ostatnich 4 zimowych miesięcy:
Grudzień 2019r.
- tylko jednego dnia padał śnieg z deszczem (3 min.), właściwie to nie było śniegu.
Styczeń 2020r.
- tylko jednego dnia padał śnieg. Po kilku godzinach opadów zaległ na powierzchni i utrzymał się do ok. 3 rano. RIP śnieg.
Luty 2020r.
- aż dwa razy padał śnieg. Raz - śnieżyca, dwa - jakieś tam paprochy nic. ,,RIP in Peace"
Marzec 2020r.
- aż 4 razy padał śnieg. 30.03 - warta wzmianki śnieżyca. Halo halo, lato prawie mamy, co to ma być?
=
Nie jest to wynik powalający, już zima 2018/2019 była ładniejsza, szczególnie ten tydzień albo półtora jak było lodowato i śniegu dużo napadało.

A teraz trochę o mnie:
Zmieniłam się bardzo przez ostatni czas, ogarnęłam nieco klamoty dookoła siebie (zapewne to mówiłam już).
Muszę powiedzieć, że ostatnio miłościwie nam panująca narodowo-socjalistyczna partia kreująca się na chadecką wyjątkowo mnie wku*wiła. Generalnie, ci pie**oleni socjaliści już wcześniej kupowali sobie moherstwo, ale po tym wszystkim co ostatnio odpi***alają, to już przegięcie.

Ogólnie coraz więcej na świecie jest socjalistów. Skąd ludziom przychodzi do głowy, że im większy interwencjonizm w gospodarce i wyższe podatki tym lepiej. Przecież to możliwości operacyjne prywatnych jednostek rodzą dobrobyt, dzięki inwestycjom w kolejne przedsiębiorstwa, które konkurując ze sobą zwiększają jakość produktów i obniżają ceny wyrobów, przez co ludzie mogą kupować coraz lepsze towary i mogą doświadczać wyższej jakości usług. Żeby powodować wzrost rodzimego przemysłu, właśnie trzeba ułatwiać rozwój prywatnym firmom. Nie wolno stawiać żadnych barier w postaci ceł czy innych podatków, bo cena towaru wzrasta, co uderza najpierw w producentów, którzy muszą zwiększyć cenę, żeby zarobić tyle co poprzednio, tym samym przenosząc koszt na klienta, który wyda więcej.

Ale nieeeeeeeeeeeee, trzeba rozdać pieniędzy, albo dodrukować, bo karynki muszą mieć na bachory. Całe społeczeństwo ponosi koszt darmozjadów, zaspokajanych w imię solidaryzmu narodowego i populistycznych zagrywek obłudnych socjalistów. Im większy aparat państwa, tym większe koszty związane z jego obsługą i mniej pieniędzy wydanych na inwestycje. Poza tym, państwo wydając kasę na jakieś tam projekty ma kompletnie w dupie jakość i koszt, bo to nie jego pieniądze i to nie ono będzie z tego korzystać. Prywatni inwestorzy zrobią to lepiej, bo będą działać zgodnie z mechaniką rynku.

Samo prawo podatkowe powinno być jasne, krótkie i na temat - jak zresztą wszystkie inne gałęzie prawa. Im więcej niepotrzebnych formalności, zawiłości i braku jednolitych interpretacji, tym dłuższy jest czas przechodzenia przez procedury, co również zwiększa koszt i powoduje zastoje. A tak, jak prawo będzie proste i na temat, nie będzie zbędnych ideowych utrudnień w gospodarce, to aż się chce wejść z czymś na rynek, prawda? Dodatkową kwestią dla mnie ważną jest podatek od dochodu, który moim zdaniem jest poniżeniem dla uczciwie pracujących. Z jakiej to paki mają płacić daniny od owoców ich ciężkiej pracy? W przypadku prostytucji, która moim zdaniem powinna być legalna, było by to mocno poniżające, żeby rejestrować taką działalność i jeszcze płacić podatek. Sama robota już wyjątkowo potrafi przer*chać człowieka, to nie wiem czy dodatkowy podatek nie pogorszyłby sytuacji.

