Profil użytkownika darcus

Avatar darcus
Login:
darcus
Imię:
Albert
Nazwisko:
Zweistein
Strona www:
Kilka słów o sobie:
Darcus, miło mi. Możesz mnie znać także jako tego, którego ludzie nienawidzą za coś, o czym on nie ma zielonego pojęcia. Nie znasz mnie? Nie martw się, wszystkiego o mnie dowiesz się od ludzi, którzy nawet ze mną nie rozmawiali, albo takich, którzy kompletnie mnie nie rozumieją.

A oto krótka, niekompletna lista przypadków, których nie cierpię:
hejterzy;
fanatycy;
ludzie, którzy uważają że mają zawsze rację;
ludzie, którzy kłócą się o byle co;
ludzie, którzy obrażają się dożywotnio na innych;
ludzie, którzy uważają że inni ludzie zmieniają się tylko na gorsze;
ludzie, którzy podszywają się pod innych, bądź przypisują sobie cudze zasługi, lub twórczość;
ludzie, którzy oczekują zbyt wiele, a potem narzekają, bo ich oczekiwania nie zostały spełnione.

Dziękuję serdecznie osobom, które dają mi strzałki w górę kiedy mam rację, oraz osobom, które dają mi strzałki w dół, kiedy się mylę. Mam też coś do powiedzenia osobom, które dają mi strzałki niezależnie od tego co napisałem: Walcie się :)

Mój pogląd na poglądy i czyny innych jest prosty. - Jeśli osiągasz szczęście nie krzywdząc, nie próbując, ani nie chcąc krzywdzić nikogo, to nie ma znaczenia w jaki sposób to robisz. Pamiętaj jednak, że inni mają prawo przedstawić ci własny punkt widzenia a ty powinieneś ich wysłuchać. Może warto zastanowić się, czy twoje poglądy nie są błędne i nie krzywdzisz nimi sam siebie? Pamiętaj, że przyznanie się do błędu jest aktem oświecenia, nie porażki.

Patriotyzm? Tylko dla rządzących. Patriotyzm zawsze ma w sobie nacjonalizm. Poszczególne przypadki różnią się tylko ilością. Jestem kosmopolitą. Marzy mi się ludzkość zjednoczona pod jednym sztandarem, bez podziału na państwa, kultury, tradycje, języki, czy religie. Niestety, jest to utopia i tak długo, jak ludzie się nie zmienią, jest to niemożliwe.

Religia i teologia? Nie. Jestem ateistą, antyteistą i apateistą. Antyteizm to pogląd polegający na działaniu przeciwko religii. Moja interpretacja polega na tym, że próbuję za pomocą dyskusji i argumentacji przekonać ludzi do porzucenia wiary. NIE dyskryminuję wierzących, nawet, jeśli komuś mogłoby wydawać się, że jest inaczej. Apateizm jest zaś stwierdzeniem, iż niezależnie od faktycznego stanu istnienia Boga lub bogów, nie powinni oni odgrywać roli w ludzkim życiu. Sądzę, iż nie powinniśmy ich czcić, modlić się, wyznawać religijnych zasad, budować świątyń i tak dalej.

Czym właściwie jest wiara? Wedle definicji, o której lubię myśleć, że jest poprawna, wiara jest uznaniem informacji za prawdziwą (bądź nieprawdziwą) tylko dlatego, iż podoba (bądź nie podoba) się ona uznającemu. Czy więc naprawdę powinniśmy w cokolwiek wierzyć? Ignorować fakty, by poczuć się lepiej? A może raczej należałoby spojrzeć na świat z obiektywnego punktu widzenia i uznawać za prawdę to, co faktycznie jest prawdziwe, niezależnie od tego czy się nam to podoba, czy nie? Dla mnie odpowiedź jest oczywista. A dla ciebie?

