Profil użytkownika Asasyn_Z_Rivii

Avatar Asasyn_Z_Rivii
Login:
Asasyn_Z_Rivii
Nazwisko:
TopSecret
Miejsce zamieszkania:
Top Secret
Kilka słów o sobie:
Anakin Skywalker/Darth Vader – najpierw dobry dżedaj – do kościoła chodził, celibat zachowywał. Naskarżył na Palpatine'a, ale później i tak przeszedł na darksajda. Związał się z senatorką, ale potem ją dusił. Fajnie, nie?
Obi-Wan Kenobi – nałogowy palacz. Spalił Anakina i Grievousa, pierwszego wrzucił do piekarnika lawy, drugiego zapier zabił z blastera.
Palpatine/Darth Sidious – tak jak Anakin, w połowie filmu daje Dżedajom do zrozumienia, że to on jest zły oraz fagocytuje kilku za pomocą czerwonej diodki.
Mace Windu – zwany też mistrzem windą lub mistrzem windows ciemnoskóry i mega potężny dżedaj. Anakin był rasistą, więc odciął mu rękę i Findu przeszedł na darksajda odszedł w niepokoju.
Padmé Amidala – żona Anakina, nigdy nie stosowała antykoncepcji przy no... wiadomo czym, z tęsknoty za mężem dała mu się udusić. Matka Luke'a i Lei.
Generał Grievous – zły generał Separatystów, półdroid. Obiłan zabił go z blastera. To prawdopodobnie on zaraził Dartha Vadera astmą.
Hrabia Dooku – kiedyś był potężnym dżedaj, teraz stoi po stronie darksajdu. Anakin oberżnął mu łeb na początku filmu.
Yoda – wzrostem mały, acz wielki Mocą dżedaj on był. Po dżedaj masakrze tylko on i Obiłan przeżyć zdołali.
Maul podczas występów u Padme, na Naboo ponownie spotkał Jedi. Tym razem byli to Qui Gon Jinn, stary alkoholik lubiący małych chłopców, oraz Obi-Wan Kenobi, również młody i obiecujący tancerz. Ponownie wywiązał się pojedynek taneczny, w którym Maul z łatwością dał radę stetryczałemu Qui Gonnowi i prawie pokonałby Obi Wana, ten jednak, bojąc się porażki postanowił uciec się do oszustwa – podstępnie przeciął Maula w pół i zrzucił go do spalarki śmieci. Historia jednak się tu nie kończy, bowiem pewnego razu Obi Wan, ukrywający się po rozbiciu gangu Jedi na Tatooine, w wyniku poczucia winy (i przedawkowania midichlorianów) doświadczył halucynacji przedstawiających Dartha Maula właśnie, które to postanowił raz jeszcze wyzwać na pojedynek taneczny. Prawdopodobnie fakt, iż podstarzały już wówczas Kenobi pojedynkował się z nieistniejącym przeciwnikiem był jednym z powodów, dla których Owen Lars nie chciał, by Luke miał z nim do czynienia. Mimo śmierci Maula, jego sława nie przeminęła i jeszcze długi czas stanowił inspirację i wzór dla młodych artystów, takich jak Darth Talon, mackogłowej kosmitki z Korribanu, która aby oddać cześć swojemu idolowi (i prawdopodobnie przyprawić o zawał swych rodziców) wytatuowała sobie całe ciało. Niestety jednak, w przeciwieństwie do Maula, Talon nie odniosła międzygalaktycznego sukcesu i musiała zadowolić się występami w nocnym klubie, prowadzonym przez niejakiego Krayta.


Jar Jar Binks (z ang. słoik słoik mruga) – z pozoru niezdarny Gunganin, a w rzeczywistości geniusz zła, mroczny lord Sithów oraz Śmierciożerca. Prawdopodobnie najgłupsza i najbardziej irytująca postać z całej gwiezdnej sagi.
Jego twarz jest wydłużona, przez co Jar Jar przypomina kaczkę, a nozdrza przypominają krowie. Jego głowa ma kształt jak u parazaurolofa. Nie nosi butów, bo nie może znaleźć odpowiedniego numeru.
Ogół dokonywanych przez niego działań uważany jest za niepoparty logiką, jednak niektórzy badacze nazywają to tajemną sztuką pijanej pięści. Szacuje się, że ma ponad 200 000 midichlorianów na komórkę (ok. dziesięć razy więcej niż powinien).

