Profil użytkownika xXkuba22Xx

Avatar xXkuba22Xx
Login:
xXkuba22Xx
Imię:
Jakub
Strona www:
Miejsce zamieszkania:
Skawina
Kilka słów o sobie:
Dobra, może by tu tak napisać coś o sobie.

Mam 19 lat, mieszkam sb pod Krakowem. Chodzę do liceum katolickiego. Mam cukrzycę pierwszego typu od 2012 roku. W wolnym czasie uprawiam sporty, czytam i gram na komputerze. Właściwie nie oglądam telewizji. Czasami oglądnę jakiś film, ale z reguły na komputerze. Ostatnio zacząłem przygodę z serialami. Na razie na koncie mam Mando, Wieśka i teraz jestem w trakcie Wikingów. Lubię se czasem zajarać, napic w ten sposob czas umilać. Lubię czarny humor, jak większość jejaków. Jestem dumnym absolwentem jednego semestru na Uniwersytecie memologii stosowanej Im. Pepe the frog. Dyplom w komentarzach.

Hobby i zainteresowania:
- Sporty (głównie rower (enduro is life), pływanie, narty, tenis, street workout itp.) (ps chodziłem na kickboxing)
- Wędkarstwo
- Obserwacja dzikich zwierząt
- Survival
- Urbex
- Chodzenie po górach, wędrowanie, eksploracja
- Podróżowanie po świecie
- Gry komputerowe - tak żeby być oryginalnym xD (Battlefield 3, 4, HL, 1, Wiedźmin 1, 2, 3, CS:GO, Star Wars Battlefront, GTA V, World of Tanks, Z1, Minecraft, Rainbow six siege, Ryse son of Rome i parę innych)
- Interesuję się historią, zwierzętami, językami, polityką, etnografią, geografią i antropologią. Planuję mieć zawód związany z którąś z tych dziedzin, prawdopodobnie archeologia, polityka lub coś podobnego. (Chciałbym pójść do wojska, ale niestety cukrzyca mi na to nie pozwala)
- również interesuję się trochę bronią pancerną, ale nie znam się na tym za bardzo.
- lubię eksperymentować z różnymi substancjami psychoaktywnymi.
- Bardzo lubię dyskutować na różne tematy, głównie polityczne, światopoglądowe, filozoficzne i naukowe.
- czasami też rysuję i buduję z lego. już nieaktualne :(

Muzyka:
- Chodziłem do szkoły muzycznej ale to już przeszłość (fortepian)
- Słucham głównie Hard rocka, metalu i muzyki elektronicznej (hardstyle, dubstep, electro swing, techno, house), ale się nie ograniczam.
- Ulubione zespoły: Three Days Grace, Thousand Foot Krutch, Skillet, Rammstein, Metallica, Disturbed, Drowing Pool, Sabaton, Dope, Shinedown, Slipknot itp.

Książki i filmy:
- Jestem zapalonym fanem Gwiezdnych Wojen i Wiedźmina.
Są to uniwersa, którymi żywo się interesuję tak jak tymi dziedzinami, które wcześniej wymieniałem. Mam na ich temat dosyć sporą wiedzę i też lubię o tym dyskutować.

Poglądy:
- Oficjalnie jestem katolikiem, ale tak naprawdę ateistą. Byłem mocno wierzący przez około trzy lata, lecz niedawno wszystko się zmieniło.
- Jestem lewicowcem na osi zarówno ideologicznej jak i gospodarczej.
- Jestem za demokracją bezpośrednią.
- Jestem za legalizacją marihuany
- Moim zdaniem kapitalizm prowadzi do wyzysku.
- Jestem za prawem do zakładania małżeństw jednopłciowych.
- Nie wszystkie moje poglądy są jednak lewicowe, nie jestem radykalny, ani skrajny. np. Jestem za zaostrzeniem prawa aborcyjnego.
- Nie lubię grammar nazi, bo czepiają się byle czego i piszą "kAleCzySZ JęzYk pOlsKi"
- Niedawno przeżywałem swoisty kryzys światopoglądowy i kryzys wiary, ale póki co wszystko się uspokoiło.