Rozwiń opis

Zwiń opis

Komentarze
użytkownika poparto:
42644
razy
Obrazków:
27
w aktywnych
Farmerama

Komentarze (2254)

Zgłoś problem

Dodaj komentarz

Komentarze

Odśwież
Avatar FlorencjaBall

8 lipca, 12:27

Witaj.W wielu twoich wypowiedziach spotkałem się ze stwierdzeniem "anime to gówno". Otóż chciałbym cię przekonać że tak nie jest.W tym celu posłużę się jednym z tytułów jako przykładu.Tytuł to "Black Lagoon".mogą wywieść się jakieś nieścisłości fabularne gdyż dosyć dawno to oglądałem. Fabuła tego anime nie "kręci się wokół cycków"cytując ciebie, a o pewnych kolejnych zleceniach 4 najemników.Czemu to piszę?Nie lubię stereotypów.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Lacoste
(Jakub)

10 sierpnia, 21:40

@Mimir: Fakt, zły

Avatar FlorencjaBall

10 sierpnia, 21:44

@Lacoste: papapapararara to jak to niby miałoby wyglądać żeby było dobrze?Gościu jest nastawiony źe jest tak a nie inaczej i to jest dla niego święte więc...

Avatar Rander

9 sierpnia, 22:38

To może teraz co innego. W co tam ostatnio Albercie grasz?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Rander

10 sierpnia, 13:32

@darcus: To dlatego, że Notch kiedyś tak powiedział. Ale co on ma teraz z minecraftem wspólnego...

Avatar darcus
(Albert)

10 sierpnia, 16:49

@Rander: No cóż, jak chcesz. Ja mam swoją legalną kopię, więc nie muszę się przejmować takimi rzeczami.

Avatar TheHunterMikiPL
(Nikola)

28 lipca, 21:12

Udowodnij, że nie ma Boga.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (34)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (34)
Avatar Rander

9 sierpnia, 01:38

@darcus: Bóg? A nie czekaj, to już mamy za sobą.

Avatar darcus
(Albert)

9 sierpnia, 01:56

@Rander: Hah, całkiem niezłe.

Avatar Palauball
(Albert)

1 sierpnia, 18:53

Dlaczego jesteśmądrym gościem, ale jeśli chodzi o religie to dostajesz pie**olca?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar darcus
(Albert)

1 sierpnia, 23:41

@Palauball: Ludzie zawsze będą gadać.

Avatar Palauball
(Albert)

2 sierpnia, 07:46

@darcus: Aha

Avatar Rander

22 lipca, 15:06

Jest jakikolwiek solidny argument całkowicie przeczący istnieniu Boga? Czy może jednak Bóg jest jednym z możliwych teorii powstania świata?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (24)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (24)
Avatar darcus
(Albert)

25 lipca, 16:38

@Rander: Mówiłem ci - prawo się nie zmienia. Zmienia się tylko jego postrzeganie.

Avatar Rander

28 lipca, 21:39

@darcus: W takim razie dziękuję za odpowiedź.

Avatar Krzyniu

27 lipca, 09:49

"W PiSie trwa konkurs na to, kto jest bardziej pie**olnięty. Beatka wystąpiła dziś w TVP w kabaretowym skeczu, opowiadając o tym, jacy zbrodniarze i bandyci zasiadają w polskich sądach, mówiła też o tym, że to Polacy chcą tych zmian, w takim razie nie wiadomo do kogo mówiła, gestykulowała przy tym tak, jakby kij od mopa uwierał ją w dupę, ale Waszcza może nie przeskoczyć" ~ fanpage "Kraków żąda przynajmniej Bukaresztu". Tak Ci wrzucam, bo coś naszego rządu nie lubisz, a śmiechłem czytając to.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (36)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (36)
Avatar darcus
(Albert)

28 lipca, 20:37

@Krzyniu: Ale na pewno nie jest nią rzucanie mięsem.

