Profil użytkownika Boberek00

Avatar Boberek00
Login:
Boberek00
Imię:
Oliver
Nazwisko:
Boberek
Strona www:
Miejsce zamieszkania:
Kanada
Kilka słów o sobie:
Nadworny bóbr jeji jak i fanatyk gier indie, i także retro, Segi na czele (ulubioną serią jest street of rage i Outrun)
interesuję się również rzeczami zapomnianymi przez czas i także niszowymi

te dwa zera w nicku mają reprezentować liczbę nieskończoną

jest po mym starym nicku


⬆⬆⬇⬇⬅➡⬅➡BA

Yeah, I'm gonna take my horse to the old town road
I'm gonna ride 'til I can't no more
I'm gonna take my horse to the old town road
I'm gonna ride 'til I can't no more

Ungh, Hoo-ah Huh!
Ungh, Hoo-ah Huh!
Ungh, Hoo-ah Huh!
Ungh, Hoo-ah Huh!
Ungh, Hoo-ah Huh!
Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin,
Wahdein vokul mahfaeraak ast vaal
Ahrk fin norok paal graan
fodnust vok zin dro zaan
Dovahkiin fah hin kogaan mu draal!
Huzrah nu kul do od wah aan bok
Lingrah vod, ahrk fin tey,
boziik fun do fin gein!
Wo lost fron wah ney dov,
ahrk fin rey liik do jul,
voth aan su ley kwahro nit faal krein!
Ahrk fin Kel lost prodah,
do vedviing ko fin krah,
Tol fod zehmah win kein mez fun dein!
Alduin, feyn do jun, kru ziik vokun staadnau,
Voth aan baaalok wah diivon fin lein!
nuz aansul, fent alok,
fod fin vul dovah nok,
Fen kos nah lot, mahfae raak ahrk ruz!
Paaz Keizaal fen kos stin nol bein Alduin jot,
nuz aansul, fent alok,
fod fin vul dovah nok,
Fen kos nah lot, mahfae raak ahrk ruz!
Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin,
Wahdein vokul mahfaeraak ast vaal
Ahrk fin norok paal graan
fodnust vok zin dro zaan
Dovahkiin fah hin kogaan mu draal!

