Profil użytkowniczki gorocywilk_Soulus

Avatar gorocywilk_Soulus
Login:
gorocywilk_Soulus
Kilka słów o sobie:
elo benc, moją misją jest znaleźć starych znajomych z tej stronki
Doświadczenie:
2

poziom
doświadczenia

17

punktów

Odznaki:
Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
0
razy
Farmerama
2

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar BlackBunny

31 lipca 2023, 16:56

HEJA WILCZY PIERDKU, tu buneł. W związku że pisanie na pw byłoby zbytnio bóldupne, bo zapomniałam że trzeba tu czekać na zaakceptowanie zaproszenia na dmy iksde, zostawiam tu wizytówke po sobie i w sumie wszystkim fajnym ziomkom z którymi się dogadywałam którzy wejdą w ten profil. Mój discord to "voidh4ze" błagam napiszcie na początku kim jesteście bo mam fąfnaście bombilionów znajomych na discordzie i czasem się gubię. papa słodziaki.

Avatar gorocywilk_Soulus

17 lipca 2023, 18:52

ch-hej Maja :33 awoo XD t-toja twój wilczełkowy chłopak z jeja.pl, Dogshank aka Soulus ;DD x3 rawr
Dobra k...a teraz już serio. Rp z magicznymi wilkami, pięć nocy u fryderyka i jakieś dziwne gierki z bieganiem po lesie jako psowate ze skrzydłami czy innymi mackami. Jeśli to czytasz Maja to wiesz o czym mówię. Po nocach mi się śnią te roleplaye i jeśli kiedykolwiek mój przyszły szef będzie dociekał do mojego digital footprint to już nigdy nie dostanę pracy. Ale to były czasy w których moje 12-letnie mokre sny o posiadaniu znajomych były prawdziwe. Nawet jeśli była to średnia stronka z absolutnie nieśmiesznymi memami, incelami i innymi ludźmi będącymi na dnie dna (czyt. fanatykami IIWŚ). Pamiętam tą cholerną szamankę z metina. Pamiętam te koślawe rysunki w paintcie błagające o pomstę do nieba i pisanie ''x3'' tyle razy, że gdybym miała dostawać 5,99zł za każde x3 to pisałabym to teraz z mojego rolls-royce'a. Jeśli ktokolwiek z tej zapomnianej przez boga stronki teraz to czyta i mnie kojarzy (zwłaszcza ty, MajaNocnaFuria, bo z tobą pisałam najwięcej a jedyne co o tobie wiedziałam to to jak masz na imię)
Piszę to głównie dlatego, że strasznie mnie ciekawi co się z wami teraz dzieje.
Pamiętajcie stay cringe UwO x3 lel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szukaj osoby