56

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Krzyniu

9 sierpnia 2017, 15:07

Wróciłem, ch*jopierze. I wiecie co? Na wielkiego Cthulhu, nigdy nie mówiłem, że odchodzę. Chciałem sobie zrobić krótkie wakacje od tego konta. Fakt faktem, że fejmy są... nudne. Wiadomo, każdy ma jakąś tam potrzebę bycia w centrum uwagi, dlatego też ucieszyłem się widząc pierwsze kilka memów ze sobą w roli głównej. Ale kiedy zrobili jeden spam i drugi (i do tego nieśmieszny) stwierdziłem że chyba pora dać Jeja odpocząć od brzydkiej dziewczynki z internetu.
Była też akcja krzyniowych awatarów, której byłem przeciwny, nawet nie dlatego że pół Jeja ukradło mi twarz tylko nie mogłem znaleźć swoich komentarzy.
No i tak jak mateczek słusznie napisał, przez dwa dni siedziałem tu i wpi***alałem popcorn, patrząc na Wasze wypowiedzi. Spróbujcie zgadnąć, na jakim koncie wtedy siedziałem :) (na razie tylko jedna osoba wie, oby nie zdradziła)
Ciekawych rzeczy się dowiedziałem o moich planach na jakimś obrazku o tym, że odchodzę. Był nawet koleś święcie przekonany, że usuwam YouTube. Aż mnie zastanawia, kiedy się dowiem że się powiesiłem.
No i w każdym razie siedziałem sobie tu z popcornem i zauważyłem, że część z Was mnie lubi i uważa za wzór, a pewien odbiornik wręcz kocha i będą za mną tęsknić, natomiast inni mnie nienawidzą i wysyłają do belzebuba i zakazują wracać. Mam kilka słów do jednych i drugich. Może najpierw do tych pierwszych.
Zatem, no cóż, fajnie kiedy ktoś cię lubi... nie wiem tylko za co. Nie mam pojęcia czym moglibyście się wzorować. Zresztą, nawet gdyby było czym, posiadanie autorytetów moim zdaniem nie jest fajne, nie polecam. No ale wielkie dzięki wszystkim, którzy mnie tu lubią, dzięki Wam lina dziś poczeka :') kto chce przytulasa?
A ci drudzy, którzy mnie nienawidzą...
Lol.
Naturalnie, macie do tego prawo, niezależnie od tego, czy regulamin tego zabrania czy nie. Zastanawia mnie tylko, czym zawiniłem, mam nadzieję że ktoś miły mi to wyjaśni... chociaż nie sądzę, że się doczekam. W każdym razie, sorka, ale nigdzie się stąd nie wybieram i przez teksty "wypi***alaj ku*wo i nie wracaj" możecie osiągnąć najwyżej odwrotny efekt. Przyjemnie mi się tu siedzi, chociaż gdybym nie miał dużej tolerancji kretynizmu to pewnie by było inaczej.
Padło pytanie, co wszyscy w nim widzą. Śledziłem te wątki z zainteresowaniem i, przyznam, ja sam nie znam odpowiedzi na to pytanie. Nie wiem też, skąd mam te dziwne fejmy. Z tego co pamiętam, mówili mi o nich jeszcze zanim Bożydar usunął TV, tym bardziej po tym, no i teraz ktoś odkrył że mam twarz. Właśnie... hm, nie rozumiem sensacji. W moim mieście w sumie normalną sprawą są długie włosy. Czy może chodzi o to, że jestem do tego brzydki, huh. (Czy raczej: brzydka). No i całujcie mi stópki, memiarze, bo Boży się pytał czy was banować, a ja łaskawą dłonią gestykulując, rzekłem "oszczędź biedny plebs, panie".
To chyba tyle. Z ciekawością czekam na wyjaśnienie, czemu mnie lubicie, nie lubicie i czemu w ogóle jestem wart zainteresowania.
Miłego dnia, kochani!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (40)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (40)
Avatar Krzyniu

5 stycznia 2018, 23:04

@Ameron: Ee, nie chce mi się

Avatar Ameron

10 stycznia 2018, 18:03

@Krzyniu: :/

Avatar Ashley12c

14 sierpnia 2017, 09:22

O, jestem tam.

Avatar rafken

10 sierpnia 2017, 09:45

Jestem tam!Dzięki że mnie tam umieściłeś.

Avatar Ameron

9 sierpnia 2017, 15:01

Ty trollu XD O nawet siebie widzę :o

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Krzyniu

9 sierpnia 2017, 15:43

@Ameron: Nie przeszkadza mi to, ale zaczęło się robić czysto rakowo.

Avatar Ameron

9 sierpnia 2017, 15:47

@Krzyniu: Rak ma różne definicje i skale :P

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Krzyniu
Dodane przez: Krzyniu
Dodaj nowe zdjęcie
Opis

Ale słodko, że kogoś to obchodzi

Najnowsze zdjęcia Krzyniu