Profil użytkownika Landark

Avatar Landark
Login:
Landark
Miejsce zamieszkania:
okolice Astral Wanker
Data urodzenia:
1945-05-08
Kilka słów o sobie:
Człowiek nic nie musi, aczkolwiek warto pamiętać, że inny człowiek też nic nie musi
Doświadczenie:
17

poziom
doświadczenia

576

punktów

Odznaki:
Odznaka ŁowcaPoziom odznaki

Łowca

Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?

Odznaka BywalecPoziom odznaki

Bywalec

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczPoziom odznaki

Strzałkowicz

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Miłośnik zwierzątPoziom odznaki

Miłośnik zwierząt

Odznaka za ocenianie nowych materiałów ze zwierzętami, które trafiły na główną.

Odznaka Przykładny JejowiczPoziom odznaki

Przykładny Jejowicz

Odznaka za przykładną obecność na Jeja.pl

Odznaka DociekliwyPoziom odznaki

Dociekliwy

Odznaka dla dociekliwych osób przyznawana za... Dociekliwi na pewno do tego dojdą!

Odznaka Czujne OkoPoziom odznaki

Czujne Oko

Odznaka przyznawana osobom, które zgłosiły istotny problem na Jeja.pl

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
11938
razy
Memów i obrazków:
156
w aktywnych
8
w poczekalni
Farmerama
25

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar ptasznik5

29 stycznia, 16:44

lubisz masło?

Avatar Landark

29 stycznia, 16:56

@ptasznik5: Lubię, najlepiej ze świeżą bułką

Avatar Archeologwinternetach

19 stycznia, 15:48

Levy jest fajna.

Avatar Agario

30 grudnia 2018, 10:23

Avatar Landark

30 grudnia 2018, 10:31

@Agario: Jakie to piękne

Avatar Agario

30 grudnia 2018, 10:34

@Landark: Jeśli chcesz zostać ELITARNYM jejakiem, zmień avatar na ten (oczywiście zapisz sobie oryginał)

Avatar Landark

30 grudnia 2018, 10:39

@Agario: Do elity mi daleko, a spodobał mi się i go zamienię

Avatar
Stranger

28 grudnia 2018, 16:50

Podoba mi się twój opis

Avatar Landark

25 czerwca 2018, 14:14

W pewne wakacje zrobiliśmy sobie z kolegami nocowanie w "laboratorium". Jest tam dużo miejsca, więc pograliśmy sobie w piłkę. Po 2h znudziło nam się, a i zaczęło się ściemniaj. Ktoś z nas wpadł na pomysł, żeby pobawić się w chowanego. Miejsce idealne, dużo miejsca, budynki, krzaki itp. Jako pierwszy liczył mój sąsiad. Miałem przewagę, bo często tu przychodziłem i znałem fajne kryjówki.
Po 10 razie niestety nie byłem uważny i szybko mnie złapali. Na skutek losowania wyszło mi, że liczę do 30.
- No tak w miarę, nie za dużo, nie za mało pomyślałem. Policzyłem głośno do 30, wziąłem latarkę i zacząłem polowanie. Zacząłem od nasłuchiwania otoczenia i usłyszałem ciche śmiechy w stodole. Udałem, że idę za starą szopę, spodziewając się pułapki. Gdy byłem za szopą zgasiłem latarkę i zaskoczyłem trójkę kolegów od tylnego wejścia do stodoły. Zrobiło im się mokro gdy nagle włączyłem moją latarkę.
- Mam was - powiedziałem
- Cholera, właśnie mieliśmy iść - powiędzieli zawiedzenii.
Potem szybko znalazłem prawie wszystkich (jeden schował się nawet w kiblu), ale nigdzie nie mogłem znaleźć ostatniego. Szukałem wszędzie. Gdy już miałem się poddać zauważyłem, że ktoś przeniósł starą drabinę. Szybko zacząłem patrzeć po dachach. Nagle "TRACH". Szybko pobiegliśmy gdzie było stał się wypadek. Zobaczyliśmy stertę gruzu tam gdzie była szopa, za którą miałem iść, gdy chciałem zaskoczyć pierwsze moje ofiary. Szybko pobiegliśmy wyciągnąć ofiarę z pod gruzów. Gdy go wyciągnęliśmy, miał złamaną rękę i trochę siniaków. Gdy czekaliśmy na jego rodziców, domyśliliśmy się, że ukrył się na dachu, ale stara drabina się rozwaliła, gdy zobacz, że idę w jego kierunku. Nie zauważyłem, bo skupiłem się na złapaniu tamtych ze stodoły. Potem starał się zejść po cichu, ale się bał. Dach był skośny, niższy od strony podwórka więc powoli starał się przeczołgać na tamtą krawędź, ale trafił na spróchniałą belkę i dach spadł do środka.
Mieliśmy niezłe kłopoty przez to, na szczęście ojciec kolegi znał się na stolarce, więc mieliśmy mniejsze koszty wypadku.

