Profil użytkownika Burger2004_09

Avatar Burger2004_09
Login:
Burger2004_09
Imię:
Szymon
Strona www:
Kilka słów o sobie:
Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania zaj...ne wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu hak w nodze.

Druga połowa mieszkania zaj...na Wędkarzem Polskim, Światem Wędkarza, Super Karpiem xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie wędkarskie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla wędkarzy i kręci gównoburze z innymi wędkarzami o najlepsze zanęty itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypie....ić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wk...ił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu karasie jedzo guwno. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę SUM, za naj...nie 10k postów."

"Jak jest ciepło to co weekend zapi.....a na ryby. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę jem rybę na obiad a ojciec pie....i o zaletach jedzenia tego wodnego gówna. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że jem dużo ryb bo zawierają fosfor i mózg mi lepiej pracuje.

Co sobotę budzi ze swoim znajomym mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują pakując wędki, robiąc kanapki itd.

Przy jedzeniu zawsze pie....i o rybach i za każdym razem temat schodzi w końcu na Polski Związek Wędkarski, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr niedostatecznie zarybiajo tylko kradno hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Wielką Encyklopedię Ryb Rzecznych żeby się uspokoić.

W tym roku sam sobie kupił na święta ponton. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go rozpakował i nadmuchał w dużym pokoju. Ubrał się w ten swój cały strój wędkarski i siedział cały dzień w tym pontonie na środku mieszkania. Obiad (karp) też w nim zjadł [cool][cześć]

Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich ryb w polsce to bym wziął i zapie....ił.

Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na ryby w drodze wyjątku. Super prezent k...o.

Pojechaliśmy gdzieś wpi..u za miasto, dochodzimy nad jezioro a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Rozłożył cały sprzęt i siedzimy nad woda i patrzymy na spławiki. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem discmana to mnie ojciec pie....nął wędką po głowie, że ryby słyszą muzykę z moich słuchawek i się płoszą. Jak się chciałem podrapać po dupie to zaraz 'krzyczał szeptem', żebym się nie wiercił bo szeleszczę i ryby z wody widzą jak się ruszam i uciekają. 6 godzin musiałem siedzieć w bezruchu i patrzeć na wodę jak w jakimś j...nym Guantanamo. Urodziny mam w listopadzie więc jeszcze do tego było zimno jak sam sk...ysyn. W pewnym momencie ojciec odszedł kilkanaście metrów w las i się spierdział. Wytłumaczył mi, że trzeba w lesie pierdzieć bo inaczej ryby słyszą i czują.

Wspomniałem, że ojciec ma kolegę mirka, z którym jeździ na ryby. Kiedyś towarzyszem wypraw rybnych był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w kamizelce BOMBER. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny zbysio przyszedł na hehe kielicha. Naj...li się i oczywiście cały czas gadali o wędkowaniu i rybach. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepsze są szczupaki czy sumy.

WEŹ MNIE NIE WK...IAJ ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAKIE SZCZUPAK MA ZĘBY? CHAPS I RĘKA UJ...NA!

K...A TADEK SUMY W POLSCE PO 80 KILO WAŻĄ, TWÓJ SZCZUPAK TO IM MOŻE NASKOCZYĆ

CO TY MI O SUMACH PIE....ISZ JAK LEDWO UKLEJĘ POTRAFISZ Z WODY WYCIĄGNĄĆ. SZCZUPAK TO JEST KRÓL WODY JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI

No i aż się zaczeli nak...iać zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio spadł z rowerka i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec

I bardzo k...a dobrze

Tak go za tego suma znienawidził.

Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli Polskim Związku Wędkarskim. Stał się on kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś był trzęsienie ziemi to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych sk...ysynach z PZW powiedzieć. Gazety niewędkarskie też przestał czytać bo miał ból dupy, że o wędkarstwie polskim ani aferach w PZW nic się nie pisze.

