Profil użytkownika Panthera_Tigris_Altaica

Avatar Panthera_Tigris_Altaica
Login:
Panthera_Tigris_Altaica
Imię:
Krzysztof
Nazwisko:
...
Numer GG:
12
Miejsce zamieszkania:
Stargard Szczeciński
Kilka słów o sobie:
Pora częściowo zdegradować barierę ,,kilku słów o sobie'', bowiem mnich oraz jego poplecznicy (pomijając persony niefortunnie z nim związane) nie ryzykują już otwartego szturmu na mój profil. Kilka mniej składnych zdań na posesji akolity nie przyniosło pożądanego skutku i nie przywiodło go tutaj. To byłoby iście spektakularne zwieńczenie moich komentarzy... Ach, nieistotne, z tematu naszego klasztornego seksuologa (jako że zaszczyca swymi zgłoskami zazwyczaj jedynie obrazki, które, choćby subtelnie, mają związek z relacjami pomiędzy płciami) do moich prywatnych poglądów o szerszym zakresie.
Ulubiona epika to zdecydowanie wizjonerskie w wykonaniu fantasy osadzone w realiach quasi-średniowiecza, a więc książki pokroju perfekcyjnie skompilowanej wartkiej akcji i lekkich oraz nader licznych żartów prozy Flanagana, a także rozbudowane, nowatorskie, choćby z kanonu Alison Croggon, która nie waha się przed wydaniem śmierci teoretycznie istotnych dla fabuły istnień, by z terra firma znalazły się ,,u Bram''. Dwoje Wybrańców co prawda raczej w czwartym (ostatnim) tomie nie umrze, lecz już zawczasu jedno z nich zostało okaleczone, zaś drugie nosi w sercu ciężkie brzemię. O ile ,,Silmarillion'' co prawda nie traktuje bezosobowo ,,Dobra'' i ,,Zła'', a jednak tak też ujmuje zwykłych bohaterów (czytaj: prócz Eru i Valarów).
By się zbyt długo nad tym nie rozwodzić, przejdę do mniej wartościowego, acz popularniejszego aspektu: gier. W komentarzach wspomniałem już o mym stosunku do MMO, toteż przejdę do RTS-ów - właściwie zwykle właśnie w nie gram, pomijając nieliczne FPS-y, byle nie polegające na własnoręcznym mordowaniu ludzi (jakichkolwiek). W grach taktycznych to jednostki szeregowe używane są do wykonywania egzekucji, poza tym... To temat, w którym nie gustuję.
Uwielbiam natomiast wizerunki zwierząt, od tak pomysłowych jak umieszczany na łamach ,,Kilku słów o sobie'' ,,piesieł'', do zwyczajnie dobrze wykadrowanych podobizn dzikiej przyrody.
Doświadczenie:
7

poziom
doświadczenia

134

punktów

Odznaki:
Odznaka BywalecPoziom odznaki

Bywalec

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka StrzałkowiczPoziom odznaki

Strzałkowicz

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
346
razy
Farmerama
130

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar GRZMOT990

3 czerwca 2014, 20:31

Witaj
Czy Chciałbyś być Żydem?
Jeśli tak to dlaczego?

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

5 czerwca 2014, 19:05

@GRZMOT990: Według pewnych stronnictw jesteśmy Żydami. Taką tezę mianowicie rozgłaszają agenci Moskwy okupujący Słowiańsk i Donieck (pewną jego część, gwoli formalności). Oto standardowa opinia przeciętnego ,,separatysty", co sądzi o zachodzie:
- Idą na Nas! Kobieta z brodą, geje z Brukseli, Żydzi i faszyści zjednoczeni pod jednym sztandarem chcą nam odebrać Rosję! Słav'sja Ruuuuś!!!!!!

