Profil użytkownika przemek1ni

Avatar przemek1ni
Login:
przemek1ni
Imię:
Lucif
Strona www:
Kilka słów o sobie:
miesiąc Star Treka, szykuj dupsko

mój nick nie zawiera mojego imienia
We're no strangers to love
You know the rules and

Obóz sekty – jeden z trzech obozów w Górniczej Dolinie. Ludzie z tego obozu nazywani są świrami z sekty.

Historia
Dawno temu Śniący przybył tutaj i zesłał ludziom proroczą wizję. Jednak wielu z nich nie chciało zobaczyć jego potęgi, nie chciało uwierzyć. Zaślepiała ich chciwość rudy. Tylko Y'Berion wraz z garstką towarzyszy usłuchał głosu Śniącego. Tak powstało bractwo. W chwili, gdy po raz pierwszy wstąpili na ścieżkę zbawienia, powstał również pierwszy krąg. Magia runiczna staje się zrozumiała dla każdego, kto podąża śladem Śniącego. Śniący wskazał Y'Berionowi i jego uczniom miejsce, w którym mieli się osiedlić. Wybrani pracowali bez przerwy, dniem i nocą, nie patrząc na niebezpieczeństwa i zmęczenie. Co chwila przybywali do obozu nowi ludzie, gotowi wysłuchać nauk Śniącego. Wspólnie próbowali przez modlitwę zjednoczyć się duchowo ze Śniącym. Narodził się drugi krąg. Zsyłane przez Śniącego wizje były coraz wyraźniejsze, ale bractwo nie dysponowało siłą wystarczającą, by nawiązać kontakt. Jeden z guru - Cor Kalom, znalazł rozwiązanie. Przygotował napój sporządzony z wydzieliny z wnętrzności pełzaczy. Bracia wypili go przed rozpoczęciem modłów i ich duchowe siły zjednoczyły się. W tym samym czasie nasi nowicjusze wyruszyli do innych obozów, by głosić tam nauki Śniącego i wyprowadzić niewiernych z błędów pogaństwa. W ten sposób zamknął się trzeci krąg. Długi czas upłynął od chwili założenia obozu. Wiele się tutaj zmieniło. Wiara umocniła się i rozprzestrzeniła. Trwałość i niezmienność wiary symbolizuje czwarty krąg.
Baal Cadar, guru, handlarz i nauczyciel z obozu Bractwa

Wiara
Członkowie obozu na bagnie wierzą w Śniącego, gdyż utrzymują, że pomoże on im wydostać się z kolonii karnej. Parę lat przed powstaniem obozu, Śniący przemówił do skazańca, który wraz z grupą kopaczy uciekł ze Starego Obozu. Dzięki wizji wskazał im drogę i stali się oni założycielami obozu na bagnie. Skazańcem tym był jaśnie oświecony Y'Berion. Dzięki jego inicjatywie znaleziono w masywie skalnym świątynię, wokół której powstał obóz. Wielu ludzi dołącza do Bractwa Śniącego jedynie z powodu powszechnego tam bagiennego ziela i jego halucynogennych właściwości, lecz zdarzają się również nowicjusze prawdziwie oddani sprawie Śniącego. Wierzą oni w rychłe przebudzenie się ich boga ze snu i uwolnienie z więzienia, jakim jest Górnicza Dolina. Ich przywitanie brzmi Zbudź się!. Duchowymi przywódcami nowicjuszy jest kasta guru – dawni nowicjusze, którzy po wielu latach ciężkiej pracy zostali wybrani przez Śniącego do nauczania zagubionych dusz. Imię każdego guru poprzedza tytuł Baal albo Cor np. Baal Orun lub Cor Kalom. Wielu świątynnych strażników nosi tytuł "Gor". Najważniejszymi osobami w obozie są Y'Berion, Cor Angar i Cor Kalom, prawa ręka Jaśnie Oświeconego. Opiekuje się on nowicjuszami i jest alchemikiem. Przygotowuje też wydzielinę z wnętrzności pełzaczy potrzebną nowicjuszom do wejścia w trans. Obóz na bagnie jest najbardziej religijnym obozem w całej kolonii. Jednak po tym, jak przywódca obozu w wizji dowiedział się, że Śniący jest demonem, natychmiast przestali w niego wierzyć i poparli plan magów wody związany z wysadzeniem kopca rudy i obaleniu w ten sposób bariery. Jedynie Cor Kalom z grupą zbuntowanych nowicjuszy i strażników świątynnych postanowił zbudzić Śniącego.

Dochody
Głównym źródłem zarobku sekty jest sprzedaż bagiennego ziela. Rośnie ono wyłącznie na bagnach i jest ochoczo kupowane przez ludzi z pozostałych obozów w kolonii. Szczególnie uwielbiają je najemnicy z Nowego Obozu.

Wygląd
Obóz na bagnie to rozległy obszar. Dzieli się on na dwa poziomy: niższy, gdzie toczy się głównie życie obozu oraz wyższy, dobudowany na drewnianych palach. Na wyższym poziomie znajdują się prowizoryczne domy, w których mieszka część mieszkańców obozu, laboratorium Cor Kaloma i plac treningowy straży świątynnej. Obóz otoczony jest przez bagna, gdzie pracują dwie grupy zbieraczy bagiennego ziela: pierwsza pod dowództwem Balora, a druga pod dowództwem Virana. W skale znajduje się wielka świątynia Śniącego, w której przebywa Y'Berion razem ze swoimi niewolnicami: Chani i Natalią. Cały niższy poziom jest zbudowany na drewnianych pomostach. Domy i sypialnie nowicjuszy są zbliżone wyglądem do współczesnych baraków wojskowych lub namiotów. W domach znajdują się głównie łóżka leżące bezpośrednio na ziemi.

