Profil użytkownika samex

Avatar samex
Login:
samex
Nazwisko:
chybatatarskie
Miejsce zamieszkania:
Mała Moskwa
Data urodzenia:
2001-03-27
Kilka słów o sobie:
Użytkownik nie działa aż do odwołania.
Doświadczenie:
16

poziom
doświadczenia

555

punktów

Odznaki:
Odznaka ŁowcaPoziom odznaki

Łowca

Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?

Odznaka BywalecPoziom odznaki

Bywalec

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczPoziom odznaki

Strzałkowicz

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Przykładny JejowiczPoziom odznaki

Przykładny Jejowicz

Odznaka za przykładną obecność na Jeja.pl

Odznaka DociekliwyPoziom odznaki

Dociekliwy

Odznaka dla dociekliwych osób przyznawana za... Dociekliwi na pewno do tego dojdą!

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
3695
razy
Memów i obrazków:
24
w aktywnych
4
w poczekalni
DarkOrbit

Komentarze (25)

Zgłoś problem

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar MorsZFletem

Edytowano - wczoraj, 22:50

> sugerowanie, że kosmopolici myślą o patriotach jako o idiotach, jakby kosmopolici sami nie mogli być patriotami

XDDD

Avatar Swierszczuu

9 grudnia, 22:06

Aktywowano usługę avatar samex

Avatar samex

9 grudnia, 23:51

@Swierszczuu: Dziękuję zapłata już dana w postaci strzałki koluru zielonego.

Avatar Kobza

4 grudnia, 23:02

Skoro pochodzisz z takiej rodziny to jak pojawiły się u Ciebie takie poglądy? Bo u mnie np. oboje rodziców to centroprawicy tata z odchyłek ludowcowym, mama z liberalnym, ale generalnie tak. Choć sam w sumie też potrafiłem być trockistą w domu z ojcem zagorzałym antykomunistą. Mimo wszystko ciekawi mnie to.

Avatar samex

4 grudnia, 23:39

@Kobza: No to sporo do gadania. Generalnie Ojciec jako przeciętny Kowalski nie lubił oszustów oraz działał jak uważał za słuszne. Interweniował kiedy chodzi o religijność gdyż był anty-katolem który czytał tygodnik nie ale uważał się za Chrześcijanina (o i bił za nieposłuszeństwo i głupotę a casem od debili zwyzywał to już autorytarne był). Ogólnie demokratą nie był ale w żadnym wypadku nie był konserwatystą a raczej był Korwinistą radykalnym wręcz. wszystko co mówi Korwin to zawsze racja itd. Lubił jednak przesadnie sexy co nie sprawiało mi radości gdyż oskarżał mnie o przeglądanie ich. uważał również że powinna yć poligamia, i człowiek może robić co ze chcę póki to jest normalne inaczej to trzeba zabijać. Mama skupiała się raczej na nas niż na politycę zaś Rodzina dalsza nie miała takiego wpływu na mnie. Kontynuując moja rodzina jest patriofiliczna, nie interesują się Ojczyzną ale ją kochają. Jednakże to szkoła mnie nauczyła kto ty jesteś Polak mały nie rodzice. Właśnie Szkoła poprzez historię którą mi się spodobała bo wchodziła mi do głowy stała się moim napędęm do poczucia bycia Polakiem. z czasem zobaczyłem jak mój ojciec oglądal Maxa Kolonok no i wtedy się zaczęło na poważnie. Zanim się obejrzałem stałem się wrogiem Platformy oraz zwolennikiem prawicy! poza Maxem Kolonko był jeszce kikuu, Ator itd. zaczęłem czytać częściej o Polsce o jej sytuacji, słuchać Korwina jak na kuca przystało. Jednakże zapoznałem się również w Gimnazjum szerzej z Romanem Dmowskim i Katolicyzmem. Choć w tym czasie odchodziłem od wiary zacząłem doceniać katolicyzm jako część polskości, miałem wtedy jednak pomieszane poglądy, bardziej niż dziś! Czułem dumę z Historii oraz Narodu do którego należę, warto tu wsomnieć że po stronie mojej matki rodzina jest katolicka oraz kultywuję te wartości należycie oraz nigdy nie mieliśmy partyjniaka wśród nas, więc duma jeszcze bardziej). Zacząłem o Polsce czytać gazet wsieci, z książek oraz kupywać patriotyczne gadżety. Mówiąc prosto to było z zapoznania mnie z Polską przez szkołę a potem to jaby to był proces naturalny stałem sie patriotą. rzec bym mógł że moe poczucie bycią częścią Polski mam od urodzenia. Długo by tu pisać a mało bym ci powiedzial bo to było dla mnie jak większośc rzeczy nie wiadomo jak to w pełni się zaczęło ale to się stało! Patritoyzm dla mnie to nie tylko wiedza o Polsce czy miłość do niej ale i działanie! Moim pierwszym działania to znajomość historii polskiej i jej rozszerzanie, czytanie o polityce jednak działania takie jak wypowiadanie się na głos co sądzę o Polsce, tworzenie gazetek lub projektów na jej temat, oraz moje traktowanie Polski jako sprawy nas wszystkich sprawia że uważam się za Patriotę. Mam jednak nadzieję że będę mógł kiedyś zrobić więcej niż pisać w interniecie o tym.