To chyba wszystko. Jeśli ma ktoś jakieś pytania albo chce podyskutować to zapraszam w komentarze lub do rozmowy prywatnej.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Doświadczenie:
27

poziom
doświadczenia

2383

punktów

Odznaki:
Odznaka ŁowcaPoziom odznaki

Łowca

Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?

Odznaka KoneserPoziom odznaki

Koneser

Za każdy materiał, który osiągnął popularność w ciągu miesiąca otrzymujesz punkt.

Odznaka BywalecPoziom odznaki

Bywalec

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczPoziom odznaki

Strzałkowicz

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Miłośnik zwierzątPoziom odznaki

Miłośnik zwierząt

Odznaka za ocenianie nowych materiałów ze zwierzętami, które trafiły na główną.

Odznaka Miłośnik dowcipówPoziom odznaki

Miłośnik dowcipów

Odznaka dla osób, które otrzymują dowcipy na e-mail.

Odznaka DociekliwyPoziom odznaki

Dociekliwy

Odznaka dla dociekliwych osób przyznawana za... Dociekliwi na pewno do tego dojdą!

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
31712
razy
Memów i obrazków:
68
w aktywnych
MafiaBattle
192

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar TranslateGoogle

18 maja, 22:39

zapytał kiedyś Skalmara czy majonez to instrument, no i jakiś nagrał film jak faktycznie grał przy użycia majonezu, no i też poniekąd przez to, ta wypowiedź stałą się tak popularna.

Avatar xXkuba22Xx

23 maja, 21:18

Avatar TranslateGoogle

23 maja, 22:22

@xXkuba22Xx: Pytałeś się pod którymś memem co wspólnego ma do tego Patryk, chciałem ci odpowiedzieć, ale przez problemy z internetem, nie mogłem pisać pod memami, a mogłem pod profilami.

Avatar xXkuba22Xx

23 maja, 22:53

@TranslateGoogle: aha ok, ale zdaje mi się, że pod memem też ktoś mi odpowiedzial

Avatar TranslateGoogle

23 maja, 22:54

@xXkuba22Xx: spoko

Avatar Kawento

15 maja, 13:28

Czemu twoim zdaniem kapitalizm prowadzi do wyzysku?

