8

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2022, 17:57

Nie pamiętam żeby kiedyś było tak dużo kom pod czymś (może dlatego że ta strona jest martwa). Poza tym kom chyba wyświetlają się od najnowszych.

Avatar sucharek1203

29 lipca 2022, 09:10

Jeśli tendencja do ciągłego przybywania nowych komentarzy utrzyma się niemal na takim poziomie jak dotychczas, to taki komentarz może wówczas zniknąć w całym legionie innych komentarzy. Tak w ogóle to jak się dzisiaj czujesz, Heraklicie?

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2022, 09:18

@sucharek1203: Ta, tylko to jest pod memami zachęcającymi w jakiś sposób do zostawienia kom.
Czuję się wyjątkowo zmęczony dziś, a ty? Przed chwilą się obudziłem dosłownie. Postanowiłem przez jeden dzień nie wychodzić wgl z pokoju wczoraj i nie mogłem spać przez to a poza tym skończyło się to że fapałem tak dużo wczoraj że odczuwam dziwną pustkę i otępienie. Ah, wakacje takie piękne dla mnie jak zawsze xd.

Avatar sucharek1203

3 sierpnia 2022, 08:35

Przepraszam, rzadko kiedy zaglądam na jeja na dłuższe chwile. Ostatnie dni były spokojne, choć w pewnym momencie pojawiło się odstępstwo tak negatywne, że dręczy mnie aż po dziś. Na dodatek od długiego czasu nie czuję się zmęczony, co zapewne wynika z tego, że zostawiłem cały stres za sobą

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2022, 08:48

@sucharek1203: hmmm ok. Nie zaglądaj lepiej na tę stronę, nie ma po co. To jest dziwne dość, bo znowu obudziłem się przed chwilą i znowu ty odpisałeś, tak jak wcześniej ( znowu odpisałeś jakieś 3 minuty przed tym jak włączyłem tel ). Dodatkowo znowu czuję się jak tamtego dnia, bo dokonywałem wankingu cały dzień wczoraj...a zaczęło się bo obudziłem się wcz bardzo wcześnie i nie było szans że zasnę...( nie robie tak jakoś często jak coś ). Nw co się wydarzyło u cb ale mam nadzieję że nie było wyjątkowo traumatyczne i nie będzie cię męczyło czy coś. Pozdro.

Avatar sucharek1203

3 sierpnia 2022, 11:33

W zasadzie to powoli rozważam odejście z tej strony. Wspomniane przeze mnie wydarzenie nie jest traumatyczne, jednak trudno jest mi je opisać z emocjonalnego punktu widzenia. Skaczę od jednej perspektywy do drugiej

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2022, 11:39

@sucharek1203: Ok. Ja mam wrażenie że codziennie dzieje się coś co daje mi mikrodepresje nazwijmy to. Każde wyjście z domu albo cokolwiek. Dzisiaj np rozważam na serio odejście z tego świata ogółem, ale nie zrobie tego w najbliższym czasie raczej ( sry jeśli to zbyt ponure ).
Co do tej strony to ja tylko sprawdzam powiadomienia teraz, bo ta strona to rak. W samym internecie jest dużo lepszych rzeczy niż jeja.

Avatar sucharek1203

3 sierpnia 2022, 15:36

Gdybyś był chętny na rozmowę, to zapraszam do rozmowy prywatnej. Znam swoje możliwości i sądzę, że niezbyt Ci w ten sposób pomogę, ale spróbuję chociaż okazać jakieś wsparcie emocjononalne ( zaznaczam, że nie jestem w tym najlepszy )

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar sucharek1203
Dodane przez: sucharek1203
Dodaj nowe zdjęcie
Opis

Rel?

Najnowsze zdjęcia sucharek1203