Profil użytkownika Towarzysz777

Avatar Towarzysz777
Login:
Towarzysz777
Doświadczenie:
23

poziom
doświadczenia

1375

punktów

Odznaki:
Odznaka ŁowcaPoziom odznaki

Łowca

Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?

Odznaka KoneserPoziom odznaki

Koneser

Za każdy materiał, który osiągnął popularność w ciągu miesiąca otrzymujesz punkt.

Odznaka BywalecPoziom odznaki

Bywalec

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczPoziom odznaki

Strzałkowicz

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Miłośnik zwierzątPoziom odznaki

Miłośnik zwierząt

Odznaka za ocenianie nowych materiałów ze zwierzętami, które trafiły na główną.

Odznaka Miłośnik dowcipówPoziom odznaki

Miłośnik dowcipów

Odznaka dla osób, które otrzymują dowcipy na e-mail.

Odznaka Przykładny JejowiczPoziom odznaki

Przykładny Jejowicz

Odznaka za przykładną obecność na Jeja.pl

Odznaka DociekliwyPoziom odznaki

Dociekliwy

Odznaka dla dociekliwych osób przyznawana za... Dociekliwi na pewno do tego dojdą!

Odznaka Czujne OkoPoziom odznaki

Czujne Oko

Odznaka przyznawana osobom, które zgłosiły istotny problem na Jeja.pl

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
121390
razy
Memów i obrazków:
146
w aktywnych
Goodgame Empire
438

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Oliwier256

21 czerwca, 11:37

Doctor Strange i Doctor Fate

Avatar Oliwier256

15 czerwca, 12:06

Hm, skoro jesteś Towarzysz777 to oznacza że jesteś Doktor Strange z Ziemi 777?

Avatar Towarzysz777

15 czerwca, 12:16

@Oliwier256: Dokładnie, a ta ziemia nią nie jest, tutaj Strange'a nazywają Benedict Cumberbatch, a przecież powinien się nazywać Stephen Strange...hmm...

Avatar Oliwier256

15 czerwca, 12:18

@Towarzysz777: cóż, witamy na Ziemi 1218 ¯\_(ツ)_/¯

Avatar Ezio3971

9 maja, 22:37

Witaj, Towarzyszu!

Avatar The_Crashendo

3 maja, 19:30

Cześć

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Towarzysz777

Edytowano - 3 maja, 21:40

@The_Crashendo: To trochę inny klimat, po niemiecku normalnie się dogadujesz? Tutaj po angielsku niewiele osób mówi ¯\_(ツ)_/¯

Avatar The_Crashendo

4 maja, 17:49

@Towarzysz777: niemiecki, angielski, romuński, holenderski, węgierski lub dla upartych to włoski

Avatar Oliwier256

29 kwietnia, 23:00

Flash i Doktor Strange

Avatar Towarzysz777

29 kwietnia, 23:20

Avatar Figarus

20 kwietnia, 21:40

Doktorze, czy zabierze mnie pan do wymiaru, gdzie moje życie się układa? To nie musi być wersja, gdzie jestem prezydentem Drogi Mlecznej, ani biznesmenem. Po prostu tam, gdzie moje życie względnie się układa, a nie jest ch*jnią na kółkach. Nie martw się, zabiję się sam. W sensie swoją kopię z tamtego wymiaru.

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 21 kwietnia, 00:00

@Figarus: Zabić to nikogo ci nie dam, podróżowanie po wymiarach jest BARDZO niebezpieczne i miesza w "wieloświecie" zupełnie niepotrzebnie, ale możesz z własnego wymiaru zrobić taki, w którym życie się układa, bo cóż oznacza, że "się układa"? Że dzieją się dobre zdarzenia i ciągi pozytywnych zdarzeń, ale któż ocenia, czy zdarzenie jest pozytywne czy negatywne? My sami, dla przykładu dla jednej osoby zbicie kubka to tragedia, a dla ktoś inny powie "ha, i dobrze, kupię sobie nowy, wygodniejszy w piciu lub większy" i koniec końców ucieszy się z domniemanego "złego obrotu spraw". Jeśli szukamy szczęścia i dążymy do niego (już nie mówiąc o tym, że to nie naszego szczęścia powinniśmy szukać, a powodować, by to inni odnajdywali szczęście w nas i w naszych działaniach, jak mówiła The Ancient One - „This isn't about you”, tu nie chodzi o Ciebie, nigdy nie chodziło, grunt to znaleźć w tym zdaniu powód do radości, nie zgryzoty), to mamy uczucie jakbyśmy się wciąż oddalali, bo jeśli dostaniemy coś, czego pragnęliśmy - samochód, dom, majątek, dobrą pracę...pocieszymy się tym i... Czy to nam wystarczy? Jeżeli spełnisz swe marzenia przestaniesz marzyć? Z nastawieniem dążenia do spełniania marzeń absolutnie nie, dlatego by osiągnąć szczęście, sukces, by nam się powodziło i życie się układało możemy zrobić dwie rzeczy: gonić w nieskończoność za lepszym, a przy osiągnięciu go dostrzec, że w sumie to są rzeczy lepsze, więc jeśli mi życie się układa to znaczy, że może być jeszcze lepiej; albo pójść w drugą stronę - zmniejszyć nasze oczekiwania co do warunków życia i jego jakości, bynajmniej nie mówię tu o bogactwach, a o ogólnym udanym życiu - skoro dla jednych życie się układa po dobrej myśli, gdy ich wyrzucą z pracy, bo znaleźli powód by cieszyć się tym, znaleźli lepszą lub odmienili swoje życie po wylaniu, to znaczy że szczęście, udane życie i życie układające się (po naszej myśli) jest subiektywne, nie obiektywne, zatem

