Profil użytkownika Krzyniu

Avatar Krzyniu
Login:
Krzyniu
Imię:
John
Nazwisko:
Wayne
Strona www:
Miejsce zamieszkania:
Po Drugiej Stronie Absurdu
Data urodzenia:
2007-03-21
Kilka słów o sobie:
Witam serdecznie na moim profilu, podróżniku.
————————————
✩ Tablica ogłoszeń ✩
- gdzie jest ten ziomek od laserów
————————————
★ Ja ★

Krzyniu, lat 17 z groszami. Mieszkam w Wieliczce. Humanista, w pierwotnym tego słowa znaczeniu. Według testów psychologicznych ambiwertyk, w gruncie rzeczy to nie dlatego że nie jestem skrajny, tylko raczej dlatego że miesiącami potrafię bawić się w życie społeczne żeby następny miesiąc siedzieć w kącie i sączyć herbatkę piętnaście godzin dziennie. Socjopata i dupek, ale jednocześnie bardzo miły – połączenie tych sztuk nie jest proste, ale staram się. Generalnie, uczę się życia z ludźmi, bo okazuje się że to naprawdę fascynujący gatunek. Mam niezwykły charakter. Wiem, że prawie każdy człowiek powiedziałby o sobie to samo, ale podszedłem do tego chłodno i stwierdzam, że z całego tysiąca osób które znam tylko jedna jest do mnie podobna charakterem, i to i tak nie do końca. Osoba ta zresztą również nigdy nie spotkała nikogo podobnego do siebie, nie licząc mnie. Faktycznie, prawie nikt mnie nie rozumie i ja też nierzadko nie rozumiem innych – chciałbym kiedyś, kiedy będzie mnie stać, wybrać się na sesję do psychologa i zagiąć go po całości. Wyżej wspomniany ziomek również miał taki plan, z tym że on stawia poprzeczkę wyżej – chce przekonać psychologa do samobójstwa. Lubię pisać i robić filmy (swoją drogą mam kanał na YT). Szczery, wyjątkowo inteligentny i jeszcze bardziej skromny. Jak z poprzedniego zdania wynika, nigdy nie piszę sarkastycznie. Kiedyś bawiłem się w grammar nazi, ale to trochę głupie, więc staram się po prostu być poprawny i nie truć dupy za bardzo. Fan Wikipedii. Pirat, kapitan TorrentKinga, statku mego, którego tu Bożydar zbanował. Pecetowiec. Chrześcijanin, muzułmanin, hinduista, buddysta (może panteista?)… to skomplikowane, ale kiedyś wyjaśnię to w mojej książce o światopoglądzie, "Wielkiej Ściemie", o ile kiedykolwiek ją skończę. Lubię rozmawiać na temat religii, szczególnie demonologii i angelologii – moim marzeniem jest przestudiować wszystkie święte księgi świata i poznać uniwersalną odpowiedź na pytanie o wierze. Niestety, chyba jestem na to za głupi. Lubię cyfry rzymskie. Jestem chaotyczny, co chyba widać po nieuporządkowanym sposobie pisania. Wielki fan Cthulhu. I’a ry’gzengrho! Korzystam z telefonu z Androidem i komputera z Oknami 8.1. Z założenia szanuję ludzi – nie szanuję natomiast:
- tych, którzy nie szanują innych za inne poglądy;
- tych, którzy na siłę chcą nawracać kogoś na swoje poglądy;
- tych, którzy wykorzystują sztukę manipulacji na czyjąś niekorzyść.
- rasistów
Uwielbiam dyskusje, te głupie i te inteligentne. Zapraszam do pisania o czymkolwiek, jeśli szukasz porady, zabicia czasu, mądrości albo głupoty. Nie lubię Windowsa 10. Jestem kosmopolitą i nieświadomie traktuję jak przygłupich ludzi, którzy stawiają między sobą granice. Jestem cholernym ignorantem, ale nie zmienię tego, bo dobrze mi się z tym żyje. No i, wiadomo, inaczej zachowuje się człowiek w Internecie, inaczej naprawdę. Na przykład wśród moich znajomych mam opinię tego od robienia największej patologii. Tutaj tego nie widać (aż tak). Bardzo lubię yerba mate, natomiast nie cierpię kawy. Zimne prysznice są spoko. W swoim życiu miałem jak na razie 3 miłości – memy, żaglówki i aż jeden byt humanoidalny, o czym na trzeźwo pisał nie będę. A skoro o tym mowa, mam w sumie słabą głowę, co jest błogosławieństwem – można być pijany w trzy dupy po pięciu szotach i nie masakrować specjalnie mocno wątroby i układu nerwowego. Aczkolwiek na imprezach zazwyczaj jestem względnie trzeźwy i ogarniam bydło - moja ulubiona funkcja poza zabawianiem gawiedzi moją niesamowitością. Należę do wymierającej grupy ludzi, która korzysta z płyt CD/DVD. Znam dobrze polski, angielski i rosyjski, dość pobieżnie francuski i hindi, choć to drugie chciałbym bardziej rozwinąć – fascynują mnie Indie i chciałbym tam pomieszkać chociaż przez kilka lat (podobnie jak zamierzam zatrzymać się na jakieś dwa lata w Japonii, Australii i Nepalu).
————————————
★ Grupy ★