Dodatkowo do ludzi, którzy uważają, że wolny rynek degeneruje społeczeństwo:
To nie jest tak, że prostytutki się sprzedają, bo to lubią. Nie, one to robią, bo jest to forma szybkiego zarobku, bo na usługę jest duży popyt. Tak samo pornografie i inne. Produkcja następuje po odnotowaniu popytu. To tak nie działa, że jeśli się zakaże, to zjawisko nie będzie zachodziło, a wręcz przeciwnie. Okres wielkiej prohibicji w USA to ładnie pokazuje. Jak zakazano momentalnie powstał czarny rynek z alkoholami. Ale dlaczego? - bo był popyt. Brak regulacji powoduje, że łatwiejszy jest dostęp do usług i ceny są niższe.

Ostatnio coraz częściej widzę rządy, które w swoich programach odwołują się do magicznych socjalnych pomocy. Aż mi się niedobrze robi jak myślę, że taka tendencja może się utrzymać lub, a nawet raczej, zwiększać. Gdzieś czytałam, że im dłużej rząd stosuje różne zabiegi w postaci programów socjalnych, tym więcej ludzi ich oczekuje, a nawet uznaje za pewnego rodzaju podstawę polityki.

To jest smutne, ale to się dzieje.
Co się stało, że ludzie dobrze zarabiający i przedsiębiorcy, dzięki którym na świecie doświadczamy postępu technologicznego, są nazywani wyzyskiwaczami, a ci, którzy chcą im zabierać środki w imię egalitarnych idei, są tymi sprawiedliwymi, dobrymi i troszczą się o dobro wspólne.

Są jeszcze inne kwestie tj. dostęp do broni, aborcje, eutanazje, ,,legalizacje związków partnerskich" i wiele innych. Oczywiście uważam, że conajmniej jedna sztuka broni powinna znajdować się w każdym domu. Obywatele muszą mieć broń, która może okazać się niezbędna w przypadku niebezpiecznych wydarzeń. Przestępcy zawsze broń zdobędą, a jak uczciwi obywatele nie mogą się bronić, to stają się łatwym celem. Dodatkowo, uzbrojone i obywatelskie społeczeństwo będzie trudniejszym aspektem do obejścia dla rządu z niecnymi planami, niż nieuzbrojone i podzielone. Prostytucja jak i narkotyki powinny być legalne, w końcu to osobista sprawa kto z czego korzysta. Aborcja powinna być legalna, bo to nie jest interes państwa, tylko kobiety, jej ciała i rodziny. Eutanazja też jest zupełnie okej, jak ludzie chcą, to niech mają ofc. Samo stwierdzenie: ,,legalizacja związków partnerskich" jest ciekawa, bo przecież można żyć sobie w partnerstwie w domu i wszystko jest okej. Jest to oczywiście ładniejsza nazwa dla ,,legalizacja związków homo" (pssst, zastosowana po to, żeby nie rzucała się w oczy). Jak dla mnie to też zupełnie nie jest problemem, róbta co chceca i bądźta szczęśliwi jak chceta. Ur life ur choice.

No ale przecież muj syn okazal sei homosapiens to niemorzliwe panie wuadzo oni som obrzydliwi , nie wolno im rzyc 1!!11
Trzeba tego zakazać, bo mi się nie pododba !
Taki obraz ich.

Jeszcze tak tylko powiem, że boli mnie nieco wykorzystywanie kobiet jako maskotki w wielu produkcjach. To troszkę niegrzeczne sprowadzać do tak podstawowej roli, jak obiekt pożądania.
Z drugiej strony jednak można zamiast nich, wstawić w tym miejscu trapy. W końcu co komu na facetach zależy.