Życie codzienne
Życie nowicjuszy polega głównie na przyjmowaniu nauk od guru. Niektórzy jednak całymi dniami przetwarzają bagienne ziele. Wykonują też specjalne zadania od guru. Są to jedne z raczej nielicznych obowiązków nowicjuszy. Guru natomiast nadzorują nowicjuszy w różnych dziedzinach, np. przetwarzanie ziela, alchemia. Jednak podstawowym zajęciem guru jest przekazywanie nowicjuszom nauk Śniącego. Strażnicy świątynni natomiast polują głównie na pełzacze w Starej Kopalni, aby pozyskać ich wydzielinę potrzebną Cor Kalomowi. Strażnicy często ćwiczą pod okiem Cor Angara. Jednak podstawową pracą wykonywaną w obozie zarówno przez guru, jak i nowicjuszy jest modlitwa do Śniącego.

Stroje
W obozie na bagnach ludzie noszą stroje, zależne od swej pozycji w sekcie np. nowicjusze noszą przepaski lub strój nowicjuszy, strażnicy świątynni — zbroje strażników, a guru — szaty Guru.

Hierarchia
Nowicjusze – najniższa kasta, co wcale nie oznacza, że są najmniej użyteczni w obozie. Większość nowicjuszy wykonuje najważniejsze czynności takie jak: modlitwa, pobieranie nauk od Guru, zbieranie ziela, przerabianie ziela na łodygi do palenia oraz wykonywanie mniej wymagających zadań poza obozem.
Straż Świątynna – większość strażników ćwiczy bądź pilnuje obozu zapewniając bezpieczeństwo nowicjuszom i guru. Niektórzy udają się do Starej Kopalni, gdzie sprzedają ziele i zapewniają ochronę kopaczom w zamian za gruczoły pełzaczy, które zawierają wydzielinę, którą alchemicy potrzebują do wytwarzania mikstur. Najwyżsi ze Strażników Świątynnych mają przydomek Gor bądź Gor Na. Najlepsi ze Straży Świątynnej mogą także używać magii, której natomiast nauczają ich Guru.
Guru – są duchowymi i magicznymi sercami obozu. Mają oni najłatwiejszy dostęp jeżeli chodzi o komunikację ze Śniącym. To oni nauczają nowych nowicjuszy, nadzorują ich prace oraz wydają rozkazy. Jest to najwyższa kasta. Najlepsi guru mają przydomek Cor natomiast reszta przeważnie nosi miano Baal'ów. Najwyższym Guru jest Y'Berion, to on jest przywódcą Obozu na Bagnach. Guru są ostateczną decyzją jeżeli chodzi o dołączenie do Bractwa bądź awansowanie na wyższy szczebel hierarchii.

Ciekawostki
Według Myxira wizje Śniącyego są efektem bagiennego ziela, które członkowie bractwa wypalali w nadmiernych ilościach, co osłabiało ich umysły i czyniło ich podatnymi na magię demona.
Większość członków bractwa jest łysych. Wyjątkami są fryzury Baal Netbeka, Melvina i Dusty'ego.
Poprzez błąd można przy zbieraczach ziela wydostać się poza barierę, bez pomocy kodów.
W rosyjskiej modyfikacji Returning Obóz bractwa jest zamieszkany przez poszukiwaczy, zombie-nowicjuszy i zombie-strażników świątynnych.
Powstała niemiecka modyfikacja o nazwie Die Sekte. Dodaje on w Gothic II Bractwo Śniącego, jednak nie znajduje się ono na bagnach, a w okolicach farmy Bengara. Wykorzystano ją również w Returning.
W modyfikacji Die Bedrohung (Zagrożenie) Paranor nie może wejść do obozu, ponieważ przed bramą stoją dwaj strażnicy oraz Cor Angar, którzy usypiają go, gdy spróbuje wejść do środka. Za pomocą kodów (na przykład używając kamery) możemy zobaczyć, że obóz jest pusty, a na placu świątynnym stoi mała grupka orków.
Nie wiadomo, dlaczego po zawaleniu Starej Kopalni Gomez wypowiedział wojnę Obozowi bractwa. Prawdopodobnie dlatego, że stanęli oni w obronie Nowego Obozu.
Modyfikacja Wasteland Mod przywraca Obóz Bractwa do Gothic II. W całym obozie stacjonują orkowie, a na wybrzeżu znajduje się port.
Początkowo w wersjach alpha oraz beta gry obóz, wiara, jak i kult Śniącego wyglądał kompletnie inaczej niż w ostatecznej wersji. Użytkownik portalu YouTube o psuedonimie Psimek razem z Arkadiuszem Woźniakiem przygotowali wyczerpujący film, w którym opowiadają o wszystkich aspektach bagien wraz z wyciętą później zawartością i zmianach naniesionych na przestrzeni produkcji gry.

przemek1ni - jedyny syn w rodzinie rolników, sklepikarzy i starych ludzi, dziedzic Hyundai Tucsona 2005, obecnie singiel

Czarne Słońce

youtube.com/watch?v=TavBe-nNZqo

To na awatarze to moje pierwsze wyraźne wspomnienia, jakie mam z wieku niemowlęcego.