Nie mogę przenieść cię w wymiar, w którym życie ci się układa, ale mogę cię nauczyć jak ułożyć swoje życie pod swoje oczekiwania, które obniżymy, a choryzonty poszerzymy, zgłębiając sens i rzeczywistą ocenę zdarzeń w Twoim życiu, ponieważ optymista jest w stanie cieszyć się i z najgorszej dla innych rzeczy, a jednak czy nazwiemy go głupim słusznie? Patrzymy na optymistów jak na małpę w klatce, patrzcie: On się cieszy, ale nie wie z czego, cieszy się że został sparaliżowany? Idiota, głupi zawsze będzie się śmiał z tragedii... Ale któż jest idiotą, jeśli to optymista plujący złu w twarz i obracający je w dobro jest szczęśliwy? Mimo że może być biedny, może być chory, życie może mu się "nie układać", a jednak dla niego wszystko jest ułożone, kto zatem ma rację wypowiadając się na temat tego, czy życie jakie prowadzi dany człowiek się układa - ten, do którego to życie należy, czy przypadkowy obserwator? Odpowiedź jest prosta. (...)

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 21 kwietnia, 00:01

@Figarus: (...)
Do optymizmu i ekspresji dobrych, przecudownych uczuć przydaje się również wiara, zarówno wiara w to, że będzie lepiej i że dam radę coś zmienić na lepsze, potęgowana przez motywację i siłę do działania, nastawienie się na sukces, jak i wiara w Boga czy (dla ateistów) los, który czuwa nad nami i nigdy nie jest obojętny patrząc na nasze życie, prawdziwej ostoi wiary nie da się przemóc złym układaniem się życia. Życie układa się po naszej myśli gdy nasza myśl układa się wedle zdarzeń, które dzieją się w naszym życiu i gdy wyrzekniemy się zła, które możemy na siebie sami ściągać na przykład pesymizmem czy żalem, potęgowaniem uczucia bezsilności....

Jeśli przeniosę cię w inne życie, lepsze, czymże zasłużyłeś na to życie? Jeśli uważasz, że życie w innym wymiarze jest lepsze, bo tak wypadło, taki był los, a nie twoja inna wersja lepiej je poprowadziła, po prostu szczęście miała, dlaczegóż chcesz uciec z tego wymiaru, gdy życie się nie skończyło? Kto powiedział, że twoje życie nie zacznie się układać od jutra? Ty? Twój brak wiary tak powiedział? Przecież to czy życie się ułoży to szczęście, los, czyż nie? A jeśli nie, jeśli życie zależy od nas samych i to my możemy wiele w nim zmienić na lepsze, dlaczego gdy coś poszło źle, nie kontynuujesz walki? Czymże byś sobie zasłużył na dobre życie, wykorzystując energię, pomysł i działanie twojej innej wersji w innym wymiarze? Dlaczego to ty masz skorzystać z jego dzieła i jego wysiłku, przecież nie jest mniej wart od ciebie... Jeśli byś zatem twierdził, że dobre życie, układające się, należy ci się, znaczyłoby to, że jesteś lepszy lub równy jemu, a skoro tak jest, dlaczego twoje życie nie poszło w tym samym kierunku? Dlaczego jesteś zdolny i nie gorszy od swojej alternatywnej wersji, a się poddałeś? Czyż twoje życie się skończyło, byś osądzał, że się nie ułożyło i chcesz je wycofać, zresetować? Czy znasz może wspaniałą przyszłość, jaką wiem że cię spotka? Jeśli nie, żyj - pracuj, wierz, proś o pomoc, gdy nie dajesz rady, miłuj za to i prowadź innych.