Avatar Zohan666
(Maciuś)

25 lipca, 18:57

Co sądzisz o ludziach wierzących, że Ziemia jest płaska? Nie wierzą w żadne zdjęcia pochodzące od NASA i twierdzą, że NASA to jeden wielki spisek.

Avatar darcus
(Albert)

25 lipca, 19:12

@Zohan666: Debile i tyle.

Avatar Krzyniu

23 lipca, 10:17

A w rzeczywistości tak wyglądasz? Masz Einsteinowy wąsik?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Krzyniu

23 lipca, 13:43

@darcus: No to raczej nie, acz będę niedługo w okolicach. No ale na pewno są tam jacyś Jejacy.

Avatar darcus
(Albert)

23 lipca, 14:15

@Krzyniu: Możliwe.

Avatar Domijeja

17 lipca, 01:08

Jak już będziesz się szykował do zdobywania tego Nobla, to nam się przedstaw, żebyśmy wiedzieli jakiego nazwiska wypatrywać w wiadomościach :p

Avatar darcus
(Albert)

17 lipca, 06:26

@Domijeja: Taki był plan.

Avatar darcus
(Albert)

28 czerwca, 13:45

I czterdzieści tysięcy strzałek w górę stuknęło jak poziom mojego intelektu w Saturna! Hehe, taki mały żart. To co, jedziemy dalej do pięćdziesięciu?

Avatar Michaelpl03
(Michał)

13 lipca, 11:29

@darcus: "Nie mam potrzeby chwalenia się rzeczami, które w mojej opinii są bezwartościowe." - darcus jakiś czas później xD

Avatar darcus
(Albert)

13 lipca, 19:17

@Michaelpl03: Strzałki nie są dla mnie bezwartościowe.

Avatar Michaelpl03
(Michał)

Edytowano - 13 lipca, 19:47

@darcus: A, chyba że tak.

Avatar matibal

9 lipca, 07:34

Widzę, że nie pokazujesz swojego poziomu i odznak. Czemu?

Avatar darcus
(Albert)

9 lipca, 07:35

@matibal: Nie mam potrzeby chwalenia się rzeczami, które w mojej opinii są bezwartościowe.

Avatar
Konto usunięte

4 lipca, 17:57

Napisz coś mądrego.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

4 lipca, 19:54

@darcus: Wytłumacz. Proszę.

Avatar darcus
(Albert)

4 lipca, 21:04

Pokrótce wygląda to tak, że stan rzeczywistości (na poziomie kwantowym) jest nieokreślony. Mówi o tym zasada nieoznaczoności Heisenberga, która stwierdza, że są takie pary wartości, że jeśli jedną zmierzymy z jakąś dokładnością, to drugiej w tym samym momencie nie możemy zmierzyć z tą samą. Nie wynika to z faktu niedoskonałości przyrządów pomiarowych, ale z samej natury rzeczywistości. Kiedy mierzymy, czyli w zasadzie obserwujemy jakąś wartość, na przykład położenie cząsteczki, zmuszamy ją do określenia się, przez co określoność drugiej maleje i nie może przekroczyć stałej Plancka (taka bardzo mała liczba, która jest duża w stosunku do wielkości kwantowych - dlatego zauważamy to zjawisko tylko w skali kwantowej). Nieokreśloność można interpretować także w taki sposób, że dana wartość przyjmuje jednocześnie wszystkie możliwe stany. Jest to równoznaczne.