Szefem koła PZW w mojej okolicy jest niejaki pan Adam. Jest on dla starego uosobieniem całego zła wyrządzonego polskim akwenom przez Związek i ojciec przez wiele lat toczył z nim wojnę. Raz poszedł na jakieś zebranie wędkarskie gdzie występował Adam i stary wrócił do domu z podartą koszulą bo siłą go usuwali z sali takie tam inby odpi.....ał.

Po klęsce w starciu fizycznym ze zbrojnym ramieniem PZW ojciec rozpoczął partyzantkę internetową polegającą na szkalowaniu PZW i Adama na forach lokalnych gazet. Napi...alał na niego jakieś głupoty typu, że Adam był tajnym współpracownikiem UB albo, że go widział na ulicy jak komuś gwoździem samochód rysował itd. Nie nauczyłem ojca into TOR więc skończyło się bagietami za szkalowanie i stary musiał zapłacić Adamowi 2000zł.

Jak płacił to przez tydzień w domu się nie dało żyć, ojciec k...ił na przekupne sądy, PZW, Adama i w ogóle cały świat. Z jego pie....enia wynikało, że PZW jak jacyś masoni rządzi całym krajem, pociąga za szurki i ma wszędzie układy. Przeliczał też te 2000 na wędki, haczyki czy łódki i dostawał strasznego bólu dupy, ile on by mógł np. zanęty waniliowej za te 2k kupić (kilkaset kilo).

Stary jakoś w zeszłym roku stwierdził, że koniecznie musi mieć łódkę do połowów bo niby wypożyczanie za drogo wychodzi i wszyscy go chcą oszukać

synek na wodzie to się prawdziwe okazy łapie! tam jest żywioł!

ale nie było go stać ani nie miał jej gdzie trzymać a hehe frajerem to on nie jest żeby komuś płacić za przechowywanie więc zgadał się z jakimiś wędkarzami okolicy, że kupią łódkę na spółkę, ona będzie stała u jakiegoś janusza, który ma dom a nie mieszkanie w bloku jak my, na podjeździe na przyczepie, którą ten janusz ma i się będą tą łódką dzielili albo będą jeździć łowić razem.

Na początku ta kooperatywa szła nawet nieźle ale w któryś weekend ojciec się rozchorował i nie mógł z nimi jechać i miał o to olbrzymi ból dupy. Jeszcze ci jego koledzy dzwonili, że ryby biorą jak poj...ne więc mój ojciec tylko leżał czerwony ze złości na kanapie i sapał z wk...ienia. Sytuację jeszcze pogarszało to, że nie miał na kogo zwalić winy co zawsze robi. W końcu doszedł do wniosku, że to niesprawiedliwe, że oni łowią bez niego bo przecież po równo się zrzucali na łódkę i w niedzielę wieczorem, jak te janusze już wróciły z wyprawy, wyszedł nagle z domu.

Po godzinie wraca i mówi do mnie, że muszę mu pomóc z czymś przed domem. Wychodzę na zewnątrz a tam nasz samochód z przyczepą i łódką xD Pytam skąd on ją wziął a on mówi, że januszowi zaj...ł z podjazdu przed domem bo oni go oszukali i żeby łapał z nim łódkę i wnosimy do mieszkania XD Na nic się zdało tłumaczenie, że zajmie cały duży pokój. Na szczęście łódka nie zmieściła się w drzwiach do klatki więc stary stwierdził, że on ją przed domem zostawi.

Za pomocą jakichś łańcuchów co były na łódce i mojej kłódki od roweru przypiął ją do latarni i zadowolony chce iść wracać do mieszkania a tu nagle przyjeżdżają 2 samochody z januszami współwłaścicielami, którzy domyślili się gdzie ich własność może się znajdować xD Zaczęła się nieziemska inba bo janusze drą mordy dlaczego łódkę ukradł i że ma oddawać a ojciec się drze, że oni go oszukali i on 500zł się składał a nie pływał w ten weekend. Ja starałem się załagodzić sytuację żeby ojciec od nich nie dostał wpie....u bo było blisko.