Nie mogę zabrać cię z tego wymiaru, ale mogę nauczyć jak go naprawić, ot, lepszy sposób, niż niszczyć życie swojego wariantu z innego wymiaru ;) Jeśli potrzebujesz porady lub wyżalenia, oczyszczenia się, znajdź kogoś, kto ci w tym pomoże, mogę to być i ja, ale osób chętnych pomoc jest znacznie więcej.
Napraw życie, nie zmieniaj go, a zyskasz wiele więcej niż mógłbyś sobie wyobrazić, bo jeśli to ty stworzysz swoje życie udanym, to jakże doświadczonym i mądrym się staniesz, może i wystarczająco, by pomóc innym stworzyć ich życie udanym i puścić to domino pomocy i miłosierdzia :)

Avatar Rayman122

20 kwietnia, 17:11

towarzyszu będziesz mi towarzyszył aż do śmierci?

Avatar Towarzysz777

20 kwietnia, 18:49

@Rayman122: Zależy kiedy ona nastanie, ale skoro żem towarzysz, to tak

Avatar Rayman122

20 kwietnia, 18:52

Avatar Lajn_

19 kwietnia, 12:13

Jaki jest Twój ulubiony film?

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 19 kwietnia, 12:25

@Lajn_: Nie mam ulubionego, bo nie da się wyznaczyć z 3 perełek tego jedynego, więc top 1 egzekwo są:
- Dawca pamięci (może się ciut on wysuwa na prowadzenie)
- Kraina Jutra (można to oglądać w nieskończoność)
- Incepcja (z tym że jej nie polecam komuś z charakterem filozofa, bo naprawdę film ten boli w głowę i wprowadza niepokój, nie mniej ścieżka dźwiękowa, obsada i scenariusz to złoto)

Jeszcze z komedii żeby się pośmiać polecam francuską komedię "zatrzymany" po prostu genialne i ma motyw pętli czasowej

Avatar Lajn_

19 kwietnia, 20:37

@Towarzysz777: Szczerze myślałem że znajdzie się tu jakiś film z MCU
Możliwe że obejrzę niedługo incepcję

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 19 kwietnia, 22:36

@Lajn_: Nie no bez przesady, filmy MCU są typową środkową półką - wszyscy widzą i chodzi o popularność i zadowolenie głównie nastolatków czy rodzin z dziećmi, to poszło w kino familijne, czego można było się po Disneyu spodziewać, jedynym wyskokiem ku trudnym tematom skłaniającym do refleksji i z naukowymi zagwostkami jest aktualnie Dr Strange 2, ale że filmu jeszcze nie ma w kinach to nie mogę powiedzieć czy to mój ulubiony film, jeśli będzie bajecznie jak w zwiastunach, to wskoczy na pewno na 2 miejsce

No dawcy pamięci nic nie przebije, to majstersztyk który pokazuje o co chodzi w życiu i dlaczego warto się nim cieszyć

Avatar TypowaKotka

11 kwietnia, 11:39

Proszę Doctor Strange możesz mi powiedzieć czy Czarna Kotka dołączy do MCU?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Towarzysz777

14 kwietnia, 14:26

@TypowaKotka: Nie ma go od bardzo dawna, więc też raczej sobie wegetuje

Avatar TypowaKotka

14 kwietnia, 20:02

@Towarzysz777: Dziękuje

Avatar The_Crashendo

21 marca, 21:03

Witaj Towarzyszu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar The_Crashendo

21 marca, 21:53

@Towarzysz777: wieczne wygnanie i samotna podróż to skłania do refleksji

Avatar Towarzysz777

21 marca, 21:58

@The_Crashendo: Któż wiecznie wygnany? A nawet jeśli, wędrówka samemu nie jest samotnością, nikt nigdy nie jest sam :) A osoby ciche zazwyczaj mają najwięcej do powiedzenia, tylko sami mogą nigdy nie chcieć tego z siebie wykrztusić :)

Avatar Oliwier256

12 marca, 19:05

Ta walka będzie legendarna

Avatar Towarzysz777

12 marca, 19:14

@Oliwier256: Nawet wiem kto wygra ;)

komentarz obrazkowy

Avatar Oliwier256

12 marca, 19:23

@Towarzysz777: niewiadomo, obaj są najwyższymi magami w swych wymiarach

Avatar Towarzysz777

12 marca, 19:30

@Oliwier256: Wymiar Avengersów ma silniejszych złoczyńców z którymi przyszło się mierzyć