1) Zakamarki Jeja - tutaj szukamy różnych zakamarków naszego serwisu, nieaktywne działy, easter eggi itp.
2) Niesamowicie nudny świat Nanooka - o wszystkim i o niczym.
3) Tu kiedyś była załoga mojej grupy pirackiej, ale Bożydar ją usunął.
————————————
✩ Galeria ✩

Nie przejmujcie się nią za bardzo, zazwyczaj zamieszczam tam wydarzenia z życia Jeja, ale używam jej też jako hostingu zdjęć.
————————————
★ Różne lubiane rzeczy ★

W życiu widzi się tyle filmów, książek i wiele więcej, że nie idzie tego zapisać. Pochwalę się najwyżej moim arsenałem gier, gdyż mam ich mało i łatwo to sprawdzić. Resztę wypiszę pobieżnie i wybiórczo - jeśli chcesz się dowiedzieć, co sądzę o jakimś dziele, zapytaj o nie.

● Zatem gry. Lubię i mam: Minecraft, Call of Cthulhu, Overwatch, Heroes III, Warcraft III, Amnesia, Plague Inc, Broforce, Terraria, DuckGame, BattleBlock Theater, Kangurek Kao, Quake, SUPERHOT, Machinarium, PayDay 2, Outlast, StarCraft II, TF2, League of Legends, Scribblenauts Unlimited.

● Ulubione książki: FNiN, Jakub Wędrowycz, opowieści Lovecrafta, Wiedźma.com.pl, Sherlock, HP, saga Star Wars... I wiele innych, pytaj.

● Ulubione filmy: Star Wars, Piraci z Karaibów, About a girl, Incepcja, Powrót do przyszłości, Strażnicy Galaktyki, Er ist wieder da... I wiele innych, pytaj.

● Muzyka: głównie rock, ale przyjmuję praktycznie wszystko. Stałymi zespołami są u mnie Green Day i Rise against, ale słucham co mi w ucho wpadnie. Lubię również hity mojego dzieciństwa – lata 2000, 2010, końcówka lat dziewięćdziesiątych.

● Seriale: Sherlock, Doktor House, Lucyfer, MLP (jeszcze nie r*cham koni), Stranger Things, Świat według Kiepskich, Rodzinka.pl

● YouTube: emce◻, TomSka, HISHE, F I S Z (taka fajna koleżanka), Piemations, cyriak, G.F. Darwin, Felix Colgrave, Karl the Deranged, Ziemniak, JoergSprave (slingshot channel), TonyST (inny fajny ziomek streamer), Grandayy, Dem (♥), Klocuch (inb4 Klocuch to Dem), ArtSpear, Alan Becker, Eroll Justine Azureus i Cichy Wuj.
————————————
✩ Jeja ✩

Przybyłem tu 29 lipca 2015 za namową ziomka, Człowieka-Drabiny, znanego również jako Oskar z Indii (trochę mu się tu umarło). Przekonało mnie to, że wtedy Jeja naprawdę miało najlepszą społeczność polskiego Internetu. Teraz nie, dlatego znacznie rzadziej tu bywam, a na pewno mniej aktywnie w komentarze i materiały.
————————————
★ Avatar ★