Po kilkunastu minutach sytuacja wyglądała tak:

-Mój ojciec leży na ziemi, kurczowo trzyma się przyczepy i krzyczy, że nie odda

-Janusze krzyczą, że ma oddawać

-Jeden janusz ma rozj...ny nos bo próbował leżącego ojca odciągnąć od łódki za nogę i dostał drugą nogą z kopa

-Dwóch policjantów ciągnie ojca za nogi i mówi, że jedzie z nimi na komisariat bo pobił człowieka

-We wszystkich oknach dookoła stoją sąsiedzi

-Moja stara płacze i błaga ojca żeby zostawił łódkę a policjantów żeby go nie aresztowali

-Ja smutnazaba.psd

W końcu policjanci oderwali starego od łodzi. Ja podałem januszom kod do kłódki rowerowej i zabrali łódkę, rzucając wcześniej staremu 500zł i mówiąc, że nie ma już do łódki żadnego prawa i lepiej dla niego, żeby się nigdy na rybach nie spotkali. Matka ubłagała policjantów, żeby nie aresztowali ojca. Janusz co dostał w mordę butem powiedział, że on się nie będzie pie**olił z łażeniem po komisariatach i ma to w dupie tylko ojca nie chce więcej widzieć.

Stary do tej pory robi z januszami gównoburzę na forach dla wędkarzy bo założyli tam specjalny temat, gdzie przestrzegali przed robieniem jakichkolwiek interesów z moim ojcem. Obserwowałem ten temat i widziałem jak mój ojciec nieudolnie porobił trollkonta

Szczepan54

Liczba postów: 1

Ten temat założyli jacyś idioci! Znam użytkownika stary_anona od dawna i to bardzo porządny człowiek i wspaniały wędkarz! Chcą go oczernić bo zazdroszczą złowionych okazów!

Potem jeszcze używał tych trollkont do prześladowania niedawnych kolegów od łódki. Jak któryś z nich zakładał jakiś temat to ojciec się tam wpie**alał na trollkoncie i np. pisał, ze ch*jowe ryby łapie i widać, że nie umie łowić xD

Z tych samych trollkont udzielał się w swoich tematach i jak na przykład wrzucał zdjęcia złapanych przez siebie ryb to sam sobie pisał

Noooo gratuluję okazu! Widać, że doświadczony łowca!

a potem się z tego cieszył i kazał oglądać mi i starej jak go chwalą na forum.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Doświadczenie:
26

poziom
doświadczenia

2019

punktów

Odznaki:
Odznaka ŁowcaPoziom odznaki

Łowca

Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?

Odznaka KoneserPoziom odznaki

Koneser

Za każdy materiał, który osiągnął popularność w ciągu miesiąca otrzymujesz punkt.

Odznaka BywalecPoziom odznaki

Bywalec

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka OceniaczPoziom odznaki

Oceniacz

Za ocenienie jednego dnia gry (lub ubieranki), obrazka i dowcipu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczPoziom odznaki

Strzałkowicz

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Miłośnik zwierzątPoziom odznaki

Miłośnik zwierząt

Odznaka za ocenianie nowych materiałów ze zwierzętami, które trafiły na główną.

Odznaka Miłośnik dowcipówPoziom odznaki

Miłośnik dowcipów

Odznaka dla osób, które otrzymują dowcipy na e-mail.

Odznaka Przykładny JejowiczPoziom odznaki

Przykładny Jejowicz

Odznaka za przykładną obecność na Jeja.pl

Odznaka DociekliwyPoziom odznaki

Dociekliwy

Odznaka dla dociekliwych osób przyznawana za... Dociekliwi na pewno do tego dojdą!

Odznaka Czujne OkoPoziom odznaki

Czujne Oko

Odznaka przyznawana osobom, które zgłosiły istotny problem na Jeja.pl

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
22440
razy
Memów i obrazków:
792
w aktywnych
3
w poczekalni
Goodgame Empire
382

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Tajnyifajny

20 kwietnia, 09:52

Furry?

