Profil użytkownika przemek1ni

Avatar przemek1ni
Login:
przemek1ni
Imię:
Lucif
Strona www:
Kilka słów o sobie:
disco: sotvidskote#1491
i tak żadna huśtawa nie użyje, lol

Bardzo mocno polecam tego użytkownika https://www.deviantart.com/neuknecht (hiperłącze dostępne w linku nad opisem)

Współcześnie tylko w horrorze mężczyzna może bić babę i to trochę smutne
Jestem koniem
Składanie sobie życzeń to idiotyczna tradycja
Top Dwie abstrakcyjne rzeczy: Jeden bycie dumnym ze swojej narodowości Dwa bycie dumnym ze swojej seksualności

youtube.com/watch?v=j6ONXyUa33s

Polecam swoje memy, bo są moje i je lubię.

Ulubiony cytat minionego lata: "Nie jestem fanką horrorów, nie wiem też czy ten film za horror można uznać, bo nie bałam się ani przez chwilę."

Uważam się za osobę umiarkowanie(?♥+?)
mój nick nie zawiera mojego imienia
We're no strangers to love
You know the rules and
Żyjemy w społeczeństwie uzależnionym od cukru i kocich dziewczynek

youtube.com/watch?v=O9GUJ7Wqy3A

Obóz sekty – jeden z trzech obozów w Górniczej Dolinie. Ludzie z tego obozu nazywani są świrami z sekty.

Historia
Dawno temu Śniący przybył tutaj i zesłał ludziom proroczą wizję. Jednak wielu z nich nie chciało zobaczyć jego potęgi, nie chciało uwierzyć. Zaślepiała ich chciwość rudy. Tylko Y'Berion wraz z garstką towarzyszy usłuchał głosu Śniącego. Tak powstało bractwo. W chwili, gdy po raz pierwszy wstąpili na ścieżkę zbawienia, powstał również pierwszy krąg. Magia runiczna staje się zrozumiała dla każdego, kto podąża śladem Śniącego. Śniący wskazał Y'Berionowi i jego uczniom miejsce, w którym mieli się osiedlić. Wybrani pracowali bez przerwy, dniem i nocą, nie patrząc na niebezpieczeństwa i zmęczenie. Co chwila przybywali do obozu nowi ludzie, gotowi wysłuchać nauk Śniącego. Wspólnie próbowali przez modlitwę zjednoczyć się duchowo ze Śniącym. Narodził się drugi krąg. Zsyłane przez Śniącego wizje były coraz wyraźniejsze, ale bractwo nie dysponowało siłą wystarczającą, by nawiązać kontakt. Jeden z guru - Cor Kalom, znalazł rozwiązanie. Przygotował napój sporządzony z wydzieliny z wnętrzności pełzaczy. Bracia wypili go przed rozpoczęciem modłów i ich duchowe siły zjednoczyły się. W tym samym czasie nasi nowicjusze wyruszyli do innych obozów, by głosić tam nauki Śniącego i wyprowadzić niewiernych z błędów pogaństwa. W ten sposób zamknął się trzeci krąg. Długi czas upłynął od chwili założenia obozu. Wiele się tutaj zmieniło. Wiara umocniła się i rozprzestrzeniła. Trwałość i niezmienność wiary symbolizuje czwarty krąg.
Baal Cadar, guru, handlarz i nauczyciel z obozu Bractwa

Wiara
Członkowie obozu na bagnie wierzą w Śniącego, gdyż utrzymują, że pomoże on im wydostać się z kolonii karnej. Parę lat przed powstaniem obozu, Śniący przemówił do skazańca, który wraz z grupą kopaczy uciekł ze Starego Obozu. Dzięki wizji wskazał im drogę i stali się oni założycielami obozu na bagnie. Skazańcem tym był jaśnie oświecony Y'Berion. Dzięki jego inicjatywie znaleziono w masywie skalnym świątynię, wokół której powstał obóz. Wielu ludzi dołącza do Bractwa Śniącego jedynie z powodu powszechnego tam bagiennego ziela i jego halucynogennych właściwości, lecz zdarzają się również nowicjusze prawdziwie oddani sprawie Śniącego. Wierzą oni w rychłe przebudzenie się ich boga ze snu i uwolnienie z więzienia, jakim jest Górnicza Dolina. Ich przywitanie brzmi Zbudź się!. Duchowymi przywódcami nowicjuszy jest kasta guru – dawni nowicjusze, którzy po wielu latach ciężkiej pracy zostali wybrani przez Śniącego do nauczania zagubionych dusz. Imię każdego guru poprzedza tytuł Baal albo Cor np. Baal Orun lub Cor Kalom. Wielu świątynnych strażników nosi tytuł "Gor". Najważniejszymi osobami w obozie są Y'Berion, Cor Angar i Cor Kalom, prawa ręka Jaśnie Oświeconego. Opiekuje się on nowicjuszami i jest alchemikiem. Przygotowuje też wydzielinę z wnętrzności pełzaczy potrzebną nowicjuszom do wejścia w trans. Obóz na bagnie jest najbardziej religijnym obozem w całej kolonii. Jednak po tym, jak przywódca obozu w wizji dowiedział się, że Śniący jest demonem, natychmiast przestali w niego wierzyć i poparli plan magów wody związany z wysadzeniem kopca rudy i obaleniu w ten sposób bariery. Jedynie Cor Kalom z grupą zbuntowanych nowicjuszy i strażników świątynnych postanowił zbudzić Śniącego.

Dochody
Głównym źródłem zarobku sekty jest sprzedaż bagiennego ziela. Rośnie ono wyłącznie na bagnach i jest ochoczo kupowane przez ludzi z pozostałych obozów w kolonii. Szczególnie uwielbiają je najemnicy z Nowego Obozu.

Wygląd
Obóz na bagnie to rozległy obszar. Dzieli się on na dwa poziomy: niższy, gdzie toczy się głównie życie obozu oraz wyższy, dobudowany na drewnianych palach. Na wyższym poziomie znajdują się prowizoryczne domy, w których mieszka część mieszkańców obozu, laboratorium Cor Kaloma i plac treningowy straży świątynnej. Obóz otoczony jest przez bagna, gdzie pracują dwie grupy zbieraczy bagiennego ziela: pierwsza pod dowództwem Balora, a druga pod dowództwem Virana. W skale znajduje się wielka świątynia Śniącego, w której przebywa Y'Berion razem ze swoimi niewolnicami: Chani i Natalią. Cały niższy poziom jest zbudowany na drewnianych pomostach. Domy i sypialnie nowicjuszy są zbliżone wyglądem do współczesnych baraków wojskowych lub namiotów. W domach znajdują się głównie łóżka leżące bezpośrednio na ziemi.