Avatar Oliwier256

12 marca, 19:39

@Towarzysz777: Doctor Fate jest nawet potężniejszy chyba od Spectre który jest duchem zemsty i chyba na równi z Living Tribunalem

Avatar Alfa7

4 marca, 18:21

Witajcie Towarzyszu
Jakiś czas temu usłyszałem pewien cytat, o którym musisz wiedzieć
Mianowicie Lukas Graham czyli taki muzyk powiedział takie słowa:
"Nie wierzę w Boga, ale wiem, że on wierzy we mnie"
Słowa te mnie zafascynowały, ale obawiam się, że nie bardzo je rozumiem
A ty co sądzisz?

Avatar Figarus

23 lutego, 01:26

Doktor Dziwago!

Avatar Towarzysz777

23 lutego, 08:20

komentarz obrazkowy

Avatar Loginamika04

22 lutego, 07:42

Szacun za Stange'a na profilowym

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 22 lutego, 09:33

@Loginamika04: A dziękuję pięknie, to już 3 lata Strange'a na profilowym na jeja. Nie mogę doczekać się na maj ;)

Avatar Loginamika04

22 lutego, 09:43

@Towarzysz777: ja będę miała rusznicęv dołączenia na jeja w maju

Avatar Alfa7

12 lutego, 10:24

Siemasz naszło mnie pytanie-prawie filozoficzne
Czy gdyby twórcy zrobili w swoim serialu, filmie albo książce adaptacje fanfiction bez konsultacji z autorem tego fanfiction to będzie on mógł ich pozwać?
W końcu prawa autorskie w głównej mierze należą do nich, a autor fanfiction skorzystał z prawa cytatu

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 14 lutego, 20:21

@Alfa7: "Kto do cholery zaczyna tak rozmowę, dopiero co usiadłem" xD

Ale... No moim zdaniem nie może ich pozwać, bo sam korzysta z ich pracy i wizerunki oraz nazwy niektórych czy to krain czy postaci są objęte licencją najczęściej. Żeby mieć prawa do historii które tworzy musiałby mieć prawa autorskie do nich, postaci itp, a nie może mieć praw autorskich do kontentu objętego już licencjami, bo nie wymyślił go a użyczył sobie

Avatar Oliwier256

10 lutego, 11:59

Avatar Towarzysz777

10 lutego, 13:16

Avatar Alfa7

28 stycznia, 20:38

Powiedz
Też tak masz, że gdy się czymś stresujesz i się pomodlisz to ten stres znika?

Avatar Towarzysz777

28 stycznia, 20:45

@Alfa7: Tego nie wiem, bo nigdy nie jestem zestresowany ¯\_(ツ)_/¯ Chyba że podczas gry gdy zostaje sam na 5 graczy ale wtedy raczej nie ma czasu na modlitwę xD

Avatar Alfa7

28 stycznia, 20:48

@Towarzysz777: No to masz radę na przyszłość
;)

Avatar
Dopamine

4 lutego, 16:37

@Alfa7: Ja mam podobnie ale że spaniem

Avatar Alfa7

4 lutego, 16:50

Może, kiedyś się przydać

Avatar Ezio3971

24 stycznia, 19:21

jeśli chcesz, mogę ci zdradzić największą tajemnicę świata, z którą może się równać jedynie wiedza o tym co się dzieje z człowiekiem po śmierci.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Ezio3971

25 stycznia, 19:15

@Ezio3971: lecz twoja świadomość w końcu odejdzie w nicość… a tam… Koniec.

Avatar Ezio3971

25 stycznia, 19:53

@Ezio3971: Lecz tylko prawdziwy człowiek może dostąpić zaszczytu pominięcia bólu i zachowania świadomości w bezcielesnej formie.
Tylko… Prawdziwy… Człowiek…

Avatar Oliwier256

23 stycznia, 22:27

Ciekawe czy kiedyś będzie crossover filmowy DC i Marvela. I ogólnie, czy jest jakaś szansa na wydanie np. JLA/Avengers lub innego komiksu crossoverowego pomiędzy Marvelem a DC po polsku?