Doskonale widać to przy eksperymencie z dwoma szczelinami. Wyobraźmy sobie ściankę, po której jednej stronie jest źródło światła, a po drugiej ekran, który je rejestruje. Jeśli w ściance będzie jedna, bardzo wąska szczelina, to na ekranie otrzymamy obraz taki jakiego się spodziewamy - po prostu światło przeleci po linii prostej przez szczelinę. Jeśli jednak będą dwie takie szczeliny, to obraz po drugiej stronie będzie zupełnie inny, niż podpowiada intuicja. Zaobserwujemy coś w rodzaju pionowych pasów. Wynika to z faktu, że w tym momencie światło zaczyna zachowywać się jak fala i interferuje. Tor, po którym porusza się światło, jest bowiem wielkością nieokreśloną, więc przyjmuje jednocześnie wiele różnych wartości, a zatem wiele różnych możliwych torów może ze sobą interferować. Co ciekawe, jeśli postawimy z boku rejestratory i zaczniemy obserwować światło w ruchu, zobaczymy, że na ekran światło ponownie pada przez szczeliny w liniach prostych. Dzieje się tak dlatego, że obserwując tor ruchu światła zmuszamy go do określenia się, przez co różne potencjalne tory nie mogą już ze sobą interferować. W ten sposób dochodzimy do wniosku, że przez samą obserwację rzeczywistości wpływamy na nią.

Gdzie jednak w tym wszystkim wpływ na przeszłość? Otóż to bardzo proste. Jeśli zamiast normalnego źródła światła weźmiemy światło na przykład gwiazdy odległej o milion lat świetlnych (dla przypomnienia - rok świetlny to odległość jaką światło przebywa przez rok) i przepuścimy ją przez szczeliny, wtedy też zaobserwujemy interferencje. Jeśli jednak znów postawimy rejestratory, to światło natychmiast przestanie interferować. Dochodzimy więc do wniosku, że tor ruchu światła - począwszy od odległej gwiazdy aż do ekranu rejestrującego - został właśnie określony. A przecież światło podąża tą drogą od miliona lat. Wpłynęliśmy więc na cały przebieg zjawiska, które rozpoczęło się milion lat temu.

Avatar SzyMONECKI009
(Szymon)

27 czerwca, 01:56

Jesteś ateistą myślącym o wierze anukowo, czy filozoficznie? Ja tym drugim typem, może się po wymieniamy poglądami, rzadko spotykam takich ludzi.

Avatar darcus
(Albert)

27 czerwca, 08:53

@SzyMONECKI009: Filozoficznie staram się odpowiadać tylko na pytania, na które nauka z założenia nauka nie odpowiada. Warto dodać, że mam tu na myśli filozofię sensowną, bo takie 'być albo nie być' sensu nie ma.

Avatar SzyMONECKI009
(Szymon)

27 czerwca, 11:28

@darcus: O, w końcu znalazłem podobnie myślącego kompana do rozmów. Wkurza mnie podejście niektórych ludzi do tzw. niewiary. Jak mówią, że nie wierzą, a robią to tylko z czytego lenistwa. Ale według mnie jeszcze gorsze jest jak mówią, że "wierzą", a w kościele nie byli od dwóch miesięcy, a byli tam tylko po to, żeby poświęcić jajka na śniadanie. Jakie mmasz do tego podejście?

Avatar darcus
(Albert)

27 czerwca, 12:23

@SzyMONECKI009: Dla mnie nie ma znaczenia praktyka. Chodzi o prawdę, a wiara od niej oddala.

Avatar darcus
(Albert)

24 czerwca, 10:44

Ot, właśnie patrzę i widzę - dziesięć tysięcy strzałek w dół, czyli prawie dokładnie cztery razy mniej niż w górę. Keep up the good work, haters.

Avatar To_masz___Problem
(Tomasz)

21 czerwca, 14:21

Ale wiesz że nie ma żadnych dowodów na to że bóg istnieje, a także że nie ma ich na to że nie istnieje więc zrozumiałbym gdybyś był ateistą ale że przekonujesz każdego do tego jest dla mnie niezrozumiałe

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar To_masz___Problem
(Tomasz)

Edytowano - 21 czerwca, 22:31

@darcus: Kiedyś pod jakimś obrazkiem o tematyce religijnej podałeś taki argument jak ktoś się zapytał o cuda

Avatar darcus
(Albert)

21 czerwca, 23:21

@To_masz___Problem: Wiem. Ja pytam DO CZEGO mam użyć tego toku rozumowania.