Życie codzienne
Życie nowicjuszy polega głównie na przyjmowaniu nauk od guru. Niektórzy jednak całymi dniami przetwarzają bagienne ziele. Wykonują też specjalne zadania od guru. Są to jedne z raczej nielicznych obowiązków nowicjuszy. Guru natomiast nadzorują nowicjuszy w różnych dziedzinach, np. przetwarzanie ziela, alchemia. Jednak podstawowym zajęciem guru jest przekazywanie nowicjuszom nauk Śniącego. Strażnicy świątynni natomiast polują głównie na pełzacze w Starej Kopalni, aby pozyskać ich wydzielinę potrzebną Cor Kalomowi. Strażnicy często ćwiczą pod okiem Cor Angara. Jednak podstawową pracą wykonywaną w obozie zarówno przez guru, jak i nowicjuszy jest modlitwa do Śniącego.

Stroje
W obozie na bagnach ludzie noszą stroje, zależne od swej pozycji w sekcie np. nowicjusze noszą przepaski lub strój nowicjuszy, strażnicy świątynni — zbroje strażników, a guru — szaty Guru.

Hierarchia
Nowicjusze – najniższa kasta, co wcale nie oznacza, że są najmniej użyteczni w obozie. Większość nowicjuszy wykonuje najważniejsze czynności takie jak: modlitwa, pobieranie nauk od Guru, zbieranie ziela, przerabianie ziela na łodygi do palenia oraz wykonywanie mniej wymagających zadań poza obozem.
Straż Świątynna – większość strażników ćwiczy bądź pilnuje obozu zapewniając bezpieczeństwo nowicjuszom i guru. Niektórzy udają się do Starej Kopalni, gdzie sprzedają ziele i zapewniają ochronę kopaczom w zamian za gruczoły pełzaczy, które zawierają wydzielinę, którą alchemicy potrzebują do wytwarzania mikstur. Najwyżsi ze Strażników Świątynnych mają przydomek Gor bądź Gor Na. Najlepsi ze Straży Świątynnej mogą także używać magii, której natomiast nauczają ich Guru.
Guru – są duchowymi i magicznymi sercami obozu. Mają oni najłatwiejszy dostęp jeżeli chodzi o komunikację ze Śniącym. To oni nauczają nowych nowicjuszy, nadzorują ich prace oraz wydają rozkazy. Jest to najwyższa kasta. Najlepsi guru mają przydomek Cor natomiast reszta przeważnie nosi miano Baal'ów. Najwyższym Guru jest Y'Berion, to on jest przywódcą Obozu na Bagnach. Guru są ostateczną decyzją jeżeli chodzi o dołączenie do Bractwa bądź awansowanie na wyższy szczebel hierarchii.

Ciekawostki
Według Myxira wizje Śniącyego są efektem bagiennego ziela, które członkowie bractwa wypalali w nadmiernych ilościach, co osłabiało ich umysły i czyniło ich podatnymi na magię demona.
Większość członków bractwa jest łysych. Wyjątkami są fryzury Baal Netbeka, Melvina i Dusty'ego.
Poprzez błąd można przy zbieraczach ziela wydostać się poza barierę, bez pomocy kodów.
W rosyjskiej modyfikacji Returning Obóz bractwa jest zamieszkany przez poszukiwaczy, zombie-nowicjuszy i zombie-strażników świątynnych.
Powstała niemiecka modyfikacja o nazwie Die Sekte. Dodaje on w Gothic II Bractwo Śniącego, jednak nie znajduje się ono na bagnach, a w okolicach farmy Bengara. Wykorzystano ją również w Returning.
W modyfikacji Die Bedrohung (Zagrożenie) Paranor nie może wejść do obozu, ponieważ przed bramą stoją dwaj strażnicy oraz Cor Angar, którzy usypiają go, gdy spróbuje wejść do środka. Za pomocą kodów (na przykład używając kamery) możemy zobaczyć, że obóz jest pusty, a na placu świątynnym stoi mała grupka orków.
Nie wiadomo, dlaczego po zawaleniu Starej Kopalni Gomez wypowiedział wojnę Obozowi bractwa. Prawdopodobnie dlatego, że stanęli oni w obronie Nowego Obozu.
Modyfikacja Wasteland Mod przywraca Obóz Bractwa do Gothic II. W całym obozie stacjonują orkowie, a na wybrzeżu znajduje się port.
Początkowo w wersjach alpha oraz beta gry obóz, wiara, jak i kult Śniącego wyglądał kompletnie inaczej niż w ostatecznej wersji. Użytkownik portalu YouTube o psuedonimie Psimek razem z Arkadiuszem Woźniakiem przygotowali wyczerpujący film, w którym opowiadają o wszystkich aspektach bagien wraz z wyciętą później zawartością i zmianach naniesionych na przestrzeni produkcji gry.

przemek1ni - jedyny syn w rodzinie rolników, sklepikarzy i starych ludzi, dziedzic Hyundai Tucsona 2005, obecnie singiel

Czarne Słońce

youtube.com/watch?v=TavBe-nNZqo

To na awatarze, to albo moje zdjęcie, albo nie moje zdjęcie, więcej opcji nie widzę.

Mam za długi opis, żeby dało się go *komfortowo* przeczytać, ale k*rwa nie chce mi się go kasować