Mam za długi opis, żeby dało się go *komfortowo* przeczytać, ale k*rwa nie chce mi się go kasować

youtube.com/watch?v=sqxTtgSe-0U

Powiedziałbym o sobie, że jestem umiarkowanym lekkoduchem dość mocno zdystansowanym do ludzi, otoczenia i życia. Życie moje i innych ludzi nie ma dużej wartości, ale bardzo szanuję cudzą własność (cudze życia to też cudza własność), przez co może się czasem komuś wydawać, że jestem bezinteresownym altruistą, ale taka klasyfikacja mnie zwyczajnie śmieszy. Nazwałbym swoją postawę jednym słowem, ale go nie znam.
Mój charakter ma spory wpływ na moje światopoglądy, te polityczne też. Staram się być na tyle na ile to możliwe, niezależny od innych na poziomie finansowym (pełny sukces) i emocjonalnym (no kuźwa, mam spore potrzeby towarzystwa osób podobnych do mnie, których widzę w świecie cholernie mało), lubię się czuć nieograniczany przez nic i nikogo, czyli po prostu wolny. Mam dość niskie potrzeby w kwestii przestrzeni życiowej, lubię prostotę wystroju z pomniejszymi, lecz znaczącymi akcentami moich zainteresowań, stylu i umysłu.
Uwielbiam kontrasty, czy to w sztuce, naturze, czy w społeczeństwie. Bardzo podoba mi się posiadanie wyrazistego stylu odzieżowo-makijażowego u innych ludzi, ale u siebie tego unikam. Cieszę się, że współcześnie "strefa alternatywna" zdaje się być największa i najbardziej zróżnicowana niż kiedykolwiek, każdy po odpowiednich poszukiwaniach może znaleźć coś i kogoś dla siebie.
Jeżeli podejmę jakąś *przemyślaną*, ważną decyzję, praktycznie niemożliwa jest zmiana mojego postępowania, uparciuch ze mnie, ale jeszcze się na tym nie przejechałem.
Moim nadrzędnym hobby stała się ostatnio grafika komputerowa, część moich głupotek można zobaczyć na Instagramie mojego znajomego (bawimy się w kolaborację mazowiecko-podlaską), ew. w moich jejowych memach i galerii.

isfp+a, stary obóz najemnicy yes man gromowładni synteza ze żniwiarzami zaje**ć dettlaffa sarif, chaotyczny neutralny ziomek ze mnie sobie jest

youtube.com/watch?v=Lanlb5fbVwA

~Kocham gatunek horroru
W pewnym stopniu wychowałem się na filmowych horrorach, miały pewien wpływ na moją młodzieńczą psychikę (to, że ze strachu przed ciemnością wyleczyłem się dopiero w wieku osiemnastu lat na pewno o mnie dobrze nie świadczy). Jestem na etapie, kiedy nie jestem pewien czy nadal potrafię się bać jakichkolwiek horrorków w ogóle (a szkoda).
Kilka gier i kilka książek z tego nurtu zapoznałem, ale jeśli dać mi wybór między nocnym maratonem przeciętnym slasherów, a ogrywaniem produkcji Frictional Games, pewnie zawsze wybiorę to pierwsze.
~Staram się kochać wszystkich ludzi
Ideologicznie jestem chrześcijaninem. Dość niestandardowym, czasem pokazuję środkowy palec obiektom kultu z otoczenia, w którym się w danej chwili znajduję. Strzec się muszą przede wszystkim katolickie obrazy i krzyże, generalnie po prostu nie cierpię religii i religijności, klękanie przed nieożywionym obiektem to dla mnie ciulowe zagranie, niezależnie od kontekstu.
Ale ludzi, niezależnie od ich poglądów i uczynków, kocham na swój sposób.
~Próbuję kochać języki obce, ale za szybko tracę zainteresowanie
Spontaniczne wybuchy kreatywności i samorozwojowej produktywności to sprzymierzeńcy tylko wtedy, kiedy wykonują przedsięwzięte zadania. Te moje są za krótkie, żeby się przez kilka lat uczyć języka, chyba że coś się we mnie zmieni. Nie przestaję próbować, to podobno najważniejsze.

youtube.com/watch?v=pat2c33sbog

~Nie udaje mi się kochać szybkiego postępu technologicznego
Największą rzeczą, która się zmieniła w ciągu ostatniego stulecia jest czas, przez który ludzka populacja angażując wszelkie dostępne im zasoby, może dokonać całkowitej anihilacji gatunku ludzkiego. Taka klawa planeta, a używają jej tak nieodpowiedzialne i agresywne istotki.
~Nie kocham świata zwierząt
Są fajne, ładne, przydatne, ale jestem ostatnim człowiekiem, który będzie miał pośmiertny problem do Wajdy za to, że zabił konia przy produkcji Popiołów na potrzebę ładnie wyglądającej sceny. Nie przeszkadza mi ani trochę wygląd współczesnego przemysłu mięsnego, może jedynie fakt używania mnóstwa chemii w procesie, ale będę barbarzyńskim mięsożercą, dopóki moje kabanosy nie zaczną wybiegać z pokoju
~Nienawidzę złowrogiej manipulacji, czyli zwykłego sku*wysyństwa
Mam z tym bardzo wartościowe, definitywnie ważne i rozwijające, ale jednak dość nieprzyjemne doświadczenia. Moją najważniejszą cechą jest, tak myślę, uczciwość i szczerość. Wiem, jakim człowiekiem nie chcę być

youtube.com/watch?v=hFlHsKExcYg

Bardzo ze mnie sympatyczna, seksowna, schludna i superancka osoba generalnie

W przeglądarce nie ustawiłem jako język wprowadzania tekstu polskiego, więc automatycznie wszystkie pisane słowa są podkreślane na czerwono. Zabawnie to wygląda

W drodze zawsze jest po drodze, byczku

gdybym miała serce
ocaliłabym dziem

Oficjalnie jestem boomerem, trzymałem kiedyś w dłoni dyskietkę

Jak mi zdejmą Star Treki z Netflixa, to nie będę miał z czego robić memów, proszę, nie róbcie tego D:

Chyba strasznie dużo przeklinam, ale nawet nie będę tego próbować zmieniać, mówię w te sposób i ...j, życie jest za mało romantyczne na kwiecisty język

Polecam nauki proroka Bokonona

Nigdy się jeszcze nie zirytowałem po zrickrollowaniu

Prorok Bokonon najlepszy prorok

Chciałbym mieć kolekcję tych bardziej dojrzałych komiksów DC+Vertigo, ale to jest drogie :(

ciulowe te linki do yt wszedzie

youtube.com/watch?v=ePpfAm3wAzk

Teraz kącik seksualno-kulturowy.

