Profil użytkownika Darwidx

Avatar Darwidx
Login:
Darwidx
Imię:
Dawid
Nazwisko:
Tajemnica
Miejsce zamieszkania:
Gdzieś Na Północy
Kilka słów o sobie:
Edycja opisu working progres

Ogłoszenia Parafialne:
1 Brak ogłoszeń

Lis jest wszystkim, wszystko jest lisem. Nie opieraj się prawdzie i zrozum swoją prawdziwą naturę.

20 Faktów o mnie
1. Mieszkam na 3 planecie układu słonecznego, Ziemi, w kraju zwanym Polska
2. Jestem człowiekiem
3. Mam 17 lat
4. Płeć męska (są tylko 2)
5. Centrysta, trochę na lewo.
6. Wykształcenie ekonomiczne nie pełne.
7. Katolik z wyboru, ale nie patrzę ślepo w Biblie.
8. Furry, głównie dla jaj, ale jednak
9. Leń ;(
10. Lubię pierogi :)
11. Jestem uzależniony od sarkazmu
12. Jestem bardziej introwertykiem, choć wiem co powiedzieć w trudnych sytuacjach.
13. Zawsze byłem dobry z matematyki i ogólnie z większości przedmiotów szkolnych, oprócz języków obcych.
14. Noga z polityki :/ Wiem tyle co mówię, więc nie jest źle, ale nie jest też dobrze.
15. Staram się obronić częściowo Faszyzm, mimo nie popierania go. Po prostu jest trochę nie sprawiedliwie osądzony.
16. Bardzo nie lubię gry Team Fortress 2, jeśli też tak masz, to napisz.
17. Biedak :(
18. Lubię gry strategiczne
19. Na jeja od 23 listopada 2020
20. Urodzony w czerwcu

Ulubiony jejak: Na 99 % jesteś to ty ! (Jestem zbyt bardzo leniwy, by wpisać tu połowę jeja, wiec na razie odpuszczę sobie.)

Osiągnięcia (Tak, to nie są osiągnięcia, które coś dodają w życiu.)
13 lutego 2021 uzyskałem 48 miejsce w rankingu memiarzy.

komentarz z najlepszym bilansem głosów: https://memy.jeja.pl/717827,rozpoznajesz-flagi-tych-panstw.html

mem z najlepszym bilansem głosów: https://memy.jeja.pl/721035,moj-plan-trwa-juz-3-lata-i-2.html

Mój pierwszy mem na głównej: https://memy.jeja.pl/705741,skoro-mozna.html

Rozwiń opis

Zwiń opis

Doświadczenie:
11

poziom
doświadczenia

270

punktów

Odznaki:
Odznaka ŁowcaPoziom odznaki

Łowca

Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?

Odznaka BywalecPoziom odznaki

Bywalec

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka OceniaczPoziom odznaki

Oceniacz

Za ocenienie jednego dnia gry (lub ubieranki), obrazka i dowcipu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczPoziom odznaki

Strzałkowicz

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Miłośnik zwierzątPoziom odznaki

Miłośnik zwierząt

Odznaka za ocenianie nowych materiałów ze zwierzętami, które trafiły na główną.

Odznaka Miłośnik dowcipówPoziom odznaki

Miłośnik dowcipów

Odznaka dla osób, które otrzymują dowcipy na e-mail.

Odznaka Przykładny JejowiczPoziom odznaki

Przykładny Jejowicz

Odznaka za przykładną obecność na Jeja.pl

Odznaka DociekliwyPoziom odznaki

Dociekliwy

Odznaka dla dociekliwych osób przyznawana za... Dociekliwi na pewno do tego dojdą!