Jego ojciec był rybakiem. Gdy raz zabrał go z żoną na łowy, on przez swoją niezdarność z łodzi zrobił katapultę, wskutek czego rodzina wylądowała na wyspie. Wrócili do domu – cudem – ale ojciec Jar Jara i tak był cholernie wkCenzura2.svgny. Ku zdziwieniu Jar Jara, podobno jego ojciec po tym zdarzeniu próbował popełnić samobójstwo, które okazało się nieudane. Pół roku po tym wydarzeniu spotkał Dartha Sidiousa i został jego tajnym uczniem.

Swego czasu pracował w zoo i „przypadkiem” wypuścił wszystkie zwierzęta, co utwierdziło Sidiousa o jego możliwościach.

Jar Jar brał udział w bitwie o Naboo, gdzie głównie potykał się o droidy i popieprzając po całym polu bitwy, walił w armię i wroga, i swoją. Nie wiadomo, jakim cudem Jar Jar zdobył rangę generała[1], ale dla jego mrocznych planów była to oczywiście świetna okazja. Jar Jar jako jeden z niewielu wiedział, że Darth Sidious i senator Palpatine to jedna i ta sama osoba. Gdy nauczył się już od Dartha Sidiousa wszystkiego, co mógł, upozorował własną śmierć i odsunął się w cień knując nikczemne plany. Jego miejsca w Imperium zajęli gubernator Tarkin oraz Inkwizytor.

Tak naprawdę Jabba nie był szefem półświatka na Tatooine – Jar Jar kontrolował znanego Hutta. Pozwalał mu na jakąś swobodę, np. nasyłanie zabójców na rywali, ale gdy Han Solo szmuglował przyprawę dla Jabby, 15% towaru trafiało do Jar Jara.
Po uwzględnieniu sposobu zachowania Jare jare Jar Jara, wciąż są wątpliwości, czy jest on rzeczywiście Sithem.