Avatar xXkuba22Xx

15 maja, 14:55

@Kawento: Dobra. Zacznijmy od tego czym jest wyzysk. Przekładając definicję na prostsze słowa, można wyciągnąć wniosek, że wyzysk pojawia się wtedy, gdy pracownik jest po prostu niesprawiedliwie opłacany, tzn. jego płaca jest niewspółmierna do pracy jaką wykonuje. Czasem trudno ocenić ile warta jest dana praca, dlatego trudno stwierdzić kiedy mamy do czynienia z wyzyskiem, a kiedy nie. Z pomocą oszacowania wartości pracy mogą nam przyjść mechanizmy rynkowe, prawo popytu i podaży, gdyż nasza gospodarka jest oparta na systemie wolnorynkowym. A więc dany produkt kosztuje tyle ile będą skłonni za niego dać konsumenci. Wynika to z faktu, że przedsiębiorca, producent tego produktu, chce się jak najbardziej na nim wzbogacić, a więc daje najwyższą możliwą cenę. A na efekt końcowy, wyprodukowanie tego towaru, złożył się nie tylko przedsiębiorca, ale i wszyscy pracownicy przedsiębiorstwa, które ten produkt sprzedaje. Można powiedzieć, że to właśnie ci pracownicy mają największy wkład, w jego powstanie, i bez nich przedsiębiorstwo w ogóle nie miałoby przychodu. Właściciel, wykłada tylko kapitał i ich opłaca. Skoro więc każdy w przedsiębiorstwie włożył swoją pracę w wygenerowanie przychodu przez to przedsiębiorstwo, sprawiedliwym by było, aby każdy dostał w wynagrodzeniu równą część tego przychodu (po odliczeniu innych opłat, na sprzęt itd.). Niestety, tak jak pisałem wcześniej, z natury człowieka najczęściej wynika, że chce on się jak najbardziej wzbogacić, często kosztem innych, i kapitalizm prowadzi do wyzysku, gdyż on umożliwia przedsiębiorcom, bogacenie się kosztem pracowników. Z pracownikami, w systemie kapitalistycznym jest podobnie jak z produktem (tylko na odwrót xd). Właściciel przedsiębiorstwa, by się wzbogacić, chce, sprzedać produkt, po jak najwyższej cenie, analogicznie, chce płacić pracownikom jak najmniej, by jak największa część przychodu została dla niego. I przez ten fakt, tworzy się rynek na którym to pracownicy są produktem, a przedsiębiorcy walczą o najtańszych z nich. Więc jeśli pracownik będzie się domagał wyższej płacy, to przedsiębiorca będzie wolał zatrudnić na jego miejsce kogoś tańszego. Teoretycznie może być też sytuacja odwrotna, kiedy to brakuje pracowników i przedsiębiorcy walczą o nich oferując wyższe wynagrodzenia, ale jest to tylko teoretyczna sytuacja, gdyż prawie wszędzie to ludzie szukają pracy, a nie praca ludzi. Wyjątek mogą stanowić jacyś fachowcy, lecz jeśli chodzi o zwykłą fizyczną pracę, np w fabrykach, każdy się do niej nadaje, a właściciele mogą wybierać najtańszych pracowników spośród wielu osób, które desperacko szukają pracy, by w ogóle mieć z czego żyć. Ludzie są często zmuszeni do pracy na takich warunkach jakie stawiają im pracodawcy, bo nie mają lepszej alternatywy. W niektórych państwach muszą walczyć o pracę, która oferuje wręcz śmieszne wynagrodzenie.

Avatar xXkuba22Xx

15 maja, 14:56

@Kawento: Może też być tak, że przedsiębiorca będzie dzielił przychód na równe części pomiędzy wszystkich pracowników, łącznie z sobą i nie będzie sobie zachowywał najwyższej możliwej części przychodu, ale też jest to sytuacja czysto teoretyczna i to czy dojdzie do wyzysku czy nie zależy tylko od właściciela przedsiębiorstwa. Nie wiem czy w ogóle istnieją takie działalności, w których właściciel przydziela sobie taką samą pensję jak pracownikom. W korporacjach zawsze ludzie na wyższych szczeblach będą mieli wyższe wynagrodzenie, a właściele przedsiębiorstw, praktycznie zawsze będą się starali jak najwięcej zaoszczędzić na wszystkim, także na pracownikach. Gdyby takich sytuacji nie było, to nie byłoby potrzeby wprowadzania czegoś takiego jak pensja minimalna. Z resztą historia zachodniej Europy i Stanów w XIX wieku pokazuje do czego doprowadził kapitalizm rozwijający się bez przeszkód i interwencjonizmu.
Uprzedzając możliwy kontrargument. Można się też spotkać z opinią, że pracodawca zasługuje na więcej niż pracownicy, bo to on im daje prace i bez niego w ogóle nic by z tego nie było. Tak jak pisałem, czasem trudno oszacować wartość pracy, ale w przypadku działalności, które produkują i sprzedają dany produkt, wystarczy podzielić przychód na równe części pomiędzy wszystkich, którzy mieli wkład w wyprodukowanie i sprzedaż tego produktu. Nie jest tak, że to właściciel jest najważniejszy w pracy działalności. Pracownicy mają większy wkład w wygenerowanie przychodu, a właściciel działalności najczęściej, zajmuje się tylko zgarnianiem owoców ich pracy w postaci pieniędzy. Czasem może być tak, że wystarczy, że zabraknie jednego pracownika, by proces produkcji zupełnie się zatrzymał, a jak zabraknie właściciela, przychód może być dalej generowany.
Wracając do meritum, kapitalizm daje przedsiębiorcom wolną rękę w kwestii opłacania pracowników, więc przez chęć wzbogacenia się będą opłacać ich najniżej jak to możliwe, a ich wynagrodzenia będą niewspółmierne do pracy jaką wykonują, co jest równoznaczne wyzyskowi. I taka sytuacja (wyzysk pracowników) ma obecnie miejsce w całym kapitalistycznym świecie, również w Polsce.