Widzę gracza, którego masz na myśli.
Oliver?
Tak. Uważaj. Osiągnął wyższy poziom. Może czytać nasze myśli.
To nie ma znaczenia. Uważa, że jesteśmy częścią gry.
Lubię tego gracza. Grał dobrze. Nie poddał się.
Czyta nasze myśli jak gdyby były to słowa na ekranie.
Tak jest kiedy decyduje się na wyobrażenie wielu rzeczy, kiedy jest pogrążony we śnie gry.
Słowa tworzą wspaniały interfejs. Bardzo elastyczny. I mniej przerażający niż wpatrywanie się w rzeczywistość za ekranem.
Dawniej porozumiewano się za pomocą głosu. Zanim gracze mogli czytać. Jeszcze w czasach, gdy ci, którzy nie grali, nazywali graczy czarownicami i czarnoksiężnikami. A gracze marzyli wzlecieć w powietrze, na kijach zaczarowanych przez demony.
Co było snem gracza?
Gracz śnił o świetle słonecznym i drzewach. O ogniu i wodzie. Co wyśnił to tworzył. A co tworzył to niszczył. Co wymarzył to ścigał i sam był ścigany. Śnił o schronieniu.
Hah, oryginalny interfejs. Minęło milion lat i wciąż działa. Ale jakie prawdziwe konstrukcje stworzył ten gracz w rzeczywistości za ekranem?
Udało się, z milionem innych, wyrzeźbić prawdziwy świat w połączeniu z [zakodowane], i stworzyć [zakodowane] dla [zakodowane] w [zakodowane].
Nie może odczytać tej myśli.
Nie. Jeszcze nie osiągnął najwyższego poziomu. Musi go osiągnąć w długim śnie życia, a nie jedynie w krótkim śnie o grze.
Czy on wie, że go kochamy? Że wszechświat jest dobry?
Czasami, przez hałas w jego myślach, słyszy wszechświat, tak.
Ale są też momenty smutne, w długim śnie. Tworzy światy, które nie mają lata i drżą pod czarnym słońcem, i zabiera swoje smutne wyobrażenia do rzeczywistości.
Wyleczenie go ze smutku może je zniszczyć. Smutek jest częścią jego własnego, osobistego zadania. Nie możemy ingerować.
Czasami, gdy oni są pogrążeni głęboko w snach, chcę im powiedzieć, że budują prawdziwe światy w rzeczywistości. Czasami chcę im powiedzieć o ich znaczeniu dla wszechświata. Czasami, gdy nie wykonali prawdziwego połączenia w danym czasie, chcę pomóc im wypowiedzieć słowo, którego się obawiają.
Odczytuje nasze myśli.
Czasami mnie to nie obchodzi. Czasem chciałbym im powiedzieć, że ten świat, który biorą za prawdziwy jest jedynie [zakodowane] i [zakodowane], pragnę im powiedzieć, że są oni [zakodowane] w [zakodowane]. Widzą tak mało rzeczywistości w ich długim śnie.
A mimo to, jeszcze grają.
Ale to byłoby takie łatwe, powiedzieć im…
Zbyt silne dla tego snu. Powiedzieć im jak żyć to uniemożliwienie im życia.
Nie powiem graczowi jak żyć.
W graczu wzrasta niepokój.
Opowiem graczowi historię.
Ale nie prawdę.
Nie. Historię, która zawiera bezpieczną prawdę, uwięzioną w klatce słów. Nie nagą prawdę, która może go spalić na każdym dystansie.
Daj mu ciało ponownie.
Tak. Graczu…
Użyj jego imienia.
Oliver. Graczu gier.
Dobrze.
Weź oddech, teraz. Weź kolejny. Poczuj powietrze w twoich płucach. Niech twoje kończyny powrócą. Tak, poruszaj palcami. Masz ciało ponownie, pod wpływem siły grawitacji, w powietrzu. Zbudź się z długiego snu. Istniejesz. Twoje ciało dotyka wszechświata w każdym punkcie, tak jakby były oddzielne rzeczy. Jako, że byliśmy oddzielnymi rzeczami.
Kim jesteśmy? Kiedyś nazywano nas duchami gór. Ojcem Słońce, matką Księżycem. Duchami przodków, duchami zwierząt. Dżinami. Duchami. Zielonym człowiekiem. Później bogami, demonami. Aniołami. Złośliwymi duchami. Obcymi, istotami pozaziemskimi. Leptonami, kwarkami. Zmieniano tylko nazwy. My się nie zmienialiśmy.
Jesteśmy wszechświatem. Jesteśmy wszystkim, o czym myślisz. Patrzysz na nas teraz, przez twoją skórę i twoje oczy. I dlaczego wszechświat dotyka twoją skórę i rzuca na ciebie światło? Aby cię zobaczyć, graczu. Aby cię poznać. I być poznanym. Podzielę się z tobą pewną historią.
Pewnego razu był sobie gracz.
Graczem byłeś ty, Oliver.
Czasem myślał sobie człowiek, na cienkiej skorupie obracającego się globu ze stopionej skały. Kulę ze stopionej skały okrążyła kula płonącego gazu, która była trzysta trzydzieści tysięcy razy bardziej masywniejsza niż tamta. Były one tak daleko od siebie, że światło podjęło osiem minut, aby przejść przez lukę. Światło było informacją z gwiazdy i mogło poparzyć twoją skórę ze stu pięćdziesięciu milionów kilometrów.