Avatar AJStyles
(Maks)

18 czerwca, 21:36

Darcus nic do ciebie nie mam, ale szanuj poglądy i wierzenia innych. Gdybyś miał telefon i powiedział bym Ci, że twój telefon jest słaby to zmieniłbyś go?

Avatar darcus
(Albert)

18 czerwca, 21:48

@AJStyles: To kiepskie porównanie. Posiadanie słabego telefonu nie jest krzywdzące dla posiadacza.

Avatar AJStyles
(Maks)

18 czerwca, 21:54

@darcus: Ale chodziło o symboliczne porównanie i udowodnienie, że robisz źle narzucając swoje zdanie.

Avatar darcus
(Albert)

19 czerwca, 12:16

@AJStyles: Tylko że ja nic nie narzucam. Nie jestem w stanie nikogo zmusić. Próbuję jedynie przekonać.

Avatar Karty

4 czerwca, 11:13

Darcusie, mógłbym spytać co sądzisz o Albercie Einsteinie (o tym panie, którego masz na avku)? Zgadzasz się z jego poglądami? Dlaczego akurat jego wizerunek widnieje na twoim profilu? I czy oglądasz serial "Geniusz" (bardzo ciekawy, opowiadający o życiu Einsteina, osobiście polecam, leci w telewizji na kanale "National Geographic").

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar darcus
(Albert)

13 czerwca, 19:51

@Ameron: Powiedzmy sobie szczerze, zarejestrowałeś się tutaj tylko dlatego żeby móc pocałować Bożydara w dupę.

Avatar Ameron

13 czerwca, 20:14

@darcus: Ile razy mam wam powtarzać, ̶s̶̶u̶̶k̶̶i̶̶n̶̶s̶̶y̶̶n̶̶y̶ jejowicze, żebyście nie przebiegali przez mój profil?

Avatar Buras

10 czerwca, 17:09

Komentarze
użytkownika poparto:
38888
razy

Avatar darcus
(Albert)

10 czerwca, 18:50

@Buras: Zauważyłem. Fajnie, co?

Avatar Buras

10 czerwca, 19:37

@darcus:
Komentarze
użytkownika poparto:
38900
razy

Chyba ktoś chce mi coś przekazać…

Avatar darcus
(Albert)

10 czerwca, 19:55

@Buras: Jasne, masz rację.

Avatar Maslana_Maslanka

30 maja, 21:35

Dzień dobry!
Pozwolisz, że aby nie wydłużać treści komentarza to przejdę do tematu głównego: Mogłabym się dowiedzieć co sprawia, że jesteś antyteistą? W sensie, że dlaczego chcesz nawracać ludzi na swoją ścieżkę niewiary? Pytam z czystej ciekawości. Mam parę odpowiedzi w głowie, ale chciałabym poznać te powody z pierwszej ręki jeśli można.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Maslana_Maslanka

3 czerwca, 21:48

@darcus: Miło mi. Mogłabym do całej tej rozmowy coś wspomnieć jako osoba wierząca, ale co mi tam - każdy ma prawo do własnych przekonań a poglądy u takiego człowieka jak Ty już całkowicie trudno byłoby choć trochę zmienić. Tak więc dziękuję za odpowiedzi, wszystko już sobie poukładałam.

Avatar darcus
(Albert)

3 czerwca, 21:56

@Maslana_Maslanka: Cała przyjemność po mojej stronie.

Avatar BzdurnaMarchewka
(Natalia)

1 czerwca, 19:29

Mam małe pytanie: czy w dzieciństwie byłeś wierzący? Pytam z czystej ciekawości.

Avatar darcus
(Albert)

1 czerwca, 19:39

@BzdurnaMarchewka: Owszem, byłem.