Avatar Burger2004_09

20 kwietnia, 09:53

@Tajnyifajny: być może

Avatar Tajnyifajny

20 kwietnia, 09:54

@Burger2004_09: czekaj...a ty ich czasem nie szkalowales? Czy cos mi sie poj...lo

Avatar Burger2004_09

20 kwietnia, 09:56

@Tajnyifajny: wydaję mi się, że ich nie szkalowałem

Avatar Tajnyifajny

20 kwietnia, 09:57

@Burger2004_09: a, to moze ktos z podobnym nickiem

Avatar cristofer6

16 marca, 21:58

Cześć

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Burger2004_09

2 kwietnia, 18:58

@cristofer6: tej, a Jejowy Dom jeszcze żyje? Pytam, bo dołączyłem, a Ty jesteś moderatorem.

Avatar cristofer6

2 kwietnia, 19:32

@Burger2004_09: Zależy od pory dnia, w okresie świątecznym zapewne trochę ucichnie. Ale zwykle żyje.

Avatar PewienKtosiek

25 grudnia 2020, 15:37

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Avatar
Eksperyment54

25 września 2020, 18:31

Witaj

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Eksperyment54

25 września 2020, 18:41

@Burger2004_09: dziękuję ci bardzo, co tam u ciebie słychać?

Avatar Burger2004_09

25 września 2020, 18:43

a nic nowego
Na tej stronie siedzę
Memy robię

Czasami coś jeszcze na grupach napiszę

Avatar Szfindol

18 września 2020, 22:16

Toż to prawie papieżowa liczba

Avatar
Konto usunięte

8 września 2020, 20:38

a co ty taki ciekawski

Avatar Burger2004_09

8 września 2020, 20:39

dociekliwy sam się nie zrobił

Avatar MatkaBoskaSowiecka

16 sierpnia 2020, 08:52

Gratuluję znalezienia się w rankingu bemiarzy

Avatar Burger2004_09

16 sierpnia 2020, 16:17

@MatkaBoskaSowiecka: Nie potrzebuję gratulacji związanych z dostaniem się do czegoś, co nie ma żadnej wartości

Avatar MatkaBoskaSowiecka

16 sierpnia 2020, 20:36

@Burger2004_09: K***a i weź tu miły bądź

Avatar VincyI

2 sierpnia 2020, 19:59

Fajny avek

Avatar Burger2004_09

3 sierpnia 2020, 07:39

@VincyI: a dzięki, ale Kakyoin-san w okularkach lepszy

Avatar Marequel

5 lipca 2020, 22:48

belzebub na avatarze i 666 obrazków na głównej

Avatar Burger2004_09

6 lipca 2020, 09:10

@Marequel: nie ma przypadków, są tylko ich iluzje

Avatar Gateusz

29 maja 2020, 21:27

Czm zauważyłem twoje istnienie dopiero jak wszedłeś wysoko na ranking memiarzy masz więcej strzałek w górę ode mnie a pierwszy raz cię widzę

Avatar Burger2004_09

2 czerwca 2020, 15:38

Avatar LiptonIceTea

30 maja 2020, 03:28

Ścigam cię ;)

Avatar Niemamnietu404

25 maja 2020, 12:48

Witam

Avatar antekk5

5 lutego 2020, 21:02

Avatar rozwalgo

26 grudnia 2019, 21:46

Avatar Burger2004_09

26 grudnia 2019, 21:50

Avatar Aarteek

15 listopada 2019, 13:50

ku*wa jego mać, jak cię nie uje*ie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Aarteek

17 listopada 2019, 22:39

@Brodacz: przypie**ol mu gazetą

Avatar Brodacz

17 listopada 2019, 22:40

@Aarteek: wyżej nie poleci

Avatar
Konto usunięte

23 października 2019, 17:37

Bij Żmija Perunie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Burger2004_09