Avatar Kobza

27 listopada, 16:46

Poglądami jesteś trochę zwolennikiem sanacji

Avatar samex

27 listopada, 19:32

@Kobza: To prawda. Bądź co bądź nie uważam że Demagogia winna rządzić krajem. Wierzę w specjalistów a sanacja akurat tu miała rację.

Avatar Kobza

27 listopada, 19:42

@samex: Mimo wszystko dobry mówca może przekonać kraj do racji specjalistów

Avatar samex

27 listopada, 19:45

@Kobza: Retoryka jest potrzebna, nie możemy mieć tylko speców bo Lud ma tendencje do nie ufania Reżimom. Stąd moje twierdzenie o stworzeniu dwóch sejmów . Senat dla Speców i Trybunału dla Ludu gdzie właśnie mówcy i ludzie mają swój głos na temat praw społeczeństwa.

Avatar Kobza

27 listopada, 22:19

@samex: No, ale obecnie u nas nie ma retora na miarę Hitlera, Mussoliniego czy nawet Bieruta lub Gomułki (nie chwalę tu tych panów, tylko to, że potrafili sprawnie mówić do prostych ludzi)

Avatar samex

27 listopada, 22:25

@Kobza: Stąd właśnie staram się znaleźć u siebie jakąś osobę co by nauczyła mnie podstaw retoryki. Prawda nie ma takich mówców ale możemy mieć. Sądzę że społeczeństwo oddolnie wyprodukuje jednostki zdolne do tego. Skoro ludzie umią uwierzyć w charyzmę Korwina, Jakiego, czy takiego Tuska to sądzę że damy sobie z tym radę.

Avatar Kobza

30 listopada, 21:32

@samex: A skąd nazwy ,,Cenzorzy", ,,Konsul", ,,Trybuna ludu"? Nie lepiej Legion Zasłużonych, Naczelnik i sejm ludowy? Według mnie powinien być wybierany przez elitę Legion Zasłużonych, Naczelnik na okres niekreślony wybierany przez Legion Zasłużonych na określony czas, który sam by wybierał sobie kilkunastoosobową radę stanu i który miał by zakaz stosowania terroru i represji i Sejm Ludowy wybierany w 2/3 bezpośrednio, w 1/3 przez samorząd z wybieranym bezpośrednio Starostą Ludowym oraz Powszechna Organizacja Społeczeństwa składająca się z spółdzielni, kół, uczelni, związków zawodowych czy innych organizacji.Widziałem też, że hetman. Rozumiem, że tytuł Marszałka Polski powinien się należeć jednej osobie w historii. Co o tym myślisz o moich pomysłach?

Avatar samex

30 listopada, 21:38

@Kobza: No na Rzymskiej Republice ale twoje nazwy są dobrymi odpowiednikami na polski styl. Co do kwestii sejmu ludowegoi jej organizacji nie jestem taki pewien.. ale przemyślę to głębiej!

Avatar samex

30 listopada, 21:39

@Kobza: A pro po Marszałka to tak zostawmy to Piłsudskiemu. A jeśli nie to może być to tytuł nadawany przez senat i sejm ludowy ambitnym naczelnikom.

Avatar Kobza

Edytowano - 30 listopada, 22:49

@samex: Kto wie, cóż, może kiedyś jakoś sanacja powróci na naszą scenę polityczną.

Avatar samex

30 listopada, 23:45

@Kobza: Tak ale jakaś siła musiałaby ruszyć społeczeństwo polskie bo póki co mamy PiS który rości według nie których prawa do następstwa sanacji. Ale prawdziwa Sanacja musi odrodzić się moim zdaniem w wojskowych kręgach.

Avatar Kobza

30 listopada, 23:53

@samex: Nie wiem jakim cudem populizm i socjal miałby mieć prawa do spuścizny po Sanacji (i mówię to z całym szacunkiem dla obozu solidarnościowego, ale oni się rozpadli i zaprzepaścili szansę na zbudowanie zjednoczonego społeczeństwa)

Avatar ptasznik5

8 marca, 23:01

ok lubisz masło? i żyjesz?

Avatar samex

9 marca, 00:45

@ptasznik5: lubię a kto nie lubi ? I żyję..

Avatar Palauball

9 października 2017, 15:33

Siemka

Avatar kubek2007

5 października 2017, 17:40

hej

Avatar Plu111

27 czerwca 2017, 22:58

Kiedy mem szkalujący polaków stanie się symbolem gimbopatriotów XD

Avatar samex

27 czerwca 2017, 23:32

@Plu111: Zdefiniuj mi pojęcie Gimbopatriota panie Ancapie !

Avatar
lolman533

1 czerwca 2015, 17:30

Kim... Ty jesteś? O_o

Avatar Plu111

27 czerwca 2017, 22:58

Gimbopatriota. Wszystkie oznaki tego raka.

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia samex

Szukaj osoby