Generalnie chciałam zwrócić uwagę na problem uprzedmiotowywania ludzi i przypisywanie płci do określonych roli społecznych. Nasz świat jest pięknym sandboxem. Możemy w nim być kimkolwiek chcemy, robić cokolwiek chcemy i żyć jak chcemy. Jedynymi co nas ogranicza, to wyobraźnia, prawa fizyki i zasoby nas zastałe. Jeśli znajdziemy w sobie odpowiednio duże pokłady cierpliwości i samozaparcia, możemy osiągnąć wszystko. Nie zwalajcie winy na otoczenie, bo to nic nie zmieni. Nie oczekujcie pomocy, bo możecie się nie doczekać. Musicie sami sobie dać radę. Jednak jeśli komuś pomożecie, możecie zasiać w nim ziarnko nadziei, które może kiedyś zaowocować.

Takie moje wieczorne wynurzenia.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Goodgame Empire
972

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Eksperyment54

wczoraj, 22:00

Jaka jest twoja definicja życia?

Avatar cotthlette

dzisiaj, 16:50

@Eksperyment54: No po prostu istnienie
Wykonywanie podstawowych czynności organizmu itp
Chyba, że chodzi ci o życie w sensie społecznym
No to pewnie jakieś tam imprezowanie coś tam, nie znam się
Albo filozoficznie to no wiesz, jakieś gadanie

Avatar Eksperyment54

19 października, 19:42

Yo

Avatar cotthlette

19 października, 23:09

Avatar Ziomeq121

16 października, 22:00

gramy w farmerama?

Avatar cotthlette

16 października, 22:54

@Ziomeq121: Nue mam konta w fafremana

Avatar Ziomeq121

16 października, 22:58

@cotthlette: zaloz z reflinku jeja pl

Avatar Eksperyment54

16 października, 18:38

Avatar cotthlette

16 października, 20:34

Avatar Ziomeq121

12 października, 23:14

ctam natalka

Avatar cotthlette

13 października, 09:06

@Ziomeq121: Smutn
Bo kurka pada deszcz, ale jutro wolne aaa

Avatar Ziomeq121

10 października, 22:51

NATALKA WEŹ MNIE K***A NIE BIJ

Avatar cotthlette

10 października, 23:52

@Ziomeq121: Zginiesz marnei 🎵

Avatar Eksperyment54

9 października, 13:36

Hejka

Avatar cotthlette

9 października, 14:57

@Eksperyment54: Heloł

Avatar Eksperyment54

9 października, 15:16

@cotthlette: co tam u ciebie słychać?

Avatar cotthlette

9 października, 16:20

@Eksperyment54: A nihil novi, jutro mam drugie podejście pod praktyczny egzamin z jazdy
I dzisiaj jeszcze idę sobie pojeździć mmmm

Avatar Niyako

4 października, 17:16

Dzień dobry Pani ;3

Avatar cotthlette

5 października, 06:58

@Niyako: Heja

Avatar Niyako

5 października, 14:14

@cotthlette: Czy to Kaguya?

Avatar cotthlette

5 października, 15:02

@Niyako: Nue, to Natalka AKA Nagatoro

Avatar Eksperyment54

4 października, 17:34

Masz tu misia

Avatar cotthlette

5 października, 06:59

Avatar Eksperyment54

2 października, 19:18

*puk, puk*

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar cotthlette

2 października, 23:00

@Eksperyment54: To chętnie przygarnę
Mam nadzieję, że to nie jest bomba

Avatar Eksperyment54

Edytowano - 3 października, 07:08

@cotthlette: spokojnie po wadze można stwierdzić, że to coś jest lekkie

Avatar Eksperyment54

2 października, 21:37

Nie trudno się z tobą zgodzić a dokładniej z tym" Generalnie chciałam zwrócić uwagę na problem uprzedmiotowywania ludzi i przypisywanie płci do określonych roli społecznych. Nasz świat jest pięknym sandboxem. Możemy w nim być kimkolwiek chcemy, robić cokolwiek chcemy i żyć jak chcemy. Jedynymi co nas ogranicza, to wyobraźnia, prawa fizyki i zasoby nas zastałe. Jeśli znajdziemy w sobie odpowiednio duże pokłady cierpliwości i samozaparcia, możemy osiągnąć wszystko. Nie zwalajcie winy na otoczenie, bo to nic nie zmieni. Nie oczekujcie pomocy, bo możecie się nie doczekać. Musicie sami sobie dać radę.Jednak jeśli komuś pomożecie, możecie zasiać w nim ziarnko nadziei, które może kiedyś zaowocować."