Seks jest fajny, ale wbiłeś kiedyś 40-sty poziom w cRPG D&D? To żarcik, nie porównywałbym tych dwóch rzeczy na poważnie. Moim ulubionym aspektem dowolnej gierki cRPG nie jest branie udziału w przedstawianej historii, dokonywanie w niej ważnych wyborów, kompletowanie ekwipunku, eksploracja, a właśnie odczuwanie tego, że postać gracza staje się coraz bardziej potężna. Problem się pojawia, kiedy w grze jest za dużo akcji, a za mało warstwy fabularnej, wtedy zwyczajnie się nudzę, odrzuca mnie kompletnie też grind, mam zatem dość wysokie oczekiwania względem tracenia czasu na penetrację loszków.
Aspekt wyraźnego rośnięcia w potęgę przyciąga mnie też do niektórych gier strategicznych z wyróżnieniem produkcji Paradoxu, gdzie jednak nie potrafiłbym zmusić się do przejścia gry w celu podbicia świata. Potęga ma sens tylko i wyłącznie wtedy, kiedy dalej jest przed tobą nadal stawiane jakiekolwiek wyzwanie, bez niego przyjemność ulatuje, także NIGDY w licznych przejściach nie zobaczyłem ekranu końcowego. Aleksander Macedoński tak naprawdę umarł z nudy po swojej serii podbojów, kiedy uświadomił sobie, że żadne państwo świata nie może mu zagrozić. Aha, kompletnie mnie odrzuca większość RTS, ponieważ za bardzo mnie męczą, konieczność w czasie rzeczywistym nadzorowania wielu wątków, frontów, staranie się wykorzystywać wszystkie zasoby jak najlepiej i najszybciej za mocno mnie stresuje, przez co mam z tego za mało frajdy.
Z gier na moje wyróżnienie zasługują jeszcze skradanki z dużymi, otwartymi lokacjami i nowe gry 2D z szybką, pełną przemocy akcją oraz horrory nastawione na potężne przerażenie, wręcz zaszczucie gracza

youtube.com
/watch?v=2efTA0-nNDM <-l-> /watch?v=WIhhanTtrx8

Seks jest fajny, ale oglądałeś kiedyś horror psychologiczny ze świetnymi aktorami, niesamowitą grą świateł i czarującą pracą kamery, w którym główny bohater (tudzież antybohater lub antagonista) popada w coraz głębszą Psychozę, aby w końcu wyzwolić w sobie skrywaną (czasem dosłowną) bestię, czemu towarzyszy spooky zmiana wyglądu i manieryzmu? Kocham takie historyjki, ale najważniejsza dla mnie jest realizacja od strony produkcyjnej, mam bardzo dużą tolerancję na nieprzekonujące aktorstwo i raczej rzadko się przywiązuję do jakiejkolwiek postaci filmowej z wyjątkiem antagonistów. Cieszą mi się oczy, kiedy widzę mniej lub bardziej udane podejścia do ❤️praktycznych efektów specjalnych❤️, charakteryzacji, kostiumów i innych fizycznych aspektów horroru, na które mogę najzwyczajniej w świecie patrzeć i doceniać pracę autorów. A że w praktyce oznacza to, że po prostu doznaję duchowego orgazmu, kiedy w Teksańskiej Masakrze Piłą Mechaniczną 2 lub w Mandy wchodzi scena pojedynku na piły łańcuchowe, to swoją drogą :)
Tak samo wygląda u mnie sprawa, kiedy przychodzi do filmów akcji - w blockbusterach kocham spektakle pirotechniczne, niszczenie budynków czy samochodów (omfg ten helikopter w drugim Terminatorze), nawet jeśli czasem są to makiety lub sceny silnie wspomagane przez CGI, które zazwyczaj odbiera mi trochę radości. W kinie kopanym szukam produkcji realistycznie oddających aspekty walki, jakimi są zmęczenie, obrażenia cielesne i gigantyczny stres, najlepiej żeby w ogóle było to nakręcone jak najmniejszą ilością cięć z dobrze widoczną przez cały czas akcją (omfg kino indonezyjskie nowej fali).
Oceniam film w dużej mierze na podstawie tego, jak bardzo sprawił, że podczas seansu czułem jakieś emocje, niekoniecznie te pozytywne, ale i tak bardzo rzadko podchodzę do dramatów, wydaje mi się, że na większości bym się wynudził, a to nie jest do końca zasłużona stygma.
Płaczę średnio na jednym z około stu seansów, więc nie jestem ani prawdziwym mężczyzną, ani uczuciową kokietką.
Nie ograniczam się do nowszego kina, ale poza lata trzydzieste też jeszcze nie wyszedłem, może kiedyś

https://www.youtube.com/watch?v=PjvTTfbpWjY

Seks jest fajny, ale dostałeś kiedyś kwadransowej gęsiej skórki podczas puszczenia pod rząd kilku epickich piosenek, każdej kolejnej nieco głośniej? Ja nie na przykład. Z czterech warstw kultury, które tu poruszam, mój gust muzyczny oraz muzykę w ogóle rozumiem najmniej, jestem dość biernym, niewgłębiającym się konsumentem, co jednak nie przeszkadza mi jakiś ten gust mieć i zauważać pewne tendencje. Większość artystów, których słucham, ma wokalistkę. Co ciekawe, jedyny growl, którego umiem słuchać też jest wykonywany przez kobietę.
Z jednego i tego samego powodu, wyklarowała się u mnie miłość do metalu z naciskiem na power metal, indie pop oraz muzyki klasycznej. Mojemu ukochanemu power metalowi jest jednak u mnie dużo łatwiej wywoływać to ciepłe, energetyzujące, zagrzewające do boju i puszczania krwi z wroga uczucie, które odnajduję też w tej bardziej dynamicznej części indie popu lub muzyki klasycznej.
Przez bardzo długi czas kompletnie nie trawiłem disco polo i rapu, to pierwsze obecnie całkowicie akceptuję (ale nie żebym w czasie wolnym słuchał, jestem przecież poważnym człowiekiem no weź), a na jakieś 99% tego drugiego mam dziwną alergię, mój mózg automatycznie odrzuca sposób, w jaki to wszystko brzmi, nikt mi nie zamydli oczu, że to wspaniały gatunek i to chodzi o przekaz, kiedy jego ulubione piosenki to pospieszne recytacje z prostą muzyką w tle. Ale i tak istnieje ten jeden rodzynek, który z jakiegoś powodu mi podchodzi, w opozycji do całej reszty gatunku :)