Avatar BzdurnaMarchewka
(Natalia)

1 czerwca, 19:42

@darcus: a z czego wynikł twój ateizm?

Avatar darcus
(Albert)

1 czerwca, 20:00

@BzdurnaMarchewka: Ze zmądrzenia.

Avatar TheMJawesome
(Miłosz)

29 maja, 02:14

Sądząc po treści twoich komentarzy wnioskuję, że jesteś ponadprzeciętnie inteligentną osobą. Kto Cię nauczył takiego postrzegania świata, jeżeli nikt, to jak zdobyłeś wszechstronną wiedzę? Chciałbym wiedzieć, ponieważ interesują mnie ludzie, szczególnie tacy jak ty.

Avatar darcus
(Albert)

29 maja, 06:17

@TheMJawesome: A jak ty nauczyłeś się mówić? To samo przychodzi z czasem, kiedy masz zainteresowanie. A ono... Cóż, to i dla mnie pozostanie tajemnicą.

Avatar M1kus
(Mikołaj)

22 maja, 22:33

Czemu niw czciłbyś boga gdyby istniał?

Avatar darcus
(Albert)

23 maja, 04:39

@M1kus: A dlaczego miałbym?

Avatar ZanoxBoS
(Mateusz)

17 maja, 16:55

Jak ty robisz takie dobre memy związane z Gothiciem?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar darcus
(Albert)

17 maja, 21:49

@ZanoxBoS: Mówisz?

Avatar ZanoxBoS
(Mateusz)

17 maja, 21:50

@darcus: Niestety.

Avatar mateczek123
(Mateusz)

16 maja, 20:41

Ciekawi mnie jedno pytanie. Jak masz na imię? Jesteś mądrą osobą więc nie zdziwiłbym się gdybyś ukrył zagadkę w nicku

Avatar darcus
(Albert)

16 maja, 20:50

@mateczek123: Nie, akurat nie jarają mnie takie rzeczy.

Avatar wiewiur500kuba
(Jakub)

13 maja, 15:53

Więc może to głupie, i oczywiste, ale kiedy chcę wyjść z prysznica, to mądrze jest spryskać się zimną wodą, żeby ciało nie bylo nagrzane???

Avatar darcus
(Albert)

13 maja, 16:46

@wiewiur500kuba: Zależy w jaki sposób, jak zimną i w jak gorącej brałeś wcześniej prysznic.

Avatar wiewiur500kuba
(Jakub)

15 maja, 15:34

@darcus: Ogólnie spryskać się zimną wodą xd

Avatar darcus
(Albert)

15 maja, 16:10

@wiewiur500kuba: A reszta?

Avatar XiHan
(Feliks)

1 maja, 19:36

Na początku jak czytałem twój opis to myślałem "Wow.. dobrze gada"
Ale jak przeczytałem że jesteś antyteistą to pomyślałem "nie..."
No więc tyle mam do powiedzenia, ale początek opisu dobrze napisany (polecam)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Michaelpl03
(Michał)

12 maja, 22:47

@darcus: hurr pójdziesz do piekła durr

Avatar darcus
(Albert)

13 maja, 16:46

@Michaelpl03: Już wolę piekło niż jakąś niebiańską Koreę Północną gdzie jedyne co można robić to wielbić wodza.

Avatar przemek1ni
(Milena)

7 maja, 22:35

Ile razy w ciągu miesiąca ktoś usiłuje zmienić na Jeja twoje poglądy?

Avatar darcus
(Albert)

7 maja, 22:40

@przemek1ni: Nie liczyłem.

Avatar Angel_Kubixarius
(kuba)

29 kwietnia, 00:30

Tk darcus kolejne animowe gówno upadło - pisze aby oszczędzić ci czasu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Angel_Kubixarius
(kuba)

29 kwietnia, 01:09

@darcus: W sumie zawarłeś odpowiedź juź w swoim pytaniu: tak z ciekawości.