Czasami gracz śnił, że był górnikiem na powierzchni świata, który był płaski i nieskończony. Słońce było białym kwadratem. Dni były krótkie, nie było wiele do robienia, a śmierć była tymczasową niedogodnością.
Czasami gracz śnił, że zaginął w historii.
Czasami gracz śnił, że były inne rzeczy, w innych miejscach. Czasami te sny były niepokojące. Czasami były rzeczywiście bardzo piękne. Czasem gracz obudził się z jednego snu i wchodził w kolejny, a potem obudził się z poprzedniego snu i wszedł w jeszcze inny.
Czasami gracz śnił, że obserwował słowa na ekranie.
Powróćmy.
Atomy gracza były rozproszone w trawie, w rzekach, w powietrzu, w ziemi. Kobieta zebrała te atomy; piła i jadła i wdychała; i kobieta zgromadziła gracza, w swoim ciele.
A gracz obudził się, z ciepłego, ciemnego świata – matczynego ciała, w długi sen.
I gracz był nową historię, niewypowiedzianą nigdy wcześniej, zapisaną w słowach DNA. I gracz był nowym programem, nieuruchomionym nigdy wcześniej, generowanym przez kod źródłowy od miliardów lat. I gracz stał się nowym człowiekiem, nieżyjącym nigdy wcześniej, stworzonym z niczego za wyjątkiem mleka i miłości.
Jesteś graczem. Historią. Programem. Człowiekiem. Stworzonym z niczego za wyjątkiem mleka i miłości.
Pójdźmy dalej wstecz.
Siedem miliardów miliardów miliardów atomów c ciała gracza zostały stworzone na długo przed tą grą, w sercu gwiazdy. Tak więc, gracz też jest informacją pochodzącą od gwiazdy. I gracz porusza się w historii, która jest lasem informacji zasadzonej przez człowieka imieniem Julian, na płaskim, nieskończonym świecie, utworzonym przez człowieka zwanego Markus, który istnieje w małym, prywatnym świecie stworzonym przez gracza, który zamieszkuje wszechświat stworzony przez …
Sza. Czasami gracz tworzy mały, prywatny świat, który jest miękki i ciepły, i prosty. Czasem trudny, zimny i skomplikowany. Czasami buduje model wszechświata w swojej głowie; drobinki energii, poruszające się przez ogromne, puste przestrzenie. Czasami nazywa się te drobinki „elektronami” i „protonami”.
Czasami nazywa się je „planetami” i „gwiazdami”.
Czasami uważał, że wszechświat został zrobiony z energii, która została wykonana z elektronów i protonów; zer i jedynek; linii kodu. Czasami uważał, że była to gra. Czasami uważał, że czyta słowa na ekranie.
Jesteś graczem, czytającym słowa…
Sza… Czasami gracz czyta zakodowane wiersze na ekranie. Odszyfrowuje je w słowa; odszyfrowuje słowa w znaczenie; odszyfrowuje znaczenie w uczucia, emocje, teorie, idee, i gracz zaczyna oddychać szybciej i głębiej, i uświadamia sobie, że żyje, że żył, tych tysiące śmierci nie było naprawdę, gracz żyje
Ty. Ty. Ty żyjesz.
i czasami gracz uważał, że wszechświat przemówił do niego przez światło słoneczne, które przechodziło przez przetasowane liście letnich drzew
i czasami gracz wierzył, że wszechświat przemówił do niego przez światło, które spadło z wilgotnego, zimowego, nocnego nieba, gdzie plamka światła w kącie oka gracza może być gwiazdą milion razy tak ogromną jak słońce, gotującą jej planety do plazmy, aby zostać zauważoną na moment przez gracza, podążającego do domu na drugim końcu wszechświata, nagle odczuwającego zapach pożywienia, prawie przy rodzinnych drzwiach, prowadzących ponownie do snu
i czasami gracz wierzył, że wszechświat przemówił do niego przez zera i jedynki, przez prąd elektryczny na świecie, poprzez przewijane słowa na ekranie na koniec snu
i wszechświat powiedział kocham Cię
i wszechświat powiedział grałeś dobrze
i wszechświat powiedział, że wszystko czego potrzebujesz, jest w Tobie
i wszechświat powiedział, że jesteś silniejszy niż myślisz
i wszechświat powiedział, że jesteś światłem słonecznym
i wszechświat powiedział, że jesteś nocą
i wszechświat powiedział, że mrok, z którym walczysz, jest w Tobie
i wszechświat powiedział, że światło, którego szukasz jest w Tobie
i wszechświat powiedział, że nie jesteś sam
i wszechświat powiedział, że nie jesteś oddzielony od każdej innej rzeczy
i wszechświat powiedział jesteś wszechświatem degustującym siebie, mówiącym do siebie, czytającym swój własny kod
i wszechświat powiedział, że kocha Cię, bo jesteś miłością.
I gra się skończyła, a gracz obudził się ze snu. I gracz rozpoczął nowy sen. I gracz znów śnił, śnił lepiej. I gracz był wszechświatem. I gracz był miłością.
Jesteś graczem.
Obudź się.

