Profil użytkownika FeliksDzierzynski

Avatar FeliksDzierzynski
Login:
FeliksDzierzynski
Imię:
Szymon
Kilka słów o sobie:
Witam w skromnych progach mojego profilu. Raczej nie jestem zbytnim bywalcem na Jeja, chociaż od czasu do czasu coś tam powiem, albo jakieś obrazki wstawię.

Interesuję się historią, filozofią, teologią, socjologią, psychologią, grami komputerowymi, książkami, a także wszelkiego rodzaju literaturą. Lubię też czasami pobawić się PicsArtem, i robić rózne obrazki. Pewnie będę je wstawiał do mojej galerii.

Co do mojego światopoglądu, to jestem Lewakiem, Socjalistą, Komunistą, jakkolwiek to nazwać. Z chęcią mógłbym o tym porozmawiać, chociaż wolałbym tego nie robić, bo nie mam zbyt dużej wiedzy na ten temat. Wierzę w Boga, nie posiadam jakiejkolwiej szczególnej religii, ale w sumie kłonię się ku Islamowi. Nawet jeśli jestem Komunistą, to nie do końca zgadzam się z Marksem i innymi myślicielami Komunistycznymi z różnych powodów, ale przede wsystkim Materializmu Dialektycznego, z którym się nie zgadzam, I uważam za pogląd absurdalny i bezsensowny. Nie lubię Ateistów, ale przede wszystkim Nihilistów i Materialistów, dlatego też nie zgadzam się z głównymi przedstawicielami Socjalizmu i Komunizmu.

Co do gier komputerowych, lubię gry z serii Mount and Blade, a w szczególności Mount and Blade Warband i dodatek Viking Conquest. Dużo gram też w gry studia Paradox Interactive - Crusader Kings II, Victoria II, no i EU4. Gram też w Minecrafta, Terrarię, oraz Rimworlda. Lubię i grałem w Cywilizację 4. Gothic, Gothic NK, Gothic 3, jak i Baldur's Gate to moje ulubione RPGi. Czasami też gram w tkzw. "wizualne nowele" - takie jak gry z serii Ace Attorney.

Dziękuję za wysłuchanie, miłego dnia, lub dobrej nocy. Jak chcesz porozmawiać, to serdecznie zapraszam do pisania do mojego konta na Discordzie - Felix Dzerzhinsky Дзержи́нский#9248, ale dopilnuj by mnie o tym uprzednio poinformować, bo mogę nie zaakceptować zaproszenia.
Pozdrawiam.
Farmerama
11

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar The_Crashendo

22 kwietnia, 19:29

Cześć

Avatar
Mametchi_Pro_Student

12 kwietnia, 19:49

No witam.

Avatar starmagedon

19 kwietnia, 14:08

Co sądzisz o nim Michale?

Avatar Kuman

11 kwietnia, 00:00

Przedawkowalem Vanisch pomocy1111?1!1!1!

Avatar FeliksDzierzynski

11 kwietnia, 00:31

@Kuman: Przykro mi. W takim razie natychmiast udaj się na oddział toksykologii w swoim najbliższym szpitalu. Niech Bóg ma cię w Swojej opiece.

Avatar FeliksDzierzynski

11 kwietnia, 00:37

@Kuman: A tak na serio, to Dobry Wieczór. Czego szanowny Pan tutaj szuka?

Avatar Kuman

11 kwietnia, 07:38

@FeliksDzierzynski: Rozmawianie z Jose Sanjirio jest spoko imo

Avatar przegryw_z_endu

6 grudnia 2021, 18:03

wydajesz się porządnym człowiekiem, uszanowanie

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2021, 19:35

Podpisuje się pod tym profilem pozdro

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2021, 19:08

W mózgu odkryto mały, niepozorny obszar zwany przedmurzem. W eksperymencie przepuszczano łagodny prąd elektryczny przez różne części mózgu kobiety, prosząc ją by przy tym czytała na głos. Kiedy przepuszczono prąd przez jej przedmurze, kobieta kompletnie się wyłączyła. Przestała czytać i nie było z nią żadnego kontaktu. Kiedy prąd wyłączono, czytała dalej jak gdyby nic się nie stało i nie pamiętała momentu wyłączenia. Spekuluje się, że przedmurze może być odpowiedzialne lub współodpowiedzialne za naszą świadomość. Co ciekawe, jest ono połączone z tak zwaną koroną cierniową - nazwaną tak od swojego charakterystycznego kształtu strukturą składającą się z trzech bardzo długich nerwów oplatających mózg dookoła.

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2020, 09:53

Witam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia FeliksDzierzynski

Szukaj osoby