W epizodach II i III (po spotkaniu z Palpatinem) staje się nagle bystry i mniej fajtłapowaty.
W Mrocznym Widmie, zanim zanurkował w jeziorze, wykonał kilkumetrowy skok, więc może być spokrewniony z żabą.
Jar Jar jako generał podczas bitwy o Naboo prowadził Armię Gungan beznadziejnie i często wręcz sabotował działanie bitewne. Gdyby Anakin nie pokrzyżował jego planów, Gunganie zostaliby rozstrzelani przez droidy.
Jar Jar jako pierwszy podsunął pomysł nadania Palpatine'owi tytułu Najwyższego Kanclerza.
Ponadto, wszyscy senatorowie jednogłośnie uznali ten pomysł za rewelacyjny, co sugeruje, że Jar Jar przekonał ich do tego przy użyciu Mocy.
W jednym odcinku Wojen klonów zostaje uznany za Jedi. Droidy twierdzą, że Jar Jar potrafi używać Mocy. Nie wiedzieli, jak blisko byli prawdy…
Jar Jar ma żółte oczy… Sithowie mają żółte oczy.
Mało prawdopodobne, aby Jar Jar miał tak silny język, aby przyciągać nim owoce takiej wielkości. Mógł do tego używać Mocy…
Coruscant – stolica galaktyki. Metalowa duża kulka w kosmosie bez żadnych drzew. Ciekawe skąd oni biorą tlen? Być może tak będzie wyglądać nasza Ziemia w przyszłości.
Hosnian Prime – druga metalowa kulka w kosmosie, ale już z drzewami i morzami, rozwalona przez gwiazdobójcę, to raczej tak będzie wyglądać Ziemia w 2500 roku.
Tatooine – jej powierzchnia jest pokryta piachem i domkami jak u Flintsonów. Kryjówka dla przestępców. Planeta rodu Skywalkerów oraz Arabów, którzy lubią porywać ludzi… Z dziwnych przyczyn, to właśnie z tego zadupia pochodzą najwięksi bohaterowie Galaktyki. Planeta ta leży niby w jednej z najlepiej rozwiniętych galaktyk, ale mimo to jest tam dziadostwo jak we wschodniej Europie.
Mygeeto – zimowa planeta na której podczas wykonywania Rozkazu 666 66 zginął pewien Jedi.
Alderaan – rodzima planeta Lei. Rozpierniczona przy pomocy lasera najcięższego kalibru. Prawdopodobnie jakąś tam gwiazdę śmieci, czy coś takiego…
Naboo – planeta mająca krajobraz jak Irlandia. Pochodzili z niej takie osobistości jak: Palpatine, Padmé Amidala i Jar Jar Binks, którzy o dziwo mieli swój większy lub mniejszy wkład w powstaniu Imperium. Atakowały ją ropuchy z Federacji Rosyjskiej Handlowej.
Endor – miejsce zielonych lasów i dzikich misiów ubranych jak Indianie. Wokół niej krążyła druga Gwiazda Śmieci.
Yavin – tajna baza Rebeliantów. Jeśli chodzi o malowniczy krajobraz, to taka Polska z wyglądu…
Hoth – druga kryjówka Rebelii. Nie daj zwieść się nazwie, na planecie zwanej Gorąco jest zimniej niż na Antarktydzie. Można spotkać tam pełno imperialistów, wamp, duchów i Ruskich. Ostatnio widziano nawet Yeti.
Kamino – planeta, w której robiono eksperymenty i klonowano ludzi. Kryjówka Jango Fetta.
Dagobah – Dolina Rospudy i kryjówka Zgredka.
Utapau – kryjówka generała Śmieciousa. Tam Obi zabił tego tchórzo-cyborga, co ucieka do mamy po każdej walce.
Mustafar – kryjówka, kurczę, ile tych kryjówek! Schowali się tam Separatyści. Planeta lawy, na której Kenobi grillował swojego rodzonego padawana.
Bespin – miasteczko w chmurkach, wbrew pozorom nie takie przyjazne.
Geonosis – taki Saturn z wyglądu. Drugie pustynne zadupie (jedno nie starczy) znajdujące się w niewielkiej odległości od pierwszego. Z niego pochodzą niezniszczalne super czołgi, drony i Tomahawki. Rodzima planeta droidów bojowych.
Kashyyyk – (cholera, ile tam tych igreków nastawiali?) planeta Chewbacci. Tam stary Yoda pojechał ratować Wookie, lecz mało brakło, a zarąbały by ich własne klony.
Jakku – trzecie pustynne zadupie w galaktyce. Kiedyś była tam bida z nędzą, ale odkąd dobito tam Imperium, mieszkańcy żyją w dostatku dzięki zbieractwu złomu.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Doświadczenie:
15

poziom
doświadczenia

411

punktów

Odznaki:
Odznaka ŁowcaPoziom odznaki

Łowca

Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?

Odznaka BywalecPoziom odznaki

Bywalec

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczPoziom odznaki

Strzałkowicz

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Miłośnik zwierzątPoziom odznaki

Miłośnik zwierząt

Odznaka za ocenianie nowych materiałów ze zwierzętami, które trafiły na główną.

Odznaka Miłośnik dowcipówPoziom odznaki

Miłośnik dowcipów

Odznaka dla osób, które otrzymują dowcipy na e-mail.

Odznaka Przykładny JejowiczPoziom odznaki

Przykładny Jejowicz

Odznaka za przykładną obecność na Jeja.pl

Odznaka Czujne OkoPoziom odznaki

Czujne Oko

Odznaka przyznawana osobom, które zgłosiły istotny problem na Jeja.pl

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
9719
razy
Memów i obrazków:
65
w aktywnych
3
w poczekalni
Goodgame Empire
121

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar OwOcomedy

20 lipca, 23:21

ale fajna profilówka, uwielbiam anthro rekiny i taki styl rysowania

Avatar Ignisus

19 lipca, 11:37

Co to za herezyjna profilówka?

Avatar Asasyn_Z_Rivii

19 lipca, 11:38

@Ignisus: mam w galerii takich więcej niż armia republiki, klonów

Avatar Ignisus

19 lipca, 11:39

@Asasyn_Z_Rivii: Ile petabajtów?

Avatar Asasyn_Z_Rivii

19 lipca, 11:39

@Ignisus: dużo

Avatar The_Crashendo

9 lipca, 18:53

Cześć

Avatar Frutti56

6 lipca, 23:28

hot avek

Avatar Asasyn_Z_Rivii

7 lipca, 00:01

@Frutti56: mam z tą postacią wiele zdjęć

Avatar kiroshi

4 lipca, 15:42

To na avatarze to wreszcie co ma płetwę i takie uszy

Avatar MemicznyInkwizytor

21 czerwca, 01:20

Horni profilowe

Avatar MTFcomanderEta10

31 maja, 22:53

Hmmm.... Czyżby 1471 na avku?