Avatar cotthlette

Edytowano - 2 października, 23:01

@Eksperyment54: To chyba dobrze
Jeśli jest to kopiowanka, to znaczy, że mam błąd interpunkcyjny w tekście aaaaaaaa

Avatar Liski_sa_super

1 października, 16:19

Avek zostaje na straszdziernik?

Avatar cotthlette

Edytowano - 1 października, 16:23

@Liski_sa_super: No muszę zmienić właśnie
Albo na świąteczny :3

Avatar Kapitalistka

29 września, 23:32

Kotlety

Avatar cotthlette

30 września, 07:35

@Kapitalistka: Kotmlemty

Avatar Ziomeq121

29 września, 23:28

komentarz obrazkowy

Avatar cotthlette

30 września, 07:35

Avatar Eksperyment54

27 września, 19:45

Mam pytanie, co sądzisz o naszym rządzie?

Avatar cotthlette

27 września, 23:14

@Eksperyment54: Jest zły i imo szybko należy go zmienić
Tak jak ustrój i konstytucję

Avatar Eksperyment54

28 września, 17:26

@cotthlette: zgadzam się z tobą

Avatar Ziomeq121

27 września, 00:26

halo kiedy nowa edycja pogody halo

Avatar cotthlette

27 września, 07:33

@Ziomeq121: Ale aktualizowałam przecież nawet wczoraj

Avatar Ziomeq121

27 września, 11:03

@cotthlette: rzeczywiście, nie zauważyłem

Avatar Eksperyment54

26 września, 20:23

Avatar cotthlette

26 września, 21:18

@Eksperyment54: O tak, uczesz mi włoski owo

Avatar Eksperyment54

26 września, 21:18

Avatar cotthlette

26 września, 21:23

@Eksperyment54: Oh god
My dear
Gorgeous

Avatar Eksperyment54

26 września, 21:26

Avatar Ziomeq121

24 września, 22:29

komentarz obrazkowy

Avatar cotthlette

25 września, 07:20

@Ziomeq121: Big white cock

Avatar Ziomeq121

25 września, 12:17

@cotthlette: ;))))))

Avatar Ziomeq121

15 września, 20:04

3h do czego

Avatar cotthlette

15 września, 20:19

@Ziomeq121: Do wolności
Napisałam to 3h przed zdjęciem blokady

Avatar Ziomeq121

15 września, 23:03

@cotthlette: a to nie widzialem, w sumie teraz nie pasuje juz wiec po co dalej tam jest

Avatar cotthlette

15 września, 23:17

@Ziomeq121: A, tak o w sumie
Może potem zmienię

Avatar Kakashido

5 września, 08:49

Jak wrócisz to napisz co nabroiłaś ;>

Avatar cotthlette

14 września, 17:04

@Kakashido: Za wstawianie linku do pornola bez cenzury
A tak serio, to dałam tylko numerek i nazwę strony
Lol

Avatar Kakashido

14 września, 20:15

Avatar Ziomeq121

4 września, 17:45

hej hej ban koncz sie

Avatar cotthlette

14 września, 17:06

@Ziomeq121: di ent

Avatar Ziomeq121

14 września, 17:26

@cotthlette: jak zdrówko?

Avatar cotthlette

14 września, 17:29

@Ziomeq121: Jest git
Trochę ostatnio ciepło, ale jest ok

Avatar Ziomeq121

14 września, 17:30

@cotthlette: no jest cieplo w ch*j, a dziś byłem kilka godzin na sloncu i mam już ciało zwęglone praktycznie

Avatar LaShids

5 września, 21:06

Ey jak się czujesz z tym, że jeja to bigoteria?

Avatar cotthlette

14 września, 17:05

@LaShids: Co to znaczy?

Avatar ZiemiaJestPlaska

Edytowano - 12 września, 07:16

Jeszcze dwa dni (*^3^)/~♡
A co takiego napisałeś? Znaczy się o czym to byłoo siostro

Avatar cotthlette

14 września, 17:05

Avatar Ziomeq121

12 września, 15:06

spac mi sie chce

Avatar Archeologwinternetach

12 września, 20:21

@Ziomeq121: Nie ma czasu na sen.