Mój avatar nie jest przypadkowy – wiąże się on z pewną historią z III klasy gimbazy, z Neuroshimy… nie zrozumiecie, ale dla mnie ma wartość sentymentalną.
————————————
✩ Majnkraft ✩

Poświęcę tej grze osobny akapit. Uważam Minecrafta za najlepszą grę jaka kiedykolwiek powstała. I mówię to jako normalny gracz, nie jakiś wynaturzony dzieciak majnkrafta, których na internecie pełno. Wstyd mi za społeczność, ale nic nie poradzę - wystarczy grać na zagranicznych serwerach albo zamkniętych serwerach ze znajomymi, zakładając, że się ich ma. Ja z moimi przeżyłem trzy edycje serwera, zwanego Granicami Patologii - i było zajebiście. Minecraft to też jedna z niewielu gier jakie kupiłem, co za tym idzie, zrobiłem sobie skina - na wzór mego nieśmiertelnego avatara. Oceńcie jak wyszło w galerii.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Doświadczenie:
25

poziom
doświadczenia

1879

punktów

Odznaki:
Odznaka ŁowcaPoziom odznaki

Łowca

Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?

Odznaka KoneserPoziom odznaki

Koneser

Za każdy materiał, który osiągnął popularność w ciągu miesiąca otrzymujesz punkt.

Odznaka BywalecPoziom odznaki

Bywalec

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka OceniaczPoziom odznaki

Oceniacz

Za ocenienie jednego dnia gry (lub ubieranki), obrazka i dowcipu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczPoziom odznaki

Strzałkowicz

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Miłośnik zwierzątPoziom odznaki

Miłośnik zwierząt

Odznaka za ocenianie nowych materiałów ze zwierzętami, które trafiły na główną.

Odznaka Miłośnik dowcipówPoziom odznaki

Miłośnik dowcipów

Odznaka dla osób, które otrzymują dowcipy na e-mail.

Odznaka DociekliwyPoziom odznaki

Dociekliwy

Odznaka dla dociekliwych osób przyznawana za... Dociekliwi na pewno do tego dojdą!

Odznaka Czujne OkoPoziom odznaki

Czujne Oko

Odznaka przyznawana osobom, które zgłosiły istotny problem na Jeja.pl

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
237338
razy
Memów i obrazków:
727
w aktywnych
1
w poczekalni
Dowcipów:
2
w aktywnych
Call of War

Komentarze (6045)

Zgłoś problem

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar M1kus

15 października, 22:47

Ludziom którzy przytaczają przykład Lil Pumpa a dobra je**ć

Avatar Krzyniu

16 października, 06:46

@M1kus: lil pump raper III pompował małe dzieci

Avatar ptasznik5

15 października, 23:46

czy TV kiedyś wróci?

Avatar Krzyniu

16 października, 06:45

@ptasznik5: >ludzie korzystający z TV w dobie internetu xD
Morfe upat

Avatar Krzyniu

15 października, 21:33

@KlaraAnimatePL: Doceniam, ale przykro mi, muszę odmówić :~~(
Mam już osoby najbliższą memu sercu
Ale możemy wszyscy iść na herbatkę

Avatar KlaraAnimatePL

15 października, 21:40

@Krzyniu: rozumiem ;)

Avatar Sharleen02

30 września, 19:03

kc

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (168)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (168)
Avatar Krzyniu

12 października, 17:30

Avatar Sharleen02

12 października, 17:42

@Krzyniu: grr

Avatar Kujo301

8 października, 23:56

Ty chyba wszędzie jesteś

Avatar Krzyniu

9 października, 06:03

Avatar tombraider100

7 października, 17:27

Hey

Avatar Krzyniu

7 października, 18:16

Avatar tombraider100

7 października, 18:31

@Krzyniu: Możemy pójść na pw?Chcę się poznać

Avatar Krzyniu

7 października, 20:24

@tombraider100: nie wiem czy ja w tym pomogę

Avatar Misieeek04

2 października, 23:16

W skali narcyzmu od 1 do 100, ta wypowiedź znajduje się gdzieś między 150 a jacek1s

Uwielbiam tą wypowiedź

Avatar jacek1s

6 października, 23:52

@Misieeek04: Ja też.