youtube.com/watch?v=Szdtni0uX0E

Powiedziałbym o sobie, że jestem umiarkowanym lekkoduchem dość mocno zdystansowanym do ludzi, otoczenia i życia. Życie moje i innych ludzi nie ma dużej wartości, ale bardzo szanuję cudzą własność (cudze życia to też cudza własność), przez co może się czasem komuś wydawać, że jestem bezinteresownym altruistą, ale taka klasyfikacja mnie zwyczajnie śmieszy. Nazwałbym swoją postawę jednym słowem, ale go nie znam.
Mój charakter ma spory wpływ na moje światopoglądy, te polityczne też. Staram się być na tyle na ile to możliwe, niezależny od innych na poziomie finansowym (pełny sukces) i emocjonalnym (no kuźwa, mam spore potrzeby towarzystwa osób podobnych do mnie, których widzę w świecie cholernie mało), lubię się czuć nieograniczany przez nic i nikogo, czyli po prostu wolny. Mam dość niskie potrzeby w kwestii przestrzeni życiowej, lubię prostotę wystroju z pomniejszymi, lecz znaczącymi akcentami moich zainteresowań, stylu i umysłu.
Uwielbiam kontrasty, czy to w sztuce, naturze, czy w społeczeństwie. Bardzo podoba mi się posiadanie wyrazistego stylu odzieżowo-makijażowego u innych ludzi, ale u siebie tego unikam. Cieszę się, że współcześnie "strefa alternatywna" zdaje się być największa i najbardziej zróżnicowana niż kiedykolwiek, każdy po odpowiednich poszukiwaniach może znaleźć coś i kogoś dla siebie.
Jeżeli podejmę jakąś *przemyślaną*, ważną decyzję, praktycznie niemożliwa jest zmiana mojego postępowania, uparciuch ze mnie, ale jeszcze się na tym nie przejechałem.
Moim nadrzędnym hobby stała się ostatnio grafika komputerowa

isfp+a, stary obóz najemnicy yes man gromowładni synteza ze żniwiarzami zaje**ć dettlaffa sarif, chaotyczny neutralny ziomek ze mnie sobie jest

youtube.com/watch?v=Lanlb5fbVwA

~Kocham gatunek horroru
W pewnym stopniu wychowałem się na filmowych horrorach, miały pewien wpływ na moją młodzieńczą psychikę (to, że ze strachu przed ciemnością wyleczyłem się dopiero w wieku osiemnastu lat na pewno o mnie dobrze nie świadczy). Jestem na etapie, kiedy nie jestem pewien czy nadal potrafię się bać jakichkolwiek horrorków w ogóle (a szkoda).
Kilka gier i kilka książek z tego nurtu zapoznałem, ale jeśli dać mi wybór między nocnym maratonem przeciętnym slasherów, a ogrywaniem produkcji Frictional Games, pewnie zawsze wybiorę to pierwsze.
~Staram się kochać wszystkich ludzi
Ideologicznie jestem chrześcijaninem. Dość niestandardowym, czasem pokazuję środkowy palec obiektom kultu z otoczenia, w którym się w danej chwili znajduję. Strzec się muszą przede wszystkim katolickie obrazy i krzyże, generalnie po prostu nie cierpię religii i religijności, klękanie przed nieożywionym obiektem to dla mnie ciulowe zagranie, niezależnie od kontekstu.
Ale ludzi, niezależnie od ich poglądów i uczynków, kocham na swój sposób.
~Próbuję kochać języki obce, ale za szybko tracę zainteresowanie
Spontaniczne wybuchy kreatywności i samorozwojowej produktywności to sprzymierzeńcy tylko wtedy, kiedy wykonują przedsięwzięte zadania. Te moje są za krótkie, żeby się przez kilka lat uczyć języka, chyba że coś się we mnie zmieni. Nie przestaję próbować, to podobno najważniejsze.

youtube.com/watch?v=pat2c33sbog

~Nie udaje mi się kochać szybkiego postępu technologicznego
Największą rzeczą, która się zmieniła w ciągu ostatniego stulecia jest czas, przez który ludzka populacja angażując wszelkie dostępne im zasoby, może dokonać całkowitej anihilacji gatunku ludzkiego. Taka klawa planeta, a używają jej tak nieodpowiedzialne i agresywne istotki.
~Nie kocham świata zwierząt
Są fajne, ładne, przydatne, ale jestem ostatnim człowiekiem, który będzie miał pośmiertny problem do Wajdy za to, że zabił konia przy produkcji Popiołów na potrzebę ładnie wyglądającej sceny. Nie przeszkadza mi ani trochę wygląd współczesnego przemysłu mięsnego, może jedynie fakt używania mnóstwa chemii w procesie, ale będę barbarzyńskim mięsożercą, dopóki moje kabanosy nie zaczną wybiegać z pokoju
~Nienawidzę złowrogiej manipulacji, czyli zwykłego sku*wysyństwa
Mam z tym bardzo wartościowe, definitywnie ważne i rozwijające, ale jednak dość nieprzyjemne doświadczenia. Moją najważniejszą cechą jest, tak myślę, uczciwość i szczerość. Wiem, jakim człowiekiem nie chcę być

youtube.com/watch?v=hFlHsKExcYg

Bardzo ze mnie sympatyczna, seksowna, schludna i superancka osoba generalnie

W przeglądarce nie ustawiłem jako język wprowadzania tekstu polskiego, więc automatycznie wszystkie pisane słowa są podkreślane na czerwono. Zabawnie to wygląda

W drodze zawsze jest po drodze, byczku

gdybym miała serce
ocaliłabym dziem

Oficjalnie jestem boomerem, trzymałem kiedyś w dłoni dyskietkę

Mojżesz mógł mieć rogi, to ja też mogę

Jak mi zdejmą Star Treki z Netflixa, to nie będę miał z czego robić memów, proszę, nie róbcie tego D:

Chyba strasznie dużo przeklinam, ale nawet nie będę tego próbować zmieniać, mówię w te sposób i ...j, życie jest za mało romantyczne na kwiecisty język

Polecam nauki proroka Bokonona

Nigdy się jeszcze nie zirytowałem po zrickrollowaniu

Prorok Bokonon najlepszy prorok

Chciałbym mieć kolekcję tych bardziej dojrzałych komiksów DC+Vertigo, ale to jest drogie :(

ciulowe te linki do yt wszedzie

youtube.com/watch?v=ePpfAm3wAzk

Teraz kącik seksualno-kulturowy.

