Profil użytkownika Agent_Ukulele

Avatar Agent_Ukulele
Login:
Agent_Ukulele
Kilka słów o sobie:
*szum mikrofonu*
Takkk Fundacja SCP to świetna sprawa anomalię i...i..i to chyba tyle co może ona wam dać. Więc czemu po prostu nie wstąpisz do Globalnej Okultystycznej Koalicji (COK). ZA DARMO. Globalna Koalicja Okultystyczna została stworzone po Drugiej Wojnie Światowej z dezerterów - okultystów, mediów, księży i naukowców z krajów nazistowskich, sowieckich i alianckich. W miarę poszerzania się organizacji, coraz więcej krajów dołożyło starań do rozwoju GOC, aż stało się tym, czym jest dzisiaj.

GOC to zarówno siła polityczna, jak i samozwańcza policja w świecie paranormalnym. Ich największym powodem do dumy jest niszczenie nadnaturalnych istot, do czego używają wszelkiej dostępnej technologii najwyższego poziomu. Wiele potencjalnych obiektów SCP zostało przezeń zniszczonych, zanim Fundacja była w stanie do nich dotrzeć i je zabezpieczyć.

Organizacja ta stała zarówno po stronie Fundacji jak i przeciwko niej, w zależności od sytuacji. Uznają metody Fundacji za gorsze przez fakt, iż uważają, że bezwzględna destrukcja obiektów SCP jest lepszym rozwiązaniem od ich przechowywania. GOC jak dotąd brało pod uwagę zasięg wpływów oraz potęgę Fundacji w dostatecznym stopniu, by zostawić ją w spokoju, jednakże miało miejsce kilka podejrzanych incydentów, z którymi GOC zaprzeczyła jakichkolwiek powiązań. Więc co ty na to? Wchodzisz w to?
Shakes & Fidget
5

Właściciel profilu nie pozwala dodawać komentarzy

Komentarze

Odśwież
Avatar starmagedon

13 stycznia, 19:52

Guten tag
Wysyłam oddział zbrojny do ochrony twojego profilu

Avatar Artina

12 stycznia, 19:32

Szanuję za avatar

Avatar rozwalgo

5 stycznia, 20:43

Oto Taktyczny Knaaren Powitalny. Przyjmij go, a wszyscy będą cię lubić

Avatar niemamnietu

4 stycznia, 17:37

Chrzczę ten profil

*odgłosy kropienia wodą z parówek*

Avatar cotthlette

4 stycznia, 17:25

OwO

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szukaj osoby