Avatar GRZMOT990

5 czerwca 2014, 19:10

@Panthera_Tigris_Altaica: To zaczynam po Pierwsze to nie teza tylko Fakt nie wiem czego cię uczyli na religi ale nasza wywodzi się od Żydowskiej Mniejsza o to,Używając słowa żyd koło faszystów czyli traktując to jako Obelgę wykazujesz najniższy poziom kultury sam znam paru żydów i są za**biści (Nie jestem antysemitą upoważniono mnie do używania słowa żyd.) no nic widzę z kim piszę ale nie znam cię więc mogę się mylić.
Pozdrawiam.

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

10 czerwca 2014, 18:14

@GRZMOT990: Ja jedynie cytuję separatystę, głupcze.

Avatar Sauron

27 czerwca 2013, 19:36

Fechmistrz werbalny.Czy to nie to samo co "mistrz ciętej riposty"?Do tej kategorii zdecydowanie się nie zaliczasz.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar chupacabra001

6 marca 2014, 15:48

@Panthera_Tigris_Altaica: Chwalisz się, żalisz, czy grozisz?

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

6 marca 2014, 15:50

@chupacabra001: To nie odgrywa zbyt wielkiej roli. A mój profil psychologiczny zachowam dla siebie, koleżko.

Avatar matigrzegorz

25 lipca 2013, 22:42

Wiesz, naprawdę ciężko jest mi uwierzyć, że jesteś o dwa lata młodszy ode mnie. Po sposobie w jakim się wypowiadasz, a nawet po zasobie słownictwa można śmiało stwierdzić, że cały czas "wspomagasz" się słownikami, internetem, albo jesteś sporo starszy. Może to tylko moje błędne spostrzeżenia i kwestia nieuwagi, ale do tej pory nie spotkałem żadnego 12-13 latka, który posiadałby tak "bogaty" język.

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

Edytowano - 27 lipca 2013, 11:43

@matigrzegorz: A więc zmityguj się i uznaj moją opinię - stereotyp każe Ci sądzić, iż każde indywiduum w moim wieku to głupiec trwoniący życie na mizerne używki pokroju... Ach, tylko wzbudzę kontrowersje... Przyznam szczerze, tego pytania nie mogłem przewidzieć... Korzystanie ze słowników podczas internetowej debaty stanowi iście siermiężny sposób na swego oponenta - ja zwyczajnie czytam różnorodne książki. Nic więcej. ,,Jeja.pl'' nie musi zyskać roli azylu dla otępiałych umysłowo przez takie gry jak ,,Combat3'', w których cała technika polega na skakaniu niczym prima balerina wokół przeciwnika, by zasypać go toną ołowiu i dowartościować się poprzez ustawiczne kucanie i wstawanie nad świeżym jeszcze wyimaginowanym truchłem. Zwyczajnie odbiegam nieco od tego, jak postrzegasz ludzi o tej liczbie lat (wybacz, lecz zbyt późno zorientowałem się, że wysłałeś tę wiadomość). Quantum vis, kultyści ,,Combat3'', proszę spróbować mnie urazić.

Avatar Another1Punk

2 marca 2014, 19:30

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

3 marca 2014, 18:56

@Another1Punk: Znamy się? Podaj pierwsze litery imienia i nazwiska, jakimi posługuję się na Facebooku.

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

3 marca 2014, 19:00

@Another1Punk: Zakładam, iż jesteś Andrzejem J. z mojej gimbazy, lecz w celu weryfikacji poproszę o podanie pierwszych liter imienia i nazwiska, jakimi posługuję się na Facebooku.

Avatar
Konto usunięte

2 września 2013, 16:10

Proponuję wymianę stanowisk na temat rewaloryzacji gospodarki myśliwskiej w okolicach Tughghurtu i jej wpływu na poprawę warunków życia tutejszej społeczności kosztem dekadencji zagrożonej wymarciem antylopy Addax nasomaculatus w tym rejonie (z zachowaniem twojej imponującej merytoryki, ortografii i interpunkcji).

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Panthera_Tigris_Altaica

2 września 2013, 16:48

To nie zarzuty, a jedynie cierpki żart. Poprzez złożoność zdania.

