Profil użytkownika Revant42

Avatar Revant42
Login:
Revant42
Kilka słów o sobie:
Miłośnik Star Warsów ,Metro i JJBA.
Grupa discordowa:https://discord.gg/r2Dn7KZ
Doświadczenie:
14

poziom
doświadczenia

375

punktów

Odznaki:
Odznaka BywalecPoziom odznaki

Bywalec

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczPoziom odznaki

Strzałkowicz

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Miłośnik dowcipówPoziom odznaki

Miłośnik dowcipów

Odznaka dla osób, które otrzymują dowcipy na e-mail.

Odznaka Przykładny JejowiczPoziom odznaki

Przykładny Jejowicz

Odznaka za przykładną obecność na Jeja.pl

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
8875
razy
Memów i obrazków:
15
w aktywnych
Farmerama
15

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar FarciaZ

21 października, 19:45

Sans granie

Avatar Jejakpl89

7 października, 16:07

siemka

Avatar KalkoPl

9 września, 18:02

Nazywam się Konrad Dobromił mam 33 lata. Mieszkam w północnej sekcji Bytomia tam gdzie są te wszystkie ville,nie jestem żonaty. Pracuje w Biedronce, do domu wracam zawsze o ósmej, najpóźniej. Nie palę, ale czasami piję. W łóżku jestem o jedenastej i zawsze upewniam się żeby spać conajmniej osiem godzin, nieważne co. Po ciepłej szklaneczce mleka i około dwudziestu minutach rozciągnięć potrafię pójść do łóżka i nie mam problemów ze spaniem aż do poranka. Zupełnie jak niemowlę budzę się bez żadnego zmęczenia i stresu o poranku. Na moim ostatnim badaniu lekarskim powiedziano mi, że nie ma żadnych problemów. Próbuje właśnie wyjaśnić, że jestem osobą, która chce wieść bardzo spokojne życie i staram się nie kłopotać takimi problemami jak przeciwnicy, wygrywanie i przegrywanie ponieważ to mogłoby sprawić że miałbym bezsenną noc. Tak właśnie radzę sobie ze społeczeństwem i to właśnie przynosi mi szczęście. Innymi słowy Szymuś, jeśli miałbym z kimś walczyć, nie mógłbym z nikim przegrać. Zabójcza Monarcha, tak właśnie ją nazwałem. I widzisz Szymku, to jest moment twojej śmierci.

Avatar wskii2

3 sierpnia, 21:47

Jotaro

Avatar MasterPlayerPL

Edytowano - 27 lipca, 16:50

Szanuję za Metro

Avatar INDOMINUS_REX

7 kwietnia, 01:38

Ooo, witam fana serii Metro :3

Avatar kroganin

25 marca, 14:48

Priviet Artem! What do u think about new Metro?

Avatar Revant42

26 marca, 20:11

@kroganin: priviet,tavarish!Nowe metro ograłem z przyjemnością,chłonąc klimat jak stalker promieniowanie.Czułem dokładnie to samo gdy 7 letni ja pierwszy raz zasiadł do Cienia Czarnobyla.Scena z odgrywaniem na gitarze piosenki ,,pociąg w ogniu"ma stałe miejsce w moim serduszku.Irytował jedynie milczący Artjom.

Avatar kroganin

26 marca, 20:39

@Revant42: Milczący Artem był strasznie komiczny, zwłaszcza jak kazano nam coś obiecać lub odpowiedzieć na wezwanie przez walki talki, Ale odczucia miałem podobne, bo klimat był bombowy tylko szkoda, że zabawy starczyło na zaledwie 15h.

Avatar Revant42

26 marca, 21:13

@kroganin: Boli mnie ten fakt ze względu jak dobrze Głuchowski rozwinął tę postać w metro'35-Jest stalkerem z krwi i kości,sprawia wręcz wrażenie szaleńca uparcie wierzącego mimo wszystko w prawdziwość sygnału spoza Moskwy.Czuje się winny zagłady ludzkości(a czemu to radzę samemu wyczytać)i nie ma właściwie nadziei na cokolwiek.

Avatar kroganin

26 marca, 22:13

@Revant42: Gra musi być inna niż książka. Zauważ, że w Last light walczymy z Komuchami, a 2034 opowiada o Hunterze. W 2033 Artem jest miękką ci***, która ledwo co daje sobie radę na powierzchni czy w walce, Ale za to w growej wersji mamy doczynienia z cichym Rambo.

Avatar Revant42

26 marca, 23:27

@kroganin: Z tego co się orientuję,fabuły gier i książek przeplatają się-w m'35 znajduje się kilka wspominek odnośnie wydarzeń z last light,które działy się równolegle z m'34 a na jednej z mapek w metro exodus można na mapie z zaznaczonymi schronami widzimy miejsca znane z uniwersum metro

Avatar Revant42

8 marca, 19:34

@Deuslovult: Od Głuchowskiego najlepsze było 2033,z Uniwersum trylogię Diakowa,Piter i korzenie niebios.Z powieści z poza świata metro,a w podobnym klimacie polecam książki Gołkowskiego na podstawie Stalkera

Avatar Deuslovult

8 marca, 19:06

Rozdziewiczam ten profil.
I widzę że lubisz metro.
Który tom najbardziej?
I jakiego autora?

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szukaj osoby