Odznaka Czujne OkoPoziom odznaki

Czujne Oko

Odznaka przyznawana osobom, które zgłosiły istotny problem na Jeja.pl

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
44803
razy
Memów i obrazków:
18
w aktywnych
6
w poczekalni
Shakes & Fidget
493

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar XDudek

11 października, 19:25

chciałbym posłuchac twojej opini o Faszyzmie

Avatar Darwidx

11 października, 21:58

@XDudek: Często jest błędnie mylony z nazizmem, który jest dużo bardziej agresywny i wspiera p******dolone pomysły jak rasizm, zabijanie ludzi bez powodów, czy otwarte mówienie o chęci zabicia swoich sojuszników oraz zamienienie kobiet w maszyny do rozmnażania. Przede wszystkim faszyzm to ustrój polegający na braku demokracji (Dość częste zjawisko na początku 20 wieku), gdzie grupa ludzi kierujących się ideami pod sztandarem jednej partii rządzi totalitarnym państwem (Już nie tak częste na początku 20 wieku, aczkolwiek 50 lat wcześniej było rzeczą normalną). Czysta wersja Faszyzmu mogła zaistnieć w przypadku rewolucji, jak i demokratycznych wyborów, wiązała ona przede wszystkim żołnierzy, którzy stracili w wyniku 1 wojny światowej, co oczywiście oznacza preferowanie militarnych rozwiązań takich jak bicie/zabijanie najbardziej znienawidzonych członków opozycji, urządzanie masowych morderstw w celu utrzymania regionu czy przejęcia władzy siłą (Takie warunki panowały w Rosji przez ponad 200 lat). Faszyści uważali się za największych przeciwników lewicy, za cel brali głównie komunistów, ale socjaliści także mogli stać się celem, takie cele były spowodowane kilkoma czynnikami:
- Udaną rewolucją komunistów w Rosji
- Wzrostem popularności komunizmu
- Socjalistami, którzy często mieli większość w sejmie, wprowadzający socjalne reformy w masowych ilościach, wspierając życia robotników, rolników i innych, lecz nie interesujących się zupełnie losami żołnierzy

Poza tym faszyzm symbolizował się socjalizmem (walczyli z socjalnym rządem, by ustanowić socjalny rząd XD), lecz skupiał się na żołnierzach i małych przedsiębiorcach, przeciwnie do Komunizmu, nie przejmował fabryk, lecz współpracował z firmami, tworząc bardzo efektywną gospodarkę, mogąca efektywnie rywalizować z kapitalizmem (Przy okazji wspierali potrzebny do odbudowy kraju przemysł oraz, potrzebny do rozwoju gospodarczego sektor usług, nie skupiając się na ulegającemu powoli regresowi rolnictwu, w taki sposób mogli mieć odpowiednio zatrudnioną populacje (W tamtych czasach dla Włoch to byłoby ~50% usług~35% przemysłu ~15% rolnictwa), co sprzyja prawidłowemu rozwojowi gospodarki).

Ostatnim fundamentalnym elementem faszyzmu był nacjonalizm, czyli chęć sprawienia by państwo było potężne na każdej arenie, gospodarki, populacji, terytorium, oraz pozyskania wszelkich terenów do których ma jakiekolwiek prawa. (Np: Sprawa Falklandów w Argentynie, odzyskanie Lotaryngii przez Francję, polityka Turcji na Bliskim Wschodzie czy mizerne próby odtworzenia Rzeczypospolitej Obojga Narodów)

Avatar Darwidx

11 października, 21:59

@Darwidx: Czysty faszyzm jest najbardziej znany z Włoch, więc na ich przykładzie opiszę przykładowy pełny plan Faszystów: Stworzenie z Włoch niekwestionowanej potęgi zarówno militarnej jak i gospodarczej, Odtworzenie Imperium Rzymskiego, Zjednoczenie wszystkich ludów romańsko języcznych, przywrócenie systemu autorytarnej dyktatury z czasów Cesarstwa Rzymskiego, w którym Faszyści pełniliby rolę "doradców" wodza jak i odpowiednik senatorów, połączenie wszystkich ludów śródziemnomorskich i znajdujących się przy basenie Morza Czarnego, Utworzenie w przygranicznych krajach protektoratów faszystowskich, w dużej mierze niezależnych od państwa.