Avatar korektor

12 maja, 22:54

Jak najlepiej masakrować lewaka?

Avatar xXkuba22Xx

12 maja, 23:34

@korektor: a czemusz to mnie akurat o to pytasz?

Avatar korektor

12 maja, 23:36

@xXkuba22Xx: nie wiem tbh

Avatar xXkuba22Xx

12 maja, 23:44

@korektor: To raczej sobie wybrałeś złą osobę na to pytanie, bo tak się składa, że jestem "lewakiem" (nie lubię tego słowa 😠). A moje zdanie na ten teamt jest takie, że nie powinno się "masakrować, ani "lewaków", ani "prawaków". Powinno się podejmować merytoryczną i kulturalną dyskusję z pełnym poszanowaniem drugiego człowieka i jego poglądów. Bez wyzwisk i obrażania, bez agresji, plucia jadem i obrzucania błotem. Jedynie merytoryczne argumenty z zachowaniem zasad kultury, a nawet przyjaznych stosunków z oponentem, bo to że jakaś osoba ma przeciwne poglądy, w żaden sposób nie czyni ją twoim wrogiem. Można być na dwóch zupełnie oddalonych od siebie końcach osi politycznej, a po dyskusji iść na piwo jakby nic. To jest możliwe, wiem to z doświadczenia...

Avatar The_Crusader

5 kwietnia, 21:15

komentarz obrazkowy

Avatar xXkuba22Xx

5 kwietnia, 21:24

komentarz obrazkowy

Avatar Alfa7

3 marca, 21:32

FFFF

Avatar xXkuba22Xx

16 marca, 20:59

@Alfa7: to były najdłuższe dwa tygodnie w moim życiu...

Avatar Alfa7

17 marca, 09:05

@xXkuba22Xx: Ważne, że to już koniec

Avatar ptasznik5

4 marca, 21:52

opie co się stało?

Avatar xXkuba22Xx

16 marca, 20:52

@ptasznik5: zjadłem kotlet z chrzanem i przyleciał ban aeroplanem...

Avatar gracjan_pl

11 marca, 19:52

Za co ban?

Avatar xXkuba22Xx

16 marca, 20:51

@gracjan_pl: za "obrażanie innych użytkowników" nie wiem dokładnie za jaki komentarz, ale podejrzewam że chodziło o to jak napisałem do jednej użytkowniczki "taka gruba jestes?" bo pod jakimś filmikiem napisała, ze jak ona by tak zrobiła to by się wszystko zatrzęsło... w sumie to było trochę obraźliwe xDD

Avatar Shadow_years

12 marca, 18:30

Avatar xXkuba22Xx

16 marca, 20:49

@Shadow_years: juz koniec na szczęście... japie**ole

Avatar niemamnietu

5 marca, 12:16

[*]

Avatar Vermerr_35

10 lutego, 11:22

Avatar xXkuba22Xx

11 lutego, 01:37

@Vermerr_35: co jes kurde noc jes kurde

Avatar Legolas9988

3 lutego, 17:39

Opis 10/10, pozdrawiam z rodzinką

Avatar xXkuba22Xx

4 lutego, 01:25

@Legolas9988: a dziękuję, pozdrów tam rodzinkę :)

Avatar Dr_Memologii_Stosowanej

Edytowano - 3 lutego, 15:47

Gratuluję ukończenia studiów pierwszego stopnia z wyróżnieniem na Uniwersytecie Memologii Stosowanej Im Pepe The Frog. Dziękuję za spędzony wspólnie semestr i zapraszam na następny!