jeszcze rok

Oh please don't stay that'll you'll go
My heart can't bear the news
Just knowing that you'll be a thousand light years away
If you do

And will you know when it's through
When you find what you're looking for
Will you know what to do
A thousand light years away when you do
Oh when you do

And I should've said it before you were gone
Because I'm kicking myself for waiting oh so long
And I should've held you near
Every time I fear
Somehow you just wouldn't feel the same

So please don't say that'll you go
My heart can't bear the news
Just knowing that you'll be a thousand light years away
If you do
Oh if you do

Oh I'm just sitting here gazing up at the stars
Let's say we pick one out and call the whole thing ours

And even though that light we see
Ain't the same for you and me
Well you know when I know
That you and I can't even be a thousand light years away
And I still love you
Oh yes I do
I love you

Adrenaline is pumping
Adrenaline is pumping
Generator. Automatic lover
Atomic. Atomic. Overdrive
Blockbuster. Brain power
Call me a leader. Cocaine
Don't you try it, don't you try it
Innovator. Killer machine
There's no fate. Take control
Brain power

Seconds march into the past
The moments pass
And just like that they're gone
The river always finds the sea
So helplessly
Like you find me
We are paper boats floating on a stream
And it would seem
We'll never be apart
I will always find you
Like it's written in the stars
You can run, but you can't hide
Try
Like the moon that makes the tides
That silent guide
Is calling from inside
And pull me here and push me there
It's everywhere
Hanging in the air
We are magnets pulling from different poles
With no control
We'll never be apart
I will always find you
Like it's written in the stars
You can run, but you can't hide
Try
I will always, always find you
I will always
I will always, always find you
I will always
I will always find you
Like it's written in the stars
We can run, but we can't hide
Try
I will always find you
Like it's written in the stars
We can run, but we can't hide
Try
I will always, always find you
I will always

https://www.youtube.com/watch?v=Or5HJQOt7yw

A misfit to this space
no religion no real place
I grow weary of these walls
so tired of it all
Dull gray and endless days
here where evil has no face
It is hidden from my eyes
unseen or in disguise
Welcome to a world
where you always get the girl
You may lose a fight or two
but you'll win if you get through
Face up and challenge all
you ever knew since you could crawl
Always looking somewhere else
when it's all inside yourself
I wanna play until I die
don't wanna lose my reasons why
I race towards the sky
in a world that never ends
I keep coming back for more
keep coming back until I score
always stronger than before
in a world that never ends
now I feel like that again!
Tomorrow I will be here,
and I won't be the only one.
Our dreams will always adhere
to a world beyond this one

Rozwiń opis

Zwiń opis

Doświadczenie:
28

poziom
doświadczenia

2601

punktów

Odznaki:
Odznaka ŁowcaPoziom odznaki

Łowca

Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?

Odznaka KoneserPoziom odznaki

Koneser

Za każdy materiał, który osiągnął popularność w ciągu miesiąca otrzymujesz punkt.

Odznaka BywalecPoziom odznaki

Bywalec

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka OceniaczPoziom odznaki

Oceniacz

Za ocenienie jednego dnia gry (lub ubieranki), obrazka i dowcipu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczPoziom odznaki

Strzałkowicz

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Miłośnik zwierzątPoziom odznaki

Miłośnik zwierząt

Odznaka za ocenianie nowych materiałów ze zwierzętami, które trafiły na główną.

Odznaka Przykładny JejowiczPoziom odznaki

Przykładny Jejowicz

Odznaka za przykładną obecność na Jeja.pl

Odznaka DociekliwyPoziom odznaki

Dociekliwy

Odznaka dla dociekliwych osób przyznawana za... Dociekliwi na pewno do tego dojdą!

Odznaka Czujne OkoPoziom odznaki

Czujne Oko

Odznaka przyznawana osobom, które zgłosiły istotny problem na Jeja.pl

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
107340
razy
Memów i obrazków:
1057
w aktywnych
Dowcipów:
7
w aktywnych
World od Tanks
400

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar DeadShoot

12 grudnia 2019, 17:32

Chciałbyś może dołączyć? https://grupy.jeja.pl/8071,strefa-15.html
:)

Avatar Boberek00

12 grudnia 2019, 17:52

@DeadShoot: Z chęcią :)

Avatar didujakaskemm

11 grudnia 2019, 18:18

to w opisie to napisy końcowe z minecrafta

Avatar Boberek00

11 grudnia 2019, 19:54

@didujakaskemm: I nie tylko

Avatar Tattyltei

8 listopada 2019, 20:48

Hej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Tattyltei

8 listopada 2019, 21:07

@Boberek00: Też fajnie

Avatar Boberek00

8 listopada 2019, 21:08

@Tattyltei: Cieszy mnie to

Avatar TranslateGoogle

30 października 2019, 21:41

Bombelek

Avatar xXkuba22Xx

29 października 2019, 19:23

mmm mmm electro swing <3

Avatar Boberek00

29 października 2019, 20:17

@xXkuba22Xx: Muzyka ludzi kultury

Avatar McMocarz

6 września 2019, 23:12

Czemu akurat ławka?