Avatar darcus
(Albert)

29 kwietnia, 01:15
Avatar Karty

26 kwietnia, 18:10

Muszę przyznać (chociaż nie zgadzam się z niektórymi twoimi poglądami - NIEKTÓRYMI) że jesteś może i najbardziej inteligentną osobą, jaką spotkałem na tym serwisie - i jedną z najinteligentniejszych w ogóle. Tak czytam te twoje komentarze, to w niektórych aspektach jesteśmy do siebie podobni (NIEKTÓRYCH!), chociaż do twojego poziomu merytorycznej dyskusji i chyba w ogóle inteligencji jeszcze mi sporo brakuje.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Karty

28 kwietnia, 12:50

@darcus: To znaczy? Co dokładniej masz na myśli?

Avatar darcus
(Albert)

28 kwietnia, 12:59

@Karty: To, że społeczeństwo wmawia nam, że jakakolwiek niechęć do zrobienia czegokolwiek to lenistwo. Brak nadaktywności to też lenistwo, by the way.

Avatar EternalSailorMoon
(Marta)

25 kwietnia, 20:55

Hej ja tu tylko powiedzieć że podziwiam twoją inteligencje i że szanuje większość twoich opini

Avatar darcus
(Albert)

25 kwietnia, 20:56

@EternalSailorMoon: Za to ja ci podziękuję i skorzystam z okazji, by przypomnieć, że nigdy nie należy akceptować cudzej opinii bez dogłębnej jej analizy. Powodzenia w życiu.

Avatar Karty

16 kwietnia, 16:43

Jak masz na imię?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar Karty

25 kwietnia, 19:30

@darcus: A grywasz w jakieś gry strategiczne? (np. Civilization, strategie Paradoxu, Total War)

Avatar darcus
(Albert)

25 kwietnia, 19:55

@Karty: Raczej nie, przynajmniej chwilowo.

Avatar Rander

22 kwietnia, 00:47

Co sądzisz o często słyszanej radzie "Bądź sobą" ?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Rander

23 kwietnia, 15:15

@darcus: Nie odwołuje się do autorytetu, szukałem tylko osoby która miałaby podobne wnioski, no i tu ją znalazłem.

Avatar darcus
(Albert)

23 kwietnia, 15:28

@Rander: No cóż, jak uważasz...

Avatar To_masz___Problem
(Tomasz)

21 kwietnia, 23:44

Pierwszy raz spotkalem kogos kto ma takie same poglady dotyczace państw. Też uważam że patryjotyzm to straszna głupota - no bo przez takie głupie myslenie zginelo tyle ludzi...
No bo na przyklad komunizm - on niósł za sobą przynajmniej w teorii dobra idee. Za nia przynajmniej w teorii warto bylo walczyc bo w końcu zaniesiemy coś co jest inne niż u innych państw. Ale patryjotyzm? Phi. Bardzo lubie porównywac patryjotym do kwiatka który sie cieszy że urodzil sie w tej doniczce a nie w innej mimo że ziemia w obu ma dokladnie tyle samo mimerałów i wody oraz miejsca - jedym slowem jest taka sama, a on i tak widzi jakieś różnice. No i po co to? Po co za to oddawać życie? Targowiczanie niby zdradzili Polske ale zarobili. Ja bym zrobił na ich miejscu tak samo. Sytuacja z podzialem na narody jest jeszcze jakoś zrozumiała jeśli chodzi o narody o 2 kompletnie różnych kulturach, ale gdy narody o dokładnie takiej samej kulturze roździelaja sie i przez to sa slabsze...
No to to już jest jakis absurd.
Od zawsze nam próbuja wpoić patryjotyzm... No ale po co to wszystko?
Jakiż o wiele piękniejszy bylby świat gdyby wielkie państwo ,,świat" pomagalo by swoim biedniejszym regionom bo to w końcu też to samo państwo i trzeba temu regionowi pomóc. Nie byłoby wojen... Wszyscy by mowili tym samym jezykiem - dużo rzeczy byłoby o wiele łatwiejszych. Ehhhhh...
Ale to tylko marzenia.
Czasami chcialbtm aby najechali nas kosmici abyśmy musieli zjednoczyć...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar To_masz___Problem
(Tomasz)

