Profil użytkownika radoslaw_majak

Avatar radoslaw_majak
Login:
radoslaw_majak
Imię:
Radek
Nazwisko:
Majak
Strona www:
Miejsce zamieszkania:
Poznań
Kilka słów o sobie:
Przedstawić się mogę jako niespełniony turysta, z zamiłowania morza. Ulubiony cel weekendowych i urlopowych wyjazdów to Bośnia i Hercegowina a także Chorwacja. Kocham linię brzegową morza Adriatyckiego. Czas wolny zwykle poświęcam na Bałkanach właśnie bo tam nie przejmuje się o odpowiednią pogodę ale nie tylko. Ukochane lokalizacje W cro to Trogir, Orebic a także Porec. Lubię także najnormalniej zwiedzać i poznawać obce lokalizacje. Jak na razie Unię Europejską - ale jak kasiorka starczy to chętnie udam się do Afryki lub Azji.
Teraz gdy nie zwiedzam pracuję, a ewentualne wolne przeznaczam beztrosko na lataniu po internetach. Uwielbiam się brechtać więc jak pewnie i ty sporo chwil marnuje na portalach społecznościowych a także serwisach jak www.smiesznefilmy.net, youtube.com czy maxior. Lubię się przyglądać, lecz sama nie nagrywam jednak co jakiś czas wymyślam coś fajnego ale nie znam się na filmowaniu.
Doświadczenie:
2

poziom
doświadczenia

18

punktów

Odznaki:
Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
0
razy
Shakes & Fidget

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szukaj osoby