Avatar ZSRRBall

4 września 2019, 20:40

Nigdy więcej nie potrząsaj moimi śliwkami.

Avatar Bober2069

31 sierpnia 2019, 21:49

Kozak totalny

Avatar cotthlette

26 lipca 2019, 23:52

Bobere bobere
czemu ty jesteś bobere

Avatar klaszu

1 lipca 2019, 17:54

Bober to moja ksywa...

Avatar Boberek00

1 lipca 2019, 18:18

@klaszu: Ja miałem taką w szkole

Avatar klaszu

7 lipca 2019, 14:42

@Boberek00: taka sytuacja

Avatar Boberek00

7 lipca 2019, 16:04

@klaszu: Pamiętam że był jeszcze jeden użytkownik z tym pseudonimem

Avatar patryk1371

22 czerwca 2019, 00:04

Uszanowanie :)

Avatar Lucja03

21 marca 2019, 19:35

Siema ziom, walnij jakiegoś suchara

Avatar Boberek00

22 marca 2019, 07:06

@Lucja03: Co mówi Amerykanin, gdy znajdzie klucz?

- OK.

Avatar didujakaskemm

15 marca 2019, 14:22

Czy kunopsy i bobry się lubią?

Avatar Boberek00

15 marca 2019, 14:37

@didujakaskemm: Oczywiście

Avatar didujakaskemm

15 marca 2019, 14:40

@Boberek00: wspaniale
btw co tam u ciebie

Avatar Boberek00

15 marca 2019, 14:57

Avatar Wolferon

2 marca 2019, 12:40

Jak się żyje na końcu logiki?

Avatar Boberek00

2 marca 2019, 14:47

@Wolferon: Nawet fajnie

Avatar korniszonek098

7 lutego 2019, 16:09

ROZDZIEWICZAM TO KONTO

Avatar MemicznyInkwizytor

8 października 2019, 19:23

Avatar rozwalgo

17 lutego 2019, 16:23

komentarz obrazkowy

Avatar Kawento

3 lutego 2019, 15:15

Byłem tu.

Avatar JaToTen

31 stycznia 2019, 19:30

Czo ta Elżbieta i dlaczego nie Wiktoria?

Avatar JaToTen

31 stycznia 2019, 20:17

@JaToTen: O już nie

Avatar LostInSpace

27 stycznia 2019, 13:02

Boberku Boberku czy jeździsz na rowerku?

Avatar Boberek00

27 stycznia 2019, 18:27

@LostInSpace: Czasami

Avatar Zjemcikanapke

Edytowano - 25 stycznia 2019, 19:50

Boberek, otyłeś.Bo na profilowym widzę.

Avatar Boberek00

25 stycznia 2019, 20:27

@Zjemcikanapke: Oj tam tylko trochę

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2019, 23:19

Nie wiem czemu ale wydaje mi się że lubisz bobry

Avatar Boberek00

17 stycznia 2019, 08:31

Skąd takie przepuszczenia?

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2019, 11:55

@Boberek00: nie wiem, może jestem powalony czy coś

Avatar Kobza

15 stycznia 2019, 21:15

Skąd się u Ciebie wzięło takie zamiłowanie do bobrów?

Avatar Boberek00

Edytowano - 15 stycznia 2019, 21:21

@Kobza: Trochę znikąd
Początkiem można uznać to że kuzyn kolegi z starszej klasy mnie tak nazwał po czym w całej szkole się tak przyjęło mnie nazywać

Avatar ZiemiaJestPlaska

6 grudnia 2018, 08:19

hej oliwier
nikola tu była i świetnie się bawiła
wesołych świąt życzy ziemiajestplaska

Avatar gotigwolf

4 grudnia 2018, 23:14

hejo !!