youtube.com/watch?v=PWuteqvfcus

"Stosunek seksualny nie istnieje" (jest nawet taka książka, to była dopiero dziwna przygoda), ale za to każdy człowiek, który umie czytać, może o seksie czytać.
Różne inne rzeczy też, ale po co?
Tak czy siak, ja umiem przeczytać kilkanaście książek w roku, z czego prawie zawsze znaczna większośc przypada na okres konkretnego miesiąca czy dwóch, mam tak już od dłuższego czasu, rekord pobiłem niedawno, 2020r między marcem a czerwcem (ciekawe dlaczego). Nie posiadam ulubionego gatunku literatury fikcyjnej, obracam się zazwyczaj w horrorze, kryminałach i sci-fi, odrzuca mnie natomiast niepotrzebnie kwiecisty (no grafomański kuźwa) język, bierni i niewyraziści główni bohaterowie istniejący tylko po to, aby użytkownik książki mógł wyobrazić siebie w skórze tej postaci i pośrednio doświadczyć jej przeżyć. Fuj. Do tego dochodzi wszystko, co stara się przedstawiać romantyczne ideały. Chodzi mi tu zarówno o najgorszą literacką epokę ever, jak i opieranie całej historii na wątkach miłosnych. Je**ć stare dramaty i współczesne harlekiny prądem.
Najczęściej jednak zanurzam się nie w fikcji, a w książkach historycznych, mam ich na koncie trochę, pomijając to, że bardzo wyraźnie preferuję czasy ubiegłego tysiąclecia niż czasy wczesnośredniowieczne i antyczne, nie mam ulubionego okresu historycznego (no może trochę pierwsza wojna światowa by się zaliczała, ale o tym prawie wszystko co wiem, wyniosłem z YT), więc sprowadza się to do tego, że wiem troszkę o wszystkim, ale nie znam się tak naprawdę dobrze na niczym. Plus mam wrażenie, że cała wyniesiona z lektury wiedza ulatuje ze mnie trochę za szybko, dobrze, że to tylko luźne hobby, a nie faktycznie ważne sprawy jak to, która pasta jest do butów, a która do zębów

youtube.com/watch?v=mwzHGbFNW1I

ranking anime
1star trek
2ash vs evil ded
3asterix i obeliks
4kuce z bronks
5morty rick

🎵One plus one is two
❤️that's me and you❤️
plus one is three
that's 😈fun fun fun fun😈
boys kiss boys kiss girls kiss girls
that's how it's meant to be🎵

My Lucifer is lonely🎵

Give me love, give me dreams.
Give me a good self-esteem🎵

youtube.com/watch?v=Wram5rPEQbQ

Pozdrawiam jak ktoś przeczytał te rzeczy powyżej, mi by się nie chciało
kto umrze ten umrze i trudno
jak dziecko umrze po porodzie, no to umrze
Szukam takiej fajnej miłej co bym jej mógł wysyłać memy przed wrzuceniem do internetu
Lgnę do umiarkowanej niestabilności psychicznej

youtube.com/watch?v=gXo5-Q6xOtk
Tak w sumie to lubię życie
youtube.com/watch?v=GQGymatU9Ww
Tak, to było nawiązanie do Jojo
https://www.youtube.com/watch?v=wAg-6qbEGbUranking memiarzy nie istnieje

Czarna lista:
☻przemek2ni
☻FuriaNecris (*)
☻Lucifer
☻Prelucif
☻Amu_Kuseno
☻KiciaLucyfer
☻Elskmegna
☻sotvidskote
☻Sugoba (połowicznie)

"może i zabieżecie mi wolność ale nigdy nie odbierzecie mi cycków!"

Rozwiń opis

Zwiń opis

Doświadczenie:
29

poziom
doświadczenia

2931

punktów

Komentarze
użytkownika poparto:
28441
razy
Memów i obrazków:
159
w aktywnych
9
w poczekalni
Goodgame Empire
279

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Ameron

wczoraj, 21:45

Król ma bana za szkalowanie Administracji do 27 kwietnia, także samozwańczo mianuje się jego regentem.
Jakby ktoś coś chciał to piszcie komentarze, odpowie po powrocie z banicji.

Avatar Xavier12

8 kwietnia, 10:45

Hej, jesteś aresztowany przez horni policję https://grupy.jeja.pl/topic,77105,cela-przemek1ni.html

Avatar kotul

6 kwietnia, 01:54

Dobry! Dzień bądź wieczór

Avatar przemek1ni

6 kwietnia, 11:18

@kotul: Też się nad tym czasem zastanawiam

Avatar kotul

7 kwietnia, 01:28

@przemek1ni: Przedmiotem głębokich przemyśleń jest ten temat

Avatar Ameron

8 kwietnia, 10:06

@kotul: Zawsze gdzieś na świecie jest wieczór, a gdzieś indzień dzień. Czy to nie zwariowane?

Avatar Zacmiony

31 marca, 20:46

Kurde bele przemuś chan ze swojego opisu zrobił 50 twarzy gothica

Avatar przemek1ni

31 marca, 23:03

@Zacmiony: Dobra, przekonałeś mnie, zostawiam tak jak jest

Avatar PoProstuMi

30 marca, 16:40

Zawiodłeś mnie. Myślałam, że chcesz zagrać w "Grę".

