5

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Judi556

27 grudnia 2017, 22:09

**reklama alert**
Zapraszam na mój kanał na YT. Link w profilu.

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2018, 18:08

@Judi556: Twoja "Reklama" wygląda, jakby chciałabyś zmusić ją do, wejścia na twój kanał :v W innym sensie to, zapewne chcesz mieć więcej subskrypcji na kanale... Prawda? Wiem, że TYLKO zapraszasz, ale widać to :v (Wiem, odkop sprzed 7 miesięcy)

Avatar Judi556

23 lipca 2018, 18:47

Słuchaj. Jakbym chciała teraz powiedzieć o kanale to bym napisała na Pw. I przestań robić odkopy, bo to jest denerwujące.

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2018, 19:50

@Judi556: Odkopy denerwujące...? A, gdyby był jakiś ciekawy temat sprzed dobrych miesięcy / lat to, co byś zrobiła? Odpisała - bo myślisz, że osoba ci odpisze (Oczywiście, nie narzekając na ten temat...) Czy Nie odpisała - bo myślisz, że "Odkopy są Denerwujące" (Oczywiście, osoba nie czyta ci w myślach. Więc nigdy cie nie zapyta o "Ciekawy Temat"
"Powiem ci~ Ja mogę przestać, ale nie muszę~ Przecież Jeja.pl jest dozwolone na odkopy. Tu nie ma takich zasad~ Właściwie, żeby z kimś popisać na dany temat, to czasami też na odkop trzeba pozwolić~"
"Wiem, jestem denerwująca, ale cóż... Co mam na to poradzić? Takie moje życie~"
Musiałam ten sarkazm wstawić, żeby jakaś osoba zrozumiała dlaczego taka jestem :v
Wiem, nie mam już ochoty pisać, ale gdybyś miała jakąś historię (np. Napisaną na Kreowanie Kucyka 2) i chciałabyś poinformować wszystkich o tym, że chcesz ją zrobić znowu, ale inaczej, to nie miała byś innego wyjścia. Bo przecież nie napiszesz oddzielnego komentarza (Bo, jeśli była to stara historia sprzed roku, to mało osób by ją pamiętało) więc i tak odkop musi być :v

Avatar MidnightFire15

15 czerwca 2017, 21:06

Spoko :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar everawterhig999
Dodane przez: everawterhig999
Dodaj nowe zdjęcie

Najnowsze zdjęcia everawterhig999