Avatar kacp80

25 czerwca 2018, 14:30

@Landark: masz więcej tych historii

Avatar Landark

25 czerwca 2018, 16:53

@kacp80: Tak w sumie to nie mam

Avatar Landark

25 czerwca 2018, 17:01

@Landark: Ale coś wymyśle

Avatar kacp80

25 czerwca 2018, 18:02

Avatar kacp80

14 października 2018, 12:07

@Landark: zapomniałeś o tym co nie

Avatar Landark

14 października 2018, 14:26

@kacp80: Potwierdzam

Avatar kacp80

17 października 2018, 13:05

@Landark: dobra masz jakąś

Avatar Landark

25 października 2018, 08:33

@kacp80: Napisze ci co mi się śniło:
Jestem na wycieczce szkolnej w Korei, chociaż mi bardziej przypominało Japonię. Pierwszy punkt podróży było sala treningowa zapaśników sumo. Wszyscy koledzy dostali te specjalne pasy, co zakłada się zamiast majtasów, ale ja dostałem tylko jakiś pasek do spodni dla 5 latka. Facetka kazała mi wymienić w magazynie za tym dojo, czy jak to się nazywa. Tam spotkałem starszego Azjatę, moim łamanym Angielskim, czy można wymienić ten pasek. Dziadzio znał Angielski w tym samym stopniu co ja i do tego był nieco przygłuchy, więc ta rozmowa trwała ok 10 min.Gdy w końcu dostałem ten pas, wróciłem do klasy, dowiedziałem się że będzie mini konkurs zapasów. Odpadłem w 1 rundzie, bo trafiłem na mojego serdecznego kolegę, która ma masę znaczną. Po tym poszliśmy do gorących źródeł i pływaliśmy po rzece smoczą łodzią. Dopłynęliśmy do jakiejś świątyni i facetka powiedziała, że z 2h spotykamy się pod tą bramą co wchodziliśmy. Trochę pochodziłem i usiadłem sobie na takiej ławce, gdy jakieś gimbusy, z rosji chyba, bo gadali po rusku, zaczęli sie się popychać. Jeden na mnie poleciał, przekoziołkowaliśmy przez kwietnik i wpadłem na dziewczynę, którą mi się trochę podobała. Wystraszyła się trochę, gdy mnie zobaczyła, może trochę dlatego, że miała trochę szminki koleżanki na sobie, mam nadzieję, że wpadła na nią kiedy ja wpadłem na nią. Ruskie gimbusy szybko zabrały swojego gostka i uciekli. Szybko się pozbierałem i pomogłem wstać koleżankom. Potem nagle stanąłem przed moim domem, gdzie mieszkałem gdy byłem mały. Coś mi powiedziało, żebym tam wszedł. No to wbijam do środka i tam wszystko inne niż zapamiętałem. Wyglądało to raczej jak typowy sklep "u Janka" tylko, że zamiast szafek z produktami jakieś skrzynie i stare tapczany. Byłem zmęczony to poszedłem spać. Wybudziłem się nagle w moim liceum, ale ściany i plakaty wyglądały jak z podstawówki. W głowie miałem myśl by iść na biolkę na to idę, gdy nagle staję obok mnie staje moja koleżanka na którą wpadłem. Wita się ze mną jak z przyjacielem i daje mi książkę, gruba jak "To". Dziękuję mi, że ją przekonałem do wypuszczenia książki i to jest prezent. Wykrztusiłem, że nie ma za co…
I zadzwonił budzik
#NBC

