Rozwiń opis
Zwiń opis
poziom
doświadczenia
punktów


Łowca
Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?


Koneser
Za każdy materiał, który osiągnął popularność w ciągu miesiąca otrzymujesz punkt.


Bywalec
Czy uda Ci się logować każdego dnia?


Selekcjoner
Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.


Oceniacz
Za ocenienie jednego dnia gry (lub ubieranki), obrazka i dowcipu.


Konto bez ograniczeń
Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.


Jejowy zombie
Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.


Strzałkowicz
Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!


Dostawca uśmiechów
Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.


Miłośnik zwierząt
Odznaka za ocenianie nowych materiałów ze zwierzętami, które trafiły na główną.


Przykładny Jejowicz
Odznaka za przykładną obecność na Jeja.pl


Dociekliwy
Odznaka dla dociekliwych osób przyznawana za... Dociekliwi na pewno do tego dojdą!


Czujne Oko
Odznaka przyznawana osobom, które zgłosiły istotny problem na Jeja.pl
Komentarze
Odśwież17 stycznia, 23:46
DANTEEEEE
Odpisz
27 lipca 2025, 22:23
To jesteśmy my:
Odpisz
27 lipca 2025, 22:42
@rumcajschr: Literalnie m- czekaj czemu jesteś kuktasem
Odpisz
27 lipca 2025, 22:43
@Danteusz: Popatrz na mnie, Dantku. Zamieniłem się w kaktusa. Jestem Rumcaktus!
Odpisz
27 lipca 2025, 22:44
@rumcajschr: A ja jestem biorezonującą białowłosą lesbijką
Odpisz
27 lipca 2025, 22:45
@Danteusz: Pojejane!
Odpisz
27 lipca 2025, 22:45
@rumcajschr: Spokojnie. Wracam do korzeni Mleko baby i pójdziemy razem zajejać wrogów ojczyzny i pejsatych
Odpisz
27 lipca 2025, 22:46
@Danteusz: Cdk
Odpisz
27 lipca 2025, 22:47
@rumcajschr: Czas na zamach stanu, mistrzu. Oliwier zginie. Niebo zapłonie. Jeja upadnie, lecz odrodzi się ponownie przez status punkt 12sta.
Odpisz
28 grudnia 2025, 22:33
@Danteusz: jestem gotowy na śmierć
Odpisz
12 października 2025, 19:44
co myslisz o adminie
Odpisz
22 lipca 2025, 23:12
Miałem już pisać, że wyjeję ci za awek, ale akurat zmieniłeś xd
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2025, 23:14
@rumcajschr: Jeśli tak dalej pójdzie to zajeje całe moje sąsiedztwo i zaraz później siebie.
Odpisz
22 lipca 2025, 23:17
@Danteusz: Krwiak jest Niema Znaczenia z "Nienawiści"
Odpisz
22 lipca 2025, 23:17
@rumcajschr: Moje imię to Nie ma Znaczenia, znaczenie ma jednak co zrobię...
Odpisz
5 lipca 2025, 17:35
Urodzin życzenia tego ten
Odpisz
16 lipca 2025, 15:09
@Kolejnazkolei: Spóźnione podziękowania za życzenia bo mnie wkurzały 30 sekundowe limity w dzień urodzin.
Odpisz
5 lipca 2025, 17:35
Wszystkiego najlepszego
Odpisz
6 lipca 2025, 10:13
@CupOfWater: Dzięki Kubek
Odpisz
5 lipca 2025, 18:09
Sto lat
Odpisz
6 lipca 2025, 00:17
@BardzoOryginalnaNazwa: Dziękuję
Odpisz
5 lipca 2025, 17:10
życzenia urodzinowe wewnątrz życzeń urodzinowych wewnątrz życzeń urodzinowych wewnątrz życzeń urodzinowych
Odpisz
6 lipca 2025, 00:10
@GHouste: Mleko nawiązanie!
Odpisz
26 czerwca 2025, 21:06
"#2 MEATRIDER RUMCAJSA". Kto jest pierwszym?
Odpisz
26 czerwca 2025, 23:36
@rumcajschr: Ten sekret zabierzemy ze sobą do grobów
Odpisz
27 czerwca 2025, 08:36
@Danteusz:
Odpisz
5 lipca 2025, 17:32
@rumcajschr: Pół wątku skasowane bruh
Odpisz
5 lipca 2025, 17:30
Joł, joł, joł. Najlepszego, murzygalo. Wielu lat B)
Odpisz
5 lipca 2025, 17:20