Avatar Towarzysz777

23 stycznia, 22:51

@Oliwier256: Oho, już prędzej spodziewałbym się kupienia DC przez Disneya, bo z wszystkimi łączeniami i spółkami mają tyle problemów (przykład: Sony) że nie zarobiliby na tym, a wiadomo że zysk u nich jest na pierwszym miejscu

Avatar Oliwier256

23 stycznia, 22:52

@Towarzysz777: czyli nie :/

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 23 stycznia, 22:53

@Oliwier256: Czyli w przyszłości, ale odległej :D

Avatar Oliwier256

23 stycznia, 22:54

@Towarzysz777: i tak słabo

Avatar Alfa7

23 stycznia, 22:11

Hej słyszałeś, że Światowe Dni Młodzieży przez Covida zostały przełożone na 2023?
Czy Twoim zdaniem wtedy uda się ich organizacja?

Avatar Towarzysz777

23 stycznia, 22:49

@Alfa7: Jak dla mnie szkoda, bo akurat w tym roku jadę do Portugalii tak czy siak, ale niechaj będzie, że w przyszłym roku, jak dla mnie organizacja się uda, bo covid jest coraz cichszy i coraz bardziej wchodzi w normę, więc za niedługo nie będzie potrzebny cały ten cyrk

Avatar Alfa7

22 stycznia, 08:43

Powiedz proszę czy Marvelu jest dużo takich przepotężnych istot typu Darkseid z Dc?

Avatar Towarzysz777

22 stycznia, 12:35

@Alfa7: Marvel lepiej sobie radzi w balansie bohaterów niż DC, oraz jeśli w komiksach Marvela jest jakaś OP postać, nie oznacza to, że wejdzie do MCU, chociaż jeżeli mamy brać pod uwagę Multiwersum, to w Marvelu jest teraz wszystko i każdy, nawet pewnie światy w pełni zniszczone przez jakąś OP postać, więc tak, są przepotężne istoty, tylko trzeba poczekać z ich ekranizacją, nie wszystko naraz

Avatar Alfa7

22 stycznia, 12:45

@Towarzysz777: Ja liczę na Melfisto

Avatar Towarzysz777

22 stycznia, 12:54

@Alfa7: Haaa, już od serialu Loki liczą na Mefisto :D

Avatar Oliwier256

15 stycznia, 19:44

Odpowiedź mi, bo mnie to nurtuje.
Czy Avengers oraz Doktor Strange pamięta spotkanie z Ligą Sprawiedliwości i Doktorem Fate? Bo nawet jeśli inni by zapomnięli to najwyższi magowie powinni przecież pamiętać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Oliwier256

15 stycznia, 20:01

@Towarzysz777: ale 28,29 lub 30 stycznia idę na niego

Avatar Towarzysz777

15 stycznia, 20:05

@Oliwier256: Warto poczekać :D A jeszcze bardziej na Doktora Strange 2, ja mam ten problem, że w maju będę za granicą, więc będę musiał oglądać po angielsku ¯\_(ツ)_/¯

Avatar Alfa7

2 stycznia, 00:08

Hej mam pytanie czysto teoretyczne
Pamiętasz jak mówiłem, że według mnie po śmierci, będzie można wrócić na ziemię na przykład w alternatywnej linii czasowej i tem przeżyć życie tak jak chcieliśmy, żeby przebiegło tutaj?
Chciałbym spytać-jakie życie ty byś wtedy wybrał?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Towarzysz777

10 stycznia, 07:05

@Alfa7: Mało się interesuję tym uniwersum, więc raczej niewiele mi dadzą informacje których części nie zrozumiem ¯\_(ツ)_/¯

Avatar Alfa7

10 stycznia, 07:14

@Towarzysz777: Spoks
A tak z innej beczki
Wiesz, że jakiś amerykański film chyba o Świętym Pawle został wydany w Polsce z dubbingiem
Zgadnij kto podłożył głos Jezusowi

Avatar PewienKtosiek

25 grudnia 2021, 15:05

Wesołych świąt!

Avatar Towarzysz777

25 grudnia 2021, 15:24

@PewienKtosiek: I Tobie jeszcze weselszych! Oraz łask i błogosławieństw w przyszłym roku :)

Avatar Alfa7

23 grudnia 2021, 09:39

Powiedz mi
Oglądałeś chińskie filmy religijne na YouTube?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Alfa7

Edytowano - 23 grudnia 2021, 20:33

@Towarzysz777: No niby prawda, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz
/:
A po za tym to wesołych świąt

Avatar Towarzysz777

23 grudnia 2021, 20:39

@Alfa7: No nie do nas bojkot należy i raczej nie mają wielu wyznawców

I oczywiście, że wesołych świąt Bożego Narodzenia, oraz szczęścia i wielu łask w nowym roku :)

Avatar The_Crashendo

21 grudnia 2021, 20:12

Towarzyszu masz discorda?