Avatar Asasyn_Z_Rivii

1 czerwca, 08:08

Avatar MTFcomanderEta10

1 czerwca, 08:11

@Asasyn_Z_Rivii: no bierem cie do ośrodka 19 *wbija jeszcze 10 typa* *zabiera z typami 1471*

Avatar baronlennabeka

6 maja, 22:23

Kogo masz na avatarze?

Avatar Asasyn_Z_Rivii

6 maja, 22:23

@baronlennabeka: Marson.
Ten od tego Pokój wytrzeźwień

Avatar baronlennabeka

Edytowano - 6 maja, 22:24

@Asasyn_Z_Rivii: Tak myślałem. Pokój wytrzeźwień jest bardzo spoko kanałem, a Marson jest tam najlepsza osobą.

Avatar gromixowski

22 kwietnia, 13:13

witaj

Avatar Towarzysz_Boniacz89

12 kwietnia, 21:23

Fajny awatar

Avatar Grneral_kenobi

6 kwietnia, 12:22

Dla czego tak bardzo lubisz Nihiliusa?

Avatar Asasyn_Z_Rivii

6 kwietnia, 12:23

@Grneral_kenobi: Jeden z wielu powodów:
Jako jednemu z niewielu nie zależało na władzy lecz na zaspokojeniu wiecznie rosnącego głodu

Avatar Grneral_kenobi

6 kwietnia, 12:24

@Asasyn_Z_Rivii: przy okazji to ty usywałeś moje komentarze?

Avatar Asasyn_Z_Rivii

6 kwietnia, 12:25

Avatar Grneral_kenobi

6 kwietnia, 12:26

@Asasyn_Z_Rivii: no to Boży usuwał usunął mój komentarz jak odblokować btryb ciemny nawet

Avatar Pryncypalki

25 marca, 22:55

Furras xd

Avatar Tajnyifajny

9 marca, 19:51

Burras D:

Avatar
Konto usunięte

1 marca, 20:55

Był tu kiedyś użytkownik o nazwie losowyziomek znałeś?

Avatar Asasyn_Z_Rivii

1 marca, 21:02

nie. Z tego co wiem zrobiłem se przerwę od jeja. Kilka dni później chyba ten gość przybył.
Więcej nie wiem

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 marca, 21:03

@Asasyn_Z_Rivii: A ok, powiedzmy że ci wierzę

Avatar EzE_team_LUBIESER

1 marca, 13:34

to ty jesteś ten co powiedział że anime to tylko r....nie?

Avatar EzE_team_LUBIESER

1 marca, 13:37

@Asasyn_Z_Rivii: możesz powiedzieć który to był?

Avatar Asasyn_Z_Rivii

1 marca, 13:38

@EzE_team_LUBIESER: mawiają na niego aszaszyn

Avatar EzE_team_LUBIESER

1 marca, 13:39

@Asasyn_Z_Rivii: dobra... widze błąd który popełniłem
dzięki

Avatar miesny_budyn

17 lutego, 22:34

cześć

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Asasyn_Z_Rivii

17 lutego, 22:38

@miesny_budyn: dawaj

Avatar miesny_budyn

17 lutego, 22:40

@Asasyn_Z_Rivii: to kontakty będzie szybciej i generalnie lepiej

Avatar
Konto usunięte

17 lutego, 14:22

kox awek, dostajesz za niego lenny-ziemniaczka.

Avatar ZiemiaJestElipsom

10 lutego, 21:44

Idealnie się pojawiłem, masz na pamiątkę

Avatar Koronawirus_Polski

9 lutego, 22:48

Hello There

Avatar Asasyn_Z_Rivii

9 lutego, 22:49

@Koronawirus_Polski: general koronawirus!

Avatar Lady_Suriya

27 stycznia, 10:13

Hejo ^^' Chciałam poczytać któreś z twoich opowiadań, ale nie mogę znaleźć. Mógłbyś mi powiedzieć, jak się nazywasz na wattpadzie albo ewentualnie link podać? Z góry dzięki.
I przy okazji jak tam u Ciebie? Mam nadzieję, że wszystko jest oki

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Asasyn_Z_Rivii

27 stycznia, 11:05

@Lady_Suriya: a inne? Krew i stal? Stary fanatyk łucznictwa?
Jak one?
Mogę ci też zdradzić na priv co piszę by wk....ić yaoistki. Chcesz wiedzieć?