Najbardziej znani faszyści z różnych państw to:

Włochy: Benito Mussolini- twórca faszyzmu, ocalił państwo przed groźbą komunistycznej rewolucji (Zarówno przed 2 wojną światową jak i po niej rząd włoski był bardzo nie stabilny, co mogło doprowadzić nawet do rewolucji, największe zagrożenie było przed przejęciem przez niego władzy, oraz w latach 1944-1960), która spustoszyłaby kraj jeszcze bardziej, mimo, ze nie zgadzał się z tym jak Włochy skończyły po traktacie Wersalskim, działał długo zgodnie z jego postanowieniami i mimo porozumienia z Niemcami zadeklarował brak jakiejkolwiek pomocy militarnej dla Niemieckich planów do 1940 w związku z dobrymi relacjami z Wielką Brytanią powodowanymi podpisanymi traktatami (Zmienił swoje nastawienie gdy Wielka Brytania nałożyła na Włochy sankcję podczas wojny z Etiopią) oraz zakończył trwający od powstania Włoch sporu z papieżem, od teraz państwo papieskie było uznawane przez Włochy i nie było militarnie okupowane, papież na te wieści wspierał nie nastawione militarnie decyzje Mussoliniego.

Niemcy Adolf H.- Rasista, faszysta, osoba, która w przerażający sposób wpłynęła na świat i postrzeganie faszyzmu. Jednak nie można mu odmówić posiadania jaj oraz ocalenia Niemiec. W 1933 tylko 3 partie mogły wygrać wybory: Faszystowska, Socjalistyczna i Komunistyczna, gdyby nie popularność Faszyzmu komuniści wygraliby wybory w tym roku, co mogłoby doprowadzić do 2 wojny światowej z jeszcze bardziej krwawym scenariuszem (Gdyby doszło do takiej sytuacji Mussolini oraz Hitler staliby się cennymi sojusznikami dla Aliantów), poza tym zażegnał trwający od końca 1 wojny światowej kryzys gospodarczy i prowadził zgrabną politykę dyplomatyczną tworząc Oś oraz wymuszając na Aliantach remilitaryzacje Nadrenii, Aneksje Czech i przejęcie władzy w Austrii czy utworzenie rządu marionetkowego na Słowacji.

Avatar Darwidx

11 października, 21:59

@Darwidx: Francja: Philippe Pétain-Dzięki jego kolaboracji z Hitlerem udało się ocalić populację Francji od wymordowania jak to miało miejsce w Polsce, rządził marionetkowym państwem Francji Vichy obejmującym południową Francję, tereny te nie były ani okupowane ani nie były źródłem żołnierzy dla osi ze względu na neutralność państwa, był zmuszony do ustanowienia dyktatury, lecz działał w dobrej sprawie, a po zakończeniu wojny poprosił o wyrok, ze względu na wcześniejsze zasługi dla Francji oraz podeszły wiek, jako jeden z niewielu głównych osób po stronie Osi nie został skazany na karę śmierci.

Węgry: Miklós Horthy-Regent królestwa Węgier, który współpracował z Niemcami w celu odzyskanie ziem utraconych w wyniku traktatu wersalskiego, czynnie pomagał Polakom oraz próbował zawrzeć zawieszenie broni z Aliantami oraz ZSRR od 1944 roku, nie był faszystą, a jego największym błędem było sprzymierzenie się z Adolfem

Podsumowując, faszyzm nie jest nazizmem i większość zbrodni dokonanych podczas 2 wojny światowej nie była nim spowodowana, jest ustrojem o dobrej gospodarce wprowadzającym alternatywę dla innych autorytarnych rządów, wspierał on zarówno socjalizm w pozytywnym sensie jak i Nacjonalizm, sam ustrój nie jest bezpośrednią zapowiedzią wojny, lecz jej możliwości gdy państwo będzie silniejsze (W dzisiejszych czasach takie coś mogłoby zadziałać najwyżej w Afryce), miał wielu zwolenników o wielu dobrych pomysłach, lecz zaprzeczał wizji świata krajów Alianckich, Jest to jeden z najlepszych autorytarnych ustrojów. Nie jestem faszystą, lecz uznaje, że został oceniony nie sprawiedliwie ze względu na chore wymysły Adolfa i że gdyby nie cała ta sytuacja w dzisiejszych czasach wciąż mogłyby istnieć faszystowskie państwa.