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Danteuszu
Odpisz
5 lipca 2025, 17:18
Sto lat Danteuszu!!!
Odpisz
5 lipca 2025, 17:07
Najlepszego Danteuszku
Żeby ci nikt bomby do kanapki nie podłożył
Odpisz
5 lipca 2025, 17:04
najlepszego z okazji urodzin
Odpisz
5 lipca 2025, 17:04
Najlepszego Danteuszu! 🎉
Odpisz
5 lipca 2025, 17:02
Sto lat!
Odpisz
5 lipca 2025, 16:55
Najlepszego
Odpisz
5 lipca 2025, 16:56
@Mieszkow: Dzięki Mieszko
Odpisz
1 lipca 2025, 23:03
Wiesz co, murzygalo?
Odpisz
2 lipca 2025, 09:05
@rumcajschr: Hm?
Odpisz
2 lipca 2025, 09:23
@Danteusz: Zostajesz zaproszony do grona moich uczniów 🦖
Odpisz
2 lipca 2025, 09:26
@rumcajschr: Oho, akceptuję zaproszenie.
Odpisz
2 lipca 2025, 10:07
@Danteusz: Epicko 💪🏿
Odpisz
31 marca 2025, 13:52
Jest w piekle miejsce zwane malebolge...
Odpisz
30 marca 2025, 13:18
Gratuluję 100 memów na głównej
Odpisz
30 marca 2025, 13:57
Dziękować
Odpisz
25 marca 2025, 20:29
Hejka, co tam?
Odpisz
25 marca 2025, 21:03
@Kaowru: Dobry wieczór przystojniaku
Odpisz
25 marca 2025, 21:20
@Danteusz: chcesz pisać?
Odpisz
25 marca 2025, 21:23
@Kaowru: Co pisać
Odpisz
25 marca 2025, 21:23
@Danteusz: poprostu
w formie konwersacji
Odpisz
25 marca 2025, 21:24
@Kaowru: Pewnie, czemu nie.
Odpisz
25 marca 2025, 21:38
@Danteusz: dasz discorda?
Odpisz
25 marca 2025, 21:41
@Kaowru: Na profilu mam
Odpisz
25 marca 2025, 19:53
Dantku, będę z tobą szczery. Musisz podać mi swój tag na Discordzie i dołączyć do schizorewolucji
Odpisz
25 marca 2025, 21:06
@rumcajschr: Masz na profilu
Odpisz
25 marca 2025, 21:21
@Danteusz: Rumcajs taki ślepy. Rumcajs taki głupi
Odpisz
25 marca 2025, 21:22
@rumcajschr: Rumcajs taki klawy i epicki
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2025, 21:26
@Danteusz: Może, hihi
[Do obrazka] No nie. Co to ma, k*rwa, być? 😭😭😭
Odpisz
25 marca 2025, 19:11
Opinia na temat litery Y
Odpisz
25 marca 2025, 19:52
@sssstttt: Yyyyyy...
Odpisz
28 lutego 2025, 18:16
Witam i pozdrawiam
Odpisz
13 marca 2025, 10:45
@Dexter_Ward: No cześć
Odpisz
17 lutego 2025, 21:37
K*rwa, czuję się staro :(
Odpisz
17 lutego 2025, 21:44
@Anantashesha: A czemuż to?
Odpisz
17 lutego 2025, 21:50
@Danteusz: Jeżeli od 2020 to jest 'od dłuższego czasu', to jak ja wypadam będąc tu dziesięć lat dłużej?
Odpisz
17 lutego 2025, 22:16
@Anantashesha: To jesteś Jeja weteranem. Chylę czoło.
Odpisz
17 lutego 2025, 23:09
@Danteusz: Nie ma się czym chwalić xD
Odpisz
17 stycznia 2025, 20:46
danteusz wajche przełóż ehehehehehehe
Odpisz
17 stycznia 2025, 22:55
@Beowulf_: Jak pan każe 😔
Odpisz
14 grudnia 2024, 20:37
ok chwalenie sie pisaniem egzaminu zawodowego na czas jest bez sensu
ja wyszedłem z egzaminu ostatni ale dostałem 98%
Odpisz
14 grudnia 2024, 20:39
@Kaowru: Gratki. Ja dałem z siebie absolutne minimum na teorii i ustrzeliłem 22/40. Praktykę na pewno lepiej napisałem bo nie było javy a tylko php
Odpisz
14 grudnia 2024, 20:41
@Danteusz: szczerze tak
wynik zdanego egzaminu nie ma znaczenia
i ty masz smiesznie wsm bo praktyke tez pisałeś
Odpisz
30 listopada 2024, 21:52
"OMG hazbin hotel jest peak"
Tymczasem jak wygląda protagonistka:
Odpisz
24 listopada 2024, 12:09
Mleko-chan!
Odpisz
24 listopada 2024, 12:13
Literalnie ja! Tylko jestem #1 koneserem mleka, ale schiza i autismo pozostają te same
Odpisz
18 listopada 2024, 23:00
Hi fellow lunatic
Odpisz
18 listopada 2024, 23:05
@PayDayMAN: 👋