Avatar Lady_Suriya

27 stycznia, 11:56

@Asasyn_Z_Rivii: za chwilę, zaraz mam sprawdzian z historii (starożytny Rzym to nie przelewki)

Avatar
Mr_UnknownNickname

23 stycznia, 14:25

Pytanie mogę wziąć to pod bazę do pewnego pytania?

Avatar Asasyn_Z_Rivii

23 stycznia, 18:16

yes

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia, 14:46

Sprawa jest

Avatar Asasyn_Z_Rivii

18 stycznia, 15:01

jakaż to

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia, 15:03

@Asasyn_Z_Rivii: "nowa era powstała, pokoleniu xy" twoje opowiadanie są super

Avatar Asasyn_Z_Rivii

18 stycznia, 15:04

zamierzam jeszcze opublikować coś z bannerlorda.
Niestety jeszcze nie zaczęte lecz fabuła zrobiona

Avatar Oliwier256

24 grudnia 2020, 14:22

Avatar False1337

Edytowano - 24 grudnia 2020, 12:01

Wesołych świąt życzę :3

Avatar Alfa7

22 grudnia 2020, 14:12

Wesołych świąt jejowy pisarzu!
Z tej okazji daje Ci te oto:
Ukryte ostrze

Avatar Asasyn_Z_Rivii

22 grudnia 2020, 14:18

@Alfa7: dzięki. Masz też ode mnie prezent

Avatar
Eksperyment54

16 grudnia 2020, 18:36

Avatar Przyczajonyodkurzacz

14 grudnia 2020, 12:38

Cześć, zapraszam do grupy fajnych ludzi https://grupy.jeja.pl/8471,osiedle-jejowe.html

Avatar NothingWhitee

12 grudnia 2020, 20:32

Grasz w warbanda native, vc, nw czy wszystkie?

Avatar NothingWhitee

13 grudnia 2020, 17:59

@NothingWhitee: nie uzyskałam odpowiedzi, smuteg :|

Avatar Asasyn_Z_Rivii

13 grudnia 2020, 18:43

@NothingWhitee: wszystkie. Koniec

Avatar NothingWhitee

13 grudnia 2020, 18:44

@Asasyn_Z_Rivii: kurde, sorry, chciałam tylko o grach pogadać, sory :/?

Avatar
Eksperyment54

13 grudnia 2020, 18:26

*puk, puk*

Avatar
Eksperyment54

1 grudnia 2020, 13:17

Avatar Alfa7

25 listopada 2020, 08:54

Cześć jako, że jesteś członkiem ligi jejowych pisarzy wattpadowych proszę Cię o złożenie przysięgi szczegóły znajdziesz w linku
https://grupy.jeja.pl/topic,75825,regulamin-wiec-koniec-szczesliwego.html

Avatar Przyczajonyodkurzacz

25 listopada 2020, 07:57

Miałeś urodziny tydzień po mnie
No nieźle

Avatar Kolodziej_1

24 listopada 2020, 20:45

Avatar Techniq4

21 listopada 2020, 12:59

witam

Avatar Borsuk_Edward

19 listopada 2020, 09:23

Seks

Avatar Oliwier256

19 listopada 2020, 07:53

Wszystkiego najlepszego
Dużo szczęścia,pomyślności,zdrowia,kasy oraz żeby nikt cię nie wku*wiał

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2020, 17:13

Fajny avek

Avatar
Eksperyment54

2 listopada 2020, 08:32

*zostawia dziwny worek pod drzwiami*

Avatar Szfindol

19 czerwca 2020, 11:11

Chronię ten profil przed rozdziewiczeniem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Przyczajonyodkurzacz

12 września 2020, 07:46

@Grneral_kenobi: to brzmi jak wyzwanie

Avatar Koronawirus_Polski

26 października 2020, 14:35

@Szfindol: Wysyłam wsparcie

Avatar
Eksperyment54

21 października 2020, 11:28

Witaj

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia Asasyn_Z_Rivii

Szukaj osoby