Avatar przemek1ni

30 marca, 18:49

@PoProstuMi: Miałem przez jakiś czas dylemat czy to poprawić, czy nie, ale stwierdziłem, że zostawię wersję oryginalną z profilu kumpla

Avatar przemek1ni

30 marca, 02:54

Ku pamięci

Avatar Lubie_AoT

18 marca, 13:46

https://youtu.be/X5Vyie1G0Mg
Hej pszemus lubisz ukulele?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Ameron

25 marca, 18:40

@przemek1ni: Cholera, było by zabawnie jakby Wim Hof też był pytany o to czy wie gdzie przebywasz XD

Avatar przemek1ni

25 marca, 18:43

@Ameron: -Wim, czy wiesz, gdzie jest Przemysław, to dla nas bardzo ważne, prosimy o współpracę, nie udawaj greka.
-Wat zei je?

Avatar Zacmiony

10 marca, 10:06

Wszystkiego najlepszego Przemuś z okazji 142 urodzin Wu Lien Teh
Życze ci żeby HunterMiki się już nigdy nie odrodził

Avatar przemek1ni

10 marca, 13:44

@Zacmiony: Hmm.
Czy ten człowiek to jakieś pandemia nawiązanie?

Avatar Ameron

12 marca, 12:06

@przemek1ni: To by było iście mistrzowskie nawiązanie

Avatar przemek1ni

12 marca, 14:50

@Ameron: Ten moment, kiedy lekarz odbiera poród matki Wu Lien Teh, a tu zamiast chłopczyka albo dziewczynki, wychodzi iście mistrzowskie nawiązanie

Avatar surrrfankaUwU

8 marca, 09:12

twoja lista anime jest cudowna

Avatar Moskaleczka

1 marca, 14:55

Ooo, samiec, masz ochotę na seksik? :3

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar przemek1ni

2 marca, 15:52

@Moskaleczka: Tak.
A co, masz o nim jakieś sprośne ploteczki? :3

Avatar Moskaleczka

2 marca, 19:07

@przemek1ni: Nie mam.

Avatar COWALSKY

28 lutego, 08:32

Hmm ciekawe kogo instagrama masz w linku na profilu pszemuś..

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar COWALSKY

28 lutego, 22:10

@przemek1ni: ale rozmawiamy chyba ze sobą a nie z nami

Avatar przemek1ni

1 marca, 00:32

@COWALSKY: Jak wam się to udaje w dzisiejszym skłóconym społeczeństwie? :0

Avatar Zacmiony

23 lutego, 07:48

Przemuś
Z okazji 23 lutego, daję ci nieletnich
Zjedz ich sobie czy coś

Avatar przemek1ni

23 lutego, 23:00

@Zacmiony: Dziękuję. Mój Lew w zagrodzie bardzo się ucieszy

Avatar YeahBatch_Piss

5 lutego, 14:06

Jakiego/ich programu/ów do obróbki graficznej używasz?

Avatar przemek1ni

5 lutego, 14:11

@YeahBatch_Piss: Poza Gimpa nie wychodzę

Avatar YeahBatch_Piss

5 lutego, 14:37

@przemek1ni: Gimp jest strasznie nieintuicyjny w porównaniu do painta

Avatar COWALSKY

10 lutego, 22:27

@YeahBatch_Piss: ale za to pszemuś był na otwarciu parasola lol

Avatar COWALSKY

22 stycznia, 20:49

jeżeli jeszcze żyjesz to zaklaskaj kolanami

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar COWALSKY

27 stycznia, 15:48

@przemek1ni: co racja to racja w dzisiejszych czasach żeby żyć godnie nie ma miejsca dla prawakuf

Avatar przemek1ni

29 stycznia, 04:48

@COWALSKY: To, że nie ma miejsca, staje się prawdą głównie, kiedy jesteś tak przytyty, że musisz siadać na poszerzonym siedzeniu w autobusie, aby móc sobie nadal wmawiać, że zajmujesz jedno miejsce, więc nie jest tak źle.
Gdyby nie pawicowcy, to nie mielibyśzdjęcieniepowiązane

Avatar ziom399

20 września 2011, 14:19

ale opis niezłyXD

Avatar Nanook

29 grudnia 2020, 18:52

@ziom399: No kurna zajebisty jest. Ten Przemo nie dość, że jest przystojniakiem z poczuciem humoru to ma kurde chłopak łeb.

Avatar przemek1ni

29 grudnia 2020, 20:06

@Nanook: Nanu, komplementowanie mnie podczas wyciągania trupa z mojej szafy to nadal wyciąganie trupa z szafy

Avatar gotigwolf

21 grudnia 2020, 22:40

SIema co tam u ciebie D:

Avatar przemek1ni

22 grudnia 2020, 02:51

@gotigwolf: gotik omg gotik omg gotik omg gotik omg gotik omg gotik omg gotik omg gotik omg gotik omg
.
.
.
Siema
To nie Halloween, skąd się wziąłeś, DUCHU DRUHA?

Avatar PLTronik

Edytowano - 7 grudnia 2020, 12:32

Od ilu lat jesteś na jeja?
W sensie kiedy założyłeś konto

Avatar przemek1ni

7 grudnia 2020, 12:41

@PLTronik: Jeja mi podaje datę rejestracji jako 1-szy maja 2011, ale to jest drugie konto, więc dodałbym jeszcze rok jejowania, wtedy wychodzi okrągła liczba

Avatar PLTronik

7 grudnia 2020, 12:46

@przemek1ni: nieźle

Avatar Landark

18 listopada 2020, 20:38

Co myślisz o ludziach, którzy mówią rzeczy typu: "Kto dzisiaj czyta książki?"

Avatar przemek1ni

19 listopada 2020, 04:11

@Landark: To samo co myślę o osobach, które mówią, że się nie prześpią z kimś, kto nie czyta książek

Avatar Ameron

15 listopada 2020, 15:10

Ile trzeba expa na 30 lvl?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Ameron

15 listopada 2020, 17:52

@przemek1ni: a jeśli chcę by mnie spalono?