Avatar R0gu3

29 września, 22:34

Hello there

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar R0gu3

2 października, 21:47

@Krzyniu: And then blow 'em up!

Avatar Krzyniu

2 października, 21:49

@R0gu3: GUT!

Avatar TheOrzeszek

28 września, 19:48

byłeś dzisiaj kupić raptory dema? if yes to cie widzialem XD

Avatar Krzyniu

28 września, 20:01

@TheOrzeszek: Ano byłem

Avatar Edward713

24 września, 21:38

Czy krzyniu nie odszedł z jeja?

Avatar Krzyniu

24 września, 22:03

@Edward713: Nie wiem, jego pytaj

Avatar ewelkapl

24 września, 00:27

Ślimak

Avatar Krzyniu

24 września, 05:48

@ewelkapl: O ja, toż to maślik

Avatar M1kus

18 września, 19:51

Mamy takie same odznaki

Avatar Krzyniu

18 września, 19:52

@M1kus: Co na to tinder? Is it a match?

Avatar Rudymetal

15 września, 10:24

przepraszam za te obrazki obrażające ciebie i Kejdżeja, zachowałem się ch*jowo

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Rudymetal

15 września, 17:28

@Krzyniu: a skąd ma wiedzieć że tobie nie weszli na konto?

Avatar Krzyniu

15 września, 18:05

@Rudymetal: Nie możesz

Avatar MarssPL

11 września, 18:12

Chciałbym pana prosić o pokazanie liczby czerwonych

Avatar Krzyniu

11 września, 18:16

@MarssPL: 36708

Avatar MarssPL

11 września, 18:23

@Krzyniu: A pamiętasz ile było przed unbanem?
Bo obstawiam że dosyć bardzo ci podskoczyło

Avatar Krzyniu

11 września, 18:29

@MarssPL: nie wiem

Avatar Boberek00

12 września, 17:50

@Krzyniu: myślałem że to ja mam sporo

Avatar Buras

5 września, 18:40

T

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Macias23

6 września, 21:17

@Buras: buras mózgu uras, sorcia, musiałem.

Avatar Buras

6 września, 21:39

Avatar
ZajebistyDzieciak

1 września, 21:38

Ja tu tylko wędruję po profilach. Dobrego dnia/wieczoru

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
ZajebistyDzieciak

2 września, 13:43

@Krzyniu: o witam krzyniu. Jak tam dzień?

Avatar Krzyniu

2 września, 14:12

trochę martwy jestem

Avatar AdvBioSys

1 września, 12:06

Memy surrealistyczne to memy najwyższego sortu

Avatar Krzyniu

1 września, 12:48

@AdvBioSys: Zaiste

Avatar Ryba234

1 września, 18:13

@AdvBioSys: Moim zdaniem najwyższy sort memów to taki wywołujący ostry ból dupy.

Avatar AdvBioSys

1 września, 18:25

@Ryba234: parufki xdddddddddddddddddddd(d)

Avatar Ryba234

1 września, 18:27

@AdvBioSys: Nie, bardziej szkalowanie Polski i chrześcijaństwa.
Potrafią z tego zrobić się takie hekatomby w komentarzach, że Jeja staje się radośniejszym miejscem.
Na przykład: https://memy.jeja.pl/432559,ktos-mu-powie-czy-ja-mam.html

Avatar Kaladin

30 sierpnia, 22:50

Nie miałem o tobie wyrobionej opinii, dopóki nie przeczytałem twojego komentarza pod memem z wieloma płciami i Thanosem, szanuję bardzo

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Krzyniu

30 sierpnia, 23:32

@Kaladin: Cthulcon. Jak na razie był jeden, ale robią następny kiedyś.