Avatar Kasz31

23 września, 18:55

F

Avatar RommSter

20 września, 18:31

Avatar The_Crashendo

Edytowano - 18 września, 20:09

Lis

Avatar Darwidx

18 września, 22:16

@The_Crashendo: Lis, lis, tak na mnie wołają,
Ludzie z poza mego miasta, pewnie rację mają

Avatar Kuman

16 września, 22:04

Avatar Janusz_Taxi_2

15 września, 06:16

Avatar Kuman

9 września, 19:25

siema Grzegorz

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (36)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (36)
Avatar Darwidx

14 września, 18:19

@Kuman: Dokładnie, gościu chcę spokojnie pracować, a nawet w tej chwili kobiety dobierają mu się do gaci.

Avatar Kuman

14 września, 18:21

@Darwidx: niech furrasy zostawią tego karakala w spokoju.

Avatar Zwykla_Anonka

12 września, 22:39

Fajny lis na profilowym. Skoro już o lisach mowa, oglądasz Fundy'ego?

Avatar Darwidx

12 września, 22:59

@Zwykla_Anonka: Nie, ale w sumie widzę, że jest częstym obiektem kradzieży dokonywanej przez polskich Youtuberów, więc jeżeli następnym razem będę chciał obejrzeć coś na luzie wydaje się być to świetną opcją.
Plus Liiiiisek !

Avatar Zwykla_Anonka

13 września, 15:53

@Darwidx: Lisek git mordeczka. I tak, polscy ytberzy często od niego kradną, ale to polski yt, mało tu oryginalności. Plus, Fundy nie jest furry, to tylko fandomowy żart, ale bardzo popularny.

Avatar cristofer6

13 września, 14:37

Hej

Avatar RommSter

3 września, 22:04

cyli naleze do tego 1% bo gram w tf2 jako pyro gaming
masz lisy na pocieszenie jakies innyh nei mam

Avatar Patrico324

2 września, 21:44

Czemu posiadałeś grupę terrorystyczną anty html
co ci ten biedny język programowania zrobił?

Avatar Darwidx

2 września, 21:52

@Patrico324: HTML nie jest językiem programowania; jest językiem znaczników (ang. markup language). HTML składa się z serii znaczników (tagów), których używa się do zamknięcia, opakowania różnych części treści, tak aby wyglądały i/lub działały w określony sposób. Z pomocą tagów możesz ze słów czy obrazów zrobić linki do innych stron, sprawić by były napisane kursywą, większą czcionką, wytłuścić je itd.

Po za tym przedłuża linki i nie wpada w ucho.

Avatar Rhokai

22 sierpnia, 18:35

Podpisuje się pod tym profilem pozdro

Avatar Ksiondz

18 lipca, 14:13

Le*ak

Avatar Darwidx

18 lipca, 14:53

@Ksiondz: Humorystyczne !

Avatar kwiato99

8 lipca, 14:09

Cześć, meeh-
O ty podróbo

Avatar Darwidx

8 lipca, 14:16

@kwiato99: Co się od...ało !?
Nigdy nie słyszałem o takim użytkowniku XD

Avatar Kuman

8 lipca, 11:38

zmyłeś benzynę!

Avatar Darwidx

8 lipca, 11:40

@Kuman: No i odrazu wyprzystojniałem ! Choć marnowanie benzyny jest chyba ostatnią rzeczą, którą chciałbym zrobić w towarzystwie Amerykanina...

Avatar Kuman

8 lipca, 11:48

@Darwidx: mam nadzieję, że wylałeś całą benzynę do rzeki lub jeziora

Avatar Darwidx

8 lipca, 11:50

@Kuman: Spokojnie, całą benzyna jest tam gdzie jej miejsce... W brudnych wodach Bałtyku.

Avatar Kuman

8 lipca, 11:50

@Darwidx: dlatego codziennie idę tam pływać

Avatar Tonie

2 lipca, 19:45

Stwierdziłeś że zostanie na stałe czy pomóc ci zmyć benzyne

Avatar Darwidx

2 lipca, 20:21

@Tonie: Obrażasz znak mojej Religi Chrześcijańskiej ?!!? Tak naprawdę jestem leniem, gdy będzie mi się chciało to zmienię, wolę być upaprany benzyną niż iść do kąpieli >:(