Seks jest fajny, ale wbiłeś kiedyś 40-sty poziom w cRPG D&D? To żarcik, nie porównywałbym tych dwóch rzeczy na poważnie. Moim ulubionym aspektem dowolnej gierki cRPG nie jest branie udziału w przedstawianej historii, dokonywanie w niej ważnych wyborów, kompletowanie ekwipunku, eksploracja, a właśnie odczuwanie tego, że postać gracza staje się coraz bardziej potężna. Problem się pojawia, kiedy w grze jest za dużo akcji, a za mało warstwy fabularnej, wtedy zwyczajnie się nudzę, odrzuca mnie kompletnie też grind, mam zatem dość wysokie oczekiwania względem tracenia czasu na penetrację loszków.
Aspekt wyraźnego rośnięcia w potęgę przyciąga mnie też do niektórych gier strategicznych z wyróżnieniem produkcji Paradoxu, gdzie jednak nie potrafiłbym zmusić się do przejścia gry w celu podbicia świata. Potęga ma sens tylko i wyłącznie wtedy, kiedy dalej jest przed tobą nadal stawiane jakiekolwiek wyzwanie, bez niego przyjemność ulatuje, także NIGDY w licznych przejściach nie zobaczyłem ekranu końcowego. Aleksander Macedoński tak naprawdę umarł z nudy po swojej serii podbojów, kiedy uświadomił sobie, że żadne państwo świata nie może mu zagrozić. Aha, kompletnie mnie odrzuca większość RTS, ponieważ za bardzo mnie męczą, konieczność w czasie rzeczywistym nadzorowania wielu wątków, frontów, staranie się wykorzystywać wszystkie zasoby jak najlepiej i najszybciej za mocno mnie stresuje, przez co mam z tego za mało frajdy.
Z gier na moje wyróżnienie zasługują jeszcze skradanki z dużymi, otwartymi lokacjami i nowe gry 2D z szybką, pełną przemocy akcją oraz horrory nastawione na potężne przerażenie, wręcz zaszczucie gracza

youtube.com
/watch?v=2efTA0-nNDM <-l-> /watch?v=WIhhanTtrx8

Seks jest fajny, ale oglądałeś kiedyś horror psychologiczny ze świetnymi aktorami, niesamowitą grą świateł i czarującą pracą kamery, w którym główny bohater (tudzież antybohater lub antagonista) popada w coraz głębszą Psychozę, aby w końcu wyzwolić w sobie skrywaną (czasem dosłowną) bestię, czemu towarzyszy spooky zmiana wyglądu i manieryzmu? Kocham takie historyjki, ale najważniejsza dla mnie jest realizacja od strony produkcyjnej, mam bardzo dużą tolerancję na nieprzekonujące aktorstwo i raczej rzadko się przywiązuję do jakiejkolwiek postaci filmowej z wyjątkiem antagonistów. Cieszą mi się oczy, kiedy widzę mniej lub bardziej udane podejścia do ❤️praktycznych efektów specjalnych❤️, charakteryzacji, kostiumów i innych fizycznych aspektów horroru, na które mogę najzwyczajniej w świecie patrzeć i doceniać pracę autorów. A że w praktyce oznacza to, że po prostu doznaję duchowego orgazmu, kiedy w Teksańskiej Masakrze Piłą Mechaniczną 2 lub w Mandy wchodzi scena pojedynku na piły łańcuchowe, to swoją drogą :)
Tak samo wygląda u mnie sprawa, kiedy przychodzi do filmów akcji - w blockbusterach kocham spektakle pirotechniczne, niszczenie budynków czy samochodów (omfg ten helikopter w drugim Terminatorze), nawet jeśli czasem są to makiety lub sceny silnie wspomagane przez CGI, które zazwyczaj odbiera mi trochę radości. W kinie kopanym szukam produkcji realistycznie oddających aspekty walki, jakimi są zmęczenie, obrażenia cielesne i gigantyczny stres, najlepiej żeby w ogóle było to nakręcone jak najmniejszą ilością cięć z dobrze widoczną przez cały czas akcją (omfg kino indonezyjskie nowej fali).
Oceniam film w dużej mierze na podstawie tego, jak bardzo sprawił, że podczas seansu czułem jakieś emocje, niekoniecznie te pozytywne, ale i tak bardzo rzadko podchodzę do dramatów, wydaje mi się, że na większości bym się wynudził, a to nie jest do końca zasłużona stygma.
Płaczę średnio na jednym z około stu seansów, więc nie jestem ani prawdziwym mężczyzną, ani uczuciową kokietką.
Nie ograniczam się do nowszego kina, ale poza lata trzydzieste też jeszcze nie wyszedłem, może kiedyś

https://www.youtube.com/watch?v=PjvTTfbpWjY

Seks jest fajny, ale dostałeś kiedyś kwadransowej gęsiej skórki podczas puszczenia pod rząd kilku epickich piosenek, każdej kolejnej nieco głośniej? Ja nie na przykład. Z czterech warstw kultury, które tu poruszam, mój gust muzyczny oraz muzykę w ogóle rozumiem najmniej, jestem dość biernym, niewgłębiającym się konsumentem, co jednak nie przeszkadza mi jakiś ten gust mieć i zauważać pewne tendencje. Większość artystów, których słucham, ma wokalistkę. Co ciekawe, jedyny growl, którego umiem słuchać też jest wykonywany przez kobietę.
Z jednego i tego samego powodu, wyklarowała się u mnie miłość do metalu z naciskiem na power metal, indie pop oraz muzyki klasycznej. Mojemu ukochanemu power metalowi jest jednak u mnie dużo łatwiej wywoływać to ciepłe, energetyzujące, zagrzewające do boju i puszczania krwi z wroga uczucie, które odnajduję też w tej bardziej dynamicznej części indie popu lub muzyki klasycznej.
Przez bardzo długi czas kompletnie nie trawiłem disco polo i rapu, to pierwsze obecnie całkowicie akceptuję (ale nie żebym w czasie wolnym słuchał, jestem przecież poważnym człowiekiem no weź), a na jakieś 99% tego drugiego mam dziwną alergię, mój mózg automatycznie odrzuca sposób, w jaki to wszystko brzmi, nikt mi nie zamydli oczu, że to wspaniały gatunek i to chodzi o przekaz, kiedy jego ulubione piosenki to pospieszne recytacje z prostą muzyką w tle. Ale i tak istnieje ten jeden rodzynek, który z jakiegoś powodu mi podchodzi, w opozycji do całej reszty gatunku :)