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 21 grudnia 2021, 20:13

@The_Crashendo: Towarzysz miał disca pod gry ze znajomymi dobre 4-7 lat temu, a że już nie ma po co używać i zabiegany jest, to aktualnie nie ma ¯\_(ツ)_/¯

Avatar The_Crashendo

21 grudnia 2021, 20:21

@Towarzysz777: szkoda, chętnie bym z tobą popisał

Avatar Alfa7

11 grudnia 2021, 09:20

Hej pamiętam jak mówiłeś, że czytasz tylko Biblię
A miałeś do czynienia z książkami Johna Lennoxa?

Avatar Towarzysz777

11 grudnia 2021, 12:36

@Alfa7: Jeszcze nie, choć autora kojarzę

Avatar Alfa7

11 grudnia 2021, 12:38

@Towarzysz777: Imo Kościół powinien ogłosić go błogosławionym

Avatar Alfa7

8 grudnia 2021, 20:35

Szczyt samozaorania

Pojechać Jezusowi tekstem o starym

Avatar Towarzysz777

8 grudnia 2021, 20:37

@Alfa7: Czekaj co

Avatar Alfa7

8 grudnia 2021, 20:51

@Towarzysz777: W sensie obrazić Jezusa tekstem typu:
Twój stary
Czyli Bóg
Teraz rozumiesz?

Avatar Towarzysz777

8 grudnia 2021, 21:00

@Alfa7: Ale Twój stary nie jest obraźliwe, dopóki czegoś nie dodasz, jakbym powiedział do Jezusa Twój stary jest szerszy niż wyższy to nie wiem czy to autodis XD Żeby samo Twój stary było obraźliwe to musiałbyś mieć rzeczywiście złego starego że już jego wspomnienie jest obraźliwe xD

Avatar Rayman122

4 grudnia 2021, 21:23

i am dying pls help

Avatar Towarzysz777

4 grudnia 2021, 22:17

komentarz obrazkowy

Avatar Rayman122

5 grudnia 2021, 17:02

@Towarzysz777: idk maybe covid-19

Avatar Alfa7

Edytowano - 3 grudnia 2021, 11:00

Wyobraź sobie internetowe dyskusje z ateistami, gdyby ich kontakt z religią nie ograniczał się do przeczytania ilustrowanej Biblii dla przedszkolaków
XD

Avatar Towarzysz777

3 grudnia 2021, 11:18

@Alfa7: Miałem taką dyskusję z typkiem który przeczytał Biblię i nadal nie wierzy - powiem tak, dyskusja była inteligentna w przeciwieństwie do intertnowych trolli, ale brak mu wiary, bo szukał jak matematyk pewności, w dobro które nadejdzie nie wierzył bo go jeszcze nie ma, to nie widzi czyli nie ma. Ale miał odniesienie podobne do różnych tematów bo czy doedukowany czy nie, bez wiary i krzty miłości, moralności, etyki, których powinni go nauczyć rodzice nie zrozumie po co to wszystko, trzeba by mu naocznie pokazać, nie cud, by się bał, że jednak jest, a sposób na życie w zgodzie z Bogiem nawet luźno interpretując Biblię, bo nie bierze się jej dosłownie, co też mu pokazałem na przykładach naukowych chociażby potopu czy opisu aniołów i księgi Henocha, która jest apokryfem, bo opisuje beanie Henocha wielokrotnie do "nieba" przez istoty nadludzkie w białych grubych szatach, jeśli wiemy, że coś wiemy, to wiemy z tego najwyżej 1%, reszta nam się wydaje, lub wierzymy w to, że reszta jest prawdą, dla nich 1% niepewności burzy tezę, rzekłbym na to arogancja i ignorancja, może i egoizm, gdyż żaden nie twierdzi że się myli, dopóki się mu tego w drastyczny sposób nie udowodni (w drastyczny że dosadny, nie sugerujący nieprawidłowość jego tezy a niszczący ją)

Avatar Alfa7

3 grudnia 2021, 11:43

@Towarzysz777: Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli

Avatar meeho

28 listopada 2021, 14:34

Dzień dobry Towarzyszu. Wysłałabyś mi tu lub na priv (obojętnie) swoje profilowe? ;D

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 28 listopada 2021, 18:02

@meeho: Jasne, nie ja je jednak stworzyłem, bo użytkowniczka Tigerfall 2 lata temu, gdy poprosiłem by ktoś mi przerobił ten szablon "Tea?" Na świąteczny (herbatka idealnie pasuje do świąt), jest wprost cudny, ale przez 2 lata pobrań i przekazywań dalej trochę się jakość popsuła, dlatego na avku który jest malutki wygląda lepiej niż to co ci wyślę (mniej ziarnisty na avku bo mały), ale nie jest tragicznie =) Przy okazji jeja przy dodawaniu avka ucina go z prawej i lewej z lekka więc mi herbatki trochę przycięli, próbowałem dodawać czarne paski by po dodaniu było widać cały obrazek a czarne paski były ucięte, ale niech to szlag, nie udaje się, bo jeja wyśrodkowuje