Avatar Kuman

23 czerwca, 17:28

fajna rotacja jest w BF1
*odgłosy niszczenia żydowskich szpiegów*

Avatar Kuman

20 czerwca, 21:46

łap

Avatar Darwidx

20 czerwca, 21:49

Avatar Kuman

20 czerwca, 21:51

@Darwidx: k*rwa nie to zdjęcie

Avatar Kuman

19 czerwca, 22:42

ŁAAAAAA MAMY TO!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Kuman

19 czerwca, 22:50

Avatar Kuman

19 czerwca, 22:54

@Darwidx: *odgłosy piszczących wł0chów*

Avatar pikacz

12 czerwca, 22:00

helo

Avatar pawelec323232e2

12 czerwca, 15:45

Mam jutro ale dzisiaj organizowane

Avatar Darwidx

12 czerwca, 15:55

@pawelec323232e2: To wszystkiego najlepszego dla naszej dwójki, xd

Avatar pawelec323232e2

12 czerwca, 15:59

@Darwidx: o, ty też? Spoko! Wszystkiego najlepszego!

Avatar meeho

6 czerwca, 18:49

Why are u gay

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar MatkaBoskaSowiecka

11 czerwca, 13:59

@meeho: Jasne, miej do człowieka pretensje, bo ma powody by nie lubić grupy, do której należysz :>

Avatar meeho

Edytowano - 11 czerwca, 14:59

@MatkaBoskaSowiecka: nie mam żadnych pretensji. Po prostu taka jesteś. Wiem, Bo cię obserwuje :>I jakie powody ?

Avatar Kartof

9 czerwca, 18:27

Chryste święty gdzie ja zawędrowałem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar MTFcomanderEta10

10 czerwca, 19:53

@Darwidx: bo to miał być komplement dla cb i kartofa

Avatar Kartof

10 czerwca, 20:09

@MTFcomanderEta10: wędruje tu i tam

Avatar XDudek

9 czerwca, 14:50

muszę przyznać że bardzo czesto widzę cie w kom

Avatar Darwidx

9 czerwca, 16:05

@XDudek: A dziękuję, mimo braku czasu wciąż udaje mi się zachować dobry wynik.

Avatar Kuman

8 czerwca, 21:31

liseł mi biega po podwórku.
powiedz co robić

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Kuman

8 czerwca, 23:38

@Darwidx: kiedy oddasz mi moją kartkę urodzinową?

Avatar Darwidx

8 czerwca, 23:46

@Kuman: Kiedyś zrobiłem taką na walentynki, ale plik przepadł i będę musiał robić ją jeszcze raz, ale spokojnie, była ładna, wiec zrobię jeszcze ładniejszą. W końcu znalazłem osobę godną jej otrzymania.
Jutro mam egzamin, więc obawiam się, że będzie dopiero za 2 dni, chyba, że przestanę być leniem to zdążę ją zrobić na jutrzejszy ranek/wieczór.

Avatar ImBruhHammood

7 czerwca, 17:58

Furry UwU

Avatar KufelMleka

6 czerwca, 19:53

Czy ja cię znam?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Darwidx

6 czerwca, 20:26

@KufelMleka: Dla samego faktu rozmowy z drugim człowiekiem jest prawdopodobnie nie wystarczające, ale jestem osobą chętnie rozmyślającą nad problem *czytaj chętną do pomocy na swój sposób* i nie bojącą się działania i przede wszystkim tolerancyjną, mimo wielu żartów napisanych przeze mnie czy też wymówionych szanuję wszystkich ludzi bez wyjątku.

Avatar KufelMleka

6 czerwca, 20:33

@Darwidx: To jest ledwo poboczna cecha. Po co naprawdę warto?

Avatar Darwidx

4 czerwca, 16:13

@Kuman: Ciekawe czy gdybyśmy zaakceptowali żądania Austro-Węgier to ta idea by się spełniła, wiesz te o utworzeniu potrójnej monarchii Austro-Węgro-Polski po 1 wojnie światowej, choć państwo nie byłoby by tak potężne przynajmniej nie rozpadłoby się w wyniku traktatu.

Avatar The_Crashendo

1 czerwca, 21:10

Hmmm to chyba ten legendarny użytkownik

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Darwidx

1 czerwca, 23:59

@miesny_budyn: Tak, szukanie go trochę zajęło ale w końcu wygrzebałem najlepszy obraz przedstawiający wojskowego chyba w ogóle.