youtube.com/watch?v=PWuteqvfcus

"Stosunek seksualny nie istnieje" (jest nawet taka książka, to była dopiero dziwna przygoda), ale za to każdy człowiek, który umie czytać, może o seksie czytać.
Różne inne rzeczy też, ale po co?
Tak czy siak, ja umiem przeczytać kilkanaście książek w roku, z czego prawie zawsze znaczna większośc przypada na okres konkretnego miesiąca czy dwóch, mam tak już od dłuższego czasu, rekord pobiłem niedawno, 2020r między marcem a czerwcem (ciekawe dlaczego). Nie posiadam ulubionego gatunku literatury fikcyjnej, obracam się zazwyczaj w horrorze, kryminałach i sci-fi, odrzuca mnie natomiast niepotrzebnie kwiecisty (no grafomański kuźwa) język, bierni i niewyraziści główni bohaterowie istniejący tylko po to, aby użytkownik książki mógł wyobrazić siebie w skórze tej postaci i pośrednio doświadczyć jej przeżyć. Fuj. Do tego dochodzi wszystko, co stara się przedstawiać romantyczne ideały. Chodzi mi tu zarówno o najgorszą literacką epokę ever, jak i opieranie całej historii na wątkach miłosnych. Je**ć stare dramaty i współczesne harlekiny prądem.
Najczęściej jednak zanurzam się nie w fikcji, a w książkach historycznych, mam ich na koncie trochę, pomijając to, że bardzo wyraźnie preferuję czasy ubiegłego tysiąclecia niż czasy wczesnośredniowieczne i antyczne, nie mam ulubionego okresu historycznego (no może trochę pierwsza wojna światowa by się zaliczała, ale o tym prawie wszystko co wiem, wyniosłem z YT), więc sprowadza się to do tego, że wiem troszkę o wszystkim, ale nie znam się tak naprawdę dobrze na niczym. Plus mam wrażenie, że cała wyniesiona z lektury wiedza ulatuje ze mnie trochę za szybko, dobrze, że to tylko luźne hobby, a nie faktycznie ważne sprawy jak to, która pasta jest do butów, a która do zębów

youtube.com/watch?v=mwzHGbFNW1I

ranking anime
1star trek
2ash vs evil ded
3asterix i obeliks
4kuce z bronks
5morty rick

🎵One plus one is two
❤️that's me and you❤️
plus one is three
that's 😈fun fun fun fun😈
boys kiss boys kiss girls kiss girls
that's how it's meant to be🎵

My Lucifer is lonely🎵

Give me love, give me dreams.
Give me a good self-esteem🎵

youtube.com/watch?v=Wram5rPEQbQ

Pozdrawiam jak ktoś przeczytał te rzeczy powyżej, mi by się nie chciało
kto umrze ten umrze i trudno
jak dziecko umrze po porodzie, no to umrze
Szukam takiej fajnej miłej co bym jej mógł wysyłać memy przed wrzuceniem do internetu
Lgnę do umiarkowanej niestabilności psychicznej

youtube.com/watch?v=gXo5-Q6xOtk
Tak w sumie to lubię życie
youtube.com/watch?v=GQGymatU9Ww
Tak, to było nawiązanie do Jojo
youtube.com/watch?v=iVKgTeTT6yU

I jak, PoProstuMi, możesz już ze mną w czymkolwiek konkurować?ranking memiarzy nie istnieje

Czarna lista:
☻przemek2ni
☻FuriaNecris (*)
☻Lucifer
☻Prelucif
☻Amu_Kuseno
☻KiciaLucyfer
☻Elskmegna
☻sotvidskote
☻Sugoba (połowicznie)

Nigdy nie możesz mieć pewności

Ludzie sobie robią virgin listy obejrzanych anime, a ja poniżej wstawiam chad łańcuszek obejrzanych cyklów horrorowych. Kolejność mniej więcej chronologiczna, liczona od obejrzenia pierwszej części, ale spora szansa, że pamięć mnie myli odnośnie konkretów. Liczą się wyłącznie serie, których obejrzałem conajmniej 3 części.

♥ Kruk 1-3 - Trzecia część była prawdopodobnie pierwszym horrorem, który zobaczyłem w dzieciństwie. Co ciekawe, pamiętam, że bardzo mnie ciekawił, ale nie odczuwałem strachu, byłem dzielnym pięciolatniem :)
/
♥ Piła 1-3 + Jigsaw - Seria, która w dzieciństwie nauczyła mnie myśleć, w jaki sposób można próbować wybrnąć z różnego rodzaju pułapek.
\
♥ Alien, kwadrologia + Prometeusz - Oczywiście, że raz po raz odtwarzałem czwartą część, miała najzabawniejszą akcję i aspekt posiadania alienowych mocy u Ripley wydawał się dziesięcioletniemi mi bardzo seksowny.
/
♥ Resident Evil, cała seria + trylogia anime + piąta część serii growej - Bardzo fajne zombie psy są w tym cyklu filmowym, często okraszone bardzo campowym CGI.
\
♥ Underworld 1-4 - Jakimś cudem nie crushowałem głównej bohaterki, nie wiem jak to możliwe.
/
♥ Naznaczony 1-3 - Do dzisiaj pamiętam, że miałem przez Jedynkę koszmary w nocy, ale dzięki temu żadnego kolejnego filmu już się aż tak nie bałem. Uodporniłem się, trochę szkoda, bo obecnie bardzo trudno mi się bać czegokolwiek na horrorze.
\
♥ Koszmar z ulicy Wiązów - cała seria, nawet książki kupiłem, o których istnieniu mało który fan wie.
/
♥ Laleczka Chucky, cały cykl filmowy z pominięciem Kultu - To, w jaki sposób przez prawie całą serię jeden twórca-współtwórca, niczym ojciec chrzestny, robi te filmy, budzi podziw.
\
♥ Halloween + Halloween Roba Zombiego + Halloween Roba Zombiego 2 + Halloween - Tę serię zacząłem od filmów Zombiego, miałem na niego kilka lat temu fazę, prawdopodobnie dla tego, że jego muzyka bardzo przypadła mi do gustu.
/
♥ Hellraiser 1-3 - Tak mi się filmy spodobały, że aż kupiłem kilka książek Barkera. Potem się dowiedziałem, że jest gejem i byłem jeszcze weselszy.
\
♥ Piątek 13-tego 1-4 + Jason X - Szkoda, że tej Dziesiątki nie kontynuowano, najwspanialsze sci-fi, jakie widziałem.
/
♥ Martwe zło, oryginalna trylogia + serial - Najlepiej zrealizowany slapstick, jaki widziałem. Tak, widziałem mało slapsticku.
\
♥ Teksańska masakra piłą mechaniczną, od oryginału po prequel remake'u - Każdy film tej serii jest ciekawy na inny sposób, exploitation, komedia, szczery horror, parodia samego siebie, udawany powród do korzeni. Sporo tego jak na filmy o kanibalach.
/
♥ Oszukać przeznaczenie 1-4 - W każdej kolejnej części autorzy wymyślają z dupy dodatkowe zasady, jakimi kieruje się tajemniczy morderca. Całkiem przyjemne kompilacje kreatywnych śmierci, przynajmniej przez większość czasu.
\
♥ Omen 1-4 - Czwarta część to chyba jedyny film, na którym w życiu zasnąłem. Trylogia posiada zajebistą ścieżkę dźwiękową, chyba najlepszą, jaką słyszałem w horrorach.
/
♥Candyman, cała trylogia - O mój Boże, Tony Todd jest najwspanialszym czarnym mordercą.
\
♥ Władca lalek 1-6 - To strasznie depresyjne patrzeć, jak w późniejszych częściach efekty specjalne są coraz tańsze, laleczek jest mniej i całość przeistacza się ze slasherów robionych z odjechanym pomysłem na slashery robione z odjechanym pomysłem, który nie mógł być dobrze zrealizowany.
/
♥ Topór 1-4 - Byłyby to kultowe klasyki, gdyby powstały w latach osiemdziesiątych, a tak mało kto słyszał o najsympatyczniejszym morcercy XXI wieku
\
♥ Annabelle, cała trylogia - Bardzo szanuję za to, że film o opętanej lalce w każdej części próbuje zupełnie innych Stylistyk, Schematów i Środowisk (SSŚ w skócie).
/
♥ Smętarz dla zwierzaków, cały cykl filmowy - Najlepsza z tego wszystkiego jest Dwójka, bo dla odmiany wymyśla swoje głupotki i tworzy dużo bardziej ekscytującego bossa niż tego dzieciaka z Jedynki. To znaczy, z obu tych bossów śmiałem się tyle samo, ale tylko Dwójka do tego swoim przaźnym klimatem zachęcała.
\
♥ Dzieci kukurydzy 1-3 - Prawdopodobnie najlepsze w tych filmach są niektóry kawałki muzyczne https://www.youtube.com/watch?v=UgCfRgTkmkM słodziutkie, ale reszta... nie powala? Filmy zajebiście się starają być ciekawe, ale nie pamiętam, aby mnie specjalnie angażowały.
/
♥ Władca życzeń 1-3 - Myślę, że Władca Życzeń posiada mój ulubiony *koncept* ze wszystkich horrorowych serii, może poza Koszmarem z ulicy Wiązów. Władca Życzeń to pi*przony dżin, który wykręca życzenia ludzi przeciwko nim samym i szuka jakiejś błyskotki, bo lubi czy coś, to akurat mało ważne, Jak na przełom wieków, te filmy mają zaskakująco dużo pięknych efektów praktycznych, kiedy inne marki zaczęły nadużywać CGI. Absolutnie szanuję.
\
♥ Cube, cała trylogia - Liczę na to, że w remake'u po latach nowa drużyna osób zamkniętych w Kostce będzie się znajdować w kostce domina.
/
♥ Boogeyman, cała trylogia - Zabawna seria filmowa, bo najlepsza jest ta część, gdzie Boogeymana nie ma wcale.