Dr_Memologii_Stososowanek

Avatar Dr_Memologii_Stosowanej

24 stycznia, 18:10

Siemka, na uniwerku zaczęły się warsztaty i będą trwały do 20 także luknij na lekcje jak coś :)

Avatar xXkuba22Xx

24 stycznia, 18:18

@Dr_Memologii_Stosowanej: kurcze z moją obecnością regularną to może być problem, bo mnie jednak często nie ma wieczorami

Avatar Dr_Memologii_Stosowanej

24 stycznia, 18:29

@xXkuba22Xx: spk, tylko czasem robimy warsztaty. Zazwyczaj wykłady można czytać potem, byle przed egzaminem nie zapomnieć przeczytać :)

Avatar xXkuba22Xx

24 stycznia, 19:00

@Dr_Memologii_Stosowanej: spoko, rozumiem. Aczkolwiek chciałbym też uczestniczyć w lekcjach i dyskusjach ;)

Avatar Dr_Memologii_Stosowanej

24 stycznia, 19:03

@xXkuba22Xx: spk :)

Avatar Dr_Memologii_Stosowanej

21 stycznia, 02:46

-_-_-_LIST AKCEPTACYJNY_-_-_-
Na Uniwersytet Memologii Stosowanej
Im Pepe the Frog

Avatar xXkuba22Xx

21 stycznia, 02:49

@Dr_Memologii_Stosowanej: wpiszę sobie do opisu, że jestem studentem

Avatar Dr_Memologii_Stosowanej

21 stycznia, 02:52

@xXkuba22Xx: oki. Luknij do auli na uniwersytecie, jest kilka ważnych ogłoszeń

Avatar PewienKtosiek

25 grudnia 2019, 11:57

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia!

Avatar xXkuba22Xx

25 grudnia 2019, 19:09

@PewienKtosiek: dziękuję bardzo Pewny Ktośku i również życzę wesołych świąt :)

Avatar TranslateGoogle

23 października 2019, 20:48

o widzę że w końcu zmieniłeś avatar

Avatar xXkuba22Xx

23 października 2019, 20:55

@TranslateGoogle: taaa, chyba od kilku lat nie zmieniałem... ale raczej wrócę do starego za jakiś czas bo jestem do niego przyzwyczajony i nawet dzięki niemu stałem się rozpoznawalny wśród wąskiego grona użytkowników (przynajmniej tak mi się wydaje)

Avatar xXkuba22Xx

23 października 2019, 20:56

@TranslateGoogle: zresztą sam fakt, że zwróciłeś na to uwagę mnie zdziwił i ucieszył jednocześnie. Nie spodziewałem się, że ktoś to zauważy xD

Avatar TranslateGoogle

23 października 2019, 23:14

@xXkuba22Xx: to dobrze ci się wydaje

Avatar TranslateGoogle

23 października 2019, 23:15

@xXkuba22Xx: miło że mogłem cię ucieszyć

Avatar komzler

29 września 2019, 09:54

ziomek, ale za Star Wars Battlefront to ja szanuje, ktora czesc?

Avatar xXkuba22Xx

29 września 2019, 11:07

@komzler: dawno temu grałem w starą 2, a teraz 1 od ea, może niedługo kupię też 2. Aczkolwiek teraz to martwa gra, puste serwery i sam tylko od czasu do czasu gram

Avatar komzler

29 września 2019, 11:54

@xXkuba22Xx: spoko, tez gram 1 od ea. Publiki niby martwe ale privy nadal sa grane :P. Ty na PC jo?