22 kwietnia, 00:30

@darcus: Możliwe. Możliwe też że uznadzą nasza kulturę na tyle rozbudowana co wedlug nas kultura biedronek. I nas zniszcza niczym mrowisko.
Ewentualnie mogą nas przypadkiem zniszczyć podczas eksplorowania naszej planety.
Ale przy takich różnicach to nawet zjednoczenie się nie pomoże

Avatar darcus
(Albert)

22 kwietnia, 01:00

@To_masz___Problem: No widzisz.

Avatar To_masz___Problem
(Tomasz)

Edytowano - 21 kwietnia, 23:45

I jeszcze jedno - co ty robisz na stronie z memami z w większości płytką i glupią społecznością

Avatar darcus
(Albert)

22 kwietnia, 00:05

@To_masz___Problem: Próbuję sprawić, żeby ci ludzie nie byli tacy 'płytcy' i 'głupi'.

Avatar mateczek123
(Mateusz)

18 kwietnia, 21:10

Nigdy nie porównam mojego poziomu inteligencji z twoim, bo wiem, że się załamie

Avatar darcus
(Albert)

18 kwietnia, 21:12

@mateczek123: Nosisz w czaszce najpotężniejsze urządzenie znane ludzkości, a używasz go do załamywania się? Zrób coś z tym co masz. Gwarantuję ci - nie trzeba być nie wiadomo jak inteligentnym, żeby zrobić coś dobrego dla ludzkości.

Avatar jacek1s

15 kwietnia, 20:17

Co tam u Ciebie, kumplu?

Avatar darcus
(Albert)

15 kwietnia, 20:24

@jacek1s: Jacuś, a bloka chcesz?

Avatar jacek1s

15 kwietnia, 20:39

@darcus: Za co?

Avatar darcus
(Albert)

16 kwietnia, 00:37

@jacek1s: Ty już wiesz.

Avatar PimpekLord
(Marek)

14 kwietnia, 12:04

Uprawiasz jakiś sport?

Avatar darcus
(Albert)

14 kwietnia, 13:27

@PimpekLord: Nie.

Avatar matix044
(Mateusz)

11 kwietnia, 21:27

Obaj wiemy jak to zdobyć... Ale daj im trochę zabawy... Lub nie pisz w temacie, co?

Avatar darcus
(Albert)

11 kwietnia, 21:29

@matix044: Zabawy? Ty nie widzisz, że z tego zrobiła się istna hekatomba?

Avatar Palauball
(Albert)

9 kwietnia, 22:45

Nie wiem co napisać... Jesteś dla mnie takim małym autorytetem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Palauball
(Albert)

Edytowano - 9 kwietnia, 23:13

@darcus: Widziałem mnóstwo twoich komentarzy, o mnóstwie rzeczy wiesz wiele. Zapomniałem dodać, małym autorytetem, bo kimże dla mej osoby być może ktoś poznany w internecie. Gdybym znał kogoś takiego w "realu"

Avatar darcus
(Albert)

9 kwietnia, 23:23

@Palauball: Chyba trochę zbyt szybko zaokrągliłeś "wiele" do "wszystkiego", drogi kolego.

Avatar Renifer2049

Edytowano - 29 marca, 21:18

Takie pytanie z ciekawości, udzielasz się jeszcze na innej jakiejś stronie/forum oprócz Jeja?

Avatar darcus
(Albert)

29 marca, 22:02

@Renifer2049: Jeżeli to się liczy, to piszę trochę rozkmin na Facebooku. Jeśli nie, to chwilowo nie.

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia darcus

Szukaj osoby