Avatar meeho

30 listopada 2021, 21:32

@Towarzysz777: To nic, jest ok. Dziękuję ^^

Avatar meeho

30 listopada 2021, 21:34

@meeho: Jak patrzę na ten avek to aż słyszę jak to mówi i co Thor mu odpowiada :D

Avatar Towarzysz777

30 listopada 2021, 22:04

@meeho: A ja nawet widzę :D

komentarz obrazkowy

Avatar The_Crashendo

16 listopada 2021, 15:29

Witaj

Avatar Towarzysz777

16 listopada 2021, 16:07

@The_Crashendo: Witam :)

Avatar The_Crashendo

16 listopada 2021, 16:56

@Towarzysz777: co tam?

Avatar Towarzysz777

16 listopada 2021, 17:37

@The_Crashendo: To co zwykle, taka rutynka jak to w jesień się wkrada, a tam? :D

Avatar The_Crashendo

16 listopada 2021, 21:00

@Towarzysz777: słucham muzyki

Avatar Alfa7

Edytowano - 13 listopada 2021, 17:18

Masz, jakis sposób na takie mamy-nie wiem, ale się wypowiem
/:
https://memy.jeja.pl/813966,zbawca.html

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Alfa7

16 listopada 2021, 16:30

@Towarzysz777: Aż dostałem flasbacków z Ruzwelta

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 16 listopada 2021, 17:38

@Alfa7: Ooo nawet nie przypominaj, ale jego chociaż zabawnie się gasiło, Walkiria go ciekawie gasiła xD

Avatar kapix500

1 listopada 2021, 17:30

a gdzie pozostałe 776 towarzyszy?

Avatar Towarzysz777

1 listopada 2021, 19:38

@kapix500: W kolejnych 776 wymiarach :)

Avatar The_Crashendo

30 października 2021, 10:37

O w mordę jeża, ty żyjesz

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 30 października 2021, 12:39

@The_Crashendo: Loguję się na jeja juz 782 dzień pod rząd, żyłem i żyję, tylko nie ma czasu na taką obecność jak dawniej ¯\_(ツ)_/¯

Avatar Alfa7

22 października 2021, 23:48

Trochę nad tym myślałem
Chciałbym zaproponować Ci miejsce w lidze jejowych pisarzy Wattpadowych

Avatar Towarzysz777

23 października 2021, 02:20

@Alfa7: Dziękuję za propozycję, ale nie piszę wattpadów, nawet książek zwykłych, choć próbowałem, ciężko przelać wizje i wyobrażenia na papier, jak to Mickiewicz napisał granicą poezji są słowa, nie wyrażają one głębszych myśli :D Również jest to czasochłonne, a tu egzaminy zawodowe w czerwcu i jeszcze pismo święte kończę czytać ¯\_(ツ)_/¯

P.S. Zacne profilowe :)

Avatar Alfa7

23 października 2021, 09:51

@Towarzysz777: A kto powiedział, że musisz pisać?
Wystarczy, że jeśli wpadnie Ci do głowy jakiś pomysł do zapiszesz go w odpowiednim temacie-może ktoś się skusi, albo coś skomentujesz
Ewentualnie
Umiesz rysować?

PS-Twoje też niczego sobie

Avatar Towarzysz777

23 października 2021, 11:04

@Alfa7: Gdybym umiał rysować to bym poszedł na architekta xD Nicu¯\_(ツ)_/¯

Avatar Alfa7

23 października 2021, 11:39

@Towarzysz777: Rozumiem
Mimo wszystko-piszesz nie piszesz
Liga zawsze stoi otworem

Avatar Alfa7

30 września 2021, 12:09

Powiem Ci że czasami czuje faktyczną żenadę słuchając fanatycznych chrześcijan
Wyobraźmy sobie jak muszę się czuć normalni ateisci, kiedy widzą niektóre komentarze ludzi pokroju Bejza
XD