Avatar xXkuba22Xx

29 września 2019, 12:35

@komzler: tak pc, nick xXkuba22Xx, mozesz dodac, może kiedys cos zagram

Avatar Gadzissar9341

24 września 2019, 17:11

takie pytańsko, jak to jest z cukrzycą bo szczerze nie wiem a jak w szkole się pytam to: Idź spytaj się kogoś innego, teraz omawiamy (kolejny baaardzo przydatny temat)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Gadzissar9341

25 września 2019, 19:19

@xXkuba22Xx: Acha! Nareszcie wiem jak to działa, dziękuję bardzo.

Avatar xXkuba22Xx

25 września 2019, 22:34

@Gadzissar9341: spoko. nie wiem czemu, ale tłumaczenie ludziom cukrzycy sprawia mi przyjemność xd

Avatar
Konto usunięte

11 września 2019, 22:03

Oh, nie tylko ja mam cukrzycę typu 1 , aczkolwiek ja mam ją od 2004.

Avatar xXkuba22Xx

Edytowano - 11 września 2019, 22:30

no jest nas mała grupka na tejże stronie. miałem przyjemność rozmawiać nawet z paroma cukrowymi jejakami. no ładnie 15 lat. kawał czasu. pompa czy pen?

Avatar
Konto usunięte

12 września 2019, 15:54

@xXkuba22Xx: pompa

Avatar xXkuba22Xx

12 września 2019, 19:26

yo to tak jak ja

Avatar korektor

14 czerwca 2019, 18:14

Ty serio tyle ćpasz

Avatar xXkuba22Xx

14 czerwca 2019, 18:48

@korektor: co to znaczy tyle? Jeśli masz mnie za narkomana to jesteś w błędzie.

Avatar korektor

14 czerwca 2019, 19:11

@xXkuba22Xx: Może nie dużo, ale lepiej w ogóle

Avatar xXkuba22Xx

14 czerwca 2019, 21:03

@korektor: Dla zdrowia oczywiście najlepiej w ogóle. Ale życie jest za krótkie żeby się ograniczać. Z umiarem i w odpowiednich ilościach to jest w miarę bezpieczne...

Avatar Lucyfix

13 czerwca 2019, 14:37

Owo co to jest???

Avatar xXkuba22Xx

13 czerwca 2019, 18:51

@Lucyfix: gowno jedenzero

Avatar sotvidskote

6 maja 2019, 02:44

Kryzys wiary to duże słowo na zmianę poglądów

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar xXkuba22Xx

9 maja 2019, 14:04

@sotvidskote: Twoje świadectwo jest dla mnie cenne, a na pewno bardzo ciekawe. Dzięki za rozmowę.

Avatar sotvidskote

22 maja 2019, 22:13

@xXkuba22Xx: Spoks

Avatar Shadow_years

Edytowano - 11 maja 2019, 16:43

Co zajarać?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar xXkuba22Xx

Edytowano - 12 maja 2019, 04:24

@Shadow_years: ehh, rodzice się dowiedzieli o wszystkim i nieciekawe rzeczy się podziały... najgorsze jest to że też moi znajomi mają przez to problemy. No i starzy powiedzieli, że będą robić narkotesty, więc na razie wolę nie ryzykować...

Avatar Shadow_years

12 maja 2019, 10:31

@xXkuba22Xx: łoooooo

Avatar Kawento

4 maja 2019, 19:27

Byłem tu.

Avatar xXkuba22Xx

4 maja 2019, 20:13

@Kawento: Tony Halik

Avatar Lucyfix

30 stycznia 2019, 18:39

Uwierz w to że masz uroczy nosek

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Shadow_years

Edytowano - 3 maja 2019, 13:15

@xXkuba22Xx: tak, ja Ci mogę potem mój pokazać jak chcesz xD ja podobno też mam uroczy

Avatar xXkuba22Xx

3 maja 2019, 13:48

@Shadow_years: ty pewnie masz uroczy, a lucyfix tak napisała, żebym nie miał kompleksów xd, zresztą tamtego zdjęcia już nie znajdę, ale mogę zrobić, teraz, teraz chyba nie jest najgorzej, nie jest aż tak spuchnięty i czerwony xd