i pewnie czegoś jeszcze zapomniałem

youtube.com/watch?v=9aGvIb2FK5w

Rozwiń opis

Zwiń opis

Doświadczenie:
30

poziom
doświadczenia

3141

punktów

Komentarze
użytkownika poparto:
39835
razy
Memów i obrazków:
202
w aktywnych
1
w poczekalni
Goodgame Empire
430

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar The_Crashendo

23 września, 11:33

czemu mam cię na discordzie?

Avatar przemek1ni

23 września, 16:49

@The_Crashendo: Sam się współczesnym ludziom dziwię, na ch*j mnie zapraszać na czat, jak się im kompletnie nie chce prowadzić rozmowy

Avatar The_Crashendo

23 września, 17:22

@przemek1ni: może kiedyś napiszę

Avatar przemek1ni

23 września, 21:05

@The_Crashendo: Może kiedyś nie będę miał tego w dupie

Avatar COWALSKY

20 września, 07:46

O kurka wodna pszemeron!

Avatar Oliwier256

7 września, 07:56

Śniło mi się że admin odpowiedział na ten komentarz zdjęciem pomidorówki

Avatar przemek1ni

7 września, 14:43

@Oliwier256: Ale on tak faktycznie odpowiedział, tylko skasował wiadomość, jak mu napisałem, że chyba mu się dziecko dorwało do komputera

Avatar Oliwier256

7 września, 14:45

Avatar przemek1ni

7 września, 14:48

@Oliwier256: Nie przejmuj się, kiedyś też miałem problem z odróżnianiem rzeczywistości od sennej fantazji, ale kilkuletnia terapia z elektrowstrząsami mnie naprostowała społecznie

Avatar ILEsnqb

16 sierpnia, 19:34

Dobry wieczór. Robię sobie wycieczkę po profilach.
Odnośnie tej strony z pracami graficznymi. Podejrzewam że potrzebujesz mieć ją w internecie. Z wyglądem Instagrama może być ciężko no chyba że sobie sam to zrobisz i wrzucisz na jakiś hosting. Jak nie to DeviantArt ale to kontrowersyjny wybór. Skądś jeszcze pamiętam Dribbble bo wrzucali tam portfolio z UI/UX, ale nie wiem jak tam z wrzucaniem.

Also, matko i córko to chyba najdłuższy opis jaki przeczytałem na Jeja.

Avatar przemek1ni

17 sierpnia, 11:13

@ILEsnqb: O, w końcu jakiś użyteczny człowiek w internecie. Dzięki, sprawdzę te serwisy, nie wiem (ale się domyślam), czemu mi wcześniej w ogóle do głowy nie przyszedł DeviantArt

Avatar przemek1ni

6 września, 13:59

@ILEsnqb: xD Zrobiłem to

Avatar ILEsnqb

6 września, 21:42

@przemek1ni: No i git, kolejna dusza sprzedana diabłom.

Avatar Burgerchinski

25 sierpnia, 18:01

Heretyk!

Avatar przemek1ni

25 sierpnia, 19:52

@Burgerchinski: Czy można być heretykiem w państwie świeckim?

Avatar Burgerchinski

25 sierpnia, 20:08

@przemek1ni: Heretyk!

Avatar przemek1ni

25 sierpnia, 20:12

@Burgerchinski: Lepsze to niż pisanie ludziom śmieciowych wiadomości pod profilem

Avatar The_Crashendo

25 sierpnia, 19:20

Cześć

Avatar przemek1ni

25 sierpnia, 19:50

@The_Crashendo: Cześć

Avatar The_Crashendo

25 sierpnia, 19:52

@przemek1ni: co tam u ciebie słychać byczku?