Avatar Towarzysz777

30 września 2021, 13:42

@Alfa7: Ale Bejz to troooooll

Avatar Alfa7

Edytowano - 30 września 2021, 13:54

@Towarzysz777: Owszem
Ale nie każdy rakowy-ateista nim jest

Avatar Towarzysz777

30 września 2021, 14:22

@Alfa7: No cóż, według chociażby mądrości Syracha, kto nie wierzy w Boga ten jest głupcem, więc nie powinno dziwić, że ateiści nie wykazują się w tych sprawach/tematach mądrością, nie że w żadnych, tylko w tych połączonych, nie należy również mylić inteligencji z mądrością, człowiek mądry będzie żyć dobrze, pomagać innym, kochać bliźniego, człowiek inteligentny może chcieć wszystkich wymordować i mieć do tego predyspozycje intelektualne

Avatar Oliwier256

4 września 2021, 14:46

Czy lustrzany Clemont (fascynuje się magią zamiast nauką) byłby dobrym Doktorem Strange?

Avatar Towarzysz777

4 września 2021, 21:25

@Oliwier256: Nie znam człowieka ale za magię ma wielkiego + w tej kwestii

Avatar Oliwier256

3 września 2021, 19:00

Jak się czuje osoba która jest w pętli czasu?

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 3 września 2021, 19:05

@Oliwier256: Dość traumatycznie, najlepsze co może zrobić to nie myśleć o tego konsekwencjach i o tym ile w niej pozostanie, taką osobę będzie powoli i dość monotonnie dobijać fakt iż zachowuje pełną świadomość bycia w pętli czasu i po pewnym czasie wolałaby postradać zmysły niż mieć je zdrowe i kontynuować katorgę

Avatar Oliwier256

3 września 2021, 19:16

@Towarzysz777: a jak to widzą osoby drugie/trzecie tj. osoby które nie wuedzą że są w pętli czasu?

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 3 września 2021, 19:24

@Oliwier256: Osoby nieświadome że są w pętli czasu nie widzą żadnej różnicy, jak w przypadku cofania czasu, nie będą wiedzieć że czas został cofnięty, więc żyją jak my teraz, nie masz pewności że 10 sekund temu nie byłeś nieświadomie w pętli czasu lub że nie został czas zatrzymany czy cofnięty bo żyjesz chwilą wyłącznie obecną, dlatego osobom takim, obecnym w pętli ale nieświadomym nie trzeba usuwać z mózgu informacji czy coś żeby nie pamiętały że była jakaś inwazja Dormammu, osoby świadome bycia w pętli to osoby które zostały tam zamknięte głównie przez siebie, ktoś chciał ich zamknąć, nie całe miasto, albo takie które się wyrwały z pętli bo są na tyle silne jak Caisillius lub Dormammu

Avatar Alfa7

29 sierpnia 2021, 11:40

Naszła mnie taka myśl
Czy Robin Hood na pewno jest tym dobrym?

Avatar Towarzysz777

29 sierpnia 2021, 12:01

@Alfa7: Robin Hood jest złodziejem, nawet filmy go tak postrzegają, nie Robin Hood: Bohater a Robin Hood: Książę Złodziei, a o ile legenda o nim jest prawdziwa, to oddawanie pieniędzy biednym to fakt naciągany, dlaczego? Bo oddawał biednym, ale "swoim", miał "kompanię" w lesie, swoich ludzi, kobiety i dzieci i to zrabowanymi pieniędzmi dzielił się z nimi, nie z każdym biednym, to są ci biedni, część brał sam dla siebie, a resztę swoim towarzyszom, a walczył bo ponoć Książę Jan kradł podnosząc podatki, czyli tyrania władcy, wielu takich tyranów było, ale niewielu którzy zabijali jego żołnierzy i zabierali pieniądze, nawet jeśli podatki były za wysokie to te pieniądze były na wszystko, na wojny, na żołnierzy, na budowę nowych zamków itp to były fundusze państwa rabowane dla bandy wieśniaków w lesie którzy już po pierwszym rabunku biedni nie byli, na dodatek Robin Hood (oczywiście mówimy jeżeli to nie wymysł) okradał również kupców, kupiec się dorobił, jeździ po Anglii i handluje a jest nie dość że okradany, to jeszcze jego żołnierze, eskorta, mordowana, o ile nie sam kupiec, Robin Hood nie jest bohaterem, jest przerysowany, ziarenko prawdy w tej legendzie to sam fakt kradzieży i zabijania, bo nawet samo oddawanie biednym jest naciągane, więc tym bym się nie chwalił

Avatar Alfa7

29 sierpnia 2021, 12:21

@Towarzysz777: Właśnie chodziło mi o okradanie kupców
Ciężko pracujesz przez całe życie, by zostać okradzionym przez przybłędę z lasu myślącą, że jest bohaterem, bo pomaga biedakom

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szukaj osoby