Edytowano - 24 października 2019, 22:02

no to może pocisnąć jakąś straszną epidemią? Wiesz, jak hiszpanka, dżuma czy inne bakteryjne gówno. Do tego też wojenka, lub dwie, zarówno na Wschodzie, jak i na Zachodzie, gdzie do tej Na Wschodzie wtrąciła się Polonia, tym samym odzyskując Wilno oraz znaczną część Ukrainy i Białorusi. Na Zachodzie także burdel przez kolejny kryzys uchodźców oraz doszło do rozpie**olu w jakiejś elektrowni atomowej (w wyniku czego m. in. mieszkańcy Gdańską muszą brać jod). Brytania pogrąża się w chaosie. W USA wojna domowa. W Afryce tradycyjny burdel i chlew. Bliski Wschód pogrążony w wojnie. Państwa arabskie i Iran co chwila że sobą walczą, ale gdy wtrąci się do tego Izrael nagle powstaje wielka koalicja i Żydzi są spychani do swoich terenów. Względny spokój na Dalekim Wschodzie, chociaż Japonia zaczyna mieć zapędy imperialistyczne. Rosja pogrążona w czymś na wzór Wielkiej Smuty, ale tym razem śmierć ponoszą kolejni prezydenci z kolejnych ugrupowań. Polska trzyma się jako tak, dzięki decyzjom Partii nie została wciągnięta w kolejne konflikty i ogranicza się do plewienia resztek epidemii w Szczecinie. A Ameryka Południowa żre popcorn oglądając burdel na świecie.

Co o tym sądzisz?

Avatar
Konto usunięte

25 października 2019, 21:26

@Burger2004_09: Ty to masz łep jak skleb.
W ogóle sorki za tak długie przerwy, ale pakiet mi się skończył i internet mam tylko w KFC lub w domu.

Avatar Kobza

23 października 2019, 08:46

Ku*wa jego mać

Avatar Burger2004_09

23 października 2019, 08:51

@Kobza: jak cię nie uje*ie

Avatar Kobza

23 października 2019, 08:54

@Burger2004_09: To nie może spać

Avatar Deuslovult

7 października 2019, 14:32

Billy wonka <3

Avatar Burger2004_09

7 października 2019, 16:20

@Deuslovult: 🅱️illy 🅱️onka

Avatar Kobza

26 września 2019, 17:35

A je**ąć Ci tym socjalizmem?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Burger2004_09

6 października 2019, 08:24

@Kobza: wszyscy jesteśmy ciągle je**ni w dupę, niezależnie od panującego systemu. Z penisa socjalizmu przeszliśmy do penisa kapitalizmu

Avatar Kobza

6 października 2019, 08:28

@Burger2004_09: Tutaj się zgodzę. I chociaż fanem naszej pobalcerowiczowskiej gospodarki nie jestem, to w wielu kwestiach jest to o kilka poziomów wyżej niż za socjalizmu

Avatar DeadShoot

23 września 2019, 14:19

cześć
widzę że też jesteś skalmarem

Avatar Burger2004_09

23 września 2019, 14:50

@DeadShoot:
Handsome squidward

Bottom text

Avatar Kobza

17 września 2019, 15:44

Skąd pomysł na asyryjską flagę na awatarze? Popierasz bliskowschodnich chrześcijan?

Avatar Burger2004_09

17 września 2019, 17:58

@Kobza: lubię Asyrię

Avatar Kobza

17 września 2019, 18:44

@Burger2004_09: a co myślisz o chrześcijanach na Bliskim Wschodzie?

Avatar Burger2004_09

17 września 2019, 20:16

@Kobza: są mi obojętni

Avatar Kobza

17 września 2019, 20:39

@Burger2004_09: A nie uważasz, że jako zachód powinniśmy pomagać im w czasie prześladowań?