Avatar Shadow_years

3 maja 2019, 07:33

Przez Twój opis czuje się jak leniwa klucha:c

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Shadow_years

3 maja 2019, 13:14

@xXkuba22Xx: ej ale klawisze to Ty szanuj, ja dalej tęsknię za pianistą, poszedł do 11 klasy i nie ma czasu i tylko na występach z nami gra. Ja pierwszy raz zagrałeam na basie podczas występu przed połową miasta xD od listopada mam własnego i mogę się uczyć. A jak chcesz się popróbować ze śpiewem to chcę posłuchać:3

Avatar xXkuba22Xx

3 maja 2019, 13:46

@Shadow_years: no, ale klawisze w zespole rockowym z reguły pełnią chyba marginalną rolę, nie wiem może sobie to odświeżę, ale żeby do jakieś zespołu dołączyć to raczej musiałbym prezentować w miarę wysoki poziom. No ze śpiewem to nie wiem nawet jak się do tego zabrać, jedyna okazja kiedy śpiewam to w kościele na mszy xd, tam chyba nawet nie najgorzej mi to wychodzi, ale skąd mam wiedzieć czy umiałbym coś rockowego zaśpiewać, nawet nie za bardzo mam jak się nagrać...

Avatar KKuubbaaa1

Edytowano - 19 kwietnia 2019, 13:11

O cholipka nie wiedziałem, że spotkam osobę o tak podobnych zainteresowaniach
Enduro is Life
Też lubię pływać
Ja akurat aktualnie chodzę na kickboxing
Też lubię survival
I oczywiście urbex, czyli to co bardzo lubię robić.
Chodzenie po górach
Też lubię zwierzęta a nawet bardziej niż lubię heh, chyba wiesz o co mi chodzi xD
Dobra żartuję z tymi zwierzętami xD

Avatar xXkuba22Xx

19 kwietnia 2019, 15:53

@KKuubbaaa1: nie wstydz się, tak naprawdę też jestem zoofilem <3

Avatar xXkuba22Xx

19 kwietnia 2019, 15:55

@KKuubbaaa1: a wgl, masz na myśli enduro rowerowe. Bo mi o rower chodziło. W sumie nie mam rowera enduro, ale będę miał

Avatar KKuubbaaa1

19 kwietnia 2019, 22:47

@xXkuba22Xx: oczywiście enduro rowerowe
Ale czasami oglądam na yt enduro z moto.

Avatar AbraRafaellaStone

30 grudnia 2018, 03:25

Hejo. Spoko Profil :3

Avatar xXkuba22Xx

30 grudnia 2018, 08:21

@AbraRafaellaStone: a dziękuję bardzo, twój też :P

Avatar kitsune_senpai

6 września 2018, 20:01

Interesujący avatar :>

Avatar xXkuba22Xx

6 września 2018, 20:17

@kitsune_senpai: dziękuję, to moje zdjęcie z paszportu. Twój też fajny... w sensie nie wiem co przedstawia, ale to na pewno cos interesującego :*

Avatar
Rudy_Kruliczek

16 sierpnia 2018, 00:27

Ja tu tylko... będą z Ciebie ludzie. ;)

Avatar xXkuba22Xx

16 sierpnia 2018, 08:32

hmm, może nie będę się zastanawiał nad genezą tych pochlebnych słów, tylko po prostu za nie podziękuję :D

Avatar gelo1238

28 lipca 2018, 21:32

ty antypapieski cebulaku

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar gelo1238

30 lipca 2018, 17:18

@xXkuba22Xx: No ja sobie tutaj tak żartowałem(awatar i inne dane plus odpowiednie do tego komentarze) przez dwa tygodnie to jacyś ludzie do mnie napisali czy nie chce wstąpić do jakiegoś ruchu