Avatar
Konto usunięte

2 września 2013, 16:53

@Panthera_Tigris_Altaica: Rzeczywiście,dość cierpki.
Też jestem '00 ;)

Avatar Terminus223

1 września 2013, 17:51

Naprawdę rocznik 2000 ;)?

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

1 września 2013, 20:33

@Terminus223: A co spodziewasz się przeczytać? I wiek p. n. e.?

Avatar Terminus223

1 września 2013, 20:53

@Panthera_Tigris_Altaica: prędzej to niż XX wiek coś zbyt mądrze piszesz

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

1 września 2013, 21:16

@Terminus223: Proszę nie przypisywać mnie do stereotypu permanentnego głupca, który stanowi odmianę o kilka lat starszych indywiduów, spędzających większość dnia na tych tragicznych sesjach MMO, które zazwyczaj kończą się uzależnieniem i spadkiem poziomu merytorycznego do ,,I'm Rambo-Rambo, nooby''.

Avatar Terminus223

2 września 2013, 11:03

@Panthera_Tigris_Altaica: Nie chciałem Ciebie obrazić tylko twierdzę że jak na ten wiek posługujesz się trochę bardziej zaawansowaną formą wymowy i jeszcze nie spotkałem żadnego nastolatka który by pisał tak jak Ty

Avatar lipa2106

28 sierpnia 2013, 11:07

Na prawdę jesteś ode mnie młodszy?

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

30 sierpnia 2013, 14:25

@lipa2106: Owszem, zaś temat wiarygodności danych użytkowników w sieci autentycznie wymagałby wielu weryfikacji.

Avatar lipa2106

30 sierpnia 2013, 17:01

@Panthera_Tigris_Altaica: tak się pytam, bo jesteś za mądry jak na swój wiek

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2013, 02:27

widzę kolejną postać, która pragnie zamordować Pauliusa, Mnicha, Chupakabrę i wszystko, co ma z nimi związek .______.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Panthera_Tigris_Altaica

5 sierpnia 2013, 12:44

@chupacabra001: Swej działalności przeciwko wrogowi nie można od tak sobie zaprzestać - jak sądzisz, skoro w opisie i komentarzach wzniosłem barykadę argumentów, to raczej nie po to, by za chwilę otworzyć wrota i wpuścić cały orszak inkwizycji mnicha, a pogrywanie dość lubię, zresztą Ty także możesz okazyjnie sobie ze mną zagrać w słownego brydża, nie obrażę się. Jestem człowiekiem stosunkowo elastycznym, toteż daruję sobie produkowanie się nad podejściem ,,liberum veto, bo zleję'', który widuję zazwyczaj u piwoszy pod blokiem... O, teraz wołają członka watahy - ,,MAROOOON!!!!!''. Mówiąc o Twoim avatarze, nie tak dawno wydawało mi się, iż ryjek tego borsuka to podbródek, zaś białe pasemka nieopodal uszu to brwi.

Avatar chupacabra001

5 sierpnia 2013, 12:46

@Panthera_Tigris_Altaica: Hah! Jesteś kolejny, który nie rozpoznał borsuka. :-) W sumie tylko nielicznym się udało, więc nie martw się. ;-]

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2013, 22:05

Witam C:

Avatar Patryk933

28 lipca 2013, 13:21

Chłopie! Ja cię po prostu uwielbiam,też nie na widzę tych dwóch typków,w końcu jest ktoś kto się nie podniaca tą chupą czy cos tam i tym mnichem,ziomek zgadzam się z tobą co napisałeś w opisie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Patryk933

29 lipca 2013, 19:08

Avatar chupacabra001

29 lipca 2013, 20:55

@Patryk933: No tak. :-)
Piszę co myślę, nic więcej nie robię. Może jestem tu znany/lubiany, jednak nie zależy mi na tym. A nie mam bezpośrednio wpływu na to, że ktoś się mną podnieca, jak to napisałeś wcześniej. :-)

Avatar kamdab

24 lipca 2013, 17:52

Wybacz mi me zachowanie. Teraz trochę lepiej cię rozumiem. Chciałem człowiekowi w kulturalny sposób wyjaśnić że się z nim nie zgadzam. Po prostu napisałem że mam inne zdanie. Bez użycia wulgaryzmów. Dowiedziałem się że jestem adoptowany i że mu grożę. Wyjaśniłem że nie miałem zamiaru żeby to tak odebrał. Ponoć go wyzywam.