Avatar przemek1ni

25 sierpnia, 19:56

@The_Crashendo: Dzisiaj pierwszy raz w gęsto zaludnionej części Warszawy widziałem jabłoń obficie obrośniętą dorodnymi jabłkami

Avatar The_Crashendo

25 sierpnia, 19:58

@przemek1ni: hmm rzadkość

Avatar przemek1ni

8 sierpnia, 06:54

narkotyki

komentarz obrazkowy

Avatar Zacmiony

10 sierpnia, 10:43

@przemek1ni: przemuś czemu narkotyki

Avatar Ameron

20 sierpnia, 15:32

@Zacmiony: #narkotykizawszespoko
a nie czekaj, to nie wykop

Avatar Zacmiony

2 sierpnia, 16:15

Przemuś co sądzisz o Acer Nitro 5

Avatar przemek1ni

Edytowano - 2 sierpnia, 16:43

@Zacmiony: Kupowałbym, gdyby ktoś prywatnie sprzedawał za połowę ceny na olx, mimo że podstawowe taktowanie trochę niskie i brak stacji dysków

Avatar The_Crashendo

23 lipca, 17:02

cześć

Avatar przemek1ni

23 lipca, 19:20

Avatar The_Crashendo

23 lipca, 19:28

@przemek1ni: co tam u ciebie słychać?

Avatar przemek1ni

23 lipca, 20:01

@The_Crashendo: Bicie twojego serca <3

Avatar The_Crashendo

23 lipca, 20:02

@przemek1ni: raczej słyszysz jakiś kamienny odgłos

Avatar Oliwier256

14 lipca, 16:06

Twoje memy są genialne

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Oliwier256

14 lipca, 16:59

@Ameron: tymczasem w alternatywnej rzeczywistości:

Avatar przemek1ni

14 lipca, 18:25

Avatar The_Crashendo

30 czerwca, 12:24

*błogosławi profil*

Avatar przemek1ni

30 czerwca, 12:49

@The_Crashendo: Czemu błogosławi i jak to działa?

Avatar Oliwier256

29 czerwca, 21:32

Czemu nie masz avatara?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar przemek1ni

30 czerwca, 02:56

@COWALSKY: No i jest jeszcze ta scenka z drugiego rozdziału Kill Billa, kiedy jedna babka wchodzi na oko

Avatar COWALSKY

30 czerwca, 03:05

@przemek1ni: ale przyżyła?

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca, 12:50

Twój ogródek jest rzadki, a ogórki miękkie i fioletowe

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar przemek1ni

28 czerwca, 15:50

O kurde, to jest materiał na grubszą opowieść. Discord czy jejowy czat prywatny?

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca, 15:57

@przemek1ni: Zapraszam na czat

Avatar COWALSKY

22 czerwca, 17:50

Pszemus co reprezentuje twoje aktualne profilowe?

Avatar Bartolinise

19 czerwca, 22:51

ile już masz czasu konto na jeja?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar przemek1ni

22 czerwca, 10:43

@Bartolinise: ? ? ?

Avatar Bartolinise

Edytowano - 22 czerwca, 11:12

@przemek1ni: dziwne

Avatar
Grneral_kenobi

11 czerwca, 11:37

Tworzysz zajebiste memy

Dostajesz szpiekraba

Avatar przemek1ni

11 czerwca, 14:25

To nie będzie zdrowy szpiekrab, zjada papierosa :(

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

11 czerwca, 09:13

Jednorożce są najlepsze, a ten to już w ogóle

Avatar przemek1ni

11 czerwca, 09:30

@AgnieszkaKielbasowska228: Dlaczego jednorożce są najlepsze?

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

11 czerwca, 12:27

@przemek1ni: To konie, ale z rogami

Avatar przemek1ni

11 czerwca, 14:24

@AgnieszkaKielbasowska228: No nie wiem, ja się za dzieciaka zajebiście bałem ujeżdżania koni oraz częściowo ich samych. Gdyby miały ostry róg na czole, byłyby dla mnie jeszcze straszniejsze

Avatar kotul

6 kwietnia, 01:54

Dobry! Dzień bądź wieczór

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar kotul

11 czerwca, 00:36

@Ameron: szalone gówno

Avatar przemek1ni

Edytowano - 11 czerwca, 09:29

@kotul: Ej, to nie jest twój profil, nie możesz takimi słowami rzucać w mojego kolegę, on wcale nie jest taki szalony :(

Avatar Tajnyifajny

6 czerwca, 15:51

koks jednorożec

Avatar przemek1ni

8 czerwca, 14:59

@Tajnyifajny: koks lisek

Avatar The_Crashendo

5 czerwca, 19:31

Szczęść Boże

Avatar przemek1ni

5 czerwca, 20:09

@The_Crashendo: Po co miałby to robić?

Avatar The_Crashendo

5 czerwca, 20:10

Avatar przemek1ni

5 czerwca, 20:25

@The_Crashendo: Po co Bóg miałby szczęścić? To niespecjalnie jego funkcja

Avatar przemek1ni

30 marca, 02:54

Ku pamięci

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Zacmiony

2 czerwca, 20:03

@przemek1ni: z profilu amerona

Avatar przemek1ni

2 czerwca, 20:09

@Zacmiony: xD Miałem rację, że to z profilu jakiegoś starego mondzioła, dzięki za wygrzebanie wątku z przeszłości

Avatar NothingWhitee

2 czerwca, 00:10

jeju chciałam przeczytać w końcu cały ten opis, ale małe literki + ściany tekstu mocno mnie męczą i znów nie wyszło
A z ciekawości, czemu akurat jednorożec na pfp?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar NothingWhitee

2 czerwca, 07:39

@przemek1ni: pewnie masz rację xd
w takim razie bezpiecznego wyjazdu. gdzie się wybierasz? o ile to nie jakaś tajemnica

Avatar przemek1ni

2 czerwca, 07:54

@NothingWhitee: nah, za dużo truję znajomym o moich planach, żeby można to było uznać za tajemnicę. Wybieram się do Warszawy w celu, bo chcę sobie kupić nowego laptopa (i z paru innych powodów), a żeby się najlepiej zmotywować do pracy, jadę bez laptopa, co w teorii podziała w taki sposób, że będę miał jasno wytyczone cele. Potencjalnie