Avatar przemek1ni

15 listopada 2020, 18:29

@Ameron: Nie wiem. Próbowałeś zostać petem?

Avatar Towarzysz_Boniacz89

10 listopada 2020, 19:20

Czarne Słońce?

Avatar przemek1ni

10 listopada 2020, 19:25

@Towarzysz_Boniacz89: Mam nadzieję, że nie

Avatar Towarzysz_Boniacz89

10 listopada 2020, 19:27

@przemek1ni: Ale, że co?

Avatar przemek1ni

11 listopada 2020, 01:22

@Towarzysz_Boniacz89: Nawiązanie do teorii spiskowej, która jest dla mnie osobistym symbolem bardzo ważnego doświadczenia życiowego, tak se tam wpisałem

Avatar Towarzysz_Boniacz89

11 listopada 2020, 01:40

@przemek1ni: Czarne słońce kojarzy mi się z tym

Avatar OwOcomedy

Edytowano - 5 listopada 2020, 22:45

*salutuje jejakowi, który 9 lat siedzi na jeja

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar przemek1ni

6 listopada 2020, 18:40

komentarz obrazkowy

Avatar OwOcomedy

6 listopada 2020, 18:40

@przemek1ni: ja tu nie jestem jeszcze rok, więc tego ten

Avatar PoProstuMi

31 października 2020, 10:38

"Bardzo ze mnie sympatyczna, seksowna, schludna i superancka osoba generalnie"
A do tego jaka skromna UwU

Bardzo długi opis. Przyznam, że nie przeczytałam całego. Czy wygrałeś już to wyzwanie z jego długością?

Avatar przemek1ni

31 października 2020, 11:50

@PoProstuMi: Jego długość i szerokość mają się dobrze, dziękuję, że pytasz

Avatar PoProstuMi

31 października 2020, 12:09

@przemek1ni: Aż mam ochotę zrobić Ci konkurencję, żeby za łatwo Ci nie poszło

Avatar dziesiecparoczu

3 lutego 2019, 17:45

kto to ten asterix
zajebista muza d-_-b

Avatar przemek1ni

3 lutego 2019, 23:57

@dziesiecparoczu: https://www.jeja.pl/user,Nanook
W przedszkolu się przy pisuarach trzymaliśmy za penisy, ale niestety szybko sobie zdał sprawę, że nie jestem dziewczyną i mnie rzucił. Ech, tyle przegrać

Avatar Nanook

30 października 2020, 16:36

@przemek1ni: O lol, dobrze czasem zjeżdżać u kogoś w komentarze na profilach. Nie dość, że serce me się uradowało, to jeszcze przypomniałeś mi te dobre czasy w przedszkolu

Avatar przemek1ni

30 października 2020, 17:07

@Nanook: Piekło Przedszkolanek
kiedy musiały to biedaczki wszystko potem czyścić :P

Avatar
Eksperyment54

25 października 2020, 19:10

Witaj

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar przemek1ni

25 października 2020, 19:45

Generalnie ten rok to jest dobry moment na spojrzenie na ten świat, ludzkość, jej historię i stwierdzenie: "No dobra, może już starczy tego wszystkiego?"

Avatar
Eksperyment54

25 października 2020, 19:46

@przemek1ni: w sumie racja

Avatar um_ok

11 października 2020, 21:22

przemo, urządzasz jakąś halołinową imprezę?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar przemek1ni

13 października 2020, 23:35

@um_ok: Mówisz z osobistego doświadczenia?

Avatar um_ok

13 października 2020, 23:38

@przemek1ni: na szczęście jeszcze nie

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2020, 03:25

hej przystojniaku umowimy sie?

Avatar przemek1ni

19 sierpnia 2020, 20:58

Gdzie i kiedy?

Avatar przemek1ni

30 sierpnia 2020, 02:57

@przemek1ni: kolejny zawod milosny

Avatar Sputnik

3 sierpnia 2020, 16:38

Sputnik prosi o zgodę na orbitowanie

Avatar przemek1ni

3 sierpnia 2020, 22:18

@Sputnik: Dzisiejsze męsko-męskie zaloty są strasznie abstrakcyjne, ale i tak mnie to kręci

Avatar
Eksperyment54

22 lipca 2020, 21:55

Daje ci tą owieczkę

komentarz obrazkowy

Avatar przemek1ni

22 lipca 2020, 22:27

Dziękuję. Mój Lew w zagrodzie bardzo się ucieszy

Avatar
Eksperyment54

28 czerwca 2020, 19:02

Hmmmmmmmmmmm ohayo sensei

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Ameron

4 lipca 2020, 16:36

@przemek1ni: Tym młodym to tylko Łupu cupu w głowie, a robić to nie ma komu.

Avatar przemek1ni

Edytowano - 5 lipca 2020, 01:04

@Ameron: No ku*wa mać, taką potwarz mi zasadza gościu nie dość, że jeszcze młodszy ode mnie, to dodatkowo migający się od pójścia na wakacyjny staż
hulksmash.mp3

Avatar Ameron

22 czerwca 2020, 14:36

"Nie udaje mi się kochać szybkiego postępu technologicznego." Oh, to dobrze się składa. Kiedy mogę przyjechać do Warszawy? Podobno nastawiali tam już trochę tych masztów 5G, możemy je razem popalić.

Avatar przemek1ni

22 czerwca 2020, 14:57

@Ameron: W Warszawie przypalam tylko młode wiedźmy na starym mieście

Avatar Ameron

22 czerwca 2020, 15:03

@przemek1ni: czemu tylko młode? A stare to gorsze?

Avatar przemek1ni

22 czerwca 2020, 15:06

@Ameron: Stare wiedźmy źle mi się kojarzą, bo jestem apodyktycznym ojcem i dostałem najmroczniejsze zakończenie w trzecim Wieśku

Avatar gotigwolf

12 lutego 2020, 21:39

Co tam u ciebie stary druchu ?