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

17 lipca 2013, 14:05

@chupacabra001: ,,Jestes''? Przetłumacz, inteligencie. W kwestii argumentów, cofnij się do mojej oracji w ,,kilku słowach o sobie''.
Mogę już tylko rzec: ,,veni, vidi, vici'', pretorianinie ,,Mnicha1'' (nie, nie zaglądałem do słownika - zabawne, nieprawdaż?).

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar Umpa94

28 lipca 2013, 22:42

@chupacabra001: Wiem, ale antyfani to ludzie chyba chorzy psychicznie. Ja perdolę, nie znają go, a nazywają go pedałem. Udają że piją w szkole, a hejtują go za jointa. Piszą jakby go bohatersko zayebali, a nie potrafią podnieść 2 plecaków.

Avatar chupacabra001

29 lipca 2013, 14:45

@Umpa94: I za to się z Tobą napiję.

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

18 lipca 2013, 08:52

Mantikoro, czy jak Ci tam, ta sentencja siedemnastowiecznego filozofa Baltasara Graciana adresowana jest do Ciebie (zresztą to jedna z moich ulubionych): ,,Większym wysiłkiem jest w dzisiejszych czasach uczynić mędrca z siedmiu w starożytnej Grecji. Potrzeba też więcej sił i środków, by poradzić sobie z jednym człowiekiem niż z całym narodem w minionych czasach''. Krótka, łatwa do zapamiętania, zaś korzyści z niej oraz jej braci - nieocenione.

Avatar lipa2106

11 lipca 2013, 15:03

Siema, to ja lipa2106

Avatar Pikachu

Edytowano - 29 czerwca 2013, 15:46

Czytałeś komentarz kubixa97 na profilu Mnicha? Ten dzieciak zwrócił się do niego "Panie mnichu"! Założę się, że Mnich ma najwyżej 12 lat, a kubix nie wiele mniej, pewnie jakieś 8 lat. I jeszcze nazwał go najmądrzejszym użytkownikiem tego portalu! Jak on jest najmądrzejszym użytkownikiem tego portalu to ja jestem miś Yogi. (Ten minus w moim poprzednim komentarzu to pewnie od Mnicha).

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar Umpa94

2 lipca 2013, 17:14

@chupacabra001: TO je CHUPOLINIUM
TEGO NI ZRIPOSTUJESZ

Avatar Umpa94

3 lipca 2013, 15:27

@chupacabra001: chipolinium ;-;

Avatar kama12345

26 czerwca 2013, 19:52

hej c:

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Umpa94

30 czerwca 2013, 23:04

@Panthera_Tigris_Altaica: Wiesz że nikt nie wie o czym piszesz?;_;

Avatar siemek22

1 lipca 2013, 11:35

@Umpa94: Za mądre słowa jak dla mnie,jak by nie można było walić prosto z mostu :P

Avatar Pikachu

28 czerwca 2013, 17:56

No wreszcie ktoś, kto nie uważa Mnicha1 za świętość.

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

30 czerwca 2013, 10:04

@Pikachu: Proponuję zawiązanie tymczasowego paktu o nieagresji na profilach i wzajemnej pomocy w dezintegrowaniu sensu rewelacji akolitów ,,Mnicha1''.

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2013, 15:36

Używasz bardzo mądrych słów.Już cię lubię :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia Panthera_Tigris_Altaica

Szukaj osoby