Profil użytkownika karlos891

Avatar karlos891
Login:
karlos891
Imię:
John
Nazwisko:
Shepard
Miejsce zamieszkania:
Ziemia/SSV Normandia
Kilka słów o sobie:
Użytkowników których lubię:

GarrusVakarian


Lubię combat3 i zapraszam do drużyny ZLP.Mass Effect – komputerowa fabularna gra akcji stworzona przez BioWare na platformy Xbox 360, Microsoft Windows i PlayStation 3, która jest pierwszą częścią serii Mass Effect. Światowa premiera nastąpiła 20 listopada 2007 roku. Akcja gry dzieje się w 2183 roku, a gracz przybiera rolę elitarnego ludzkiego żołnierza komandora porucznika Sheparda i zwiedza rozległą galaktykę na pokładzie swojego statku SSV Normandia.

Poza planami na trylogię, która według zapowiedzi BioWare ukaże się w czasie trwającego 5 lub więcej lat cyklu Xboksa 360, są plany umieszczania na Xbox Live epizodycznych dodatków, które będą uzupełniać scenariusz łączący poszczególne części, aczkolwiek dodatki te nie są niezbędne do zrozumienia scenariusza gier[10].

28 maja 2008 roku (Ameryka Północna) i 6 czerwca 2008 roku (Europa) Mass Effect wydane zostało na Microsoft Windows. Wersja na konsolę PlayStation 3 4 grudnia 2012 roku[11]Akcja rozgrywa się w roku 2183, kiedy to ludzie, po odkryciu na Marsie szczątków dawnej potężnej cywilizacji protean, dokonali ogromnego skoku rozwojowego i mogli dołączyć do galaktycznej wspólnoty inteligentnych ras. Komandor Shepard za swoje zasługi otrzymuje możliwość wstąpienia do elitarnego oddziału Widm, strażników ładu i pokoju w Galaktyce. Dzięki tej nominacji ludzie mogą zacząć być postrzegani jako liczący się gracze na międzygwiezdnej scenie. W trakcie wykonywania misji testującej predyspozycje Sheparda załoga statku SSV Normandia odkrywa, że byłe Widmo, turianin imieniem Saren, rozpoczyna krwawą kampanię przeciw rasie ludzkiej i tylko młody komandor i jego doborowa załoga mogą przeszkodzić mu w realizacji planów. Jednak po dłuższej rozgrywce okazuje się, że to nie Saren jest wrogiem, lecz inteligentne maszyny zwane Żniwiarzami.
Doświadczenie:
2

poziom
doświadczenia

26

punktów

Odznaki:
Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Miłośnik dowcipówPoziom odznaki

Miłośnik dowcipów

Odznaka dla osób, które otrzymują dowcipy na e-mail.

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
39
razy
World od Tanks

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szukaj osoby