Avatar FoxyThePirateFox3

24 listopada 2018, 10:25

@Landark: bardzo lubię czytać różne historie innych użytkowników. Tych użytkowników szanuje. Szacuje ciebie

Avatar Landark

24 listopada 2018, 12:00

@FoxyThePirateFox3: I ile wyszło ci z oszacowania?

Avatar Landark

8 października 2018, 17:38

Odpowiedzi na pytania, które nigdy głośno nie zadasz?

Dlaczego niektórzy (np ja) lubią małe piersi?
Jest to związane z małą męską fantazją czyli by zaliczyć dziewicę. Kobiety wydają nam się znacznie młodsze, gdy ma mniejsze, niż gdy dziewczyna ma większe. Dlaczego? W przeszłości oceniano dziewczyny pod kątem przyszłej matki, gdyż taki był wówczas główny cel kobiety (przepraszam wszystkie panie za takie słowa, ale taka była rzeczywistość). Uważano wówczas, że większy rozmiar piersi przekładał się na to, czy miała skłonności do chorowania i, choć to bzdura, zdolność do wykarmienia potomka (to jest jeden z powodów dlaczego niektórzy wolą większe), obserwowano również tyłek kobiety, gdyż im większy, tym łatwiej powić potomka. Takie czynności dziś są robione automatycznie. Właśnie dlatego, czy tego chcemy czy nie, gdy spojrzymy na kobietę, autonomiczne patrzymy na biust. Małe piersi autonomicznie w mózgu odejmują lata dziewczynie, gdy spojrzymy na całość. Widać to doskonale na przekładzie staruszek. Reasumują, by spełnić nasze małe marzenie, wybieramy te, które wyglądają na młodsze, by mieć małą uciechę ze spełnienia fantazji. Nazywam to pseudope***ilią. Z tego samego względu tak pociągające są Azjatki, które znacznie dłużej się starzeją.

Avatar Pandzianikki

12 września 2018, 22:19

*przeczytał opis, więc zostawia jakąs formę komentarza*

Witaj losowa, sprzeczna ze sobą osobo zwana Landarkiem, z tej strony inną losowa zwana Pandzianikki. Jak miewa ci (pora dnia o której to czytasz)?

Avatar Landark

13 września 2018, 06:01

@Pandzianikki: W miarę, tylko nie wyspany

Avatar didujakaskemm

1 sierpnia 2018, 08:57

"Jestem wewnętrznie sprzecznością, czasem jestem bardzo inteligentny, a czasem potwornie głupi, czasem mogę sformułować długie przemowy, a czasem zapominam podstawowe słowa."

"Moim hobby jest kreacja nowych światów, czasem rysuje ich mapy. Mam pomysł na pewną powieść, ale jest dosyć leniwym człowiekiem."

Dosłownie tak jakby pisane o mnie
Bratnia dusza, czy to tylko przypadek?

Avatar Landark

1 sierpnia 2018, 09:44

@didujakaskemm: Ty też w głębi swojej świadomości marzysz o chaosie, destrukcji tego świata i zbudowaniu na jego gruzach cywilizacji podobnej do starożytnych polis greckich

Avatar didujakaskemm

1 sierpnia 2018, 09:57

@Landark: nie, ale mnie zachęciłeś

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia Landark

Szukaj osoby