Avatar xXkuba22Xx

30 lipca 2018, 21:26

@gelo1238: poważnie? Na jeja są neonaziści? xD to nieźle

Avatar xXkuba22Xx

2 kwietnia 2018, 21:58

@MorsZDidgeridoo: mmm coś dla mnie, jak będę miał czas to zerknę ;)

Avatar MorsZDidgeridoo

2 kwietnia 2018, 21:59

@xXkuba22Xx: dziękuję

Avatar
Konto usunięte

1 października 2017, 18:01

Ten spam Robbiem Zgniłkiem był najlepszym jakim widziałem.

Avatar xXkuba22Xx

1 października 2017, 18:10

dziękuję bardzo, w końcu ktoś mnie docenił :)

Avatar przemek1ni

18 sierpnia 2017, 08:33

I'll be back. I 'member everything.

Co z tą szkołą muzyczną? Rzuciłeś, zdałeś, zmieniłeś?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar xXkuba22Xx

24 września 2017, 16:18

@przemek1ni: będę miał co oglądać

Avatar przemek1ni

24 września 2017, 16:20

@xXkuba22Xx: Tyle że Ghost Master to gra video.
Moja ulubiona gra dzieciństwa :D

Avatar KacperowyMetalowy

15 września 2017, 17:34

Czyli pragniesz zostać zoofilem?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar xXkuba22Xx

19 września 2017, 20:52

@KacperowyMetalowy: wolę nie wiedzieć w takim razie w czym gustujesz...

Avatar KacperowyMetalowy

19 września 2017, 21:05

@xXkuba22Xx: Zwłokach.

Avatar FanNinjaKiwi222

15 stycznia 2016, 12:41

Nienawidzę cię ponieważ jestem Grammar Nazi.

Avatar xXkuba22Xx

15 stycznia 2016, 14:41

@FanNinjaKiwi222: to fajnie

Avatar FanNinjaKiwi222

15 stycznia 2016, 17:47

@xXkuba22Xx: wiem

Avatar ojciecpolecial

14 sierpnia 2017, 13:08

@FanNinjaKiwi222: moshi moshi de su

Avatar arceus1

7 listopada 2015, 11:24

mamy już grupe anty GRAMATYCZNI alianci

Avatar xXkuba22Xx

Edytowano - 7 listopada 2015, 12:45

@arceus1: moja powstała wcześniej

Avatar arceus1

7 listopada 2015, 17:26

@xXkuba22Xx: dobra to połączmy może siły

Avatar xXkuba22Xx

7 listopada 2015, 17:43

@arceus1: jak :P?

Avatar arceus1

7 listopada 2015, 18:11

@xXkuba22Xx: nie wiem .._.

Avatar deadxp

4 sierpnia 2015, 19:58

Co ci zrobili Grammar nazi?

Avatar xXkuba22Xx

4 sierpnia 2015, 21:27

@deadxp: wkurza mnie ciągłe poprawianie byle czego, nie jestem oczywiście za ciągłym pisaniem z błędami ortograficznymi, ale denerwuje mnie że pod każdym komentarzem znajdzie się jakiś dzieciak, który uważa że jest super mądry i lepszy od innych, a tak naprawdę nie ma pojęcia o ortografii i ci napisze: "nie dałeś kropki! kaleczysz nasz język!"

Avatar
lolman533

20 czerwca 2015, 17:21

Dzieńdoberek! OSZ TY.... D:<

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar xXkuba22Xx

20 czerwca 2015, 20:46

niech i tak będzie, więc teraz jestem anty-grammar komunista :)

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2015, 11:22

yeah, jestem anty gramatycznym komunistą ! Założę anty gramatyczną czerwoną armię

Avatar internetexplorer

20 lipca 2015, 21:26

witam

Avatar xXkuba22Xx

20 lipca 2015, 21:49

@internetexplorer: ja również :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia xXkuba22Xx

Szukaj osoby