Avatar Ziomeq121

12 września, 20:33

@Archeologwinternetach: ostatnio na nic nie ma czasu, przystopować trzeba trochę

Avatar Archeologwinternetach

12 września, 20:47

@Ziomeq121: Ja nie mogę, ja...

Avatar Ziomeq121

12 września, 20:48

Avatar Ziomeq121

8 września, 19:00

Avatar Ziomeq121

6 września, 00:25

trzy dwa rAZ

Avatar W_K_6

4 września, 22:26

Jaki długi opis

Avatar Ziomeq121

2 września, 13:37

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Avatar Ziomeq121

1 września, 01:36

hejka jak pogoda i jak zdrówko

Avatar ptasznik5

1 września, 13:13

@Ziomeq121: przybywam z odmętów discorda aby przekazać że ma bana oraz że opis został zaktualizowany

Avatar Ziomeq121

1 września, 13:46

@ptasznik5: rip

Avatar LaShids

27 sierpnia, 01:43

Cześć kotleciku, w skali od 1 do 10 jak ocenisz okres tegorocznych wakacji? Jakie myśli przemykały przez twą główkę? Czy ogółem dobrze się czułaś?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar cotthlette

27 sierpnia, 11:20

@LaShids: Nue nue, nie mam uskarżeń
Chociaż z drugiej strony to włosy mi się plączą kurde i nie rosną aaaaaaaaa

Avatar LaShids

27 sierpnia, 12:15

@cotthlette: brzmi dobrze. Okay, widzimy się za miesiąc then. Dr Shids out

Avatar Archeologwinternetach

23 sierpnia, 21:20

Siemasz Kudłaty.

Avatar cotthlette

23 sierpnia, 21:38

@Archeologwinternetach: Śema skubb, chcesz skubi hrópke?

Avatar Ziomeq121

23 sierpnia, 13:57

pogoda jaka pogoda

Avatar cotthlette

23 sierpnia, 16:35

@Ziomeq121: Wczoraj było uber gorąco, a potem była burza i ulewa
A dzisiaj chmurki i głowa boli

Avatar Ziomeq121

23 sierpnia, 17:55

@cotthlette: zdrowiej

Avatar cotthlette

23 sierpnia, 19:12

@Ziomeq121: Oki, postaram się uwu

Avatar Casul

18 sierpnia, 21:15

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar cotthlette

19 sierpnia, 15:50

@Casul: Oh god, ale cute uwu

Avatar Casul

19 sierpnia, 16:03

komentarz obrazkowy

Avatar Eksperyment54

9 sierpnia, 18:28

Nie jestem żydem, poza tym

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar cotthlette

13 sierpnia, 09:14

Avatar Eksperyment54

13 sierpnia, 10:12

Avatar Dodoism

5 sierpnia, 22:08

Ładny opis. W sensie, ładnie uargumentowane poglądy :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Dodoism

7 sierpnia, 13:55

@Ceres: nie chce mi się wykłócać o kwestie egzystencjalne pod tym profilem, jeśli chcesz porozmawiać o nihiliźmie i sensie istnienia to zapraszam do rozmów prywatnych na Discordzie. Moje ID masz w moim opisie profilu. Pozdrawiam.

Avatar Ceres

7 sierpnia, 14:07

@Dodoism: Dobra, nara.

Avatar Avcio01

4 sierpnia, 10:45

Hemlo

komentarz obrazkowy

Avatar cotthlette

4 sierpnia, 11:13

Avatar Ziomeq121

31 lipca, 22:41

ta na pewno no

Avatar Pryncypalki

28 lipca, 01:05

Mindm bremk

Avatar PoTeST

13 lipca, 02:11

komentarz obrazkowy

Avatar ZiemiaJestPlaska

11 lipca, 21:56

n

Avatar cotthlette

11 lipca, 23:37

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia cotthlette

Szukaj osoby