Avatar COWALSKY

1 maja, 14:18

wszystkiego najlepszego pszemus!!

to już 10 lat!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Lubie_AoT

1 czerwca, 22:20

@przemek1ni: czlowiek moze wyjsc z jeja
Ale jeja z czlowieka juz nie :P

Avatar przemek1ni

1 czerwca, 22:55

@Lubie_AoT: Przemawia przez ciebie niewinność osoby, która nigdy nie widziała, jak wymiotuje osoba, która obżarła się pomarańczami

Avatar Piotrekkk666

23 maja, 12:32

ale stare konto

Avatar meeho

22 maja, 19:46

Masz świetny opis

Avatar Szpieg_z_Wenus

20 maja, 14:14

Masz niezwykle innowacyjny stosunek do tworzenia memów- szanuję

Avatar przemek1ni

20 maja, 14:36

@Szpieg_z_Wenus: W sensie, że lubię, jak są tworzone porządnie? Spoko, też to szanuję

Avatar gotigwolf

21 grudnia 2020, 22:40

SIema co tam u ciebie D:

Avatar przemek1ni

22 grudnia 2020, 02:51

@gotigwolf: gotik omg gotik omg gotik omg gotik omg gotik omg gotik omg gotik omg gotik omg gotik omg
.
.
.
Siema
To nie Halloween, skąd się wziąłeś, DUCHU DRUHA?

Avatar gotigwolf

9 maja, 08:43

@przemek1ni: a tak jakoś raz na ruski rok nawiedzam jeja z nudów i estymy. Legendy głoszą że czasem nawet coś napiszę.

Avatar Zacmiony

3 maja, 16:57

Ej lucuś
Bo skoro skończyłeś już te 10 latek
I tu już taki duzi jesteś
To wypadałoby pokazać twarz
Dawaj twarz

Avatar przemek1ni

3 maja, 17:20

@Zacmiony: Pokazywałem jak byłem mały

Avatar jacek1s

18 marca 2017, 20:59

Ile masz lat? Bo z tego co pamiętam, to na Jeja jesteś bardzo długo i wcale nie wyglądasz na takiego, który ledwo dycha (w porównaniu do 'elit' jejowych, takich jak kurczak czy borsuk)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar przemek1ni

30 kwietnia, 22:34

Hmm.
Ładnych chłopców wręcz należy stalkować.
I zbierać na nich materiały do szantażu

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia, 22:54

@przemek1ni: Nie tylko ładnych

Avatar JAMAN11

30 kwietnia, 10:16

Czyli to ty masz najdłuższy opis na jeja.pl

Avatar COWALSKY

29 kwietnia, 21:52

pdzemus ale jestes krindżowy zgłaszam do admina za bezbek ;[

Avatar przemek1ni

Edytowano - 29 kwietnia, 23:02

@COWALSKY: Jestem zirytowany brakiem szacunku cenzorów tej strony względem sylwetki polskiego papieża, którego, nota bene, *nie mam* na awatarze, na którym widnieje postać z czeskiej animacji, która jest widoczna również na kilku memach zamieszczonych na tę stronę, więc żaden rozsądny cenzor nie powinien mieć z nią najmniejszego problemu.
Żyjemy w serwisie, w którym Wojtyła jest bardziej kontrowersyjny niż Stalin, lol

Avatar COWALSKY

29 kwietnia, 23:45

@przemek1ni: pszemus pls nie odwalaj nic przed dziesiątą rocznicą konta

Avatar przemek1ni

Edytowano - 30 kwietnia, 03:35

@COWALSKY: No dobrze.
Ale i tak mi szkoda tamtego avka :(

Avatar TheHunterMikiPL

26 lipca 2017, 15:27

Ameronowi kojarzysz się z seksem grupowym.
Tak tylko informuję.

Avatar Ameron

26 lipca 2017, 15:29

@TheHunterMikiPL: Tobie się kojarzył, zboczeńce

Avatar COWALSKY

29 kwietnia, 22:11

@TheHunterMikiPL: pszestań amerona wyptywac o zdjęcia siura!11!!1

Avatar Kuman

28 kwietnia, 15:49

ale długi opis.

Avatar Zacmiony

22 kwietnia, 12:08

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Zacmiony

27 kwietnia, 19:10

@przemek1ni: a jak brzmią pozostałe imiona?

Avatar przemek1ni

27 kwietnia, 19:16

@Zacmiony: Mówię na ogół wyłącznie przyjaciołom i kochankom, tak naprawdę możesz czuć się wyróżniony, że znasz dwie piąte

Avatar pjoterix

19 kwietnia, 01:32

Dzień dobry

Avatar przemek1ni

27 kwietnia, 18:01

@pjoterix: Niech będzie pochwalony Kapitan Planeta

Avatar pjoterix

27 kwietnia, 18:22

Avatar przemek1ni

27 kwietnia, 18:29

@pjoterix: Serio nas łączy?

Avatar Zacmiony

16 kwietnia, 08:23

F

Avatar Xavier12

8 kwietnia, 10:45

Hej, jesteś aresztowany przez horni policję https://grupy.jeja.pl/topic,77105,cela-przemek1ni.html

Avatar Zacmiony

31 marca, 20:46

Kurde bele przemuś chan ze swojego opisu zrobił 50 twarzy gothica

Avatar przemek1ni

31 marca, 23:03

@Zacmiony: Dobra, przekonałeś mnie, zostawiam tak jak jest

Avatar PoProstuMi

30 marca, 16:40

Zawiodłeś mnie. Myślałam, że chcesz zagrać w "Grę".

Avatar przemek1ni

30 marca, 18:49

@PoProstuMi: Miałem przez jakiś czas dylemat czy to poprawić, czy nie, ale stwierdziłem, że zostawię wersję oryginalną z profilu kumpla

Avatar Lubie_AoT

18 marca, 13:46

https://youtu.be/X5Vyie1G0Mg
Hej pszemus lubisz ukulele?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Ameron

25 marca, 18:40

@przemek1ni: Cholera, było by zabawnie jakby Wim Hof też był pytany o to czy wie gdzie przebywasz XD

Avatar przemek1ni

25 marca, 18:43

@Ameron: -Wim, czy wiesz, gdzie jest Przemysław, to dla nas bardzo ważne, prosimy o współpracę, nie udawaj greka.
-Wat zei je?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia przemek1ni

Szukaj osoby