Odpisz
8 listopada 2024, 17:40
co sądzisz o katolach
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2024, 13:28
@Beowulf_: Są spoko ale to zależy od jednostki. Z jednej strony jest mój ziomek, który jest ceremoniarzem i fanem krucjat z którym pogadasz dosłownie o wszystkim, a z drugiej strony jest konserwatywny dziadek patrzący krzywym wzrokiem na metalowca siedzącego w busie.
Odpisz
9 listopada 2024, 16:09
@Danteusz: mylisz się nie są spoko
Odpisz
9 listopada 2024, 17:18
@Beowulf_: Na jakiej podstawie tak myślisz?
Odpisz
10 listopada 2024, 03:28
@Danteusz: przecież to oczywiste
Odpisz
29 października 2024, 18:23
ahoj
Odpisz
29 października 2024, 18:24
привет!
Odpisz
29 października 2024, 18:26
@Danteusz: co tam u ciebie?
Odpisz
29 października 2024, 18:29
Piję sobie Müllermilcha cynamonowego. A u ciebie?
Odpisz
29 października 2024, 18:31
@Danteusz: to smacznego
odpoczywam sobie po pracy i zastanawiam się nad zakończeniem opowiadania
Odpisz
4 października 2024, 15:00
Cześć
Odpisz
4 października 2024, 15:00
@pmackowiakopl: Pochwalony.
Odpisz
8 czerwca 2024, 13:04
Kto na profilowym?
Odpisz
8 czerwca 2024, 13:10
Milk-Chan z mojej ukochanej noweli wizualnej p.t. Milk outside a bag of milk outside a bag of milk.
Odpisz
8 czerwca 2024, 13:13
@Danteusz: O czym jest mniej więcej?
Odpisz
8 czerwca 2024, 13:19
W obu częściach gracz wciela się w rolę głosu w głowie ów dziewczyny który manifestuje się gdy jest medykowana (prawdopodobnie schizofrenia i lęki społeczne) i pomagamy jej wykonywać proste dla zwykłych ludzi czynności np. Kupienie mleka w pierwszej części i pomoc w zaśnięciu w drugiej.
Odpisz
25 maja 2024, 19:33
Hej
Odpisz
25 maja 2024, 20:08
Hej hej
Odpisz
25 maja 2024, 20:10
@Danteusz: co tam u ciebie słychać?
Odpisz
25 maja 2024, 20:11
Gram sobie teraz w Cry of Fear. A u ciebie?
Odpisz
25 maja 2024, 20:20
@Danteusz: jadę do Holandii
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2024, 20:21
Miłej podróży!
Odpisz
25 maja 2024, 20:26
@Danteusz: dziękuję
Odpisz
17 maja 2024, 22:40
Koteusz
Odpisz
17 maja 2024, 23:06
@JaJestemZWami: Epicki
Odpisz
10 maja 2024, 18:49
O, widzę, że fan Doki Doki
Odpisz
11 maja 2024, 14:06
Oczywiście.
Odpisz
11 maja 2024, 14:55
@Danteusz: W opisie masz, że Monika to twoja ulubiona postać, to się spytam o najmniej ulubioną z tej gry.
Odpisz
11 maja 2024, 19:44
MC albo Natsuki. Natsuki najmniej ulubiona nie dlatego ze jej nie lubie a po prostu lepsze babeły są wyżej,
Odpisz
30 kwietnia 2024, 10:17
Siema mordo personiarzu
Odpisz
30 kwietnia 2024, 12:10
@PuyoPuyo: Witam bazowany człeku
Odpisz
9 maja 2024, 16:07
@Danteusz: o kur
Junpei koks 👊
Uwielbiam jego social linka w p3p bo zachował się jak giga chad nim
Fire punch też szanuje
Odpisz
30 kwietnia 2024, 17:23
Cześć
Odpisz
30 kwietnia 2024, 17:23
Witam
Odpisz
30 kwietnia 2024, 17:29
@Danteusz: co tam u ciebie słychać?
Odpisz
30 kwietnia 2024, 17:31
Grilluje sobie, a tam?
Odpisz
30 kwietnia 2024, 17:34
@Danteusz: słucham muzyki
Odpisz
30 kwietnia 2024, 17:34
A co się słucha?
Odpisz
30 kwietnia 2024, 17:41
@Danteusz: słoń- Must have
Odpisz
30 kwietnia 2024, 17:42
Banger
Odpisz
30 kwietnia 2024, 12:46
wowzers nikt nie chroni, no dobra
Chronię ten profil przed złem wszelakim, np rozd*iewiczeniem
Odpisz
30 kwietnia 2024, 13:02
Niech Bóg ci w dzieciach wynagrodzi dobry człowieku.
Odpisz