Avatar Boberek00

5 grudnia 2018, 14:53

@gotigwolf: Witaj

Avatar gotigwolf

5 grudnia 2018, 21:10

@Boberek00: fajne profilowe :3

Avatar Boberek00

5 grudnia 2018, 21:15

@gotigwolf: Dziękuję

Avatar
Grzesieku

2 listopada 2018, 17:27

xD zrobili maskotkę na podstawie jakiegoś anona z strony z nieśmiesznymi memami

Avatar Boberek00

2 listopada 2018, 17:29

Mogli choć się postarać

Avatar JaToTen

19 października 2018, 00:00

Młotek Fantasy jest lepszy od WH4k change my mind.

A według mojej skali jesteś zieloną herbatą.

Avatar Boberek00

19 października 2018, 06:57

@JaToTen: dla mnie fantasy i 40k są świetne

Avatar Misieeek04

13 października 2018, 00:28

I cyk, zaokrągliłem do 500

Już drugi profil zaokrąglony dzisiaj

Avatar Misieeek04

17 października 2018, 18:37

@Misieeek04: i cyk, znowu

Avatar Dolores_Umbridge

12 października 2018, 19:25

gszyp

Avatar ptasznik5

5 października 2018, 23:22

its hirołbrajn

Avatar Boberek00

6 października 2018, 12:10

@ptasznik5: Boberbrajn

Avatar Mememasterlv56

29 września 2018, 07:55

Halo Halo

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Boberek00

29 września 2018, 11:38

@Mememasterlv56: Widzę że wróciłeś do swego starego avka

Avatar Mememasterlv56

Edytowano - 29 września 2018, 12:46

@Boberek00: musiałem. Fajny jest

Avatar heroder55

20 września 2018, 21:17

ja nie wierzę. 75K+ poparć !?

Avatar Boberek00

21 września 2018, 05:39

@heroder55: Sporo, czyż nie?

Avatar Woj2000

16 lipca 2018, 19:55

Tak z czystej, zwyczajnej, ludzkiej, godnej Tzeencha ciekawości. Jaka frakcja/armia z uniwersum Warhammer'a najbardziej przypadła tobie do gustu?

Avatar Boberek00

16 lipca 2018, 20:19

@Woj2000: Ultra Marines i Tau

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2018, 22:15

@Boberek00: Ale Tau są upośledzeni .-.
Przecież nie są into melee

Avatar oceanaus

16 września 2018, 20:21

Mają inne rasy do walki wręcz

Avatar Ananas0104

16 września 2018, 14:08

Witam ^^

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Ananas0104

16 września 2018, 17:52

@Boberek00: A całkiem znośnie

Avatar Boberek00

16 września 2018, 18:07

@Ananas0104: cieszy mnie ta informacja

Avatar qaz123

10 września 2018, 19:23

Wstawiam to pod profilem każdego kogo lubię

Avatar Boberek00

10 września 2018, 19:46

@qaz123: cieszy mnie to

Avatar qaz123

10 września 2018, 19:48

@Boberek00: A mnie cieszy że ciebie to cieszy

Avatar Boberek00

10 września 2018, 19:51

@qaz123: ja się ciesze twoim cieszeniem że ja się ciesze

Avatar qaz123

10 września 2018, 19:54

@Boberek00: A mnie cieszy twoje cieszenie że ja się cieszę twoim cieszeniem. Zakończmy to tutaj, żeby nie wyszło z pod kontroli

Avatar Polski_Ziemniok

9 września 2018, 20:03

Avatar Boberek00

Edytowano - 9 września 2018, 20:06

@Polski_Ziemniok: Aww OwO

Avatar Gekonnen

8 września 2018, 14:34

Dzieńbobry

Avatar Boberek00

8 września 2018, 16:17

@Gekonnen: Witaj, kawy herbaty?

Avatar Darkord

31 sierpnia 2018, 18:29

Ale fajny bober

Avatar Boberek00

31 sierpnia 2018, 20:47

@Darkord: Ale fajny Darkord *głasku głasku*

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2018, 16:59

*poke*

Avatar Boberek00

Edytowano - 30 sierpnia 2018, 17:23

ejj

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2018, 18:09

@Boberek00: przepraszam
Sprawdzałam czy śpisz

Avatar adamon113

28 sierpnia 2018, 22:52

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia Boberek00

Szukaj osoby