Avatar
GrandAutismo

6 września 2019, 11:29

Ty Janie Marksie trzeci coś rozdawał kapitał jak dzieci

Avatar AquoZ32

30 sierpnia 2019, 19:27

Lenin z rigczem

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2019, 22:10

Władimir Iljicz Uljanow > Rozalia Luxenburg

Avatar Burger2004_09

29 sierpnia 2019, 07:50

Gomułka sucha bułka

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2019, 08:20

@Burger2004_09: Lenin wspaniałe rozkozaczanie

Avatar jaraczzielska19

25 sierpnia 2019, 11:35

Czemu jestem wkurzający?

Avatar General_Kebabi

26 sierpnia 2019, 13:20

@jaraczzielska19: może dlatego że zachowujesz się jak przyje**ny

Avatar gotigwolf

25 sierpnia 2019, 09:50

Pokaż mi swoje towary

Avatar
GrandAutismo

22 sierpnia 2019, 19:44

thicc lenin

Avatar Burger2004_09

22 sierpnia 2019, 19:53

Avatar
GrandAutismo

22 sierpnia 2019, 19:57

@Burger2004_09: Teraz dopiero zauważyłem jakie miał barczyste bary jak kajakarz.

Avatar
niemamnietu

16 sierpnia 2019, 01:52

Sok z kaktusa

Avatar Burger2004_09

16 sierpnia 2019, 06:25

asutkak z kos

Avatar nirqm

13 sierpnia 2019, 08:21

*konfjused skriming*

Avatar Burger2004_09

13 sierpnia 2019, 08:24

@nirqm: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaAAAAaaaAaaaa

Avatar Deuslovult

11 sierpnia 2019, 11:02

Dobry avek. Kosovo je srpskie

Avatar Burger2004_09

11 sierpnia 2019, 11:06

Avatar
GrandAutismo

15 lipca 2019, 23:17

Czyżbym przekonał Pana do doktryny Mosleya? Pytam bom ciekawy skąd u ciebie takie zainteresowanie. A sam Avatar jest ładny.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar PoboznyProtestant

20 lipca 2019, 09:19

@AquoZ32: Od kiedy ty piszesz poprawnie?

Avatar AquoZ32

20 lipca 2019, 11:05

@PoboznyProtestant: na dluzsze wypowiedzi przeskakuje na poprawna pisownie

Avatar Judi556

19 lipca 2019, 01:16

Zostawię tutaj komentarz, bo dawno mnie nie było.

Avatar
GrandAutismo

3 lipca 2019, 20:27

mmm Mosley

Avatar Burger2004_09

3 lipca 2019, 20:42

mmm mosleyism

Avatar
JejakZeWsi

29 czerwca 2019, 15:13

*Wypala w ogrodzie profilu napis *JejakZeWsi tu był*

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar
JejakZeWsi

3 lipca 2019, 12:06

@Burger2004_09: *Sra w ogrodzie i spi***ala*

Avatar Burger2004_09

3 lipca 2019, 12:16

*bierze łopatę, nabiera gówna i rzuca nim w spi***alającego JejakaZeWsi*

Avatar MarssPL

29 czerwca 2019, 17:24

jestem tu by wbić 250 komentarz

Avatar Burger2004_09

29 czerwca 2019, 21:45

@MarssPL: a dziękować, dziękować

Avatar
Lutherek

7 czerwca 2019, 22:01

Dluga ta lista, nie ma co :V

Avatar Burger2004_09

14 czerwca 2019, 19:33

no pewnego dnia rozwinę
Speed in comments 100

Avatar
JejakZeWsi

7 czerwca 2019, 16:33

Pytanie
Czy lubisz ruzwelt1 ?

Avatar Burger2004_09

7 czerwca 2019, 16:34

ciota penis ch*j

Avatar DeadShoot

23 maja 2019, 20:56

no cesc

Avatar Zjemcikanapke

12 maja 2019, 20:45

Czarny Kocur Pro XxNoScopexX

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia Burger2004_09

Szukaj osoby