Avatar Kaladin

30 sierpnia, 23:40

@Krzyniu: Brzmi zachęcająco, prawdopodobnie się pojawię

Avatar Mejzurian

30 sierpnia, 19:08

Cieszyłem się że mam prawie 6000 strzałek, a potem zobaczyłem Ile strzałek ma krzyniu

Avatar Krzyniu

30 sierpnia, 19:30

@Mejzurian: Ciesz się nadal, to chyba oznaka braku nowotworu

Avatar M1kus

28 sierpnia, 12:26

Na pewno odchodzisz?

Avatar Krzyniu

28 sierpnia, 13:16

@M1kus: saturacja w normie

Avatar ewelkapl

26 sierpnia, 22:45

Zawsze będziesz kojarzony ze swoim TV...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar ewelkapl

27 sierpnia, 00:53

@Krzyniu: Oczywiście to, że obejrzałam całe, nie oznacza, że przez cały czas miałam założone słuchawki.

Avatar Krzyniu

27 sierpnia, 09:17

@ewelkapl: Uf, a już dzwoniłem po karetkę

Avatar Towarzysz_Boniacz89

26 sierpnia, 15:14

Ten Moment Kiedy Krzyniu miał bana i był na moim serwerze dis*ord

Avatar Czekolada_Wedla

26 sierpnia, 00:02

232222 poparć
cierpienie ;___;

Avatar Krzyniu

26 sierpnia, 00:51

@Czekolada_Wedla: 232233 teraz xD

Avatar mikinibi

26 sierpnia, 09:09

@Krzyniu: 232243

Avatar Krzyniu

26 sierpnia, 11:13

@mikinibi: wszelkie pozory fajnej liczby zdechły

Avatar mikinibi

26 sierpnia, 12:15

@Krzyniu: 232272

Niestety

Avatar ciamciol

24 sierpnia, 03:40

Halo

Avatar Krzyniu

24 sierpnia, 09:59

@ciamciol: echo

Avatar Kabaczek15

23 sierpnia, 16:33

Urocze skrzydełka na profilu

Avatar Krzyniu

23 sierpnia, 21:31

@Kabaczek15: Jestem dość sceptyczny, bo zrobiłem dobrze kolory kosztem perspektywy i obrotu :I

Avatar assassin11

23 sierpnia, 00:22

Czy Pańska Osoba mogłaby mi udzielić informacji na temat daty założenia powyższego profilu?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar assassin11

23 sierpnia, 13:11

@Krzyniu: NIE ... wiem?

Avatar Krzyniu

23 sierpnia, 21:29

@assassin11: zapytaj poprzedniego siebie

Avatar ewelkapl

22 sierpnia, 22:50

Fajne masz jezioro

Avatar Krzyniu

22 sierpnia, 23:23

@ewelkapl: A słyszałem o nim, jeszcze nie byłem, ale kiedyś się wybiorę zobaczyć jak mnie czczą

Avatar ewelkapl

22 sierpnia, 23:52

@Krzyniu: A właściwie to skąd wziąłeś pomysł na login?

Avatar Krzyniu

23 sierpnia, 00:03

@ewelkapl: Nie musiałem. W wyniku błędów w papierach w podstawówce pani chciała nazwać mnie Krzysiem, nie wyszło i zostałem Krzyniem.

Avatar Palauball

22 sierpnia, 15:42

Mleko z grzybami

Avatar Krzyniu

22 sierpnia, 16:00

@Palauball: yum

Avatar LeyPL

22 sierpnia, 10:59

Witaj piękna damo. Jakie masz plany na jutrzejszy wieczór? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Krzyniu

22 sierpnia, 11:16

@LeyPL: tańczyć na rurze

Avatar ZSRRBall

22 sierpnia, 10:52

Krzyniu kiedy nagrasz roblox?

Avatar Krzyniu

22 sierpnia, 10:53

Avatar ptasznik5

21 sierpnia, 21:30

KSZYNIÓ DRAMA JEST!11111!