Avatar przemek1ni

16 maja 2020, 17:33

@gotigwolf: Wku*wiam się, że nie chcą mi dać w bibliotece...
posiedzieć znaczy

Avatar NorseWarrior

1 sierpnia 2019, 03:07

Witam, jestem prywatnym detektywem, proszę o kontakt ze mną w przypadku odczytania tego komentarza. Dziękuję.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar przemek1ni

6 września 2019, 20:03

@Ameron: Nie, jestem dość nieagresywny o tej porze roku

Avatar NorseWarrior

6 września 2019, 20:06

Avatar gotigwolf

17 marca 2019, 08:22

Już przez chwilę bałem się iż bliski usunięcia jesteś swego konta

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar gotigwolf

20 marca 2019, 00:02

@przemek1ni: Nie każdy bohater nosi pelerynę

Avatar Ameron

22 marca 2019, 14:57

@przemek1ni: eh, wybacz mu.

Avatar gotigwolf

28 lutego 2019, 12:49

Jak to ostatni miesiąc aktywności na jeja - nie rób tego zawsze miałem w tobie zbyt dobrego towarzysza abyś teraz odchodził :(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar przemek1ni

2 marca 2019, 08:06

@gotigwolf: Nie wiem, w konwersacji z lubianą przeze mnie osobą nie stosuję grzeczności, jeśli nie wynikają one z mojego spontanicznego postępowania. Odyseja trwała dziesięć lat i zakończyła się powrotem do domu, który bohater cały czas posiadał. Ja wolałbym taki gdzieś sobie znaleźć i nie wracać do miejsca startowego nigdy. I jeśli ta wędrówka zaprowadzi mnie gdzieś na stałe, to znaczy, że nie wypełniłem jej oryginalnego celu, jakim jest możliwie najdłuższa łazęga po interesujących mnie częściach świata (no dobra, w praktyce oznacza to głównie tę bardziej północną część Europy). Za jakiś miesiąc wyjeżdżam do Danii. Zobaczę, co będzie dalej

Avatar gotigwolf

2 marca 2019, 09:57

@przemek1ni: Ale super, ja też niegdyś planuje wielką podróż po Europie lecz z zamiarem powrotu. Ale liczę że tobie wszystko się uda i że przede wszystkim podczas podróży nic ci się nie stanie a przy tym przeżyjesz niezapomniane chwile.

Avatar Krzyniu

22 lutego 2018, 21:08

O lol, Lenin.

Avatar Ameron

23 lutego 2019, 16:07

@Krzyniu: o lol, stalin

Avatar Ameron

12 stycznia 2019, 20:25

Czekaj, zmieniłeś nick? Zawsze wydawało mi się że masz "przemek1i" a nie "przemek1ni".
Ewentualnie jestem ślepy i nie widziałem tego n .-.

Avatar przemek1ni

16 stycznia 2019, 00:33

@Ameron: No, jak Krzyniu wypie**olił TV, to ja sobie dodałem literę "n" w środku nicku, bo stwierdziłem, że skrajnie potrzebne mi to do życia

Avatar Ameron

20 stycznia 2019, 17:24

@przemek1ni: Mi skrajnie potrzebne do życia jest dostęp do możliwie czystego powietrza, źródło wody i jedzenia oraz miejsce do Modlonka :v

Avatar PoProstuMi

24 marca 2018, 11:15

A ty, Przemysławie, co uważasz za niemożliwe?

Avatar przemek1ni

26 marca 2018, 22:58

@PoProstuMi: Żeby to konto jeszcze kiedykolwiek było aktywne

Avatar
Stranger

31 grudnia 2018, 23:26

Avatar przemek1ni

31 grudnia 2018, 23:59

No ku*wa bywa

Avatar Ameron

Edytowano - 30 grudnia 2018, 16:48

*Pozytywny komentarz o jego psiej osobie*

I czemu usuwasz moje komentarze, tak nieładnie miśku, ograniczasz moją wolność słowa.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar przemek1ni

31 grudnia 2018, 20:24

@Ameron: Nie zdane, bo mam ostatnie dopiero w przyszłym miesiącu. Poprzednie zdałem.
Tylko dzięki wyborowi tej szkoły ostatecznie jestem tym kim jestem. Nie chcę korygować swoich życiowych pomyłek na siłę tylko dzięki perspektywie czasu. W przyszłości to każdy jest mędrcem odnośnie nieszczęśliwych wydarzeń sprzed wieku i tego, jak ich można było uniknąć. Nie uważam się za szczególnie stratnego z powodu moich kolei losu. I cholernie chcę zobaczyć, co mnie czeka za kolejną zwrotnicą

komentarz obrazkowy

Avatar Ameron

31 grudnia 2018, 20:55

@przemek1ni: Zwrotnice? Nigdy nie mówiłeś że jesteś fanem kolei :O

Avatar Avcio01

30 grudnia 2018, 15:01

Wybieram Ciebie na prezydenta!

Avatar przemek1ni

30 grudnia 2018, 15:26

@Avcio01: Którego?

Avatar przemek1ni

30 grudnia 2018, 15:39

@Avcio01: Aaaa, w sensie, że mam objąć urząd prezydenta, a nie dosłownie wchodzić NA jakiegoś prezydenta.
Okej, nieporozumienie. Czołem Wielkiej Polsce, Towarzyszu. czy jak tam się prezydent wita z podwładnymi

Avatar AquoZ32

28 grudnia 2018, 20:45

it be like that

Avatar przemek1ni

28 grudnia 2018, 22:23

Avatar AquoZ32

28 grudnia 2018, 22:24

@przemek1ni: god i wish i died in 2018

Avatar przemek1ni

28 grudnia 2018, 22:27

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia przemek1ni

Szukaj osoby