15

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Rornoa

21 sierpnia, 14:32

jaki typeczek
korwinista a Mariusz Szczerski sie obraca w grobie..

Avatar Ameron

21 sierpnia, 14:49

@Rornoa: Jestem pełen skrajności.

Avatar Rornoa

22 sierpnia, 15:36

@Ameron: niefajnie..

Avatar Ameron

22 sierpnia, 16:32

@Rornoa: Czemu?

Avatar Rornoa

22 sierpnia, 16:43

@Ameron: bo mało w ekologię i zwierzątka płaczą, i w kolektywizm Polacy płaczą i w gospodarkę planowaną inwalidzi płaczą..

Avatar Ameron

22 sierpnia, 18:31

@Rornoa: zwierzątka płaczą? No nie wiem, moje świnki, psy koty wydają się być całkiem zadowolone z swojego żywota. Hmmm, Polacy płaczą? Jeśli tak to nawet nie wszyscy, na jestem Polakiem z dziada pradziada i nie płacze, a nawet jestem szczęśliwy bo odrzucam kolektywizm. A jeśli już nawet uznaje coś kolektywnego, to widać jaki jest tego udział względem indywidualizmu. Sądzę przykładowo że naród jest ważny. Ludzie mówiący tym samym językiem ( no z gwarami często), z wspólną historią i kulturą. I to jest całkiem spoko, bo zawsze lepiej się żyje w otoczeniu podobnych sobie ludzi. A gospodarka planowana to inwalidzi płaczą? Czemu? Bez planowanej gospodarki ciągle może być socjalizm i pomoc dla inwalidów. Lecz tego socjalizmu nie lubię. I jak tak teraz myślę to była to z twojej strony swoista forma żartu. Bo przez takowych inwalidów możesz mieć na myśli takich ludzi którzy są po prostu leniwi lub nieporadni życiowo i w socjalizmie żyje im się cudownie lecz w drapieżnym kapitalizmie muszą by wyżyć pracować lub zebrać, więc dlatego płaczą. Tak, skłaniam się ku temu że miałeś na myśli drugą opcję.

Avatar Rornoa

22 sierpnia, 19:43

@Ameron: Był to żart. Nie mniej, w XXI wieku powinno się ekologię nieco poważniej traktować.
PS: chyba mylisz socjal z socjalizmem

Avatar Ameron

22 sierpnia, 21:57

@Rornoa: Hmmm, lubię zieleń i roślinki oraz zwierzęta oraz ich różnorodność. To chyba wystarcza?
Bo idąc za definicją z wikipedi ekologia to: "nauka o strukturze i funkcjonowaniu przyrody, zajmująca się badaniem oddziaływań pomiędzy organizmami a ich środowiskiem oraz wzajemnie między tymi organizmami (czyli strukturą ekosystemów)."

Jest też jesze "Zielona polityka (ekopolityka) – ideologia polityczna. Jest zestawem idei, wartości i poglądów będących podstawą budowania aktywnego i otwartego społeczeństwa obywatelskiego, rozwijającego się zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju i promującego prawa człowieka (w tym prawa mniejszości). Największe na świecie zielone partie polityczne sięgają korzeniami początku lat 70. i wiążą się z r*chami antywojennymi czy antyjądrowymi." o którą tutaj zapewne chodzi. No cóż. tutaj jak czytam sobie na wikipedi jest mowa o sprzeciwie wobec elektrowni atomowych, co jak dla mnie jest absurdalne. Jeśli faktycznie nie chcą mieć tak wysokiej emisji CO2 i spalania tego węgla, to czemu nie chcą elektrowni jądrowych? Emisja CO2 jest mniejsza, prąd do tego tańszy. Wszyscy szczęśliwi.
Ale właściwie czemu chcą zmniejszać emisję CO2? Jeszcze na przyrce w podstawówce, w zamierzchłych czasach, mnie uczono że im więcej CO2 tym lepeij dla roślinek przeprowadzać fotosyntezę. I nawet efekt z emisją CO2 jest nazywany efektem cieplarnianym. A jak się zdaje to w cieplarniach dobrze się rośnie roślinom.
Choć szczerze powątpiewam w tak wyraźny ludzki udział w globalnym ociepleniu jak to niektórzy ludzie przedstawiają. Na ziemi wiele razy były już epoki lodowcowe i po nich ocieplenia klimatu. Teraz najwyraźniej jest pora ocieplenia. I cóż. dotychcasz z tego powodu życie na ziemi nie umarło to i teraz zapewne nie umrze.

PS: tak, wiem, socjal to dawanie pieniędzy a socjalizm to już bardziej zachaczające o cały ustrój państwa, własność środków produkcji itd

PS2: ah jak kocham się tak rozpisywać

Avatar przemek1ni

1 sierpnia, 17:36

O, a u mnie lepiej powychodziło

Avatar Ameron

1 sierpnia, 21:54

@przemek1ni: ale z ciebie futryna z tym futuryzmem

Avatar przemek1ni

2 sierpnia, 03:04

@Ameron: Wypełniłem palcem po włożeniu palca-USB do lapka, automatycznie moje dane mózgowe uzupełniły tabelkę w ciągu jednej dziesiątej decysekundy

Avatar Ameron

21 sierpnia, 14:50

@przemek1ni: Kurde, widać że po informatykum

Avatar JaToTen

29 maja, 12:56

Jak to jest mieć w sobie tyle RiGCz-u

Avatar Ameron

29 maja, 14:17

@JaToTen: zdaje się że dobrze wiesz jak to jest

Avatar JaToTen

29 maja, 14:30

@Ameron: Możliwe, ale w celu potwierdzenia informacji wypadałoby poznać inne wersje niż tylko ta bazującą na indywidualnych, własnych odczuciach

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Ameron
Dodane przez: Ameron
Dodaj nowe zdjęcie
Opis

https://altvalues.github.io/results.html?social=95.8&econ=100.0&essence=79.2&moral=37.5&apply=43.8&ecol=25.0&socpol=10.0&relig=58.3&aesth=35.0 taki nawet ciekawy teścik, polecam.

Najnowsze zdjęcia Ameron