Avatar Krzyniu

21 sierpnia, 22:17

@ptasznik5: łojezu

Avatar ptasznik5

21 sierpnia, 23:39

@Krzyniu: BO JAKIŹ JEJAK JEZT OBURZONY ŻE ADMINEŁY POZWOLIŁY CI NICK ZMIENIĆ I TERAZ BÓLDUPI W POCZEKALNI

Avatar Krzyniu

22 sierpnia, 09:21

@ptasznik5: Jakaż to straszliwa tragedia

Avatar andi12345

21 sierpnia, 11:31

Czemu każdy twój komentarz ma strzałki w dół xd

Avatar andi12345

21 sierpnia, 11:33

@Krzyniu: no tak xD

Avatar Krzyniu

21 sierpnia, 16:15

@andi12345: Nawet tu dostałem w dół xD

Avatar ZSRRBall

Edytowano - 20 sierpnia, 20:12

Krzyniu,zbanowali mnie bo powiedziałem siusiak/s

Avatar Krzyniu

20 sierpnia, 20:31

@ZSRRBall: ty rozbójniku

Avatar ZSRRBall

20 sierpnia, 20:39

@Krzyniu: miałem bana na wszystko poza edytowaniem opisu i dodawaniem do pszczółka.oceniać też nie mogłem :c
Ostrzegałem admina,ale nie słuchał :c

Avatar Krzyniu

20 sierpnia, 20:42

@ZSRRBall: dodawaniem do pszczółka też można trollować xD

Avatar ZSRRBall

20 sierpnia, 20:50

@Krzyniu: najgorzej no najgorzej

Avatar TypowyJejowicz

19 sierpnia, 22:36

Czemu cokolwiek napiszesz masz strzałki w dół? Ludzie nie mogą zaakceptować, że dostałeś unbana?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar TypowyJejowicz

20 sierpnia, 15:11

@Krzyniu: Tak sobie myślę, że to ma sens, kiedyś na takim serwerze w mc zrobiłem sklep i ludzie mi płacili złotem za np. chleb

Avatar Krzyniu

20 sierpnia, 15:18

@TypowyJejowicz: A na moim serwerze ziomek zrobił mechanizm taki, że żeby wejść do expiarki trzeba było diaxa zapłacić. Wszyscy się przekopywali przez ścianę i zakopywali za sobą xD

Avatar Ziomeq121

19 sierpnia, 01:24

tutaj mnie jeszcze nie było

Avatar Krzyniu

19 sierpnia, 09:57

@Ziomeq121: A teraz jesteś, drogi odkrywco

Avatar Ziomeq121

19 sierpnia, 10:22

@Krzyniu: na to wygląda

Avatar rufusx95

Edytowano - 18 sierpnia, 16:26

A co jeśli jest na odwrót? Może upadłe anioły nie muszą się nawracać ponieważ już to zrobiły, ponieważ przejrzały na oczy i znają całą prawdę ale mówi się o nich jako złe istoty. - taka moja rozkmina ;]

Avatar Krzyniu

18 sierpnia, 16:36

@rufusx95: Sam mam podobne i blisko mi tego stwierdzenia... w końcu podlegają ziomkowi, który kara choć jest wszechmogący

Avatar dr_plaga

18 sierpnia, 15:21

czy Krzyniu krzyniuje w krzyniolandii gdzie krzyniozwierzęta robią dla krzyniospółki krzyniowe memy?

Avatar Krzyniu

18 sierpnia, 15:22

@dr_plaga: akurat wędruje autobusem więc niezbyt

Avatar dr_plaga

18 sierpnia, 15:23

@Krzyniu: czyżbyś zmierzał po zapas kolanek pcv?

Avatar Krzyniu

18 sierpnia, 16:04

@dr_plaga: ano nie, ale wkrótce to zrobi

Avatar LubieTostyPL

16 sierpnia, 13:47

skrzyniu biegów

Avatar Krzyniu

16 sierpnia, 14:01

Avatar Rafken593

15 sierpnia, 21:20

Krzyniu Anioł wkracza do akcji!

Avatar Suchotnik

Edytowano - 12 sierpnia, 21:50

Odbanowali he? :V

Ja po tym wszystkim bym nigdy nie wracał. Witam z powrotem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Suchotnik

15 sierpnia, 10:33

@Krzyniu: . _.

Nie ma czegoś takiego jak pingwiny

Avatar Krzyniu

15 sierpnia, 10:52

@Suchotnik: Możliwe

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia Krzyniu

Szukaj osoby