Profil użytkowniczki natalia_pasut

Avatar natalia_pasut
Login:
natalia_pasut
Imię:
Natalia
Nazwisko:
Pasut
Strona www:
Miejsce zamieszkania:
Kalisz
Kilka słów o sobie:
Przedstawić się mogę jako niespełniona turystka, z zamiłowania morza. Najlepszy cel weekendowych i urlopowych wyjazdów to Bośnia i Hercegowina a także Chorwacja. Ubóstwiam plaże Adriatyku. Wakacje zazwyczaj spędzam w Chorwacji gdyż tam nie trzeba martwić się o słoneczną pogodę ale zalet jest więcej. Najwspanialsze miejscówki na Adriatyku to wyspa Hvar, Dubrovnik oraz Porec. Kocham też w ogóle podróżować i podziwiać nowe miejsca. Co prawda jeszcze ten kontynent - ale jak kasa pozwoli to z chęcią polecę do Azji.
Na co dzień gdy nie uprawiam turystyki uczę się, a czas wolny poświęcam na surfowaniu po internetach. Uwielbiam się pobrechtać więc jak pewnie i ty wiele mojego czasu spędzam w portalach społecznościowych ale i serwisach jak Youtube. Uwielbiam się przyglądać, samemu raczej nie wrzucam jednak co jakiś czas mam dobre pomysły ale nie umiem obrabiać filmów.
Doświadczenie:
2

poziom
doświadczenia

17

punktów

Odznaki:
Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Miłośniczka dowcipówPoziom odznaki

Miłośniczka dowcipów

Odznaka dla osób, które otrzymują dowcipy na e-mail.

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
1
raz
Farmerama

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szukaj osoby