Avatar The_Crashendo

2 czerwca, 16:06

@Darwidx: u mnie jak narazie to jest wszystko dobrze. Tu cię zaskoczę nie jestem nowym jejakiem

Avatar meeho

2 czerwca, 15:10

🏳️‍🌈🦊

Avatar meeho

2 czerwca, 15:10

@meeho: (tak wiem emoji ble)

Avatar makaron10

2 czerwca, 07:29

Cześć, co u Ciebie?

Avatar miesny_budyn

1 czerwca, 23:31

chyba troche zbytnio robisz sie trolololo

Avatar Darwidx

1 czerwca, 23:57

@miesny_budyn: Wiem w dodatku przyłapuje się na stosowaniu filozofii XD w życiu codziennym.
Ale wciąż wiele rzeczy się nie zmieniło (wciąż jestem hetero, ale jak mi napisali, że skoro urodziłem się w "gejowym" miesiącu to jestem gejem to się zaśmiałem i na miesiąc zmieniłem trochę profil.) Poza tworzeniem Austro-Węgier z Kumanem wszystko mieści się w normie.

Avatar SuhajOpie

1 czerwca, 20:34

po co masz lisa oblanego benzyną na profilowym? (to jest chyba wiewiórka ale się nie znam)

Avatar Darwidx

1 czerwca, 20:35

@SuhajOpie: Bo benzyna fajnie pachnie i wygląda i jest gejowa w porównaniu do hetero gazu.

Avatar SuhajOpie

1 czerwca, 20:36

@Darwidx: chad hetero, chad gej, virgin fan oceniania ludzi po ich orientacjach

Avatar Kuman

1 czerwca, 19:54

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Darwidx

1 czerwca, 20:22

@Kuman: Powodzenia życzę.

Avatar Kuman

1 czerwca, 20:24

@Darwidx: tam jest!
celuj powol...
*strzał*
Zwiał, cholera!

Avatar MeenziPL

30 maja, 11:18

ok, lubisz lisy itp., ale czy możesz się trzymać jednego awatara przez chociaż miesiąć?

Avatar Darwidx

30 maja, 11:20

@MeenziPL: Następny będzie na dłużej, ten był na potrzeby pewnego wątku.

Avatar MeenziPL

30 maja, 11:33

@Darwidx: ok

Avatar miesny_budyn

27 maja, 18:39

ale, ale jak to hetero?

Avatar Darwidx

27 maja, 18:43

@miesny_budyn: /Tutaj narrator, Darwidx został porwany i opętany przez miska7_7 czego Budyń nie mógł wiedzieć, oj wypaplałem. Lepiej znikaj zanim Cię znajdzie/

Avatar miesny_budyn

27 maja, 18:47

@Darwidx: oj, nie znajdzie mnie

Avatar miska7_7

26 maja, 19:36

cześć
*tu wstaw jumpscare*
*opętuje darwidxa*

Avatar Darwidx

26 maja, 19:48

@miska7_7: *Not visible reaction*
Cześć, znowu ktoś mnie porywa...

komentarz obrazkowy

Avatar miska7_7

27 maja, 17:47

@Darwidx: *pali wszystko co darwidx ma związane z furry*
pikne

Avatar Kuman

27 maja, 12:26

defeat the Turks!
Get away from them like flies and mosquitoes!
Forward!

Avatar Darwidx

27 maja, 12:36

@Kuman: Ładne ?

Avatar Kuman

27 maja, 10:58

którędy do Zatoki Helgolandzkiej?

Avatar Darwidx

27 maja, 11:04

@Kuman: Morzem na zachód, omijasz Rugię i płyniesz kanałem Kilońskim.
Lądem najszybciej, trzeba odbić na północ aż do Lubeki, a dalej na południe do Hamburga, jak pojedziesz na południowy zachód do Bremy wystarczy pojechać na północ do Bremerhaven, a znajdziesz się na brzegu zatoki.

Avatar Kuman

27 maja, 11:12

@Darwidx: *odgłos płynących niszczycieli i drednotów*

Avatar meeho

27 maja, 08:57

Ależ lisek

Avatar Darwidx

27 maja, 08:59

@meeho: Ależ kotek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia Darwidx

Szukaj osoby